• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj, masáž super,byl to relax i duševní, kdybys chtěla, dám ti číslo a taky se objednej, byla jsem nadšená :slight_smile:
Ten Framykoin by ti doktorka měla napsat.Kam chodíte na chirurgii, že s tím dělají problémy? :wink:
Dneska mi přijde kámoška s dětma na oběd, od 6 vařim a peču, ale už to mám :slight_smile:
30. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na chirurgii chodíme do Roškotový.Zkusím se zeptat dětského až půjdu do poradny.je to sice až 10.11 tak uvidím jaké ty dirky bude mít.Jak má kámoška staré děti?Ty jsi teda pracovitá to my teprve teď vstáváme.půjdu dělat oběd a pak jedu za kámoškou do fitka.škoda že mě Lucík nenechá cvičit.
30. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
má holku v první třídě a klukovi budou 3 čtyři měsíce...asi půjdeme odpo do koutku v DBK...kam jezdíš do fitka? taky bych se potřebovala trochu pohnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jste zvládly návštěvu?Co nervy?Do fitka jezdím do Dejvic protože tam všechny znám.Ale bude asi ještě trvat než mě Lucka dovolí cvičit.
30. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, návštěva v pohodě, ted odešli, užili jsme si to a zase uklízím :grinning:
Hm, Dejvice jsou trochu z ruky...
30. říj 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo je to pořád dokolečka.Už jsem našla cvičení pro Lucku ale nevím jestli teď chodit když začínají ty chřipky.Jsem ráda že jsme zdravý.Dnes usnula hodně brzy tak jsem zvědavá do kdy zítra budeme spát.Tak dobrou noc,já jsem dnes sama.Manža začal studovat VŠ tak každých 14dnů odjíždí do Ostravy.
30. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak to známe, manžel ted studoval 3 roky, v září byla promoce :slight_smile: ještě si chce dodělat další dva, ale ted má něco v práci, tak až za rok :slight_smile: no to si užijete, až se bude učit na zkoušky :grinning:
to cvičení je fajn, chřipky bych se nebála, může to chytit i venku nebo od tebe a když kojíš, tak má dostatek obranných látek :wink:
31. říj 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To věřím že to bude náročný i to cestování není nic moc.Taky jsem přemýšlela že začnu něco studovat ale teď si to ještě neumím představit ale myslím že nastane období že se začnu doma nudit.
31. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel měl naštěstí školu v Praze, akorát obhajoba byla v Barceloně.To zvládnete taky.Já už teda do školy nikdy nechci!
byly jsme ted venku, je moc hezky a bylo mi vedro, Neli byla v pytli a je spocená.
31. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ani venku nebyla.Byly jsme u kadeřnice tři hodiny a Lucka tam spala na terase.Snad zítra bude taky hezky-vyrazíme na dlouhou procházku.Co tvůj manžel studoval?
31. říj 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jsem tady jen na skokk , mala spí a ja mam konečně skoro vše hotovo...jak pak se mate?
31. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,my se máme docela dobře jen malá kdyz ji někam položím tak hned řve.od včera ji nechávám chvíli brečet a je to o nervy.Řve všude a u každého jen u mě ne.
1. lis 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme měli šílenou noc, řvala po 2 hodinách a prděla, ráno se vykadila a je klid a chrní...
Manžel studoval v Ječný, jmenuje se to ESMA, je to španělská manažerská fakulta, marketing a tak...
Co vlasy, máš krátký? Já se taky chystám, ale jen trochu, asi bych si nezvykla a manžel by to nepřežil :grinning:
1. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vlasy mám krátký ale ne úplně jen na ramena.To zase ten můj chlap mě stále přemlouvá ať jdu na krátko nejlépe na ježka.Má rád krátké vlasy.My jsme taky začaly zase v noci jíst.Budí se tak kolem třetí.Kolik ti malá přibírá za měsíc?Obávám se že od minulé poradny přibrala jen půl kila tak abych nemusela přikrmovat-to bych nerada.
1. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý, ted už bude přibývat méně.Neli má ted 7100g a přibrala za měsíc230g a prý ok :slight_smile:
nemůžou už přibýrat tak rychle jako do ted, to by měli za chvíli 15 klio :grinning:
v noci jíme už od 5 měsíce, před tím spala krásně :slight_smile:
1. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsi mě uklidnila.Protože teď Lucka pije i krátce/dřív půl hod,teď tak 5min/.Od šesti neděl spala celou noc a teď se začíná budit ale když kojím tak mi to nevadí hned zase usne.Dnes plánujeme dlouhou procházku a zatím to venku moc nevypadá.Včera bylo krásně.
1. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, má víc síly tak to rychleji nasaje, to my taky jíme 5 minut :slight_smile: my naštěstí po jídle taky hned usínáme.Už mi hrozně leze, musím furt koukat kde je.Tak příští týden se můžeme sejít na prochajdě :slight_smile:
1. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíí, leze sluníčko, tak budete mít hezky. My se ted rozhodujeme, co dělat odpo, možná půjdeme s Kačkou plavat, jestli bude manžel chtít venku vozit :slight_smile:
1. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jste byli v Čestlicích?My jezdili na tobogány do Kladna.Na prochajdu půjdeme rádi tak se ještě domluvíme.ira má nemocnou Janičku tak asi nepůjde.Tak pěkné odpoledne.
1. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na tobogány moc nejsme, chodíme normálně plavat.Co je Janičče?užijte si hezké odpo :slight_smile:
1. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru: tady čtu že manžel obhajoval v barceloně a určitě ve španělštině co??? promoce byla před měsícem v betlémské kapli né??? no já jen, že moje sestřenice měla to samé,taky udělala bakaláře..jen nevím jak se ta škola jmenuje :slight_smile:
1. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule: co ty tady? písla jsem ti k nám do Krče :slight_smile:
1. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, vůbec se sem dnes nemůžu dostat :slight_smile: co děláte?
2. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bylo ještě předtím než jsem ten dotaz napsala na krč :wink:
2. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já to pochopila :grinning:
2. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,Taky mám ten víkend náročnější.Stále někdo je na PC.Jaký jste měly víkend?
2. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, docela dobrej, nic zvláštního...co u vás?mě hrozně štve, jak je brzo tma, dneska než jsem po obědě uklidila kuchyn a vypila kafe tak už se stmívalo, ani jsme nešli ven, Nelinka spala 2 hodiny v postýlce, to koukám :slight_smile:
2. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani mi nemluv.Ta tma je šílená.Lucka spala dlouho ráno a než jsme vstali tak bylo 11h pak jsem šla vařit.Obědvaly jsme dlouho a přesně než jsem uklidila tak bylo půl třetí a už se nám ven nechtělo.Tak Lucka spala na zahrádce ale moc tomu nedala.Už je zase protivka.Zastavila se tu ségra daly jsme si kafe je večer.
2. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem sice poněkud mladší (27), ale koukám, že bydlíme docela blízko. Do DTC jsme taky chodili na kyčle a plavčo máme v Libuši. Jsem z Kačerova :wink:
2. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Naro, tak to jsme kousek od sebe, já jsem z Budějárny :slight_smile: a bude mi 32 :slight_smile:
2. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek