• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Tak hlevně že si tam s holkama dobře rozumíte :slight_smile: .V človíčkově je dobrý když tam není moc velkých dětí.
Ale mi tam moc nechodíme,občas s nějakou kamarádkou.Rádi s vámi někdy půjdeme.
Koncert byl prima i když to není přesně co by se mi líbilo ale Marek je má rád. Teď bychom chtěli jít na Bobule.Je ale blbí že Lucka tak špatně usíná,nechci ji tu Kačce nechávat moc často.Teď zase spí od 13h.To vstane kolem 16h a spát půjde kolem 23h.Hrůza ale nemám srdce ji budit.
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky, mě dnes taky spala 2 hodiny, tak jsem zvědavá na večer, ale jedeme k rodičům na večeři,takže asi přijedeme pozdě, takže aspon vydrží.Človíčkov bychom mohly dát třeba v úterý, to nic nemáme a mohla by přijet ta Irča, že :wink:
Marti, co s tím plavčem? nebudete pokračovat? já myslím, že byste se k nám dopo vešly :slight_smile: my chceme abyste chodily :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,mě bylo včera nějak blbě.Tak jsem ležela a pila Coldrex.Dnes je to už dobrý.Lucka zatím v pohodě.
Jo jo úterý taky můžeme tak se domluvíme.Kdy by jste chtěly,dopol.nebo odpoledne?Irča by přijet mohla ale jen jestli sem nakoukne :slight_smile: .Plavčo zatím nemáme domluvené.Něco jsem zjišťovala ale ještě nedomluvila :slight_smile: .Tak pa a hezký víkend :slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A máš na Irču mobil, že bychom jí písly sms? ona sem každý den nechodí...
hlavně at tě neskolí chřipka a nechytne to Lucinka....my se zatím držíme ťuky ťuk :wink:
24. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo mobil na ní mám.tak když se neobjeví ani v neděli tak ji v pondělí písnu na mobil :slight_smile: .
24. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky ,ja bych přijela ,ale mam rozbite golfky a jedině bych musela tahat velky kočar,navic teda nevim jak bude mala spat ona ted v noci špatně spi a přes den skoro ´vubec,ale to by se uvidelo a co mate v planu delat?me se nechce pročitat to zpet
26. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo No plánovaly jsme s Marťou návštěvu Človíčkova ale nedomluvily jsme se ještě přesně.Nebo by se ti to hodilo raději jiný den?
26. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no to by snad šlo ,jen nevim jak to bude u male se spanim pravě
26. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
čau,dnes jsem se sem vůbec nedostala :angry: ale zitra nic nemáme, tak jak jste na tom vy? co ten človíčkov dopo??
26. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
já musím zítra ráno na Budějovickou do spořitelny tak se můžeme sejít na dát si kafčo :slight_smile:.V kolik hodin by jste tam mohly být?
26. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
co třeba v 9h?Ale musíme ve 12h domů a spát :frowning2: .
26. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no rano to pro nas neni mi tak odpledne po spani a to zaleži kdy mala usne ..
27. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo a do kolika ti spí po obědě? ono je ted brzy tma a my toho už odpo moc nezvládáme :unamused: ale když se dohodneme, tak nebude problém :wink:
27. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
nop většinou usinala po obede tak do 3h ,ale ted vstava rano v 6 a usina kolem 10h a spi do 12h ale to zaleži jak jde spat
27. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Jana je vyspala pokud vyrazime v 1h busem tak kolem 2 jsme na budejarně ,tak pisnete at vim jestli jet a nebo ne ,kolem 4h by jsme jeli domu
27. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nic tak příště ...
27. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Irčo to je na nás moc na rychlo.Já se sem ráno někdy ani nedostanu.Tak někdy příště.
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
i na nás je to moc na poslední chvíli...příště se dohodneme dříve a přes sms, protože se sem občas každá nedostaneme :wink:
my už jsme po obídku a Neli spí :dizzy_face: já mám kafčo a nohy nahoře :grinning:
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja myslela že jste dohodli ,ale to je jedno tak jindy ,ja sem taky nechodim pravidelně
27. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo, my jsme se ale dohodly na dopo, víš :wink: to neva, příště :wink:
27. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ja vim ,jenže jet za vami rano na 9 nejde,to by jsme musely vyjet už před 8h a pak by jsme kolem obeda nemeli kam jit ,a i kdyby mi mala spala tak bych venku tak dlouho s ni nevydržela....ja když už tak odpoledne
27. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo tak příště dohodneme odpo :wink:
holky, my jsme dnes sami bez dětí, mamka s nima jela k příbuznejm do jižních Čech, přijedou večer :dizzy_face:
tady je ticho a klid, snídám si pod peřinou u telky :dizzy_face: no luxus :slight_smile:
a k obídku budeme dělat dýnovou polévku, poprvé, tak snad se podaří :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jaka byla polevka?
29. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
čau,moc dobrá, ale tak hustá, že to byla spíš kaše než polévka:grinning:
užili jsme si den bez dětí, vůbec jsme nevylezli ven :wink:
29. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak konečně jsem se sem dostala.Včera jsme byli v Táboře.Rodiče šli s Lucko ven tak byl taky chvíli klid.
Jak jsi si to Marti užila ve středu?Odpočinula jsi si co?
Ráno jsme byly cvičit a odpoledne už budeme doma-musím trochu uklidit.
29. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
čau, no to víš, že jsme včera vegetili, ani jsme nešli na obídek, nikam se nám nechtělo :slight_smile:
dnes už zase normoš den, dokonce jsme byly s kámoškou na písku skoro 2 hodiny, ale už asi naposledy, děti byly jako čunata a nám byla zima...a představ si, že to hřiště za DBK je zavřený do 30.3. debilové!normálně ho ohraničili páskou a napsali vstup zakázán, asi jim písnu mail, kam asi máme chodit, přece jenom i přes zimu jsou dny, kdy se tam dá jít...někdo zase nemyslí mozkem :angry: :angry: :angry:
29. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No to jsou debilové že ho zavřeli.A my jsme tam ještě v pondělí byly :slight_smile: .
29. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky ,no koukam že vam to tam pěkně zaviraji,asi si mysli že v zimě se s dětma ven nechodí!
30. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou to blbouni :angry:
ale já jim pošlu mail! zavřeli to, aby se nemuseli o nic starat a nestal se tam úraz, to je dost pohodlný! :frowning2:
30. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky :dizzy_face:
copak děláte? my nic moc,odpo půjdeme chvíli ven :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek