Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
matru
29. čer 2009
závidím, že to máte před sebou 😉 a cesta bude v pohodsě, neboj, bude spinkat 🙂
masacekautor
29. čer 2009
My jsme měly odjíždět už teď v sobotu s Luckou a se segrou na chatu ale bohužel je nemocná tak z toho sešlo.Tak mám alespoň čas na balení.Snad to bude v pohodě MUSÍ.A máš na chatě PC?
matru
29. čer 2009
jo, máme PC a sehnala jsem i internet od vodafonu, takže budu na příjmu 😉
my tu budeme do pátku, tak můžeme jít někdy ven, písni kdy můžete. 🙂
masacekautor
30. čer 2009
Tak to máš dobrý,alespoň se nebudeš po večerech nudit 🙂 .Koukala jsem na fotky od moře-hezký ale máš jich tam málo 😞 .Jak jsi na tom ve čtvrtek?Já jdu v poledne na gyndu ale snad tam nebudu dlouho 😉 .
matru
30. čer 2009
já ve čtvrtek můžu 🙂
jdeš na gyndu? nebude náhodou nějaký překvápko???? 🙂 😉 x-) to hořim zvědavostí 😉
fotky budou, ale stáler je dáváme dohromady 🙂
masacekautor
1. črc 2009
kdepak žádné mimi zatím nebude.Teda zatím.Jdu jen na prevenci.Bohužel mě volali z poradny že mám přijít později tak to už je blbí.A v pátek jste teda ještě v Praze?
matru
1. črc 2009
no já už myslela 😉 to by byl hukot 2 děti na kočáru 😉
v pátek už nemůžu, odpo Kačka odjíždí a my pak večer na chalupu, dopo se budeme chystat.
masacekautor
1. črc 2009
Tak to se nedá nic dělat třeba se během prázdnin objevíte v Praze a sešly bychom se 🙂 .My se vrátíme 21.7 a pak budeme pryč vždy jen pár dnů 🙂 .S kým budeš na chalipě?Mě se Včera Gábi odstěhovala.Je to sice normální ale takový smutný.Obě jsme to obrečely.
matru
1. črc 2009
budu s mamkou 🙂
to věřim, taky bych brečela, sice už je veká ale pro tebe stále tvoje holčička, vid...brrr na to se fakt netěšim, ale prostě to tak má být, hlavně at je spokojená 😉
matru
1. črc 2009
my přijedeme 24.7. do poradny a na očkování
gejbule
1. črc 2009
My jdeme taky do poradny 23.7.tak tu taky budeme tak se zkusíme sejít.Irča už má teď svatbu ne?Nepamatuješ si kolikáteho?
matru
1. črc 2009
kdo to je?????????
gejbule
1. črc 2009
pardon odpověděla jsem do špatné diskuze 🙂
matru
1. črc 2009
Marti??????
matru
1. črc 2009
ty sis udelala jiný nick? Irča má svatbu myslím 10, to já tu ale bohužel nebudu.
masacekautor
1. črc 2009
??????někdo se nám sem připletl.
matru
1. črc 2009
no a jak ví o Irči svatbě? to je divný ne, navíc jsi tam měla napsaný holky, no nic, mě je to jedno, jen tomu nerozumim :-o
masacekautor
1. črc 2009
No jo irča sem teď asi nechodí protože má jiné starosti
matru
1. črc 2009
já tady nic nechápou tak radši čau 😉
vím, že jsi to psala ty, ale fakt nerozumim!!
masacekautor
1. črc 2009
To byla jen kravina,včera se tam gábi přihlásila a spolu jsme to ňějak vyplnily.Teď nechala na PC zapnutý ten svůj nick a já si toho nevšimla.To je všechno 😞 ,nic jiného v tom není.
matru
1. črc 2009
jo, v pohodě, já jen že to nebyl nikdo cizí 😉 😉 😉
je to tvá věc 🙂
co Lucík, nožka už dobrá?
masacekautor
1. črc 2009
Už dobrý,ještě jdeme v úterý na kontrolu ale myslím že naposledy.snad nebude mít jizvu protože to byla popálenina 2.stupně
matru
1. črc 2009
no tak hlavně že se to zahojilo a že to byla jen noha, horší by byl obličej, já se taky hrozně bojim, aby na sebe něco nevylila :-|
matru
1. črc 2009
a čím to vlastně bylo, kafe?
masacekautor
1. črc 2009
Ne obyč voda,dělala jsem ji kaši 🙂 a aby nebrečela tak jsem ji měla na ruce ]-( a ona mi kopla do tý lahvičky a vycáklo ji to na nohu.Bylo to jen trochu a takový problém ]-(
matru
1. črc 2009
hmmm, to je hned, tak hlavně že se to zhojilo.
masacekautor
2. črc 2009
Dobré ráno,tak mi jdeme teď nakupovat Dáek pro Lucku ale vůbec nevím co -nic mě nenapadá 😞 .Něco jsem ji objednala na netu ale buhužel nic nepřišlo-prý to nemají 😞 .Ve čtvrtek ji popřejeme a pak ji za odměnu posadíme do auta a vyrazíme na dlouhou cestu🙂
Furt se mi sem plete gejbule nevíš jestli to jde nějak vymazat?Stále se musím přihlašovat ]-(
matru
2. črc 2009
zkus celý den nick zrušit, to by mělo jít 😉
myslím, že Lucince je jedno, co dostane, nepřeháněla bych to, za pár let to bude složitější 😃
my jedeme do zoo a odpo budu balit Kačku, já to balení nesnáším a v pátek budu balit nás na víkend a pak hned na celý léto :-p :-p
matru
2. črc 2009
aha, tak zrušit to nejde, už na to koukám ]-( tak to nevim
masacekautor
2. črc 2009
já to moc neřeším jen nechci koupit úplné blbosti a aby u toho chvíli vydržela 😉 .Nějakou stavebnici nebo něco.No uvidím co uvidím 😉 .V ZOO budete mít pěkně.Bude teplo ale nebude pařit.Ale zatím počasí nic moc.Teda na koupání pro mě to není :-S.
Balení taky nesnáším 😞 😞.Já budu balit v pondělí.Zítra jedeme do Tábora k rodičům.
právě že to zrušit nejde :-p a mě to tu teď překáží ]-(