• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj, Neli má taky rýmu, chytla jí od Kačky, ale jinak vypadá dobře, teplotu nemá, takže taky jdeme :wink:
23. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak my jsme až ted dorazily domů, Neli celý den nespala, takže mi ted vytuhla na kočáru,nechám jí ale jen chvíli, aby večer neponocovala....
jinak Lucinka byla s Gábi úplně skvělá, smála se, fakt prima,je vidět, že to s ní umí a že se mají holky rády :dizzy_face:
Sam prý chodí do jiného kurzu, protože jim to nevyhovovalo kvůli spaní, což nám taky ne, ale zatím měnit nechci, ta plavčice se mi zdá dobrá, ty ostatní jsou divný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale minule říkala, že se snažej o miminko, tak uvidíme, jak dlouho s námi ještě poplave :wink:
23. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukam že se nenudíte :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsme tam jen tři.Jak skončí plavčice tak asi taky změním hodinu.Myslím že byly holky spokojený obě.Tak doufám že tam příště taky někoho dostanu.Lucka je na Gábi šíleně zatížená.Blbne s ní a učí ji kravinky.Kačka včera večer hlídala a mi byli s Markem na véče v Kolkovně na budějárně.Bylo tp prima :slight_smile: .
24. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to jste se měli.A jak tam vaří? my ještě nebyli ani v jedné té nové restauraci tady a to jsou tu tři :wink:
a o víkendu zase nemáme hlídání, takže zase nic, s Neli se ani v klidu nenajíme, to nemá cenu.Co budete dělat o víkendu? V pondělí je svátek, tak bude delší :wink:
25. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky...

já jsem si dovolila se Vám tady vloudit... :slight_smile: myslím, že se také můžu zařadit mezi maminky, kterým se říká starší ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám 10M klučíka - volá se Alex. Bydlíme na P4 Michle a je to moje první dítko. S Marti jsme si už vyměnili par mailů, tak až tak úplně nová nebudu... :wink:
Chtěla bych se Vás zeptat kam chodíte s mimčama plavat ?
25. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zanetke :dizzy_face: vítej u nás :slight_smile:
my bydlíme na Budějárně, takže kousek :wink:
plavat chodíme do Betynky, bazén v Rytířské v centru :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej tak to je supr, že jste tady kousek :slight_smile: ..

to by jsme mohli dat seznamku až budeš mít chuť a čas :wink: :wink:
25. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se někdy určitě dohodneme :wink:
25. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vítám tu zanetku :slight_smile: .My bydlíme Kousek od Budějovické.My o víkendu budeme doma.Máme dost domácích restů.Marek-různé opravy a já uklid ale zítra jdeme na nákupy.Musím koupit Lucce botky na podzim.Teď jsme byly v parku a už mi bylo chladno :frowning2: .
Příští týden máme zase rodinné oslavy tak na to nebude čas :slight_smile: .A co vy budete dělat?
25. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my dnes dopo uklízíme a vaříme.Odpo jedeme do Stromavky na brusle.Ráno bylo 5 stupnů, už nám začali topit, je to příjemný :slight_smile:
Taky se chystám, že budu mýt okna, každý den jedno,abych pak nemusela před Vánocema.
Marti, jaký budeš kupovat podzimní botky? Já už se chystám koupit teplé, na ted jí stačí ty co má.
26. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: tak mi jsme celý den se zvýšenou teplotou ale jinak je Lucík v pohodě.Nic jsem ji zatím na teplotu nedávala tak uvidíme v noci jestli ji ti vyskočí :frowning2: . Docela mě to štve protože bylo dnes pěkně a mi jsme trčeli doma.Tak doufám že to máme k zubům.Botky chci nějaké jako máte vy.Zatím jen podzimní :slight_smile: .Na okna se taky chystám dokud je pěkně :wink:
26. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad Lucince nic nebude, nemůže to mít ještě k té rýmě? Neli taky trošku rýmuje, ale teploty nemá a vypadá ok.Dneska jsme byli v té Stromovce a zítra vůbec nevim, co budeme dělat.Okno jsem samozřejmě neudělala ani jedno :angry: ale zítra je taky den :grinning:
už máš někoho na plavčo?
26. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mi jsme od včera bez teploty i jsme byly chvíli venku.A opravdu to měla asi k zubům,protože jeden nový se klube a 2dny nic nejí jen mléko.Na plavčo by šla zase Gábi ale musím to prý domluvit s jejím šéfem.Musí jí uvolnit z práce :wink: Ona děla na mém místě a její šéf je můj dobrý kamarád tak snad to nebu.de problém ale budu volat až zítra.Já chci dnes pát a taky uklízet od zítra má pršet.Snad mě Lucka nechá.
A co vy jak jste na tom s nemocí/rýmou/?
28. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my už jsme bez rýmy, jen tak dvakrát denně utřu nos :wink: byli jsme na obědě u rodičů, tak jsem je tam všechny nechala a jsem ted sama doma a chystám se na to mytí oken,ale nějak nemůžu začít :grinning:
to je fajn, jestli zase půjde Gábi, to bude Lucinka veselá :wink:
včera jsme byli v Modřanech u Vltavy objevili jsme prima restauraci www.port62.cz je tam krásný domek a klouzačky pro děti a dá se tam bezvadně bruslit, posedět,kafčo apod. fakt moc prima :slight_smile:
28. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dnes uklízela :slight_smile: ,převlékala peřina a krásně to hned uschlo.Mám z toho dobrý pocit :slight_smile: .
Škoda že od zítra má být už zima,že jste tu restauraci neobjevili dřív co?Vypadá moc hezky.
28. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau :slight_smile:
tak zítra ve 12 u výtahu, jo? :wink:
a můžeme něco dohodnout na ten čtvrtek, jestli máte volno, šla bych klidně dopo,můžeme si dát obídek :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme teď přišly z venku a je tam už docela zima :slight_smile: Tak zítra ve 12h u výtahu.Gábi jsem to vyřídila tak přijde do práce trochu později :slight_smile: Na čtvrtek se domluvíme ale dopol.nemůžeme máme cvičení.A jak bychom tam jely?
29. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak to funguje, konečně!! doufám, že tobě už taky!
chtěla jsem ti poděkovat za včera, že jsi mi pomohla s Neli a ,máte u nás loupák :wink:
Kačka je dobrá, aspon tak vypadá, tak uvidíme :slight_smile:
co vy, nechcete jít ven odpo?
1. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak teprve teď jsem v provozu.Škoda ale na prochajdu už je pozdě/Lucka ještě spí/.
Loupák neřeš ty mi zase pomáháš s plavkama.A co ve škole?Jak jste to vyřešili?A budeš Kačku vyzvedávat každý den?Myslím že je to nemožný.Spíš ať chodí po hlavní a ne s mobilem v ruce.
1. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti IP
1. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně Neli taky spala dlouho, takže jsme jen obešly Budějárnu, něco málo koupily k jídlu a už jsme doma.To bude hrůza, za chvíli než se vyspěj po obědě tak bude tma, na to se fakt netěšim.
Zítra pojedeme na chalupu, rostou houby, tak se v lese trochu odreagujeme. :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hezký víkend a ať najdete hodně hub :slight_smile: My jedeme do tábora,tchýňa slaví narozeniny :grinning: .
2. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jaký jste měli víkend? my dobrý, ale byla zima!! Máme houby,tak bude houbový jídelníček :grinning:
byly jsme ted cvičit, bylo to zase fajn :wink:
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky jsme měly cvičení.Lucka byla hodná a teď ještě spí.
Houby bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .nevím co budu zítra vařit :cry: .Marti nevíš kde se tady v okolí cvičí?Myslím pro mě :slight_smile: .připadám si hrozně,musím něco začít dělat.
5. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějaký cvíčo je na Brumlovce, ale tam je to nějak s tím drahým členstvím a pak bylo něco v poliklinice,ale přesně nevím nic.Taky bych se měla hýbat, ale nemám Neli večer komu dát, takže zatím nic nebude.
Prasklo nám topení, v pondělí nám budou dělat výměnu radiátorů i přívodů v celém bytě, za 32 000 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus!!
jdete plavat? my jo, ve 12 u výtahu, jo?? :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já jsem se včera do koníka vůbec nedostala.Nějak jim to zlobilo.Tak to je síla tolik peněz teď před vánocema.Ale zase budeš mít alespoň pořádně uklizeno.A budete tam moct bydlet když to budou měnit?Já tu měla opraváře včera a konečně jsem mohla zatopit.Ale u nás o byla jen maličkost za 2000Kč.Už jsem ti psala na mobil.Plavat nejdeme,Lucka měla v noci horečku tak jsem zvědavá co se vyvine.Zatím vypadá v pohodě ale zvýšenou mít bude.Tak si pěkně zaplavte :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, já našla sms až ted, tak at je Lucince dobře,snad to nic nebude :dizzy_face: doufám, že jde Radeček, aby nebyla hodina jen pro Nelinku :grinning:
7. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak plavčo dobrý, opět jste o noc nepřišly :wink: byli jsme jen s Radečkem,takže jsme měli ve výřivce spoustu místa :grinning: :grinning:
jak je Lucince, byly jste u doktorky?
7. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Neli mi usnula v kočáru, takže to bylo fajn a večer aspon brzy usne :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek