• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ahojky holky jak je?ja mam spousty litani a běhani a mlas´dej si vzal dovču aby jsme to zvladly.Nějak strašně rychle to uteklo a přišti tyden už to je,ale bude to teda maso,s pani na restauraci se nemužeme dohodnout tak mi to trochu kazi radost.Potom až se povracite s dovolenych by jsme se teda konečně mohli sejit ne?jinak si to tam užijte a at mate pekně ,,,kdyby jste některa chtela prijet na svatbu tak rada vas uvidim..
2. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Irčo,to znám co je s tím práce a hlavně aby to bylo jak chceš.Tak si to hezky užij budete mít pěkně.A pak se určitě sejdeme a koukneme alespoň na fotky :slight_smile: .My jedeme už ve středu tak se snažím balit :angry: .
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak Káča za chvíli jede, dělala jsem jí řízečky na cestu :slight_smile:
v zoo včera fajn, ale bylo vedro a jak jsem lítala za Nelůi, byla jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, už Lucinka chodí? Moře se vám blíží, ani nevíš, jak vám závidím, hned bych jela zase :slight_smile:
my jedeme s Míšou a s Neli na chalupu do neděle a já pak v pondělí k našim :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a dnes má Radeček rok, ty jo to tak uteklo :wink:
3. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My dnes byli v Táboře ale bylo tam podstatně hůř než v Praze :frowning2: .Pojede Kačka na tábor?A teď jede se školou?Na jak dlouho odjela?Lucce jsme koupili tu sedačku do auta a jezdí podstatně klidněji.Né že by v ní jásala ale tolik nebrečí.No Lucka doma docela chodí-kratší vzdálenosti ale venku chce ruku né sama.Řekla bych že se zarazila a do chození se ji moc nechce.K moři se už strašně těším.Potřebuju se dobít sluníčkem a teplem ale tady v Čechách mi to nejde.I když to asi lehárko nebude s tím malým číslem.
Strašně to letí mám pocit že si pamatuju s Luckou každý den kdy co začala dělat a jak jsme jásali když se otočila na bříško.To jsem byla právě v nemocnici po té bouračce.
Tak martě popřej i za mě.Teda Radečkovi:slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak jsem u rodičů na chalupě :dizzy_face: Kačka jela s mojí ségrou na 1O dnů.Na tábor nejede, já pro to moc nejsem, jsem radši když je s námi nebo s někým z rodiny.
Moříčko si užijete, i když ležení moc né,ale i tak si odpočineš :wink: mě ta dovča hrozně pomohla, jsem úplně znovuzrozená :slight_smile:
Neli je na zahradě, má písek, bazén a je moc hodná.
6. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to si užíváš klídku co :slight_smile: ?Lucka byla taky teď moc hodná ale dnes byla celý den ukňouraná-špatně spala.Jinak jsme taky celý den na zahradě :slight_smile: ale to počasí je divný :wink: .Už se na dovču těším i když o odpočinku to moc nebude :frowning2:.Já holky taky na tábor nedávala a když Gábi jela poprvé ve 12letech tak byla tak nadšená a vynadala mi že nejezdila už dřív.Já jako dítě na táboře hrozně trpěla :angry:.
tak pa a pěkně odpočívej.My jdeme zítra naposledy na kontrolu s tou Lucky nohou.
6. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka po tom ani netouží a já jí radši zaplatim moře než tábor,snad mi to jednou nebude vyčítat :wink:
u moře si odpočineš i jinak než válením, je fakt,že musíš pořád hlídat,ale užijete si to :wink: jedou holky s vámi?
6. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak u Irči už určitě finišujou přípravy :wink: jsem zvědavá pak na fotečky :slight_smile:
a Marťa balí, to je jasný :slight_smile: kdy má Lucík narozky, ve čtvrtek??abych to neprošvihla...
7. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste? si tu povídám sama se sebou :grinning:
7. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,já tu měla dnes celý den ségru s malým Ondrou a teda bylo to náročný.Jsem pěkně vyřízená :unamused: .Jsem sama doma tak jsem se pustila do vaření :wink: .Dělám guláš a rajskou omáčku sebou.Jinak na jídlo budeme chodit :wink: .Marek je v mostě na závodech na motorkách,Kačka je u kamarádky na chatě a Gejba u sebe/doma/.Lucík vzorně usnula kolem 20h.Dnes jsme byly na kontrole s nožkou.Paní doktorce se to moc líbilo :slight_smile: .Mám ji to ještě masírovat a nesmí si to opalovat a pak by neměla mít žádnou jizvu.Tak to budeme u moře zalepovat a mazat vysokým faktorem :slight_smile: .Venku se pěkně ochladilo co?
Balit budu zítra,vůbec se mi do toho nechce,nevím kde začít :frowning2: .
Tak irča se po tolika letech stane vdanou paní.Taky jsem zvědavá na fotečky :slight_smile: .My máme narozky ve čtvrtek.Tak koupíme dortík,popřejeme a vyrazíme na cestu :angry:.
Marti už jsi Nelince dala polštářek?Lúca stejně pořád spí na peřince :slight_smile:.A už docela chodí sama.Přejde klidně celý pokoj ale stále si vynucuje raději ruku.Ještě si není jistá.To vy už lítáte jak draci co?
7. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to se máte, že jedete :slight_smile: je tam docela hezky říkala Kačenka, kolem 3O stupnů,včera byla bouřka, ale pak zase hned sluníčko.Kam vy vlastně jedete? Kačka je na Hvaru.Nelinku jsem mazala celou dobu 5O a měla i hezkou barvu.No a lítá to víš,ale zdá se mi, že už je klidnější, vydrží si hrát a začíná i poslouchat, když třeba řeknu pojd sem, tak přijde, udělej hačí apod.Jo a zkoušíme nočník, včera se 3x vyčůrala, dnes jen jednou, ale i tak dobrý.
7. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě k polštáři, ona jak spí s námi, tak občas je i na polštáři a už docela dlouho,u sebe v postýlce má takový malý a hodně placatý, ale tam stejně téměř neni a v kočáru má jen tu opěrku kolem hlavičky.
7. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jedeme do Omiše.Je to kousek od Makarský.Tak hlavně že je tam teplo.Už se moc těším na sluníčko.Loni jsme nikde nebyli tak to chybí.Taky mám pro Lucku 50 a navíc budeme přes poledne v chládku.Taky to nebudu s opalováním přehánět pak bych vypadala staře :slight_smile: .
My a nočník to je boj.Jak ji posadím tak je řev.Tak ji tam moc nedávám.Doufám že to přijde samo.
Teda dneska je tu pěkná zima a fouká :angry: .Chtěla jsem balit ale lucka mi to tahá zase z tašky tak jdeme ven :wink: .Budu balit asi až usne.
8. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to znám, mě Neli taky pořád vyklízí tašky i šuplíky :slight_smile:
jak pojedete? na noc? a budete se střídat nebo někde přespíte?
já bych hned ještě jela, ale ted spíš hledáme hory,Míša chce na kolo...
8. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se jdu rozloučit.Jedeme sice až večer/na noc/ ale už nebudu mít čas.Nemám totiž nic hotového :frowning2: .Střídat se asi budeme a pojedeme rovnou bez přespání.Tak se mějte pěkně :slight_smile: :slight_smile: .
9. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: přejeme Lucince vše nej nej k prvním narozeninkám, hlavně hodně zdraví,pěknou oslavičku a užijte si dovču!! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, tak co svatba, už je z tebe mladá paní? těšíme se na fotečky :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky svatba byla užasna,vše se nam podařilo ,jen malou nam hned po obřadu bodla včela tak jela k mudře aby se na ni koukla ,ale vše bylo ok..
na fotky vydržte je jich strašně moc ,ale nejake vam určitě ukažu a jak se mate?
16. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh Irčo,tak prima, že se Vám to zdařilo. :slight_smile: a že vám to ani včela nezkazila :wink:
my jsme na chalupě celé léto a máme se báječně :slight_smile:
pojedete na svatební cestu?
16. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ne nepojedeme,neni kam a za penizky co mame mi chce manža :grinning: koupit myčku a nejake drobnosti domu a taky male něco na učet..
17. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli na svatební cestě až skoro 4 roky po svatbě :wink:
17. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime,ale pry si pořidime ještě mimi :slight_smile: tak se budou penizky hodit potom :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jsme zpět.Bylo to super a i cestu Lucka zvládla výborně.teď tu odklízím hromady prádla.To počasí tady je fakt děsný na to že je léto :frowning2: .
Irčo jak se cítíš jako paní?žádná změna co?My jsme na svatební cestě taky nebyli tak snad mě teprve čeká!
marti jak dlouho budete venku?
21. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti :dizzy_face: prima, že jste si to užili a že jste v pořádku dojeli :slight_smile:
u nás se dnes počasí vylepšilo, je i teplo, takže asi dáme chvíli i bazének :slight_smile:
ted jsem na chalupě u rodičů, ve čtvrtek jedeme do Prahy,protože v pátek máme poradnu a očkování(konečně prevenar) a pak večer pojedeme s Míšou na 2 týdny na jejich chalupu a pak se zase vrátim k našim.Takže návrat chystáme až do školy.
jinak se máme výborně, Nelinka je docela hodná, ale stále rychlejší, už se naučila i běhat a ted už zkouší jezdit na odstrkovadle...večer je ale vzorná, před 2O zalehne a spí do rána, vstává sice kolem 7, ale to je celkem dobrý.A začala krásně jíst i ovoce, který odmítala, zdá se mi, že pěkně přibrala, v pátek nás budou vážit tak jsem zvědavá.
21. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Lucka už docela pěkně chodí ale nechce chodit sama.Raději když jde s někým za ruku.Tak doufám že ji to brzy přejde.Když ji ruku nechi dát dojde si sama ale s brekem :angry: .
Moc nechce jíst vařené jídlo ale ovoce baští pěkně.My jdeme do poradny zítra tak jsem zvědavá kolik přibrala.Baští všechno možné jen to svoje nechce.My taky spíme celou noc.Usínáme pokaždé jinak ale vstáváme kolem půl sedmý.Ale to je dobrý byla bych přespalá:wink:.a co Radeček už chodí ?
Až se vrátíte tak z vás budou úplně vesnický holky :grinning: :grinning: !
Já se budu někam přesouvat jen na pár dnů.Mám jet za kamarádkou do Mostu,k našim na chatu,do Tábora a nebo k segře na chajdu.Ale jak říkám jen vždy na pár dnů :confused: .
21. črc 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspo ti neutíká, to je dobrý, ne? :wink:
Radeček tu byl minulý týden, to ještě nechodil, to víš, chlapům to trvá déle :wink: ted je chudák nemocnej, dr. mu píchla ucho a pak řekla, že tam nebyl zánět a dala mu antibiotika, asi má angínu.
jo, jo a je ze mě vesničanka, zatím se mi to líbí, chodim v teplákách a bez líčení :grinning: :grinning:
Nelinka už jí jenom normál jídlo, lahvičku už neměla asi 3 týdny, chutná jí nejvíc kuře, květák, brokolice, ale sní všechno :wink:
tak si užívejte léto :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevíš od kdy plaveme?jestli hned od začátku září?
21. črc 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala na stránky Betynky a ještě to tam není,loni se začínalo druhý týden v září, tak to asi bude stejné...
dneska je krásně, tak si konečně užijeme léto, jupíííí :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak změna žadna to je fakt,ale manžel je ted jako vyměněnej :wink: musim si zvykat na jiny podpis,ale tim že jsme doma tak to neni tak strašne.Mame bazenek na zahradě pro malou tak je to fajn ,jsme na zahradě a nic nam neschazí...
23. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek