• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Tak to se možná potkáváme, chodím na Budějovickou několikrát týdně nakupovat nebo tam tím směrem courat na prochajdy :slight_smile:
2. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,jak se máte holky?
3. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máme se dobře, jen se mi dnes nechce vylézt, tak mám Nelinku v naší posteli a lenošíme :slight_smile: ale už budu muset ven :angry: noc byla v klídku, jen jedno krmení, co vy ?
Nara: tak to se určitě potkáváme, jsem na Bud. minimálně jednou denně :slight_smile:
3. lis 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si ty rána když všichni odejdou do práce-školy taky s Luckou užívám.Noc docela dobrý akorát jsme začaly 2x v noci jíst a dělá nám problémy usínání.bez řvaní neusne.Nevím jak ji naučit usínat.
3. lis 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my usínáme při kojení,ale nevím jak to budeme dělat potom
3. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když krká tak ji nevzbudíš?A malá spinká s vámi v posteli?Mám kamarádku která má mimčo a to ani svou postýlku nemá.Já jsem na tohle přísná nevyspala bych se s ní.
3. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my postel teda máme, ale taky spí u nás, od prvního nočního krmení u sebe nechce být, taky jsem to nechtěla, ale stalo se, snad si brzo odvykne
a v noci už kolikrát ani nekrká, stejně si sama lehá na bok, takže v pohodě :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fakt že už jste větší a my taky občas nekrkáme.Někdy to nejde.
3. lis 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jjsem jí dala k obídku květák a hrozně jí chutnal, snad poprvé jedla s chutí a otvírala pusu, stejně se ale sápe po prsu a ještě se dopapá :slight_smile: je to opice
3. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste šikovný hlavně že baští!
3. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly celý odpo venku, bylo moc hezky i teplo...ted mě čeká každodenní žehlení :unamused: co jste dělaly vy?
3. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsme byly venku a pak Lucka spala na zahradě a já jsem vařila a uklízela.Ale bylo fakt krásně.Až přijede manžel pojedeme nakoupit.Potřebujeme vody mléko atd a to se s Lúcou nakupuje blbě.
3. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to my tak děláme taky :slight_smile: já bych ani vody nenarvala pod kočár...dneskajsem udělala velkej nákup v drogerii a taky se mi tam sotva vešlo :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už mam malýho ve sporťáku, tak občas vyrážím na nákup s batohem :wink:
S postelí jsme dopadli podobně jako vy matru, nejdřív jsem byla strašně zásadová, to když spal celou noc v postýlce, v 5 měsících se začal budit a budí se dodnes, taky byly okamžiky, kdy u nás strávil celou noc, to už jsme naštěstí odbourali, ale šlo to těžko, takže teď tak maximálně půl noci :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,teda to byls noc!!!!Lucka od půl druhý nespala.Kroutila se a prděla asi ji bolelo břicho.Usnula až kolem pátý.Teď se najedla a spí dál,bohužel to nemůžu zalomit s ní-musím jet do práce.Mají tm nějaký problém tak mě poprosili abych přijela.To bude náročný pracování!
4. lis 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Nelinka taky blbě spala, navíc se vzbudila v 5 a chtěla vstávat, tak jsem se jí snažila uspat, podařilo se mi to v půl sedmé a ve třičtvrtě zvonil budík pro Kačenku, takže nic moc :frowning2: jinak s tím spaním máme taky problémy až od 5 měsíce, do té doby spala celou noc bez krmení a u sebe, mě to společné spaní zas tak nevadí, asi potřebuje cítit teplo a bezpečí a určitě to časem odbouráme, Neli má velkou ségru a tak jí bude vzorem a myslím, že brzo bude chtít spát u ní v pokoji, tak ve 2 letech třeba, no uvidíme :slight_smile:
venku je mlha, že není vidět na krok, tak asi vylezeme až po obědě :angry:
4. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych nic nedělala násilím.Myslím že až bude čas tak to přejde samo!Já se podle toho snažím řídit.Taky přece není možný aby Lucka takhle řvala ještě v první třídě!Sice slabá útěcha ale alespoň nějaká.
4. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ví, všechno chce čas...za chvíli budeš mít vzornou holčičku :slight_smile: kde pracuješ, že to bez tebe nezvládají? :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dělala jsem pro městský úřad Prahy 8 v Kobylisích.
4. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... no tak to tam zvládněte :slight_smile: mně se teda do práce vůbec nechce, naštěstí mi to ještě 3 roky nehrozí....vlastně už jen 2,5 :cry: :angry:
4. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme se teď vrátili z plavání. Malýho jsem dneska měla v posteli od dvou hodin až do rána...
Mně to spaní ze začátku taky nevadilo, ale došli jsme do stádia, kdy už ve svý postýlce ani neusnul, jenom ve velký, budil se každou půl hodinu a řval jako tur, když na chvilku usnul, tak sebou mlel na všechny strany, takže jsme udělali "ráznej" závěr, po čtyřech měsících :grinning: , a teď se nám tam pomalu zase lifruje nazpátek. Ještě, že manžel je tak v pohodě a nevadí mu, že občas spí vyloženě na krajíčku a moc se nerozvaluje :grinning:
Tak to seš dobrá masacek, že zvládáš práci, mě tyhle myšlenky před nedávnem pustily, protože teď jsem ráda, že stihnu alespoň doma uklidit, ale když jsme byli menší taky jsem měla nutkání. Od září chodím alespoň na angličtinu, aby dušička měla pokoj :grinning:
Matru, já mám o osm let mladšího bráchu a spali jsme spolu v pokojíčku od jeho dvou měsíců, je fakt že tehdy se nekojilo, ale on byl kouzelnej, spinkal celou noc a já měla živou panenku :wink:
4. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nara já do práce nechodím jen tam kde jsem pracovala chodím občas pomoci protože jsem tam dělala 10let.Tak chodím jen radit.Chodíš na kurz angličtiny nebo soukromě?
Bylo to šílený.Lucka tam nemůžu říct brečela ale řvala celou dobu.Tak jsem ráda že už jsem doma.Tak asi bylo v noci něco špatnýho když ani jedné prcek nespal.
4. lis 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, nějaká prokletá noc, holky těhule si taky stěžovaly :angry: a venku to je taky nic moc, ale musíme, Kačka má cvičení...
Naro: Kačka má Nelinku taky jako hračku, ale krásně se o ní stará, je moc šikovná :slight_smile:
anglinu bych taky potřebovala, ale jsem hrozný lenoch na učení :frowning2: navíc se tam ted s Neloušem nedostanu
4. lis 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek a na jakém jsi pracovala odboru, taky jsem pobývala ve státní sféře :wink:

chodím na kurz, jsme tam tři maminy na MD a učí to rodilej mluvčí, je to jednou týdně od 19 do 20,30 h a hlídá manža, učebnu mám asi tak minutu a půl chůze od baráku, takže je to paráda. Ta škola se zaměřuje na individuální angličtinu a tohle je jedinej kurz, kterej tam je, tak je aspoň cena přijatelná. Minule se poštěstilo, že jsem dorazila jediná, tak jsem měla individuální hodinu, která by normálně stála skoro litr, tak jsem si to užívala :grinning: :grinning:. . Já bych se k tomu doma sama taky nedokopala, proto jsem chtěla někam chodit.
4. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spravovali jsme obecní byty.Já dělala předpis,žaloby,vyúčtování,účetnictví atd.
nara co jsi dělala ty?Takhle chodit na angličtinu je super já se sama nepřinutím učit.
4. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ze sociální sféry, nejdřív ÚSP a nesvéprávní a pak jsem byla na České správě sociálního zabezpečení na Evropský unii, takže výpočet důchodů do zahraničí. První práce byla docela vzrůšo, ale mizerně placená, druhá placená o trochu míň mizerně, ale zase hrozně stereotypní a nudná - žádnej kontakt s lidma, maximálně tak po telefonu.
Já jsem taky hroznej lempl, mě tam nutí chodit jenom to, že jsem si to zaplatila. Mám to tak se vším, "dobrovolně" se k ničemu nedonutím :wink: Teď si slibuji, že si budou pouštět aspoň seriály, ale tak nějak zjišťuji, že není kdy :grinning:
4. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já i když bych se k tomu dokopala, stejně chodit nemůžu, manžel hodně pracuje, často i mimo domov i republiku, jsem pořád s dětma...ale zatím mě to baví a jsem spokojená, uvidíme, až povyrostou...ale s anglinou jsem ostuda, dnes jí umí i ten nejhorší žák co vyleze základku líp než já :angry:
4. lis 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych taky nikam chodit nemohla.Manžel je dlouho v práci a Lucku nemá kdo hlídat.Babičky jsou mimo Prahu.
Musíme počkat až povyrostou.Ty jsi maturovala z angličtiny?
5. lis 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak to máme stejný, chlapi makaj a my se staráme o jejich pohodičku :dizzy_face:
Z angličtiny jsem nematurovala, ani jsem jí ve škole neměla, na základce jsem měla ještě do 7. třídy ruštinu a na střední pak nemčinu, jenže v té době to nikdo neuměl učit, učitelka byla 2 lekce před náma a podle toho to vypadalo :unamused:
takže nic moc neumím :frowning2: já to teda v práci nepotřebuju, ale je to blbý, když někam jedeš a vůbec...navíc manžel mluví plynule 3 jazykama + italsky trochu, jsem vedle něj ostuda :angry:
5. lis 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já to měla stejně.A nejvíc se jako blbec cítím na dovolený v zahraničí když se nemůžu domluvit.Ale stejně si myslím že tady u nás bych se to nenaučila.Chtělo by to jet ven.Já se nepřinutím učit.
Venku vypadá že bude ještě dnes hezky.Musíme toho využít.Od pátku se to má kazit.
5. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek