• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
My dnes jely nakupovat na Budějárnu jen autem bez kočárku a zpět už jsem nenastartovala auto.Byly jsme tam docela dlouho a Lucka už byla ospalá.Naštěstí byla Gabča někde blízko a hodila nás domů.Snad tomu autu nebude nic velkého :angry:.Co budete dělat odpoledne?vyrazíte s kočárkem ven?
11. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy máte každý den nějaký vzrůšo :wink:
já ted byla s kamarádkou na obědě, za týden jde na umělé oplodnění, tak jsem jí chtěla trošku podpořit....hlavně aby to klaplo :slight_smile:
ted Neli spí,krásně jedla v hospodě rýži a omáčku, protože to bylo slaný, asi jí začnu přisolovat, aby jedla lépe....
a odpo ven, nechystáte se taky?
11. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky solím,teda jí to co my.Lucka dnes krásně spala.Od 13h do 15.30h.Pak jsme byly tady u nás v parku :astonished: . :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu přeju,tak co budete dnes podnikat?My jdeme na veletrh interiéru a taky se někam najíst nemáte nějakou radu kde je i dětský koutek?Máme totiž 1.výročí svatby.
12. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jsem se sem vůbec nedostala...takže restauraci už jste si asi našli, vid :wink:
tady v okolí je s velkým koutkem akorát na Kačerově to Silencio, ostatní co vím je spíš v centru :slight_smile:
my byli včera u známých na grilování, ale na noc jsme jeli domů, nechtělo se mi tam zůstavat s Neli, aby si nerozhodila spaní, protože ted byly dvě noci úplně luxusní,spala od plů 8 do rána do 7 :dizzy_face:
a jaký byl veletrh?
13. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě to Silencio je teď zavřené tak jsme byli normálně v mexický restauraci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já taky odevšud jezdím domů.Nerada někde přespávám a jak je teď Lucka tak se na ní někdy i vymlouvám.Veletrh byl prima,moc hezký věci ale spíš do maxi bytů.Ale my tam šli hlavně kvůli kuchyni.Markův kamarád má firmu a dělá návrhy tak jsme se tam s ním domlouvali :slight_smile: .
už je ti dobře?
13. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zavřený, jo? a dočasně nebo na furt??
mě to tam včera moc nebavilo, tak jsem byla ráda, že jsme se mohli vymluvit na Neli a jet domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo tam totiž spousta dětí, chaos, děti pili z jedný láhve, jedli všichni jeden rohlík, no já nejsem citlivka, ale tohle na mě bylo dost, navíc řev...byla jsem ráda, že jsme doma, dali jsme si víno a pustili starý film s Belmondem a byla pohodička :slight_smile:
já mám kuchyň taky maličkou, takže jí máme nakonec z Ikey, líbí se mi a hlavně nebyla tak drahá, nehodlám jí mít napořád, takže mě aspon nebude líto peněz, když budu chtít za pár let jinou :wink: kámoš vám to určitě udělá pěkně :slight_smile:
já chtěla tento víkend koupit novou ložnici, ale M. se nechtělo, tak snad ten příští :unamused:
už je mi dobře, ale furt mám rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra ráno jdeme poprvé cvičit, tak jsem zvědavá, jaké to bude :slight_smile:
13. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaký bylo cvíčo holky?
14. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, cvíčo bylo dobrý, lepší než jsem čekala :slight_smile: Nelinka se vyřádila, nejvíc jí bavilo skákání na velikým míči a pak lítání :slight_smile: odpo spala 2 hodiny a ted už taky hodinu spí,tak jí to zmohlo, navíc jsme byly celé odpo na návštěvě u kámošky co má holku 2,5 takže blbnuli :slight_smile: já jsem lehce ovíněná :grinning:
14. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, chodíte ještě na to znakování??
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé už ne.Pro nás to nemělo moc velký úspěch :wink: .Bylo to dobrý jen v tom že jsme byly mezi dětma.Musíš pak doma dost důsledně znakovat a mě to nevydrželo :frowning2: .Tak jste si to včera alespoň užily.My taky byly cvičit a dobrý.Odpoledne jsme pak šly jen na procházku ale musely jsme se vrátit protože se Lucka pěkně pokakala.
Naučila se nám vylézat z postýlky tak je to hrůza a v noci za mnou 3x přišla :angry: .
15. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak ti vyleze z postýlky? vždyt je vysoká, ne? to by si musela na něco stoupnout :astonished: to teda Neli je opice, ale z postele se zatím nedostala....
kde vy jste byly cvičit?
a včera mi ta kámoška říkala, že má nějaké cvičení pro matky, kde hlídají děti, někde v Krči ve čtvrtek dopo, tak to půjdu zkusit,tam se může jít když chceš, což je dobrý, akorát nevím, jestli se Neli nechá od cizího hlídat....
15. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bohužel mám nějaké problémy a zítra nastupuju do nemocnice tak plavat nejdeme.Ráno ji napíšu a omluvím nás.Tak jen aby jsi na nás nečekala.
15. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ježíš co se děje? něco s miminkem?koukám, že ho nemáš v pase :frowning2: :frowning2: tak se drž a dej mi vědět, co je s vámi,držím palečky at jste oba v pořádku :pensive: ach jo :cry: :frowning2:
15. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,bohužel jsem se včera vrátila z nemocnice kde jsem byla na revizi dělohy.Když jsem byla v úterý na kontrole tak mi doktor řekl že nemám srdeční akci.Jednalo se o zamlklý potrat tak jsem se hned objednala do nemocnice na ukončení.Fyzicky je mi dobře ale psychicky nic moc :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Marti jaký bylo plavání a kolik vás tam bylo?Já vůbec nevím kdy se teď dostaneme když mám šestinedělí :angry:
17. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, je mi to moc líto :frowning2: :cry:
hlavně se ted šetři a odpočívej...za pár měsíců to můžete zkusit znovu...řekl ti doktor,co se stalo??
já jdu taky zítra na gyndu a vůbec se mi nechce :confounded:
plavčo bylo dobrý, Neli a Sam už byli potřetí tak se jim to líbilo, přesně jak plavčice říkala :slight_smile: Radeček trošku plakal, ale jen zkraje a byl o hodinu méně, tak myslím, že příště bude v pohodě...vůbec o nic jste nepřišly, je to stále dokola :wink: a myslíš, že se nebudeš moct koupat celých 6 týdnů? já myslím, že jen dokud budeš krvácet a to by nemělo trvat jako po porodu, ne? A nemůžou jít s Luckou holky nebo Marek?
dneska odpo jsme byli v DBK, byla tam narozeninová akce a slevy 20 procent na všechno, dovedeš si představit ten chaos, ještě ted mi třeští hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už jsem koupila první dárky k Vánocům :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na plavání ještě příští týden určitě nepůjdu ale Marek by prý s Luckou šel jen se bojím aby tam s ním neřvala ještě víc.Ale asi to zkusíme.Holky nemůžou.Gábi je v práci až do 18h a Kačka má zrovna ve středu taky dlouho.No nějak to musím vymyslet :slight_smile: .
Ty jo už dárky k vánocům.Já jsem ráda že každý měsíc vymyslím dárek k narozeninám.Teď má segra :astonished: .
Tak pa a dobrou noc!
17. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že to Lucka s taťkou zvládne :wink:
já za chvíli frčím na tu gyndu a pak mám ještě nějaký běhání do banky, na poštu atd... a večer jdeme s holkama tady z koníku do pizzerie bez dětí, tak se mooooc těším :dizzy_face:
tak odpočívej a třeba si kup něco hezkého, mně to pomáhá, když je mi smutno :wink: pa pa :dizzy_face:
18. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobře dopadni u doktora a večer se hezky bav.Já jdu zase v úterý na kontrolu.My jdeme taky večer posedět s kamarádkou tak se třeba potkáme.
18. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na gyndě dobrý,vyšetřil mě a ok, udělal mi sono, mám vysokou sliznici a asi jsem hormonálně rozhozená z kojení, takže mi dal zatím antiko pro kojící na zkoušku a až přestanu, tak přejdu na normální a měla bych se srovnat,tak uvidíme.Taky mi měřili tlak a odebírali krev, výsledky budou ve středu a cytologie za 14 dnů.
taky si to večer užij a třeba se potkáme, to by bylo dobrý :grinning: my budeme v Di carlu :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marti ,to mě mrzi ,tak snad bude zase vše ok....už taky vymyšlime darky k vanocum
no a kdy se sejdeme my?
18. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, to záleží na tobě, kdy se chystáš do Prahy :wink: my nemůžeme středy a pondělky dopo, jinak kdykoliv :wink:
18. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to nějak zkusim vykoumat a dohodnem se...
18. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:
tak v pátek jsem byla snad poprvé od porodu někde sama, bylo to supeeeeer a ráda si to zopakuju co nejdřív :dizzy_face:
doma to zvládli dobře :slight_smile:
včera jsme byli celé odpo na bruslích ve Stromovce, tak dnes budeme víc odpočívat :wink:
zítra ráno máme zase cvíčo,tak snad to bude dobré jako minule :slight_smile:
všem hezkou neděli :dizzy_face:
20. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my jsme se měly taky super pátek.Nakonec jsme skončily v centru.jaký bylo cvíčo?
21. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak sis to taky užila, to je dobře :slight_smile:
cvíčo dnes dobrý, Nelinka byla dnes pěkně unavená, spala po obědě 1,5 hodiny a ted už taky půl hodiny spí :dizzy_face:
zítra jdeme s Kačenkou na rovnátka a odpo na brusle :slight_smile:
co plavčo, půjde někdo s Lucíkem?
21. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zítra normálně ve 12h na Budějárně.Plavat půjde Gábi protože zítra má momořádné volno v práci,tak doufám že ji tam nebude moc brečet.
22. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to je dobře, těšíme se a ve 12 u výtahu pa :dizzy_face:
určitě to holky zvládnou :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my teda máme trochu rýmu tak snad ji to nepoloží.Je to dnes vyjímečně co Gábi může tak příští týden zase nevím ale to budu řešit až příští týden :slight_smile: .Tak pa ve 12h
23. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek