• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky my byly jen cvičit a odpol taky nic moc.Ono se stejně moc dělat nedá.jaký jste měly víkend?
2. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jste holky dnes dělaly?My byly večer po spaní chvíli venku a protože sebou Lucka sekla přímo do louže tak jsme musely skoro hned domů :wink: .
2. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme byly dopo taky cvičit, ale dnes byla Nelinka mrzutá, moc jí to nebavilo,nevím proč :angry: pak jsme strašně zmokly cestou zpět a odpo jsme musely znova ven, protože nám došla barva do tiskárny a Kačka nutně potřebovala tisknout nějaký projekt do školy.Takže den na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
půjdete plavat?
a ve čtvrtek bychom mohly dopo do člobrdova, jestli se vám to hodí :wink:
zítra jdeme s Kačkou na rovnátka, tak snad tam zase nebude milion lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zase to bude zamračený den :frowning2: .My dnes jedeme za mamkou do Poděbrad,tak bude změna.My včera byly chvíli venku a Lucka sebou hned řízla a šly jsme domů že byla durch :frowning2: .Ve čtvrtek máme cvíčo a co v pátek dopol by jste nemohly?Plavat jdeme :slight_smile:
Tak ať jste brzy doma od zubaře.
3. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra ve 12 u výtahu :dizzy_face: jsem ráda, že jdete, Radeček kašle a asi nepůjdou :frowning2:
v pátek bychom do člobrdova mohly, ale nevím, jestli budeme ok, protože ve čtvrtek odpo máme očkování na spalničky, no uvidíme....
dneska jsem tu měla kámošku s 3letou holčičkou, tak to bylo fajn, holky si hrály :slight_smile:
tak zítra pa :wink:
3. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no to počasi nic moc,my chodime ven 2 ale dneska jsme utikali po pul hodině rychle domu aby jsme nebyly moc mokry,je to otrava byt s malou doma ..
3. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Irčo, tak kdy přijedeš do Prahy? :wink:
3. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je hnusně.Vůbec se mi plavat nechce.Mě tak štve že se tam nedá jezdit autem.
Lucka teda taky trochu kašle ale půjdeme.Tak ve 12h u výtahu.pa
4. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak Neli se vzbudila hned ve výtahu, spala sotva 20 minut, takže v 19 zalehne! nechápu, že není unavená...
založ si tu farmu, budu ti posílat zvířata :grinning:
4. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My než jsme přijely k autu tak byla taky Lucka vzhůru.Tak půjde spát ve 20h a jsem zvědavá kdy usne.
Psala jsi na to plavání,nebo mám napsat já?
4. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už jsem to poslala, odpověd zatím nepřišla.Vůbec jsem nevěděla jak to napssat, docela jsem se u toho pobavila a asi jsem to napsala jako debil, tak snad to pochopí, hlavně když to klapne :wink:
Neli usnula v 19.45 a doufám, že dřív jak v 8 ráno se nevzbudí :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes uspává Marek tak nevím jestli ještě Lúca nespí a nebo tam vytuhli spolu :slight_smile: .Já se v klidu podívala na Přešlapy.
Tak uvidíme snad na to brzy odepíše.
Tak dobrou noc a ať máš klid až do rána :wink:
4. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak klid do rána nebyl, jednou zaknourala kolem půlnoci, ale hned spala dál a pak ve 4.30 chtěla mlíko, dokopala jsem se vylézt a udělala Bebu, vypila 150 a spí ještě ted, takže jí asi začnu v noci dávat a kojení stáhnu jen na jedno před spaním.Jinka nekašle ani nerýmuje, takže myslim, že nás dnes naočkují.
5. lis 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to měla Neli skoro jak Lucka .Taky jsme v 5.30 jedly a pak spala až do 7.45.A samozřejmě od těch 5:30 už spala u nás.My za chvíli jdeme cvičit.Je tam pěkná zima.
Tak ať nemáte žádnou reakci na očkování :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si pěkně zacvičte :wink:
zima tam je, ale jinak krásně sluníčko :slight_smile:
no na očko jsem zvědavá, všude píšou,, že teploty jsou až po týdnu, tak uvidíme...máme jít večer na ten lampionový průvod, tak váhám, jestli jí po tom očku vzít...
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak co jste naočkované?Jaký byl průvod?Nakonec bylo docela pěkně :slight_smile: .Já tu měla celé odpoledne gábi tak jsem si byla nakoupit a pak jsme byly spolu venku :wink: .
5. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak je naočkovaná,vypadá v poho, má i výbornou náladu až jsem si říkala, co jí to píchli :grinning:
průvod byl dobrej, obešla celej rybník, dostala diplom a lízátko :slight_smile:
co jste kupovali?už dárky?
takže myslím, že člobrdov zítra zvládneme, ještě písnu ráno podle teploty, ale dr. říkal, že pokud se objeví, tak za 7-14 dnů, no to se ukáže :wink:
tak dobrou :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky no kdy přijedu nevim čekam nakočarek až mi přijde a pokud nebude pršet tak pak neni problem,se snad ještě dohodnem,jsem vas už rok neviděla...
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo to už je rok?? to je hrůza jak to letí :astonished: tak koukej dorazit, vás ani nepoznáme :grinning: Janičku určitě ne, jak vyrostla :wink:
5. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zítra to vidim na půl10 :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď vyrážím na odběr krve a Lucík ještě spí.Snad budu doma než se vzbudí.
Na 9.30 s tím budeme počítat.Marti dyžtak ještě písni kdyby něco.
6. lis 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme ok, takže v 9.30 tam, pa :dizzy_face:
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja rada přijedu ,ale nesmi pršet jinak je to na nic ,no snad se dohodnem a sejdem se
6. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se budeme Irčo těšit ale dej vědět prosím tě dopředu :slight_smile: .
Marti tak v 9.30h se těšíme.Pa
6. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme přišly domů,najadla se a už ve 12.15h spala.To je super škoda že to tak není i večer :frowning2: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš dobrý, mě usnula až ted a moc se jí nechtělo.Jídlo snědla celý, tak hurá.A odpo frčej k babičce :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsi zařídila že jdou obě?
Měla jsi pravdu,už jsem si upravila profil :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš :wink:
zázraky se dějí, jsem sama doma :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
ale musím vyluxovat a vyrtřít a pak se naložim do vany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo zavidím ti :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
Klidně bych i ráda uklízela,kdybych na to měla chvíli klid.
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byla paráda, víc jak hodinu jsem spala :slight_smile:
ale ted už si jedeme pro Nelinku, Kačka tam zůstane spát,kdyby to tak šlo opačně :grinning:
6. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek