• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky,jo jo taky to doktorka říkala že má dobrou imunitu když nás to nepoložilo.Tak snad se toho zbavíme.Za týden půjdeme na kontrolní odběry.
A to usínání Marti znám.Je to hrozný .Dnes jsme nebyly celý den doma.Málo spala a Celý den lítala a stejně jsem s ní ležela přes hodinu než usnula.
Ty se máš já teprve dávám dárky dohromady :slight_smile: Dnes jsem viděla tvoji Kačku na Arkádách.Sledovala čerta.Koukala ksem jestli tě neuvidím ale asi jste tam spolu nebyly viď?
Irčo my jsme zdravý jen jsme měly dlouho rýmu tak jsem šla na výtery a tam nám našly ty hajzlíky ale jinak jsme TUK TUK zdravý :slight_smile: .
4. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau :dizzy_face: Marti, Kačka byla na čertovi v Arkádách s kamarádkou, já jsem stále s Neli doma, je lepší, rýmy se zbavila, ale stále kašle, ted už teda odkašlává, ale táhne se to :angry:
Míša měl včera narozky, tak jsme trochu slavili, ani jsme nevylezli ven na čerty...ale za rok už je objednám,letos jsem jen nechala za dveřmi koš s dárkama a zazvonila jsem jako čertíci :dizzy_face:
jinak péct jsem nezačala, ale zítra už opravdu musim, vždycky mi do toho něco cvleze a večer se mi pak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dnes Marek odjel s Luckou k rodičům a my s Kačkou jsme až do teď uklízely.Teď sedím piju kafčo a vychutnávám si ten uklizený byteček.Až večer přijedou bude po uklidu a vánoční výzdobě.Ale mám alespoň moc dobrý pocit.
Marti já už fakt nevím.Lucinka už má zase rýmu a to jsme ještě ani nedokapaly ty kapky.už jsem z toho otrávená.a jak je vám?
6. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás výrazně lepší, sice ještě odkašlává, ale je to na ústupu.S tou vaší rýmou nevím,možná to jen ty kapičky nevytlučou, nevím.Nám dal ke kapkám na rýmu ještě sirup na alergii Aerius, prý je to dobré na oplasknutí sliznice,mám ho skoro celý, tak ti to můžu dát,třeba by vám to taky pomohlo.
7. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska nepůjdeme ani na cvičení a skočím s Luckou k doktorovi.Ji nic moc není ale už se ji to drží strašně dlouho.Má pořád nudle a občas kašle.Dnes v noci ale kašlala docela dost.Taky si myslím že se toho hajzlíka nezbavila.
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce, ať dobře pořídítem, pak písni co ti řekl.My jsme taky nebyly cvičit a plavčo ve středu zvažuju....
7. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět od doktora.Prý je poslechově čistá a rýmu prý že na ní něco leze.tak nevím ale jsem ráda že poslech dobrý.Koncem týdne máme jít na kontrolu a dyžtak bude dělat krev.Zatím se objednám na ty výtěry.
Máme jen rýmu ale je to otravný :frowning2: .
My plavání ještě asi vynecháme :unamused: .Nechci aby na vánoce marodila :frowning2:
7. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to vám toho moc dr. neřekl :angry: hlavně,že nemá horečky a je jí dobře...
my dnes dobrý, tak snad to nezakřiknu....
7. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem nebyla moc uspokojená ale hlavně že má poslech v pořádku.
Já nevím jestli jít ve středu plavat.
7. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy půjdete?
7. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, ještě si občas odkašle a párkrát za den utřu nudli, ale vypadá dobře...uvidíme, jak to bude dnes,ale spíš půjdeme :slight_smile:
co jinak nového u tebe, už ti něco řekli?
8. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme nudle docela dost ale kašel už skoro nemá.Tak nevím a nikdo mi neumí poradit.Doma mi říkají jak chceš a nebo nechoď.Ale to by jsme nechodily skoro nikdy protože rýmu máme pořád.Tak nevím.
Já zatím mám všchno v pořádku ale ještě čekáme na výsledky z imunologie.Ty budou 17.12.Tak se už něco dozvíme.To jsme byli oba i Marek.Nic jiného nám nedělali.
Ale čím to dýl trvá tak se mi do toho chce míň míń.hlavně ty nervy aby bylo vše v pořádku.
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak jak jste si zaplavčily? My dnes dobrý, byla v dobré náladě, ale ráno jsme opět letěly.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bez vás to není ono.Ani ta cesta mě samotnou nebaví.Výhoda jen je že dojedeme na spaní domů ale teď mi usíná pozdě až kolem 14h.Jsme tam taky jen 3.A jaký tam máte lidi vy?
9. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak to šlo jen občas nechtěla Lucka něco dělat.Teď jsme byly na výtěru tak v pondělí budou výsledky a když to tam bude pořád mít dostaneme antibiotika.To bych teda fakt nechtěla.A co Kačka jak ji je?
9. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nás 6, ale vždy někdo chybí, dnes bylo 5, taky se mi víc líbilo s vámi...v příštím kurzu se musíme dohodnout, já bych se klidně vrátila od té jedné nebo jak to půjde...
snad bude výtěr v pořádku, atb jsou otrava, ale na druhou stranu vám asi nejlépe pomůžou, no uvidíte...
Kačkä vypadá dobře, měla trochu průjem,spíš byla unavená, chodí pozdě spát, budu jí posílat dříve...zítra jí ještě nechám doma.
pošlu ti do IP odkaz na fotky z Barcelony, jestli se chceš mrknout :wink:
9. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky krásný.To jste jezdili po výletech nebo jste chodili jen po Barceloně.Bylo tam docela teplo co,že jsi chodila ve svetříku?Vypadá že jste si to moc užili.Romantika co?tak hlavně že jste si to užili.
No zkusíme to od dalšího kurzu nějak domluvit ale obávám se že s nima moc řeč nebude.Teď už by mi taky bylo jedno od 13h.Lucka chodí spát stejně později.Neli ti spí pořád od 13h?A kdy jde večer?
S Luckou je to hrozný,chodí až kolem 22h.
9. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to úžasný,povyprávím ti :wink:
já bych klidně chodila od 13, spí mi ted později, protože taky usíná večer později, když nemá prso :angry: ale dnes usnula ve 20.30 bez řevu :slight_smile: ráno spí docela dlouho, o víkendu i do 9 :slight_smile: ale pak zase spí pozdě po obědě i večer, je to začarovaný kruh, vždy je to na něco dobrý a na něco ne.
9. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je naprosto stejný jako u nás :slight_smile: .Štve mi to dlouhé usínání večer tak uvažuju o tom že ji začnu učit spát samotnou ale pak je mi jí líto protože dost brečí :frowning2: .
Co plánujete na víkend?
10. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nic moc, včera jsem konečně udělala těsto na linecký a rohlíčky,dnes to upečeme a slepíme...v sobotu máme hlídání odpo i večer, takže vyrazíme do kina a na večeři, Míša je do konce roku v Praze, tak je to fajn, chodí kolem 18, což je pro mě zázrak a večer pomáhá, takže já mám Vánoce už ted :grinning: :grinning:
no od ledna to zase vypukne, tak si moc nezvykám, ale je to fakt pohodička :dizzy_face:
11. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš prima :slight_smile: .Tak si to užívej.My máme hlídání až příští pátek ale už se moc těším.Máme teď na sebe málo času.Ale to ty znáš.
Včera Lucka usnula extrémně pozdě až ve 23.15 ale zase ráno spala až do 9,15h ale odpolední spaní asi nehrozí.Tak ji dnes asi nedám a půjde brzy večer.Ale jdeme odpoledne s kamarádkou tak bude asi pěkně protivná.To je hrozný.Tohle u holek neznám :frowning2: .
Co budete dělat o víkendu?My jdeme s Gábi nakupovat dárky -Marek hlídá a v neděli jdeme do Tábora-tchán má narozeniny.Takže docela pohoda.
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, u nás byl velikánský úklid od rána až do teď, mám z toho radost :slight_smile:
za chvíli odvezeme holky babičce a razíme do kina a na véču, se těšim, že někam vypadnu :dizzy_face:
co vy?
12. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Lucince všechno nejlepší k svátku!! Hlavně hodně zdraví :dizzy_face:
13. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc zítra na nás myslete budu volat na ty výsledky.Rýmu má šílenou a blbě v noci spí protože i kašle tak ji snad začnou konečně léčit.
Jak jsi si užila sobotní večer?
13. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tak jak jste dopadly? Je to hrůza, jak se to Lucinky drží a už aby vás začali léčit, je to opravdu dlouho :frowning2:
v sobotu dobrý, byli jsme v kině na Zemský ráj to na podled, bylo to celkem pěkný a pak na večeři v mexický restauraci, přejedla jsem se a včera mě bylo blbě, takže jsem celý den jedlůa jen rohlíky, dnes už dobrý...
dnes jsme byly cvičit, naposledy, nepřihlásila jsem se dále,až zase na jaře, nechce se mi v zimě brzy vstávat a jezdit tam a i mi přijde, že Neli to moc nebaví, plavčo je určitě lepší.
14. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak výsledky špatný.Bakterie se nám ještě rozmnožily.Lucka v noci blbě spí,hodně kašle a pak se z toho pozvrací.Takže dostala Augmentin po 12h.A to má jen blbou rýmu.Nejdřív jsem ji ty ATB nechtěla dát ale teď jsem ráda že nám to napsala.Už si na ten nosík nenechá ani šáhnout.Stále ji utírám,nebo kapu,nebo odsávám.Fakt otrava.Snad to zabere rychle.
My jsme taky byly cvičit,letos naposledy.Tak to můžete zkusit od ledna s námi v Rybičce.Tam se to neplatí dopředu ale ten den jedna hodina.Je fakt že bez auta bych taky nejezdila.A ty ho máš k dispozici
:grinning:.Plavat zase nepůjdeme a nevíš jestli se plave ještě 23?Já tu nemám notýsek zapoměla jsem ho u ségry.
14. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to je mi líto, hlavně at vás antibiotika zaberou.Zrovna s Augmentinem jsme neměli dobré zkušenosti, zvracela ho, měla průjem a nakonec nezabral, takže pak dostala něco jiného.Snad vám pomůže.
Plavání je letos poslední, další hodina je až 6.ledna a bude se hlásit na další kurz.Musíme to dohodnout, na nás je to ráno brzy, takže určitě chci do jiný skupiny a půjdeme asi bez Radečka, páč jim se to líbí.Nechceš se vrátit od těch 13? Já se ptala a místa tam jsou.
a s tím cvíčem by to bylo fajn, možná mě taky nebaví, že tam nikoho neznáme :unamused:
jedu s mamkou vybrat koberec, rekonstruují celý byt, koupelnové jádro a obývák, řemeslníci tam budou až do 22. 12. takže to bude mazec uklidit, možná budou mít ježíška až o silvestru :grinning:
má ta Rybička stránky, že bych mrkla?
14. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se ještě s tím cvičením domluvíme.Do ledna je času dost.A hlavně se to neplatí dopředu tak se můžete jít jen mrknout.
My klidně s vámi půjdeme zpět od té 13h.To by bylo od února že?Ale tam co jsme my teď je určitě taky místo.A Radeček chtějí zůstat takhle ráno nebo by šli taky zpět?
No to je mazec rekonstrukce takhle před vánoci ale zase to budou mít krásný.
Tak jsem zvědavá jak nám ten Augmentin zabere.Už aby to bylo.My sice mezi děti chodit nemáme/aby něco nedostala jinýho/ ale nakažlivý nejsme tak když budete mít čas tak se na nás můžete přijít podívat.
14. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prima a cvíčo domluvíme :slight_smile:
to plavčo bude nějak od půlky února,nevím jak bude Marťa chít, ale jim to ráno vyhovuje,malej jí brzy vstává a Péťa nemusí být v družině, ted ve středu se jí zeptám,ale mě to každopádně nevyhovuje.
koupily jsme s mamkou nový koberec do obýváku a pak veškerý věci do koupelny, skřínku nad umyvadlo, držáky na ručníky, kartáčky, mýdlo....no bylo toho hooodně a pak ještě garnýž na záclonu, záclonu jsme nevybraly, tak mamka půjde ještě zítra...budou to mít pěkný, ale před těma svátkama to fakt bude fofr....
tak dobrou, snad jí budete mít klidnou...Neli dnes usnula ve 22, protože odpo spala do půl páté, je to hrůza, ale zase je dobrý, že ráno bude chrupat,vydrží i do devíti a to je zase fajn.
14. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak noc byla docela dobrá i když rýma je zatím stejná.Ale máme teprve dvě dávky ATB.Ale dostat to do ní je boj.Večer ji to dám do kaše ale ráno to je hrůza.
Dnes vstávala brzy tak alespoň půjde v poledne brzy spát.Já jdu večer posedět s kamarádkou tak se fakt těším.I když teď mám hlídání docela často.Ve čtvrtek přijde hlídat Gábi protože jdeme s markem pro ty výsledky.V pátek bude hlídat Kačka až půjdeme na nákup.Nechci ji teď moc tahat mezi lidi.
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek