• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
tada včera spadlo par kapek,ale byly jsme na pisku a klidně si hrali,nebylo to ani znat ,ale bylo dusno
27. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi bojujeme jak s jídlem tak se spaním :slight_smile: .Neumí usínat takže musí být fakt urvaná aby usnula.A to tam musím být s ní.Hrůůůůůza.Budu ji muset naučit tam být sama ale dost řve tak nikdy nevydržím.My jsme celé dny venku.Jak se vzbudí už jde na zahradu tak mě děsí až bude zima.
Marti kam budete chodit cvičit?
27. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam s ní ale taky ležim než usne,ale vypije mlíko, dostane pusu a spí,dříve to trvalo hodiny,ted spí za 5 minut.Ale to jídlo je hrůza,zrovna ted byla scéna u jogurtu :angry:
na cvičení budeme chodit na Hamr,každé pondělí od 9.15, chtěla jsem už loni, ale nebylo místo, letos už patříme do starší skupiny,tak jsme se vešly.
27. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s ní taky jdu ,dám ji mléko ale pak usne až třeba za půl hod.pořád si sedá,stoupá atd.Tak snad se to taky časem naučí.Taky nechce jogurty a přesnídávku už neměla pěkně dlouho.A nejraději by aby si chodila a občas si přišla dát do pusy.Co ji vaříš k obědu?Mě teda ji polévky ale ostatní jen pár lžiček.
Jo dala jsi Neli očkovat i proti neštovicím?Já ji to chci dát :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je všude stejný,taky chodí kolem stolu a jí od nás a to sní i hodně, jenže já chci aby věděla, že u jídla se sedí.Polévky jí téměř nedávám,ale vařim jí každý den,jí v podstatě všechno,střídám jeden den maso a druhý zeleninu a brambory s rýží a těstovinami.Akorát nechce žádný sladký jídlo.
Očkování máme posunuté, teprve máme 1 prevenar a ted v září jdeme na 4 hexu, takže pak teprve budou spalničky.Neštovice jsme ještě s dr. neřešili,ale ted jí je očkovat nedám, až pokud by je nedostala třeba do 10,pak jo, protože u větších to mívá horší průběh.Plánovala jsem to tak i u Kačky a ta je nakonec měla vloni a Neli je nechytla, ale bylo to ve 2 měsících,takže asi měla protilátky z mlíka ode mě.
27. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a plaveme už příští týden,ted jsem na to koukala :wink: vůbec jsem s tím nepočítala,takže jsem si na středu dala poradnu, musím tam jít zavolat a přeobjednat se.
27. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože už příští týden?taky jsem si už něco domluvila.To koukám že tak brzy ještě minulý týden tam nic nebylo.A ještě bude blbí že mi Lucka v téhle době teď spí.Tobě neli taky viď?
28. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě taky,usíná pravidelně kolem 13,tak holt ve středu to bude později,jen se obávám,že v kočáru už neusne,celý léto spí v posteli...tak se na vás moc těšíme :slight_smile:
28. srp 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je teda Janička ma taky sve dny že nechce papat,ale to je jen vyjimečně ,jinak musím řict že ted papá skvěle
dneska jsme tancovali doma na pisničky a stašně si to uživala,měla jsem z ni staršně velkou radost..
28. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo bud ráda, u nás je scéna u každého druhého jídla :unamused: je to otrava a i jíme dlouho :frowning2:
jinak je ale Nelinka strašně hodná, krásně si umí hrát,je pořád v pohodě :slight_smile: snad začne časem i jíst, ale přibýrá až dost, podle naší váhy už má 11 kilo :slight_smile:
28. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem ,,ale někdy jsou to taky boje,hlavně pořad vyžaduje mleko..mo mi mame asi 9,5kg
taky si ted hodně začla hrat sama...sje ted užasna už delši dobu tak snad to vydrží,jsem z ni pořad nějaka vyprděná :wink: :grinning:
29. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky 9,5kg ale teď už asi něco přibrala :slight_smile: :slight_smile: holky to se máte!Lucka si moc sama hrát neumí.Potřebuje někoho ke své hře.
29. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou neděli ženulky :slight_smile: .Copak dnes vaříte?Já mám dnes volno :grinning: ,protože jdeme s holkama na oběd tak vařím jen pro Lúcu.A vypadá to že dnes bude pěkně :grinning:
30. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tam nam Jana v sobotu udělala prvni kručky a od včera se snaži často chodit,mam z ni radost.V nedeli jsme byly u tchyně a opět mě přesvědčila o tom jak nema Janu moc rada,no snad se s tim nekdy smířím...
dneska delam květakovy mozeček ten ma Jana moc rada..
31. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Irčo tak už taky budeš za Janičkou lítat :wink: konec pohody :grinning: já už ani nevím, že nechodila, protože už lítá 5 měsíců :slight_smile:
co dnes plánujete?
31. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tak přijit to muselo,ted to bude zkoušet a za čas se rozejde.Snads to nebude tak strašny.No ja dneska hlidala sousedce holku tak mala ted spi a pak pujdeme ven..
31. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
irčo já jsem ráda že Lucka chodí,je mnohem hodnější.Teda zlobí a vymýšlí blbiny ale už tolik neřve pro nic za nic.Teď se zase vzteká takže pořád něco řešíme.Marti neli se nevzteká?
31. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Marti, to víš, že se vzteká a jak a taky zlobí, včera jsem myslela,že jí nařežu.Nechtěla být v kočáru, stále vaylejzala, blbý je, že už se vyvléká z těch kšandiček.Byly jsme na hřišti a když jsme chtěly odejít, tak se vztekalaa vůbec jsem jí nemohla posadit do kočáru.
Chtěla jsem jí už kopupit boty na podzim, ale neměli ve 20 ani jedny :angry: tak jsem aspon koupila zimní bundu,bílou, je v ní jako sněhulák, ale hrozně jí sluší :slight_smile:
sejdeme se zítra ve 12 u výtahu?
1. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no vztekat se umi i Jana a pěkně ..
1. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to znám vždyť víš jak Lucka v kočárku zlobí a to se nezměnilo.Vydrží jen chvilku a jen když má něco v ruce k jídlu :slight_smile: Zítra ve 12h u výtahu se na vás budeme těšit jak Neli vyrostla.Chtěla jsem lucce koupit plavky ale nějak jsem se k tomu nedostala tak vezmu co jsme dostaly a uvidím jestli mě nevyhodí.Jsou ji totiž trochu větší.mám trochu obavy jak bude zítra spát protože už spíme jen v postýlce.Dnes spala od 11.30 do 14.30h.paráda.Chtěla jsem něco udělat ale usnula jsem s ní.Ale zase jsem krásně odpočinutá :slight_smile: :slight_smile: .
Přes den spí krásně ale večer špatně usíná/pozdě/.Teď je strašné vedro ale půjdeme alespoň na chvíli do parku :wink: .
1. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zase ty plavací plenky :slight_smile:
taky spí dobře, po obědě hodinu a večer usíná kolem 20,paráda :slight_smile:
zato jídlo, to je hrůza, čím dál horší,jí pouze obědy, zítra jí beru na plavčo skleničku, neměla jí celý léto, tak jsem zvědavá, jestli to bude jíst :unamused:
tak snad to zvládnou a nebudou moc unavený :wink: těšíme se moooc :dizzy_face:
1. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jsme cestou domu usnuly.Teď spí na zahrádce tak jsem zvědavá jak dlouho.Ale nechci aby spala moc dlouho protože večer jdeme na večeři a bude hlídat Kačka tak aby ji usnula brzy :slight_smile: :slight_smile: .
2. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau,tak mě v kočáru neusnula, ale doma jsem jí dala do postele a šla jsem na záchod a když jsem přišla tak už spala.Vydržela přesně hodinu, jak je zvyklá, tak snad i večer usne, je zvyklá spát v půl osmé, ta jí uložim o půl hodiny později.
Ted frčíme na ten nákup do papírnictví.
2. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak si představ, že po spaní snědla pribináček a půl jablka, večer dojedla tu půlku kelímku od oběda a ještě ted měla 140 mléka, to teda zírám,jako by mě slyšela, že si stěžuju a začala jíst :wink: no ale ještě nejásám, uvidíme co zítra.
Odpo se vylítala na hřišti, takže už je unavená a vypadá to, že usne jako vždy :slight_smile:
zítra máme tu hexu, tak snad jí to moc nezničí...taky jsem koukala na to očkování, 4 hexa má být mezi 11-18 měsícem a spalničky v 15, takže to pořadí je jedno.
2. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrý, už spí 20 minut, jupííííí :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty máš vzorné děcko!my jsme šli včera večer na véču a kačka hlídala a Lucík usnula ve 20:20takže taky dobrý.Byla prý hodná tak ji pro příště neodradila :slight_smile: :slight_smile: .My jsme si to náramně užili.bylo to fajn.Dnes jsme pěkně zmokly když jsme šly do parku a teĎ lucka spí tak to půjde večer pěkně pozdě.Co jste dnes dělaly vy?
3. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tak to je prima, že jste si to užili, ono je to občas potřeba :wink: my se chystáme o víkendu, ale i s holkama, protože nemáme hlídání...a kde jste vlastně byli? máš dobrý, že je Kačka už velká a může hlídat, naše by to taky zvládla, ale měla bych strach.
my jsme byly na 4 hexe, zatím je bez teploty, tak jsme byly i venku na kočáru,sešla jsem se s kámoškou, včera byla poprvé po mateřské v práci, tak mi vyprávěla...je to hrůza jak to letí, pamatuju si, když jsme stály nad jejím pozitivním těhu testem a už je zase v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já tenkrát o Neli ještě ani neuvažovala, no a jak je velká :wink:
3. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to neli zvládne bez teploty.Strašně to letí hlavně to vidíš na těch dětech :wink: .
Tvoje Kačka je ještě malá to bych se taky bála i teď jsem byla docela nervní a to já v jejích letech už měla roční Gábuli.Byli jsme v mexický restauraci a pak jsme šli na Karlův most,Václavák a pak zpět k nábřeží a podle vody pěšky až domů.Super.Občas jsme si sedli někde na zahrádce,dali si něco k pití a šli dál.Ale měla jsem toho docela dost,nožky mě bolely :frowning2: .
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda vy si uživate...taky jsem dneska řikala manžovy že by jsme si mohli zajit někam sednout,ale vezmem sebou i malou ,nemame nikoho na hlidani ,tak snad si to užijem
3. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsme to zvládly bez teplot, tuk tuk :wink:
jé mexickou já taky moc ráda, to jste se měli :dizzy_face: já ted ulítávám na sushi :slight_smile:
Irčo my taky moc nemáme hlídání, hlavně o víkendech, kdy bychom chtěli někam jít, oboje rodiče totiž jezdí na chalupu...no tak bereme i holky :wink:
4. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek