• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Marti, máte program na odpo? my nic nemáme, půjdeme na prochajdu,tak kdyby se ti chtělo, můžeme se sejít :wink:
4. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo mi taky byli te´d spolu s manž.poprvé.Holky by hlídat mohly ale nechci je zneužívat a rodiče jsou daleko a neznají Lucky zvyky tak jim ji nedáváme.Zatím-možná později.
Marti za chvíli jedeme k našim tak někdy příště.Včera to byl s Luckou boj.Odpoledne nemohla usnout tak jsme vstaly a usnula až v16.15 a spala až do 18.30.A pak usnula až ve 23h.To byla hrůza už takhle nikdy víc!!!! :angry: :angry:
4. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám, takhle to bylo u nás dříve taky, jsem ráda, že se ted naučila spát v určenou dobu :wink:
no a nechci to zakřiknout, ale od středy lépe jí, nejsou to sice velký porce, ale aspon něco, před tím nechtěla ani ochutnat.
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana i když vstane v pul 6 večer tak chce po 20h spat i tak ,někdy ji to potahnem až na 21h ale pak spi ,ona s tim spanim v noci byla ok už od miminka
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Irčo :slight_smile:
myspíme od 13-14 a večer od půl osmé a je to fajn, že
večer mám klid :wink:
jak vám jde chození?
4. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chozeni ji jde dobře,včera se prostě pustila kočarku doma a šla napříč obyvakem ,no a šla až došla k tatkovi,je to šikulka,dneska rano si hrala pak se zvedla a šla si pro mišu ,udělala asi 10kručku a sedla si ,pak si zatleskala :grinning: ja ji taky :slight_smile: a hrala si dal
4. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je prima :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je hnusně,co? jsem chtěla jít na nákup, ale asi na to kašlu a pojedeme večer autem
4. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi povidej ,tady se neda jit nikam a to ještě mi ma přijet sestra s přitelem a budou tady spat ,zitra se u mě sejde cela rodina tak to bude mazec byt v bytě
4. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to bude veselo :grinning: to bude nějaká oslava?
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude ,nojo oslava jak se to vezme ,budu mit 33
4. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letos taky, ale až koncem roku :angry: :frowning2:
4. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vše nej nej nej :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo taky přeju všechno nejlepší a brzy ať se vám podaří miminko :grinning: .
my byly za mamkou a tam vůbec nepršelo tak jsem ráda že jsme jely.Lucka byla moc hodná.Málo spala tak dnes snad padne taky brzy.Chceme si grilovat :slight_smile: .
4. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala :wink:
tak očkování nakonec nebylo úplně bez reakce,v pátek odpo se Nelince udělat červený flek kolem vpichu, večer už to měla přes celou půlku zadečku, úplně tvrdý a rudý a 37,3, do rána se to ještě jakoby nafouklo a na pár místech se jí udělali krevní tečky, které pak popraskaly, takže ted má zadeček samý stroupek,ale dnes už je to dobré, je bez teploty....no každopádně to zítra zavolám k dr. jestli je to normální? :astonished:
Marti, jak jste si užili grilování?
6. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,bylo to fajn ,Jana byla vesela jak tady bylo hodně lidi a byla spokojena.Jinak teda to chozeni ji jde čim dal tím lip,skoro vubec nechce lezt a pořad se snaži chodit
7. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jstesi to užili, Neli má taky ráda když se kolem něco děje a hlavně když je středem pozornosti :wink:
začíná pěkně mluvit, už umí asi 20 věcí pojmenovat,dneska ráno si sedla a říkala mami, tata, mimi,papaní :grinning: jsme to měli místo budíku :grinning:
7. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Radeček má horečku po očkování na spalničky a zítra plavat nejdou :frowning2:
tak ve 12 u výtahu, jo? :wink:
8. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak je dneska?
9. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo :slight_smile: u nás dobrý, jen mě šíleně bolí v krku :unamused: v poledne jdeme plavat, tak snad mě to nepoloží :wink:
tak kdy se chystáš do Prahy? :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já jsem zvědavá jestli na plavání dnes bude zase Lucka bečet.Zase vyjedu trochu dřív aby alespoň chvilku spala.Marti aby jsi neonemocněla.Bolí tě jako na angínu?
Já jsem skoro zoufalá z Lucky spaní.Když usne přes den ,tak večer usíná až kolem 22h.hrůůůůůůůza.
Tak ve 12h budeme u výtahu jestli se ti nepřitíží.
9. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolí mě tak divně, možná z toho vedra včera, byla jsem hodně venku na slunci. :frowning2: ale po čaji je to ted lepší :wink:
plavat jdeme určitě, ve 12 jsme tam :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera bylo hezky ,jsme byly za kamaradkou v cukrarně na dortiku a pak si holky hrali,ona ma taky holčičku stejně starou tak je sranda..
9. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no včera bylo nádherně, jako v létě a dnes to vypadá podobně :wink:
Neli se včera uštvala na hřišti, už ve čtvrt na osm spala, zato ráno už chtěla v 5 vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak si ještě lehla do půl 7
9. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak nakonec jsem v Pompu byla úspěšná, kočárek měli za 219 a je možná hezčí než tamty :wink: Neli si ho hned v krámu vyzkoušela a pak si ho držela složený v kočáru :slight_smile:
usnula okamžitě po položení do postele, tak jí nechám tak 45 minut a pak půjdeme ven golfík zkusit :wink:
ta pizza byla výborná, roztáhla mi žaludek a mám hlad jako vlk, asi si budu muset ještě něco dát :wink:
9. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ted jsem poslouchala zprávy a stární maturity jsou odložené, takže si Kačka může oddechnout :wink: a ty vlastně taky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš ještě že jste se v pompu stavily.tak jste ho hned odpoledne vyzkoušely venku?My jsme přišly domů a Kačka si Lucku vzala do parku tak jsem si trochu uklidila a vytřela.Spala až do 17hod.
Teda mi měli večer vzrůšo.Lucka zakopla a spadla přímo na hranu dveří a okamžitě se ji udělala na čele mezi očima černá boule jak pinpong.míček.Teda vypadalo to šíleně Tak jsem trochu zpanikařila a jeli jsme do nemocnice aby se ji na to koukli. Tam mě doktorka uklidnila že to nic nebude,protože spadla sama vlastní vahou a ne z výšky.Upozornila mě že zítra bude vypadat ještě hůř až ji otok spadne do očí.
Jo maturity jsou prima:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš, chudinka malá, hlavně že je v pořádku a nemá třeba otřes mozku...dovedu si představit, jak se vybarvila :unamused: ale ono to brzy zmizí :slight_smile: kam jste jeli, do Krče?
kočár super, byly jsme s ním včera i dnes, dnes jsem šla i bez velkýho kočáru a ušly jsme pořádný kus :wink:
akorát je mi blbě, ke krku se přidala rýma, ale je zajímavý, že nemám teplotu, jsem spíš podchlazená, mám sotva 36 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se pšes víkend vymaroď ať jsi příští týden v pořádku :slight_smile: Hlavně aby to od tebe nedostala Nelinka.
dnes už to má Lucka docela dobrý.Už tam má jen modřinu a malou bouli.Byli jsme v krči a naštěstí tam nikdo nebyl :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude dobrý, jen ta rýma mě štve :angry: Neli se zatím drží :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek