• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
No celý den má zvýšenou teplotu 37,6 tak jsem ji dala čípek a je bez teploty ale večer ji to asi zase vyleze.Noc byla šílená,celou ji probrečela.Je hodně ukňouraná.Ještě jsme u doktora nebyly.Počkám do pátku a pak raději před víkendem půjdeme když se to nezlepší.
Tak hlavně že jste si pěkně zaplavaly.Je krásně tak mi to mrzí být doma ale co nadělám,hlavně ať už je v pořádku.
7. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude brzy dobré, ale asi s ní radši dojdi k dr. přece jenom už má teplotu víckrát za sebou.
jo a na plavču už zase chtěli zálohu na další kurz :astonished:
koukám na přešlapy a dobře se bavim :grinning:
7. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jak je Lucince, co teplota?
a kde je Irča?? dlouho tu nebyla :astonished:
8. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak dnešní noc super jsme bez teploty :slight_smile: .Tak já nevím z čeho to může takhle čas od času mít :slight_smile: .ještě budeme doma a ven půjdeme jen na chvilku.
a co na plavání změní nám ten čas?
irča sem moc nechodila ale je fakt že už tu dlouho nebyla.
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem to o těch našich občasných horečkách do batolat tak jsem zvědavá jestli to má někdo taky :wink:
8. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem tady...tatka mel dovču a tak jsme byly pryč ,jeste do nedele ho mame doma a pak jsme tady zase sami tak snad bude vic času sem za vami přijit...koukam že tady je vše při starem ,jen ty naše deti nam nějak rostou :wink: ,doufam že se mate aspon trochu dobře ...
8. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pravě jsme si říkaly kde se holky touláte :slight_smile: My až na ty občasné teploty dobrý.a co vy jak se máte?
8. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Irčo, tak fajn, že jste v pořádku :slight_smile:
Marti, já myslím, že ty teploty můžou být něco podobného co měla Neli na jaře, taky se to furt opakovalo a jak byla oslabená,tak se toho nemohla zbavit.Nám nakonec udělali milion vyšetření a vše bylo negativní, přes léto se pak dala do pořádku.Snad už bude odolnější, doufám a ťukám :wink:
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra jdeme na kontrolu k doktorovi.Prý to úplně normální není tak ji udělají krev.Tak nám držte palce.
8. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, že vám naberou krev, podle toho se hodně pozná, hlavně zánět...držíme palce at je brzy v pořádku, normální to není určitě a nemůže se všechno svádět na zuby...tak pak dej vědět,jak to dopadlo...jestli to bude CRP a krevní obraz tak by vám to měli říct hned....
dobrou :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám brali krev a moč.Mám volat na výsledky kolem půj jedný.Normální to není a je prvda že to od léta má už potřetí.Tak jsem zvědavá co najdou.
9. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se ti podařilo odebrat moč? to by u nás byl problém, v létě se občas vyčůrala, ted nechce! :angry:
snad to všechno bude dobré, držím palce a dej vědět.
9. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak jste dopadly??
9. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme byly u doktora tak byla Lucka ještě dobrá.Výsledky docela dobrý.Moč naprosto v pořádku a v krvi prý něco málo našli co vypadá na virozu.Tak jsem byla ráda.Poslech měla dobrý jen červený krk a tu rýmu.
Ale odpoledne už měla zase horečku přes 39.Asi se v ní něco tluče.Tak budeme o víkendu doma a snad ji to už přejde.
A co vy holky co budete dělat o víkendu?
10. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, že to není nic vážného,virozu brzy překonáte.A co měla v krvi, zvýšené leukocyty?
plavat asi nebudete, vid :frowning2:
my jsme dnes byli doma a odpo chvíli v Tescu na Národní, měli tam slevy 20 procent na vše, tak jsem koupila Nelince toho mluvícího psa k Vánocům, vyšel na 799, líp než přes internet :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě nevím jestli s ní mám jít zítra cvičit.Poslední teplotu měla v pátek.Co myslíš šla by jsi s ní?Teď už je dobrá ale jak se nudí tak likviduje byt a dělá neuvěřitelný binec.
Tak to jsi dobře nakoupila :slight_smile: a byla tam neli s tebou?Jestli ho viděla!
11. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim, ale pokud měla i něco v krvi, tak bych radši nešla, já to na jaře taky uspěchávala a pak se nám to pořád vracelo, je asi lepší to vydržet,
abyste měly pokoj, i když je to těžký je udržet doma, to znám.
psa viděla i si s ním hrála, ale ted už je schovaný, ona ho má hrozně ráda, zná ho od kámošky, když jsme u ní, nedá ho z ruky, hrozně se smála, když jsme ho kupovali,už jí vidim pod stromečkem, jak se bude radovat :dizzy_face:
my jdeme ráno taky cvičit, odpo přivezou to topení a celé úterý to budou dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nakonec cvičitfakt nešly a budeme se držet ještě v úterý spíš doma.A co už makají na topení?Kačka dnes udělala autoškolu tak mám radost.Taky už se těším na vánoce na Lucku jak bude natěšená :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jak pokračujete s topením?Nemrznete moc? :frowning2:
12. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak my jsme cvičit byly, nbylo to dobr,ale strašně jsme zmokly :frowning2: odpo se nedalo jít ven, tak jsme byly u kámošky co má tu Elišku, holky zase řádily a my drbaly u vínka :slight_smile:
topení bude zítra, doufám, že to zvládnou za jeden den,už jsme zaplatili 70 procent,je to hrozně peněz,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a veliká gratulace Kačce k řidičáku :slight_smile: :slight_smile: pro mě byl řidičák horší než maturita, děsný nervy, ale nakonec napoprvé :dizzy_face: bohužel téměř nejezdím, mám nějaký blok :angry:
12. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda že nejezdíš to já mám obavy z toho že mi bude každou chvíli chtít vzít auto.Já už si to bez auta neumím představit :slight_smile: To máte teda pěkně drahé a teď před vánoci FUJ.Já teď piju bublinka na oslavu řidičáku.Tak dobrou noc jdu se věnovat rodince :pensive:
12. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak už nám dělají topení :stuck_out_tongue_closed_eyes: celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se nehneme na krok, mamka si odpo vezme holky abych se tu nezbláznila :wink:
13. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdete zítra plavat?
13. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím ještě nejsem rozhodnutá,potřebuju aby někdo rozhodl za mě :slight_smile: Co ty šla by jsi být mnou?
13. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já radši neradím, abych neporadila blbě :wink:
taky záleží na tom, jestli už je úplně v pořádku, pokud jo, tak jí bazén neublíží, ale rozhodnout musíš ty :wink:
jen mi dej vědět, jestli mám čekat u výtahu....uvažuju, že půjdu bez kočáru, včera jsme byly a úplně v pohodě, aspon jí nebyla zima, když se hýbe :dizzy_face:
13. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupíííí, máme hotovo, je to moc pěkný, proukouknul celý byt, mám radost velikou :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak co, jdete plavat??
my měly příšernou noc asi s 10 probuzeníma, vůbec nevim proč,ted se vzbudila a je ok, bez teploty, tak nevim co blbla, možná jí bolelo břicho.
14. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně že nemá teplotu.Nám se to taky občas stane :wink: No dlouho jsem to zvažovala ale půjdeme i když nevím jestli přes zimu nevynecháme :frowning2: .Tak ve 12h u výtahu?
14. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, budeme tam :slight_smile:
jako že byste nechodily do toho pokračování? tak se ale musíš rozhodnout už dnes, bude po tobě chtít zálohu, já už to platila minule...a nemáš strach, že když si dáte pauzu, že se jí to pak třeba nebude líbit? my zatím pokračovat budeme.
14. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak jste to zvládly?Lucka se vzbudila hned jak jste nastoupily do autobusu.Tak snad půjde o to dřív večer a budu moct žehlit :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek