• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj, tak Kačka má chřipku, večer měla teplotu, ted ráno nemá, ale je slabá jako moucha :angry: takže očekávám že to chytneme postupně všichni...chystám se do lékárny udělat zásoby...ach jo :cry: :frowning2:
7. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ale smůla :frowning2: :frowning2: .nic moc na to nepomůže,že to chytnete všichni se dá docela brzy čekat.Takže ji máš doma?
7. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě je u babičky, odpo jí Míša přiveze, to víš, babička jí vzorně opečovává :dizzy_face:
tak uvidíme, jestli to chytneme, Neli v noci asi 3x zakašlala, ale ráno vůbec.....
měli jsme čínu s nudlema k obídku a bylo to mnam :slight_smile:
7. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak vám je?Co nemoc?
8. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, Kačence je lépe, ale kašle, zítra bude doma.Ostatní se zatím držíme :wink: co vy? co děláte? já jsem ráno převlékala postele a byli jsme v Tescu...ted lenošíme doma :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my dnes byly cvičit a odpoledne jsem se byla podívat v práci.Přijely jsme až teď :slight_smile:.Zítra jedu ke kamarádce.Bydlí kousek za Prahou.
Co nemoc,držíte se zatím?Odepsala ti z plavání na ten email?Už jsi koukala na fotky?
9. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, Kačka ráno kašlala, tak jsme byly u dr. byl to masakr, narvaná čekárna, doufám, že jsme tam něco nechytly.Kačka má jen virozu, průdušky má čistý, takže sirup na kašel, kapky do nosu, tekutiny a klid.Neli se drží.Z plavča se neozvali, takl doufám, že nás přeřadila a že nám to řekne ve středu.Fotky jserm viděla, až na mě v plavkách hezký :grinning:
9. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přepošlu ti do IP, co mi odepsala z plavča
10. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepochopila jsem, jaký je výsledek :angry:
10. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky z plavča nic moc.Holky jsou pod vodou dost blbě vidět :frowning2: .No moc jsem to nepochopila co odpověděla.Tak uvidíme co řeknou zítra :wink: To už budeme platit co?
Hlavně že jste zdravý,mi máme už zase rýmu.Vždycky je bez rýmy tak týden a znova :angry: .
10. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to taky nechápu, hlavně s těma skříněma, v každý šatně ich je min. 10 :unamused: no uvidíme zítra....já budu platit až příště...je tam psaný, že stačí první den nového kurzu...
Kačce je dobře, zítra jí ještě nechám doma a ve čtvrtek pomaže doškoly....a já pomažu už za chvíli, páč máme třídní schůzky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať dopadnou třídní schůzky dobře :slight_smile: .Kde máš holky?
tak zítra ve 12h u výtahu?teda jestli nám v noci nebude hůř ale myslím že ne.
10. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, schůzky dobrý, pak ti povyprávím :wink:
my jsme ok, takže ve 12 stojíme u výtahu :dizzy_face:
11. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak si představ že jsem Lucku spící přenesla do sedačky,pak ze sedačky zpět do kočárku a doma z kočárku domů a pořád spala.Bylo mě ji líto,Tak jsem ji nechala spát.Spala až do 17,15h.Ale pak večer usnula až ve 23h.Hrůza.Jsem ráda že to bylo v tomhle čase naposledy.A co vy?
Co manžel kdy přijede?Jo a jak jste vlastně oslavily výročí?
Co máte dnes v plánu?
12. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak to Neli byla vzhůru už venku, večer usnula při porvní reklamě Přešlapů a spala do 4, pak dostala mlíko do láhve a spala do 8,docela dobrý.Lucinka si teda pěkně schrupla :wink: ale ty večery pak, vid, to je blbý, ale taky by mi jí bylo líto budit.
Míša přijede v pátek, letenky byly a dokonce příští týden bude tady a v úterý je svátek, tak bude doma :dizzy_face:
nic jsme neslavili, ale vzpomněl si, ale on na výročí fakt není, kytky mi nosí když se nic neděje :grinning:
dnes nemáme nic, kdyby se vám odpo chtělo na prochajdu, tak písni :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bééé, tak přijede až v sobotu, ach jo :cry: :cry:
12. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je blbí ale pak bude zase celý týden doma :slight_smile: .My byly cvičit tak jsme ven jít nemohly.
já za chvíli jdu sama s kamarádkou na kafčo tak se těšim že vypadnu :wink: .
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jdeš bez Lucinky, to se máš :slight_smile: my jsme dnes taky byly na kafču a zmrzlince, ale s dětma...ale byly hodný, tak to bylo priima :slight_smile:
zítra dopo máme človíčkov, tak to bude Nelinka ráda....dnes trošku jedla, celý jogurt, půl misky polévky a odpo půl rohlíku,tak aspon něco!
12. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem dnes nějaká otrávená.Byla jsem zase v Pronatalu na UTZ.Já nevím jak to tam teda funguje ale docela jsem zírala.Dr.mi kontroloval cystu,tak ta se ztratila to jsem ráda ale taky mi řekl že mám pravděpodobně jen jeden vaječník protože ho neviděla ani minule doktorka a budu mít prý velké problémy s otěhotněním.Když jsem mu řekla že mám už 3 děti tak koukal jak vyoraný a prý je teda asi někda schovaný.Krev mám v pořádku tak už mě čeká jen ta imunologie.
Dnes bylo v Človíčkově docela plno co?Do kdy jste tam byly?
13. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to je nějaký divný, ne? tvůj dr. ti dělá sono každou chvíli, tak snad by viděl že ti chybí :astonished: no ale na otěhotnění jeden stačí :wink: Pronatal je teda celej divnej, co... :frowning2:
byly jsme tam do 12,když jsme přišly měla Neli teplotu a po spaní už horečku, večer usnula v půl 7,tak doufám, že jí ráno už bude dobře...a má i trochu vyrážku po těle, no prostě slabý průběh spalniček, možná jak ten týden nejedla, že už se to v ní mlelo, skorio jsem dnes brečela, že jsem na ní byla zlá, že nejí :pensive: :cry:
dneska měla jen mlíčko :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lucka teď usnula.Hrůůůůůůůůůůůza.
Já si to taky potom vyčítám když na ní křičím nebo když dostane.To je normální.Ona už si to nepamatuje :wink: .
Tak hlavně ať je brzy fit.
Jo a vaječníky mám samozřejmě oba.Ale fakt mě tam to jednání zaráží.A to na koníku píšou jak jsou tam s nima spokojený.Tak nevím mám já vždycky takovou smůlu na lidi????
Tak se držte holky ať jste brzy v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to má Lucka teda pěkně posunutý :astonished:
Neli včera spala od půl sedmé,ale než jsem šla spát jsem jí budila, protože strašně rychle dýchla, měla jsem strach, že má 40, ale bylo "jen"38,4...pak se ještě vzbudila kolem druhé na mlíko, to byla bez teploty, ale ráno měla zase.To jsem zvědavá jak dlouho to ještě bude trvat, blbý očkování,mám strach, že jí to zase oslabí :cry: ale aspon zmizla ta vyrážka...pokud bude v pondělí mít teplotu, tak s ní dojdu, aby náhodou neměla ještě něco k tomu.
takže budeme celý víkend doma, co plánujete vy?
14. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme bez teploty, jen je pořád trochu osypaná, dnes i na obličeji, doufám, že to rychle zmizí.Zrušila jsem cvičení na zítra a asi nepůjdeme ani plavat, přece jenom po těch teplotách je unavená a oslabená.
Hezkou neděli :dizzy_face:
15. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak jste na tom?Já měla pěkný víkend.Užívali jsme si.Byli jsme s Markem tancovat,nakupovat atd.
My zítra taky cvičit nejdeme.Škola je zavřená.
Tak dobrou noc a ať jste bez teploty a vyrážky.
15. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak už je Neli úplně dobrá, bez teploty a i vyrážka je pryč.
Kde jste byli tancovat?
16. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře že je Neli v pohodě.A půjdete plavat?
My jsme byli U mrtvýho ptáka.Je to v Karlíně.Bývalý EVERGREEN jestli to znáš.
Co budeš vařit?Já jen rychlovku,vstávali jsme před chvílí :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, plavat jdeme a brečim že se nesejdeme u výtahu :cry:
tak se uvidíme až budete přicházet, mělo by to vyjít a zkusím se jí ještě naposledy zeptat na tu změnu.
vařila jsem hejka s hranolkama a tzaziky :dizzy_face: docela mňamKA :dizzy_face:
Mrtvýho ptáka neznám, vůbec vlastně neznám celý Karlín.
17. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak dlouho jste spaly holky?Lucka se vzbudila cestou k autu takže spala jen 1h.To myslím že večer půjde brzy spát.
18. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak Neli až do půl třetí, spala v předsíni oblečená a byla mokrá jako myš...snědla celý oběd, asi po měsíci, tak sem měla radost, ale pak se zase vztekala...ted si hraje, tak snad to vydrží...
18. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Marti, tak jak jste na tom zítra dopo? Dáme ten člobrdov? zase na tu půl desátou, jo?
19. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek