• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
tak hlavně, že to není horší....antibiotika potřebují aspon 48 hodin, než pořádně zaberou
večer si to užij, my ted taky občas vypadneme ven a je to fajn, já jdu zítra na vánoční večírek z práce a ve čtvrtek na sraz ze základky, takže se mám taky na co těšit...
Radeček je taky marod, takže taky nejdou plavat, snad tam nebudeme jediný....
určitě je rozumný Lucinku nikam netahat...
tak se dejte rychle do pořádku, at se můžeme vidět :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,vy se mate že mate hlidani ,ja s malou nikam nemužu a nikdo nepohlida,ale tatka ma dovču přišti tyden tak snad se i ja nekam dostanu,jinak musim řict že mame jen malou rymu a jinak jsme ok
15. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ira my hlídání občas máme ale většinou hlídá marek když chci někam jít :slight_smile: .
Tak si pěkně zítra zaplavejte já to ještě musím odhlásit.
Dnes vypadá že je venku pěkně ale asi zima co?
15. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Irčo, no to je dost, že se taky ozveš a doufám, že teda přijedete i s Janičkou, už jí ani nepoznáme :wink:
Marti, to je škopda, že neplavete, prý bude vánoční překvápko, říkala něco o salátu na dně bazénu, to jsem teda zvědavá, co nachystají :grinning:
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
venku je zioma, ale jinak hezky a aspon vymrznout ty chřipky
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak jste si holky zaplavaly?Co překvapení?
My už jsme dnes trochu lepší ale rýmu má ještě pořád ale už ne tak hnusnou zelenou.Ale poctivě nikam nechodíme.
Já si včera s kamarádkou dobře popovídala.Přišla jsem až kolem 1h tak se mi nechtělo vůbec vstávat.Tak si půjdeme odpoledne lehnout spolu :grinning: .
16. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jste zase o nic nepřišly,jediná změna byla, že byl jinak osvícený bazén(takový intimčo spíš vhodný ke koupeli s chlapem než s miminem :grinning: )a Markéta místo básniček zpívala koledy...na závěr se museli potopit a dostali pod vodou nalepovací rybu na vanu....jinak stejný jako vždy :slight_smile:
sleduju to přepadení na Novodvorské a je mi z toho zle :frowning2: :cry: navíc Kačka tam má jet na kroužek, takže jí jdu ke škole odchytit, aby se do něčeho nepřimotala :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já to taky četla na netu.Hrůza motáme se tam každou chvíli :angry: .
Tak to jsem ráda že jsme o nic nepřišly.My už teď jsme bez nudlí tak mám radost.
16. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no ja nevim ,my ted fakt nejezdime,mala mi spi jen po obědě a v kočarku spat nechce,no uvidime po vanocich a snad se nějak dohodnem a sejdem se..
16. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
Marti, jak jste na tom, už je Lucince lépe?
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,Lucík je už mnohem lepší.Jen má trochu průjem tak jsem ji ještě koupila probiotika.
Ale rýma už je skoro pryč.
A co vy už zdravý?To je hrůza za chvíli jsou vánoce.My dnes sháněli stromeček.Teda prodávají děsná košťata.Nakonec jsme ho koupili ale za 800Kč.V neděli máme oslavu Gabči a Marka.Tak tu budeme mít veselo.Všichni přijdou sem.
Co plánujete o víkendu vy?
17. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak to mám radost, že už je Lucince dobře, že bude na Ježíška zdravá :dizzy_face: Průjem je určitě z atb, Neli taky vždycky měla, ono to vybije i potřebnou floru ve střevu, probiotika jsou na to dobrý.
My jsme dobrý, ťuk ťuk ťuk :slight_smile:
stromeček jsme kupovali minulý víkend na Pankráci, chtěli jsme jedli,ale žádná se nám nelíbila, tak máme stříbrný smrk asi za 500,je docela pěknej, já nenávidím umělý stromky, bléééé to radši budu okolo každý den luxovat a než umělý, tak radši žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o víkendu jestli si Míšova máma vezme holky bych jela pomoct mamce, zítra jim předají hotový byt, takže bude šílený uklízení, tak jim chci pomoc, bude to makačka, já už mám doma hotovo, jen povrchový úklid a to až ve středu večer, dřív to nemá smysl, to znáš,vid :wink:
včera jsem byla na srazu ze základkou a bylo to úžasný, byli jsme v Potrefený huse, výborný jídlo i koktejly a spolužáci byli skvělí, dokonce přišly 3 učitelky, jsem se skoro rozbrečela....
18. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je proma že vám to vyšlo.A kolik se vás sešlo?
Já když jsem šla v lednu tak jsem byla taky mile překvapená kolik se nás sešlo.Bez 5lidí všichni.
Nám teď přijde návštěva tak bude mít Lucka změnu.Doma to je na palici :angry: .Ale hlavně že je v pohodě a bez rýmy.
18. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si to užijte :slight_smile:
kdy máte kontrolu?
sešlo se nás asi půlka, minule byli skoro všichni, ted se dost lidí omluvilo, protože se jim to křížilo s vánočními večírky, ale zase to bylo dobrý, že jsme byli víc pohromadě a líp pokecali :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,my teď o víkendu měly oslavy.Má narozeniny Gabča tak i Marek a slavili jsme to teď.V pátek jsme šli pochodit po Praze ale byla šílená zima tak jsme skončili v hospůdce.
Lucka už je v pohodě,prášky taky dobrala.Rýma je úplně pryč.Na kontrolu nejdeme jen kdyby se mi zase něco nezdálo.
Zítra jdeme s Markem na nákup jídla a Lúcu vezeme ke Gabče aby pohlídala.Nechci ji ještě moc brát mezi lidi.
Dnes mi večer přijde kamárádka,budeme mít malý soukromý večírek.Marek nebude doma-jde slavit narozky s klukama.
A co vy?Uklízela jsi o víkendu?
21. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak všem oslavencům přeju vše nejlepší! :slight_smile:
my už máme vše připravené, o víkendu jsem uklízela doma i jsem byla pomoct našim, mají to hotové, ale úklid je ještě na pár dnů, dělali koupelnu, wc a ještě 2 pokoje naráz, šílenýýý, ale je to pěkný :slight_smile:
dnes koupíme kapra, zítra udělám salát a kubu a Kačenka nazdobí stromek, večer ještě povrchový úklid a může to vypuknout :dizzy_face:
Neli je v pohodě, strašně mluví, už dělá i věty,spí ráno do 9 i déle, ale večer je to strašný,ponocuje tady a včera mi neusnula po obědě, takže jsem jí uložila v 19, usnula a v půl deváté se probudila s hysterákem ,tak jsem jí pustila z postele a ona se probrala a pak byla do půlnoci vzhůru, no děs, musíme to přes vánoce změnit, ale moc teda nevim jak, to kojení mi v tomhle moc chybí......
22. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máme kapra ve vaně, Nelinka se celé odpo nehnula z koupelny a furt se tam s ním máchá :dizzy_face: zítra ráno bude poprava, to jsem teda zvědavá, jestli ho chytíme, je pěkně divokej... :grinning:
22. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky to jste rychlíci.já ještě zdaleka nemám hotovo.
dnes jsem pekla vánočky,převlékala postele a byli jsme na nákupu.Zítra ještě koupíme kapra a budu dělat salát a polévku.Stromeček zdobíme až 24.ráno.uklízet budu zítra až Lucka usne.
22. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Se spaním to taky nemáme nic moc.Dneska usnula až ve 22,45h.Je to začarovaný kruh.Ráno spí taky dlouho dnes do 9h,po obědě usíná pozdě až kolem 15h a pak večer nemůže usnout.Takže taky ponocujeme.
To je Nelinka šikovná s tím mluvením,Lucka sice pořád mele ale svojí řečí.
Ta kamarádka jak šla se svým chlapečem do té nemocnice jak jsem ti říkala že ještě nechodí tak už jsou doma.Vše jim dopadlo prý naštěstí v pohodě.Pár věcí jim našli /centrální Hypotonie a špatný nožíčky-klenba a kotníky.Na to budou nosit ortop.vložky/.Už ji i chodí tak je ráda.Držela jsem jim palce tak mě to taky potěšilo
:slight_smile:
22. pro 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříci se Lucce taky moc líbili,nemohla jsem ji od těch kádí dostat.Neumím si představit mít ho doma.
Musím to psát na několikrát protože mi to několikrát spadlo když jsem to měla skoro celý napsaný :angry:.
Jak Lucka ponocuje tak já se taky nedostanu do postele dřív než kolem 1h.
23. pro 2009 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
šťastné a veselé přeju :dizzy_face:
jdu smažit rybičku a pak papů a hurá pod stromeček
:dizzy_face: krásně si to užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak je po vánocích.Bylo to prima ale z těch návštěv jsem docela unavená a jsem ráda že je po nich.
My dnes budeme jen odpočívat.Každý den jsme někde byly a kolem Lucky spousta lidí.Teď tu u mě řve protože si nechce sama hrát.Vůbec není samostatná :angry: .To než ji zase alespoň trochu srovnám bude pár dnů trvat.
A co vy jak jste to prožili?Jste zdravý?
27. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,tak u nás Vánoce super, Nelinka měla největší radost z pejska a z motorky, pořád na ní jezdí :slight_smile: jinak holky dostaly každá asi 30 dárků, rozbalovali jsme přes 2 hodiny!!Neli už se pak ani nekoukala, stačily jí fakt 2 dárky,ale to bylo jasný :wink: já jsem dostala od Míši nádherný naušnice,z těch mám velikou radost a pak ještě spoustu věcí :dizzy_face: taky jsme byli u obou rodičů na návštěvách, bylo to v klídku a fajn :slight_smile:
zdravý zatím jsme, tak snad vydržíme...vy doufám také a po Novém roce se musíme sejít :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je prima že se vám to taky vydařilo.My jsme taky zdravý a bez rýmy :slight_smile: .
Dnes jsme byli celý den doma a odpočívali jsme.Marek byl chvíli v garáži a mě přišla na chvíli segra.
A jak spíte teď o svátcích?My docela pozdě ale včera už byla tak unavená že mi usnula ve 21h.
27. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nás jak kdy, včera vůbec nespala přes den, takže usnula ve 20 a spala v kuse do 8.45 :dizzy_face: ovšem dnes vytuhla v 17 na hodinu, takže tu ještě lítá,ale když pak usne, už se nebudí, což je fajn, nebavilo mě to mlíko v noci.
27. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jak se máte?My dobře.Dnes budu balit a zítra jedeme na hory tak se těším že na chvíli vypadneme.
Snad tam bude trochu sněhu na sáňkování :wink: .
My se za chvíli chystáme na nákup ale vůbec se mi nechce :frowning2: .
Kdy vyzkoušíme jeskyně?už jste tam byly?
29. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, to se máte,že jedete na hory :slight_smile: budete tam i přes Silvestra? my budeme doma,udělali jsme si Silvestr s M včera, byli jsme na večeři v italsko-bosenský restauraci, tak jsem se nacpala chobotnicovým salátem a jehněčím, mnamka to byla :dizzy_face:
v jeskyni jsme ještě tady nebyly, určo to v lednu zkusíme :wink:
29. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný večer Marti jdu se s tebou rozloučit protože už zítra ráno odjíždíme na hory a ještě jsem ti chtěla popřát :astonished: KRASNÝ NOVÝ ROK :astonished: .V Novém roce ať se každé z nás splní tajné přáníčko :wink: .Hezky si to užijte a moc se neopijte.Pa pa 2.1.2010 :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak to jsi si to taky hezky užila.Já moc ty potvůrky nemusím :unamused: .
29. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Užijte si hory a pěkně příchod Nového roku oslavte :dizzy_face: my budeme doma,uděláme si žranici, koupila jsem čepičky a balonky, tak snad to bude dobrý :dizzy_face: a v lednu se na vás těšíme, paaaaa- :slight_smile:
30. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
přeji vam všem hezky novy rok a snad se už taky uvidime..
30. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek