• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Tak to Neli spala celou cestu a probudila se až doma ve výtahu.Ted ale docela zlobí, vyklidila mi skřínku s jídlem a roztahala to po obýváku.Já vařim oběd na zítra, přijde Martina s Radečkem, tak abych nemusela dopo.A začínají mě bolet záda, asi z té zimy, musim se víc oblékat :wink:
14. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukam že vam detičky spinkaji a ta moje uličnice už nechce.Jsem rada když mi usne přes den aspon na hodku a jinak teda chodi spat večer v 8h a spi až do rana ,ted vstavava až tak kolem 8h
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme se vrátily u cvičení a je tam pěkně hnuně.
Irčo Kdy pojedeš do Prahy?
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zatím vůbec nevylezly, měly jsme návštěvu, ted odešli, takže Nelinka usnula a odpo jdeme na 18ti měsíční poradnu.Vůbec se mi do té zimy nechce.A večer musíme na nákup, ale pojedeme autem, až M přijede.
Irčo,navrhni nějaký termín,nejlépe úterý :wink:
15. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kdy vyrazíme do jeskyně?už je ta u vás otevřená?
15. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, už jsem se byla ptát.kdy mají určené hodiny pro děti a řekla mi, že si to můžeme určit samy, stačí se ozvat dva dny předem :slight_smile:
Neli ted ze spaní trochu chrápe, myslim, že jí začíná rýma, asi jí nenechám naočkovat, mám strach.
15. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak máme 11,1 kg 80 cm a vše v pořádku.Očkování odloženo, je zahleněná, ale prý z toho nic nebude, snad jen rýma, mám to hlídat a kdyžtak přijít.Další očko 5.11. zase až se sejde 10 dětí, to je teda debilní systém, ale oni za to nemůžou, to ta firma co to dělá neumí udělat dávku po jedné, ale po deseti, fakt chytráci!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte krasný míry :slight_smile: .No lepší je ji raději neočkovat když je zahleněná.My jsme teď pořád zahleněný :slight_smile: .Tak to je dobrý že si to můžeme určit my.Tak někdy vyrazíme ne?
My jsme dnes spaly podezřele dlouho.Tak doufám že to něco neznačí.
To očkování je vážně debilní :angry:
15. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, jakmile budou holky v pohodě, tak vyrazíme :dizzy_face: a můžeme to vzít přes Kolkovnu na obídek :wink:
15. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se těším tam výborně vaří :slight_smile: .My byly teď na nákupu a je všude spousta lidí.To je šílený počasí ani se nedá jít pořádně ven :frowning2:
16. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly taky až na Novodvorské, koupila jsem Nelince pyžamka, tepláčky a bodýčka, v Tescu pak jídlo a přišla jsem úplně zmrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večer jdeme s Míšou na véču a máme i hlídaní takže SAMI!!! :dizzy_face: jupííííí
16. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to večer pěkně užij a moc se neopij :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to rozhodně nehrozí :grinning:
navíc jedeme autem, protože pak budeme vyzvedávat Nelinku a sama si dám max. 2 deci :wink:
jinak vůbec nevim co o víkendu, má být takhle hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau :slight_smile:
tak večeře moc prima, ale mám velký zážitek s vlastní blbostí,budu ti to vyprávět ve středu ve výřivce, to se pobavíte všichni :grinning:
ted jedeme na nákup a co odpo vůbec nevim....k obídku máme segedín,nevim jestli můžu dát i Neli?
17. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukam že se bavit edobře to je fajn,ja se s malou taky bavim,pořad ted chce pozornost ,drži se mě za nohavice a povykuje mami mami mami ,tak nam už teplo odešlo zase do nenavratna a je tady zima a ja vas zase nevidela..
19. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo a ty do Prahy nejezdíš?Chodíte zase cvičit?
my jsme o víkendu byli na drakiádě v nemocnici milosrdných sester na Praze 1.Manžel jim tam zajišťuje rekonstrukci tak proto jsme se tam vypravili.Vůbec jsem o té nemocnici nevěděla a to jsem rodilá pražanda.Ale proč to píšu je tam pasťák a detox pro děti a mládež.Holky hrůza jak malé děti tam jsou.Sice na nás pokřikovaly jen ze zemřížovaných oken ale bylo to šíleně smutný.I slza mi ukápla :frowning2:.
Marti já Lucce už segedín dávala tak bych se toho nebála i když ti to píšu pozdě.
Já dnes byla omrknou nové cvičení ale byly tam docela velké děti proti Lucce tak od 2-3let.Docela tam rušila.Tak se mám přijít podívat zítra že tam budou mladší.Ale už nevím jestli tam půjdu.
19. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já tu nemocnici znám, ale nevěděla jsem, že tam je takovéto zařízení, to dříve určitě nebylo....věřim, že to byl smutnej podled, ale bohužel je to realita :angry: :cry: :pensive:
segedín Neli slupla a moc jí chutnal :dizzy_face:
Irčo tak se seber a přijeď :dizzy_face: :wink:
19. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus tak jak se máte?
20. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau jo dobrý, vše ok :dizzy_face:
napadlo mě, jestli nechcete cvičit s námi na tom Hamru, je to tam fajn, sice je plno, ale každý týden je někdo nemocný, takže místo je vždy :wink: a nebo od ledna to bude pokračování :dizzy_face: parkuje se přímo u toho :wink:
jste ok a plavete zítra?
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra určitě plavat jdeme.No teda v 10.30h jsme objednaný do Pronatalu tak snad to stihneme.Chci tam být po 10h a snad nebudeme dlouho čekat.Písnu ti na mobil jestli to stihneme k výtahu nebo nás Marek bude muset odvézt až tam.Co děláte v tomhle počasí odpoledne?Chodíte do parku?
20. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme byly po nákupech a pak v Človíčkově, dnes dopo jsem šla chvíli s Neli bez kočáru, jenom pro ovoce a pak zase s kámoškou do Človíčkova...odpo ještě nevim...je to otrava,už aby bylo teplo :wink:
20. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu držet palce, ať přineseš dobré zprávy :wink:
20. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude nějakou dobu trvat ty výsledky :frowning2:
no to jo už ať je teplo :angry: :angry: :angry: .Po spaní se půjdeme kouknout na Budějárnu Lucce botky,tak se třeba potkáme :grinning:.
20. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupila Nelince v neděli krásný uBati, mám je v albu :wink:
v kolik jdete? my se taky chystáme....
20. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to byla síla :frowning2: :frowning2: v Pronatalu hrůůůůůůůůůůůůůza.Měla jsem tam být v 10.30.Byli jsme tam i malinko dřív.Do ordinace před námi vodili samé známé doktorky a řada na mě přišla až ve 12,3O.To už s Luckou nebylo k vydržení tak s ní musel manža odejít protože tam řvala jak tůr.Čekárna nás obyčejných lidí zatím praskala ve švech.Ve 12,3O mě teda vzala.Doktorka nic moc příjemná a navíc asi ukrajinka a moc česky neuměla.Tak jsem ji rozuměla každé druhé slovo.Skoro nic ode mne vědět nechtěla a pak povídá takže poslední potrat byl v r.2007.Já ne 16.9 a ona aha. a kolik teda jich vlastně bylo?Já že 5.A ona že to teda musí v kartě přepsat.No samý blbosti.
Pak mi udělala prohlídku,kde našla cystu na vaječníku. O té jsem neměla ani tucha.Odcházela jsem s tím že musím ještě na imunologii a pak na krev a UTZ.Byla jsem v ordinaci 15min a to si ještě doktorka vyřídila svůj soukromý 5ti minutový hovor s Igorem.Na imunologii jsem objednaná až koncem listopadu.Jsem z toho teda šíleně otrávená a ani plavání jsme kvůli tomu nestily.Ten přístup byl šílenýýýýý.
Mrzelo mě že jsme plavání nestihly :angry: :angry: :angry: Lucku to zmohlo a spí už asi 3h.
Teď pádíme na koncert.To je akční den.
21. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tak jste to nestihly, co :angry: no o nic jste nepřišly, bylo focení a trochu chaos,navíc 2 děti nahrazovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příště je svátek a neplave se.
21. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, no to je teda děs.A s tou cystou se bude dělat něco?Ale s to s tím asi nemá nic společného, vid.
a nemůžete jít někam jinam, když jsou tam nepříjemný?
21. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaký byl koncert?
My dnes máme oslavičku v Človíčkově, tak se moc těšíme, Neli zase bude řádit. :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koncert byl prima :slight_smile: .Ráno jsme byly cvičit a teď půjdeme ven :wink: .jaká byla oslava?
Na koníkovi jsem četla že jsou tam příjemný tak to byla asi jen náhoda.Nikam jít nemůžu nemám už doporučení.Tak to musím přežít.
22. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to jste si užili hezký večer, vid: Taky bych chtěla někam jít, ale nic ted nechystáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
oslava v človíčkově hrozně príma, Nelinka to tam má ráda, tento týden jsme byly už po 3 :wink: tak někdy vyrazíme spolu, aspon si holky pohrajou :slight_smile:
příští pátek tam slavíme další narozeninky :dizzy_face: máme v diskuzi všechny děti narozené těsně po sobě, takže máme slavící období :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek