Starší maminky s miminkem z Prahy

Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
gejbule1
2. lis 2009
Ahojky my byly jen cvičit a odpol taky nic moc.Ono se stejně moc dělat nedá.jaký jste měly víkend?
gejbule1
2. lis 2009
Tak co jste holky dnes dělaly?My byly večer po spaní chvíli venku a protože sebou Lucka sekla přímo do louže tak jsme musely skoro hned domů 😉 .
matru
2. lis 2009
Ahoj, my jsme byly dopo taky cvičit, ale dnes byla Nelinka mrzutá, moc jí to nebavilo,nevím proč ]-( pak jsme strašně zmokly cestou zpět a odpo jsme musely znova ven, protože nám došla barva do tiskárny a Kačka nutně potřebovala tisknout nějaký projekt do školy.Takže den na pytel :-p
půjdete plavat?
a ve čtvrtek bychom mohly dopo do člobrdova, jestli se vám to hodí 😉
zítra jdeme s Kačkou na rovnátka, tak snad tam zase nebude milion lidí :-p
gejbule1
3. lis 2009
Ahojky tak zase to bude zamračený den 😞 .My dnes jedeme za mamkou do Poděbrad,tak bude změna.My včera byly chvíli venku a Lucka sebou hned řízla a šly jsme domů že byla durch 😞 .Ve čtvrtek máme cvíčo a co v pátek dopol by jste nemohly?Plavat jdeme 🙂
Tak ať jste brzy doma od zubaře.
matru
3. lis 2009
tak zítra ve 12 u výtahu x-) jsem ráda, že jdete, Radeček kašle a asi nepůjdou 😞
v pátek bychom do člobrdova mohly, ale nevím, jestli budeme ok, protože ve čtvrtek odpo máme očkování na spalničky, no uvidíme....
dneska jsem tu měla kámošku s 3letou holčičkou, tak to bylo fajn, holky si hrály 🙂
tak zítra pa 😉
iira
3. lis 2009
ahojky no to počasi nic moc,my chodime ven 2 ale dneska jsme utikali po pul hodině rychle domu aby jsme nebyly moc mokry,je to otrava byt s malou doma ..
matru
3. lis 2009
čau Irčo, tak kdy přijedeš do Prahy? 😉
gejbule1
4. lis 2009
Teda to je hnusně.Vůbec se mi plavat nechce.Mě tak štve že se tam nedá jezdit autem.
Lucka teda taky trochu kašle ale půjdeme.Tak ve 12h u výtahu.pa
matru
4. lis 2009
čau, tak Neli se vzbudila hned ve výtahu, spala sotva 20 minut, takže v 19 zalehne! nechápu, že není unavená...
založ si tu farmu, budu ti posílat zvířata 😃
gejbule1
4. lis 2009
My než jsme přijely k autu tak byla taky Lucka vzhůru.Tak půjde spát ve 20h a jsem zvědavá kdy usne.
Psala jsi na to plavání,nebo mám napsat já?
matru
4. lis 2009
Marti, už jsem to poslala, odpověd zatím nepřišla.Vůbec jsem nevěděla jak to napssat, docela jsem se u toho pobavila a asi jsem to napsala jako debil, tak snad to pochopí, hlavně když to klapne 😉
Neli usnula v 19.45 a doufám, že dřív jak v 8 ráno se nevzbudí 🙂
gejbule1
4. lis 2009
U nás dnes uspává Marek tak nevím jestli ještě Lúca nespí a nebo tam vytuhli spolu 🙂 .Já se v klidu podívala na Přešlapy.
Tak uvidíme snad na to brzy odepíše.
Tak dobrou noc a ať máš klid až do rána 😉
matru
5. lis 2009
Ahoj, tak klid do rána nebyl, jednou zaknourala kolem půlnoci, ale hned spala dál a pak ve 4.30 chtěla mlíko, dokopala jsem se vylézt a udělala Bebu, vypila 150 a spí ještě ted, takže jí asi začnu v noci dávat a kojení stáhnu jen na jedno před spaním.Jinka nekašle ani nerýmuje, takže myslim, že nás dnes naočkují.
gejbule1
5. lis 2009
Tak to měla Neli skoro jak Lucka .Taky jsme v 5.30 jedly a pak spala až do 7.45.A samozřejmě od těch 5:30 už spala u nás.My za chvíli jdeme cvičit.Je tam pěkná zima.
Tak ať nemáte žádnou reakci na očkování 🙂
matru
5. lis 2009
tak si pěkně zacvičte 😉
zima tam je, ale jinak krásně sluníčko 🙂
no na očko jsem zvědavá, všude píšou,, že teploty jsou až po týdnu, tak uvidíme...máme jít večer na ten lampionový průvod, tak váhám, jestli jí po tom očku vzít...
gejbule1
5. lis 2009
Ahojte tak co jste naočkované?Jaký byl průvod?Nakonec bylo docela pěkně 🙂 .Já tu měla celé odpoledne gábi tak jsem si byla nakoupit a pak jsme byly spolu venku 😉 .
matru
5. lis 2009
ahoj, tak je naočkovaná,vypadá v poho, má i výbornou náladu až jsem si říkala, co jí to píchli 😃
průvod byl dobrej, obešla celej rybník, dostala diplom a lízátko 🙂
co jste kupovali?už dárky?
takže myslím, že člobrdov zítra zvládneme, ještě písnu ráno podle teploty, ale dr. říkal, že pokud se objeví, tak za 7-14 dnů, no to se ukáže 😉
tak dobrou x-)
iira
5. lis 2009
Ahojky holky no kdy přijedu nevim čekam nakočarek až mi přijde a pokud nebude pršet tak pak neni problem,se snad ještě dohodnem,jsem vas už rok neviděla...
matru
5. lis 2009
Irčo to už je rok?? to je hrůza jak to letí :-o tak koukej dorazit, vás ani nepoznáme 😃 Janičku určitě ne, jak vyrostla 😉
matru
5. lis 2009
Marti, zítra to vidim na půl10 x-)
gejbule1
6. lis 2009
já teď vyrážím na odběr krve a Lucík ještě spí.Snad budu doma než se vzbudí.
Na 9.30 s tím budeme počítat.Marti dyžtak ještě písni kdyby něco.
matru
6. lis 2009
Ahoj, jsme ok, takže v 9.30 tam, pa x-)
iira
6. lis 2009
ahojky tak ja rada přijedu ,ale nesmi pršet jinak je to na nic ,no snad se dohodnem a sejdem se
gejbule1
6. lis 2009
Tak se budeme Irčo těšit ale dej vědět prosím tě dopředu 🙂 .
Marti tak v 9.30h se těšíme.Pa
gejbule1
6. lis 2009
Tak my jsme přišly domů,najadla se a už ve 12.15h spala.To je super škoda že to tak není i večer 😞 🙂
matru
6. lis 2009
tak to máš dobrý, mě usnula až ted a moc se jí nechtělo.Jídlo snědla celý, tak hurá.A odpo frčej k babičce x-)
gejbule1
6. lis 2009
Tak jsi zařídila že jdou obě?
Měla jsi pravdu,už jsem si upravila profil 🙂
matru
6. lis 2009
no vidíš 😉
zázraky se dějí, jsem sama doma x-) 🙂 😃
ale musím vyluxovat a vyrtřít a pak se naložim do vany x-) x-) x-)
gejbule1
6. lis 2009
Ty jo zavidím ti 8-( 8-( .
Klidně bych i ráda uklízela,kdybych na to měla chvíli klid.
matru
6. lis 2009
tak to byla paráda, víc jak hodinu jsem spala 🙂
ale ted už si jedeme pro Nelinku, Kačka tam zůstane spát,kdyby to tak šlo opačně 😃

Začni psát odpověď...

Odešli