• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
závidím, že to máte před sebou :wink: a cesta bude v pohodsě, neboj, bude spinkat :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme měly odjíždět už teď v sobotu s Luckou a se segrou na chatu ale bohužel je nemocná tak z toho sešlo.Tak mám alespoň čas na balení.Snad to bude v pohodě MUSÍ.A máš na chatě PC?
29. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, máme PC a sehnala jsem i internet od vodafonu, takže budu na příjmu :wink:
my tu budeme do pátku, tak můžeme jít někdy ven, písni kdy můžete. :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máš dobrý,alespoň se nebudeš po večerech nudit :slight_smile: .Koukala jsem na fotky od moře-hezký ale máš jich tam málo :frowning2: .Jak jsi na tom ve čtvrtek?Já jdu v poledne na gyndu ale snad tam nebudu dlouho :wink: .
30. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ve čtvrtek můžu :slight_smile:
jdeš na gyndu? nebude náhodou nějaký překvápko???? :slight_smile: :wink: :dizzy_face: to hořim zvědavostí :wink:
fotky budou, ale stáler je dáváme dohromady :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak žádné mimi zatím nebude.Teda zatím.Jdu jen na prevenci.Bohužel mě volali z poradny že mám přijít později tak to už je blbí.A v pátek jste teda ještě v Praze?
1. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už myslela :wink: to by byl hukot 2 děti na kočáru :wink:
v pátek už nemůžu, odpo Kačka odjíždí a my pak večer na chalupu, dopo se budeme chystat.
1. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se nedá nic dělat třeba se během prázdnin objevíte v Praze a sešly bychom se :slight_smile: .My se vrátíme 21.7 a pak budeme pryč vždy jen pár dnů :slight_smile: .S kým budeš na chalipě?Mě se Včera Gábi odstěhovala.Je to sice normální ale takový smutný.Obě jsme to obrečely.
1. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu s mamkou :slight_smile:
to věřim, taky bych brečela, sice už je veká ale pro tebe stále tvoje holčička, vid...brrr na to se fakt netěšim, ale prostě to tak má být, hlavně at je spokojená :wink:
1. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my přijedeme 24.7. do poradny a na očkování
1. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme taky do poradny 23.7.tak tu taky budeme tak se zkusíme sejít.Irča už má teď svatbu ne?Nepamatuješ si kolikáteho?
1. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo to je?????????
1. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon odpověděla jsem do špatné diskuze :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti??????
1. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty sis udelala jiný nick? Irča má svatbu myslím 10, to já tu ale bohužel nebudu.
1. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
??????někdo se nám sem připletl.
1. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak ví o Irči svatbě? to je divný ne, navíc jsi tam měla napsaný holky, no nic, mě je to jedno, jen tomu nerozumim :astonished:
1. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo irča sem teď asi nechodí protože má jiné starosti
1. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady nic nechápou tak radši čau :wink:
vím, že jsi to psala ty, ale fakt nerozumim!!
1. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To byla jen kravina,včera se tam gábi přihlásila a spolu jsme to ňějak vyplnily.Teď nechala na PC zapnutý ten svůj nick a já si toho nevšimla.To je všechno :frowning2: ,nic jiného v tom není.
1. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, v pohodě, já jen že to nebyl nikdo cizí :wink: :wink: :wink:
je to tvá věc :slight_smile:
co Lucík, nožka už dobrá?
1. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už dobrý,ještě jdeme v úterý na kontrolu ale myslím že naposledy.snad nebude mít jizvu protože to byla popálenina 2.stupně
1. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hlavně že se to zahojilo a že to byla jen noha, horší by byl obličej, já se taky hrozně bojim, aby na sebe něco nevylila :unamused:
1. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čím to vlastně bylo, kafe?
1. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne obyč voda,dělala jsem ji kaši :slight_smile: a aby nebrečela tak jsem ji měla na ruce :angry: a ona mi kopla do tý lahvičky a vycáklo ji to na nohu.Bylo to jen trochu a takový problém :angry:
1. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to je hned, tak hlavně že se to zhojilo.
1. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,tak mi jdeme teď nakupovat Dáek pro Lucku ale vůbec nevím co -nic mě nenapadá :frowning2: .Něco jsem ji objednala na netu ale buhužel nic nepřišlo-prý to nemají :frowning2: .Ve čtvrtek ji popřejeme a pak ji za odměnu posadíme do auta a vyrazíme na dlouhou cestu:slight_smile:
Furt se mi sem plete gejbule nevíš jestli to jde nějak vymazat?Stále se musím přihlašovat :angry:
2. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus celý den nick zrušit, to by mělo jít :wink:
myslím, že Lucince je jedno, co dostane, nepřeháněla bych to, za pár let to bude složitější :grinning:
my jedeme do zoo a odpo budu balit Kačku, já to balení nesnáším a v pátek budu balit nás na víkend a pak hned na celý léto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak zrušit to nejde, už na to koukám :angry: tak to nevim
2. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to moc neřeším jen nechci koupit úplné blbosti a aby u toho chvíli vydržela :wink: .Nějakou stavebnici nebo něco.No uvidím co uvidím :wink: .V ZOO budete mít pěkně.Bude teplo ale nebude pařit.Ale zatím počasí nic moc.Teda na koupání pro mě to není :confounded:.
Balení taky nesnáším :frowning2: :frowning2:.Já budu balit v pondělí.Zítra jedeme do Tábora k rodičům.
právě že to zrušit nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě to tu teď překáží :angry:
2. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek