• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
holky nevite jaky je heslo na wifi v motole v nemocnici?
23. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To neví m kdy začíná plavání ale snad to tam vyvěsí včas :slight_smile:
bramburka fakt nevím
My dnes byly s kamarádkou plavat v Podolí.Hrůůůůůůůůůza.Dlouho jsem tam nebyla a zase dlouho nebudu.byla tam hlava na hlavě a Lucku jsem musela mít pořád za ruku aby mi ji někdo neutopil,protože se tam děti honí atd.Na zahradš mám taky bazének ale chtěla jsem s ní někam vyrazit.Vstup stál 150kč a to jem tam nevydržela ani 2hodiny.Fakt hrůza.Od zítra už bude zase zima tak s koupáním je konec.Půjdu Lucce koupit botky ze všech vyrostla.
23. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: zdravim z Prahy :slight_smile: máme za sebou poradnu,vše v pořádku, Nelinka váží 10,2 kg a ani jí neměřili.Dostala konečně prevenar, tak hlavně at není teplotka.Večer zase odjíždíme na chalupu,budu bez netu,takže se tu neukážu. V pondělí za námi přijede Radeček s Pétou a budou tam s námi 4 dny, tak se těšíme a pak bude mít dovolenou i Míša.
Bramburko taky bohužel nevím.
24. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máte pěknou váhu.My byly taky v poradně a Lucka má 73cm a 9,5kg.Tak si to na chajdě pěkně užijte a hlavně ať máte pěkné počasí.pa
24. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kde se toulate?tak si představte co se mi stalo.Mala mi vrazila dřevěny skladaci metr do oka .Tak jsme museli letet na pohotovost do thomaerky .Tak to mam zalepene ..dneska jsem si to směla sundat,ale boli to,sice meně než včera,ale nic moc..no nejdřiv jsem si myslela že jsem přišla o oko ,ale tak aspon že to dopadlo takhle.Davam si do oka mastičku a doufam že to bude brzy dobre...a jak se daří vám?
28. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To máš štěstí že to dopadlo ještě takhle dobře :frowning2: .Ale muselo to pěkně bolet.
My jsme na střídačku doma a někde venku.O víkendu zase jedeme za segrou na chatu :slight_smile: .
A co mála už chodí?Jak ti teď baští.Lucka odmítá smetanové výrobky.A co už pracujete na sourozenci pro Janičku?
30. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bolelo to jako prase ,ještě ted to neni ok..ne sama nechodi ,ale už se snaži ,ale ma strach ...ji vše jen někdy prostě malo a jindy mi sni oběd
31. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,jakpak jste se měli?
4. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,měly jsme se pěkně a v Praze se zatím moc nevyskytujeme.A jdeš ještě na kontrolu?
Lucka taky jí jak kdy ale hlavně mám problémy se spaním.Začala chodit spát docela pozdě kolem 21h a přes den ji uspat je docela fuška.Nechce spát ale když nespí tak je protivka.Snad se to srovná?
Chodíte někam s malou plavat?Myslím do přírody?
6. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak oko už jo dobre ..problemy se spanim celkem nemame ,jen když nekde jsme tak nechce spat odpoledne.Režim spani ma ted jiny ale řekla bych že lepši.Večer chce do postylky tak v 20h ,ale usina až před 21h.
Plavat do přirody nechodime,protože ja nevim kde v říčanech je to koupaliště a samotna bych nešla ,v bazenku se vyřadi dost a když něco chce tak pro to dojdu dom a je klid.
A jak je jinak?
11. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,my taky moc plavat nechodíme.hlavně proto že jsem zimomřivá a nevlezla bych tam.Tak Lucce napustíme taky bazének a ji to zatím stačí :slight_smile: .Příští rok asi bude hůř.Jinak Lucka začala spát jen jednou přes den ale večer už mi přijde šíleně unavená a pak taky nemůže usnout :unamused: .My jsme jezdili na koupaliště na Vyžlovku.Je to za Říčanama ale teď je to tam prý zelený.
Jinak si Lucka neumí hrát sama a pořád k tomu někoho potřebuje.No blbě jsem si ji naučila :wink: .Takže u ní neudělám vůbec nic.Když u ní nesedím tak za chvíli bečí.Před tím jsem to dělala když spala ale teď když nespí je to hrůza.Už si myslím že ji to asi nepřejde :frowning2: .Jen věkem.
12. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mi si taky s malou hrajem spolu,někdy si hraje sama ale neni to žadna dlouha doba.Hlavně ted chce pořad vodit za ruce tak mě boleji zada jako hrom.A je to pěknej roštak,lumparny to by ji šlo ...ono se to zlpeši neboj
12. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak jak se máte? :slight_smile: my jsme dnes přejeli z jedné chalupy na druhou a budeme tu už do konce srpna :slight_smile: u nás vše ok :wink:
16. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdepak jste??? :wink:
17. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ženy, co to má znamenat????? to už tady budu pořád sama? nebo se někde dovolenkujete? :wink: :wink:
18. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,u nas se nedovolenkuje,ale jelikož jste tady předtim taky nebyly tak jsem sem ani nelezla..:slight_smile: a jak se daří?
20. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo, to je fajn, že jsi tu :slight_smile: a koukám, že pracujete na bráškovi, tak ať se zadaří :slight_smile:
20. srp 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,jsem tady ale malinko,měli by jsme se zase nějak sejit než začne zima
jo chtěli by jsme ,ale nehrotime to zatim
24. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo určitě se sejdeme, my se v neděli vracíme do Prahy, takže se pak můžeme dohodnout na ten další týden.
:slight_smile:
24. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
super tak to pak nějak dame dohromady
24. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se ti ozveme :wink:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo
24. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ráno holky,co plánujete v tom horku?My dáme jen bazének na zahradu protože nic jiného se v tom teple dělat nedá :frowning2: .
25. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, my jsme byli celý den u bazénu na zahradě a ted večer na krátké prochajdě.Tady se vedro mnohem lépe snáší,vlastně se mi ani nezdá, že je vedro :wink: jak ti je? asi nic moc, vid? Já když si vzpomenu na sebe v 9 tt, to byla hrůza, stále hlavu v záchodě, ráno i večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no ja ziram ,si se mi ani nepochlubila že jsi těhotna?!tak to moc gratuluji a držim pěstičky...
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mě moc špatně není :slight_smile:a ani s Luckou jsem nezvracela.
ira zatím není čím se chlubit jsem pověrčivá neví to ani rodiče.
My dnes jdeme do Žlutáků tak doufám že bude teplo.Teď je tady pod mrakem.Já jedu zase zítra za ségrou na chatu a tam mi taky nepřišlo že bylo takové vedro.Na tom venkově se to líp snáší.Marek jede na závody-motorky tak podnikneme dámskou jízdu.
26. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi budeme asi doma a nebo pojedeme za kamaradkou do říčan ještě nevim ,zaleži jak stihnem oběd a mala jakse vyspinka,ona mi dopoledne spinka i 2-3h ...jinak když budeme doma tak odpoledne pujdem na pisek,Sice pršelo ,ale snad to nebude tak mokry
i tak držim pěstě ,snad to bude ok
26. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že ti je dobře, pro mě byly začátky vždycky nejhorší :slight_smile:
u nás dnes není takový vedro, asi se ani nebudeme koupat a půjdeme někam na prochajdu, chodíme bez kočáru a Neli ujde i 3 km jako nic :slight_smile: to jsem zvědavá, jak mi v Praze bude sedět v kočáru.
26. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je Neli fakt kabrňák :slight_smile: .Tolik toho ujít :wink: .Tak asi budete v Praze chodit pěšky ale jde ti tam kam chceš?Tady to ráno vypadalo na teplo ale odpoledne se to zkazilo ale zima nebyla :sweat_smile: .Byly jsme s kamárádkou na hřišti ale byla dnes docela ukňouraná.Chodí spát kolem 12h a spí tak 2h ale dnes jsem ji musela vzbudit-měly jsme sraz.Tak asi proto byla nevrlá :angry: .Teď mi zase nechce jíst.
Tady teda vůbec nepršelo :slight_smile: .
26. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to chodec :grinning: dřív chtěla chodit většinou na druhou stranu,ted už jde s námi :slight_smile:
s jídlem je to u nás taky hrůza,jí dobře akorát obědy,jinak s ní bojuju a taky mi u toho nechce sedět,ale běhat za ní nebudu, takže když uteče,má smůlu,většinou pak vyhládne a další jídlo sní celkem dobře.A máme konečně naučený režim,který funguje,spí od 13-14 a každý večer ve 20 spí, je to paráda,než když mi před tím usínala pozdě,tak snad nám to vydrží i doma.
a tady taky nepršelo, aspon o tom nevím :wink:
27. srp 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek