• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky,dnes jsem se sem vůbec nestíhala a nedostala se sem.Zítra to platí tak se sejdeme v půl desátý v Človíčkově?
19. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, budeme tam, pa :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to klaplo, jeduuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budu držet palce aby se nic nepokazilo a vyšlo ti to bez nervů.Bude to příjemná změna
:grinning: .Dnes si užijte oslavu a jestli jsem to dobře pochopila tak slavíš i svoje narozky.Tak všechno nej nej nejlepší :astonished: :astonished: .
21. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, slavíme i moje, měla jsem včera :slight_smile: díky :dizzy_face:
už mám vše nachystané v 15 všichni přjdou, to bude něco 12 lidí v našem bytě :grinning:
21. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak se vydařila oslava?Co jsi dostala?My dnes byli včera plavat a dnes jedeme do Tábora za rodičema.tak pa a hezkou neděli :slight_smile: .
22. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, oslava byla fajn, dostala jsem od rodičů nový mobil, nádherný pyžamko(na cestu :grinning: ),od Kačenky hrníček a od babiček penízky :dizzy_face:
zítra se musim akutně objednat k holiči, abych nejela jako příšera, snad mě někde vezmou...
22. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak to jsi asi byla hodná :slight_smile: a jak jste si dnes zacvičily?
Já jsem naštvaná.Lucka teď byla asi 5dní bez rýmy a už ji máme zase.Přemýšlím jestli bych neměla zavolat doktorovi a zeptat se ho co s tím.Jestli nemá nějaký bycil v nose?A na alergickou rýmu není období ne?Už ji má s malými přestávkami skoro 3.měsíce.
Co kadeřnice,jsi objednaná?
23. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau, cvíčo dnes dobrý, Neli dokonce spolupracovala :grinning:
s tou rýmou je to otrava, ale hlavně, že nemá teploty, nám na jaře dělali výtěr a měla ten haemophillus, na něj dostala antibiotika, ale kontrolní výtěr už nebyl, takže ani nevím jestli je to pryč, ale na rýmy moc netrpí, tak věřim , že jo...možná by vám ho mohli taky udělat...
ke kadeřnici jdu zítra, ale k nějaký co neznám, protože nebylo volno a já už jiný den nemůžu...
23. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsi dopadla?Jsi s účesem spokojená?My dnes byly s kamarádkou v človíčku a bylo tam pár lidí.Asi se bojí chřipky a nikam s dětma nechodí.Odpoledne jdu posedět s lidma z práce tak se moc těším.Jsem dnes nějaká protivná i sama sobě.Už jsem tak vstala tak si ode mne alespoň doma odpočinou.
24. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak mám melírek a zastřižený konečky, jsem spokojená :slight_smile: uvidíš zítra, ale po plavču asi budu zase vypadat :grinning:
24. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už máš zbaleno a jsi připravená na cestu?
26. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já už mám věci tam, vzal mi to Míša, jedu jen s kabelkou :slight_smile:
ale musim sbalit holky k mamce...
vypadla mi plomba ze zubu, tak ted ještě musim k zubařce :cry:
a celé odpo mám ty přednášky, takže den na pytel :frowning2:
26. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zákon schválnosti ty zuby :angry: .
Jaké máš přednášky?
26. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme přednášky z práce, musíme se vzdělávat i na mateřské, sbíráme takové body, za 5 let jich musim mít 40, jinak bych musela dělat nepříjemný zkoušky :frowning2: blbý je, že si to musíme platit :angry: nehledě na ten čas, co tam musíš být :angry:
26. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem teda netušila.A je to drahý?A doktorky to mají taky na mateřský?My máme pořád tu rýmu tak jsem se objednala na pondělí na ORL tak snad nám pomůžou.Nic krom rýmy ji není ale je to protivný.
Už jsi natěšená na cestu co?Co bude romantika!!!Krásně si odpočineš,vyspíš se :pensive: .Ale určitě se ti bude i stýskat po tvých pusinkách :slight_smile: .
26. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak který, jsou přednášky i za tisícovku, to včera bylo za 200 a dostala jsem 4 body :slight_smile: doktoři to mají jinak, ale možná ještě horší :frowning2:
Držíme Lucince palce, ať se té protivné rýmy brzy zbaví....hlavně si nechte udělat ten výtěr.
Jsem nachystaná a natěšená, ale stýskat se mi bude, to je jasný...písnu ti, až doletim, tak se tu mějte a ve středu ti povyprávim, jaký to bylo, pááááá :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,koukam že mate veselo..vše nej dodatečně...
27. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti šťastnou cestu a hned jak přiletíš tak písni co a jak.Holky to v pohodě vydrží uvidíš.
Měj se tam krááááááááááááááásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
27. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kuuuuk Marťo jak bylo????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf :grinning: právě jsem dorazila, všechno SUPEEEEEEER :dizzy_face: ale jsem hotová a jdu spát :grinning:
1. pro 2009 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuuuuuuuuuus to je dobře,tak pak písni jak bylo my asi na plavání nepůjdeme.Byly jsme na tom ORL a čekáme na výsledky výtěrů..Dostala kapky do nosu s antibiotiky.Je šíleně zahleněná.
1. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se sejdeme někde na kafčo a já ti povyprávím :dizzy_face: bylo to nádherný a moc mi to pomohlo :dizzy_face:
Neli má taky zelenou hnusnou rýmu, takže taky nejdeme plavat a čekám, co z toho vyleze...
já mám hrozný problémy s mlíkem, mám ho snad i v uších :cry: pěkně to bolí,asi budu muset k dr. aby mi něco dali, nekojím od čtvrtka a zatím se mi tvoří stále :angry: Neli se dožaduje, ale jsem odhodlaná už to vydržet...
1. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:49 • sonaz
Já toho mléka asi moc neměla protože když jsem skončila tak jsem problémy neměla :slight_smile: .Určitě si dojdi dají ti prášečky.
Tak uvidíš jak vám bude a pak se sejdeme,jsem zvědavá :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme ráno byly u dr. s Neli, v noci měla záchvaty kašle a šílenou rýmu, průdušky má ale čisté, takže dostala jen kapky s antibiotikama do nosu a máme vyčkat, co z toho vyleze.Já nakonec s prsama nebyla, protože ráno to bylo výrazně lepší, je to dnes 6 den, tak snad už se to přestalo tvořit.
2. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně aby se k tomu něco nepřidalo.Naše Kačka má chřipku /teploty38/ale už je to 4den a Lucka to naštěstí nedostala.Teď už ji nudle z nosu netečou ale má ty zadní nudle pořád a v noci taky kašlala.myslím že z tý rýmy.Měly jsme jít dnes na očkování ale nepůjdu.Zítra budou výsledky výtěrů.
No a jak to Neli s babičkou zvládla?
2. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Lucka měla ve výtěrech bakterie Pneumokoka a mufrény-jestli jsem dobře rozuměla.Prý by nám měly stačit ty kapíčky co nám dala ale půjdeme ještě na kontrolní odběry.Jen kdyby začla mít horečku máme hned jet k doktorovi a hlásit že máme tyhle bakterie aby dostala správné ATB.Jinak má prý výbornou imunitu když neměla větší problémy.
A jak jste na tom holky vy?
3. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt pneumokok? ty jo., tak to je ještě dobrý, že to ustála jen s rýmou...u nás stále šílený kašel, rýma je lepší...máme hrozný problémy s usínáním bez prsa, včera jsem tam s ní ležela přes hodinu, než zabrala :angry:
dneska čekám ,že mi přivezou poslední objednanou zásilku dárků a budu to mít všechno, už mám i něco zabalené a o víkendu budeme péct...
4. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukam že jste nemocny a pěkně..mi teda musim zaklepat jsme ok,ted jen mala chodi po bytě a řika že boli a šaha si do pusy,vypada to že ji lezou zase zubby....ale jinak jsme ok
4. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek