• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj holky :dizzy_face:
zdravím v novém roce :slight_smile:
Silvestr byl v pohodě, Nelinka usnula kolem 22 a spala až do 9 ráno, nevzbudily jí ani ty šílený rány, co tu byly :grinning:
dneskla je tak hnusně, že jsme zalezlý doma a koukáme na pohádky :dizzy_face:
1. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme taky v pořádku doma :slight_smile: .Minulý rok to bylo s bouračkou :angry: .Lucka byla taky vzorná.Taky usnula ve 22h a spala do 8,45.
Tak už máme po oslavách a jsem zvědavá jaky ten Nový rok bude.
2. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, čau,hlavně že jste v pořádku doma :slight_smile:
představ si, že Nelinka už přes den vůbec nespí, už týden, má tendence usínat v šest večer, ale to už jí nenechám, protože by řádila do půlnoci, ale i tak usíná až kolem 21, nechápu to, že vydrží, ráno vstává kolem 9.....
2. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s luckou to je s usínáním přes den boj.Taky už párkrát vydržela nespat ale to nesmím nikam jet,jinak mi usne v autě kolem 17h.A večer je pak rozně unavená a blbě spí-budí se.Je to ještě brzy aby nespala ale dlouho to taky trvat nebude a přestane.
3. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak co zítra člobrdov kolem 9.30? :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak na cvičení jsem se ptala a můžete příště klidně přijít.
Do člobrdova zítra jdeme.Mám tam sraz v 10h s kamarádkou tak taky doražte :slight_smile: .
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak my na chvíli dorazíme :wink:
jak jsi dopadla u dr? doufám, že je vše v pořádku...
4. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo docela dobrý jen ta MS stále není.Tak mě prohlédl a mám čekat tak 14dní a pak jít na vyvolávačku.Vše mám v pořádku ale doporučil mi ještě hysteroskopii a já nevím jestli na ni mám jít nebo ne.Co myslíš ty?
4. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím a proč ti jí doporučil? má na něco podezření nebo jen pro jistotu, že je vše v pořádku? asi bych na to šla, abych si pak nevyčítala, že jsem neudělala co jsem mohla....je to vyšetření pd narkozou?
já jsem smutná kvůli kámošce, byla na umělku před vánocema, zavedli jí 2 embryjka, ale má negativní testy a dostala to, takže je to v háji :cry: :cry:
4. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,koukam že jste v pořadku tak to jsem rada...
ja na hysteroskopii byla,neboj nic to neni a je to hned,ja bych šla,aspon se kouknou jestli nemáš srusty a nebo tak neco....jinak jak se pořad mate?tak nam ten sraz koukam nějak nevychazi co,docela bych vas rada videla tak snad se podaří se nějak domluvit.Jana mi zatim spi každy den,po obede si da skoro 3h tak sedime doma,protože pokus nespi tak je nesnesytelna...
4. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to to poslední co mi ještě nedělali tak jen pro jistotu :frowning2: .No myslím že na to spíš nepůjdu.Jo jo je to pod narkozou ale udělají to i bez ní.ale bojim bojim :frowning2: .
To je smůla že ji to nevyšlo :frowning2: .Půjde zase znova?
4. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme dnes vůbec neusnuly.mučila jsem ji v posteli přes hodinu ale nakonec jsem to vzdala.Tak půjde alespoň večer dřív a já budu moct žehlit.A co vy jste nespaly?
5. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky neusnula, jenže v 18 jsem šla na třídní schůzky a hlídala máma a jí usnula...takže tu zase bylo veselo, spí ted asi 5 minut....
5. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to mi zatim se spanim teda problemy nemame,odpoledne třeba spi do 15:15h a večer ve 20h jde zase do postele,neusne třeba hned je slyšet tak do pul 9 jak si povida,ale pak spinka a vstavame rano kolem 8h ,občas se v noci vzbudí že ma žizen ,ale jinak je to ok
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, to nechápu, že ti takhle spí, to u nás když spí odpo tak večer je plná energie..
Marti, jak jste plavaly? A spala ti pak? Mě usnula až kolem 15, takže jí jdu vzbudit...ach jo
6. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo prostě spinka,řikam si že to asi přestane kolem toho 20měsice,ale zatim teda spinkame,ale ona byla vždycky už od miminka na spani.Jako mimi teda spala tak 20minut třeba 3* přes den ,ale v noci taky spala...no je po mě asi ,ja bycg taky spala furt
7. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš fajn, já si na spaní taky nestěžuju, když usne, takl se vůbec nebudí, na dnešek spala od 21-8.30 v kuse, ale večer byl zase booj s usnutím...
a máme první úspěchy s nočníkem, dnes se už 3 vyčůrala,tak snad to konečně pochopí.....
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my měli zase ubrečenou noc.Lucce rostou zuby a každou chvíli se budí.sice ji stačí pohladit a zase usne ale já jsem ráno jak zmlácená.Teda my s tím usínáním to je hrůza.Dnes jsem ji zase trápila od 13,45 a usnula až v 15h.Ale pak neví kdy vstávat a je schopná spát až do 17h.A nočník ten Lúce zatím vůbec nic neříká.
Tak to se máš :slight_smile: .Lůca dobře zvládá zlobení.Mám doma počmárané co se dá.I zdi.A to je mžik.Než přijdu ze záchodfa je nová malůvka.Nechci ji za to bít protože by byla pořád bita.:angry::angry:
Marti prosím tě dala by jsi mi číslo na tu kadeřnici co jsi byla posledně?Teda jestli je dobrá a jestli jsi s ní byla spokojená.ale myslím že jsi byla ne?Už mi to docela dorostlo a potřebovala bych to trochu upravit.
7. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já to číslo musím zjistit od ségry, písnu ti v pondělí, jedeme zítra ráno na víkend do Rokytnice.Nelinka bude u našich, tak snad nebude moc řvát. Dnes opět odpo nespala, ale večer usnula hezky kolem osmé a vypadá, že bude spát do rána.A s tím kreslením, mně počmárala i sedačku, naštěstí to šlo dobře dolů. :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si užijte pŕima víkend.Snad budete mít i sníh.Alespoň má sněžit :slight_smile: .
7. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
8. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak mi to blbne,Jana sice spi přes den ,ale taky se nikam nedostanu ,protože v kočarku nechce sedět natož spat a jakmile nespi tak je strašna,v noci se mi budí že ma žizen a pak si povída, hulaka a dela jiny kraviny,takže uplně přesně vim jak ti Marti rano je ,taky jsem jak zmlacena.... ale jinak musim řict že nočnik taky je čimdal lepši ,ale sama na něj nejde zatim
řikam si že je ještě mala a ma čas na to pochoopit ,jinak je celkem hodna,přes den si hraje skoro sama,chce mě jen občas a to za mnou přijde a taha mě za ruku
8. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak to máš dobrý že si hraje sama.Lucka si sama nevystačí.Pořád někoho potřebuje kolem sebe.
Teda já musím ještě dnes na nákup ale vůbec se mi nikam nechce :angry: .
8. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme doma, víkend super, lyžování dobrý, ale nějak nejsem ve formě, trvalo mi, než jsem se rozjezdila....a řekla bych, že je v Praze víc sněhu než tam, ale sjezdovky upúravený dobře...
10. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tady to je hrozný.Dnes jsem zapadla autem tak mi soused pomáhal a ani kočárem nemůžu jet.Tady je to neupravený.Nokdo neometá ani chodníky protože by to házel do silnice.Tak nevím kdy a jak se dostanu na autobus k hlavní :angry: .
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady u nás to docela jde, jsme na hlavní, takže uklízejí jak silnice tak chodníky...ale ze zadu se taky nedá vyjet, já dojela kočárem do Albertu ale dál radši ne...odpo půjdeme s bobama chvíli ven, myslela jsem, že usne, ale nedaří se...ale jsme teda v bytě bez plenek,tak to mě těší :dizzy_face:
nechcete jít zítra ven někam sánkovat?
11. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já sem koukla až teď tak škoda už je pozdě jinak by jsme s vámi šly :slight_smile: .My taky chodíme odpol.na chvíli bobovat ale moc dlouho ji to nebaví :wink:.Kam tam u vás chodíte?Na Kavčí hory?
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, no my chodíme jen tady u nás, Nelinka se sama bojí na bobech, jede jen s někým, nechce se nechat táhnout ani po rovině,nevi proč...
jdete plavat?
12. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj do Prahy, zdravím Gejbi :slight_smile: Náhodou jsem byla na regionech, tak píšu, i když z Prahy nejsem :dizzy_face: Ale zato postarší matka určitě jo :wink: :slight_smile: Tak ještě jednou zdravím hlavní město :sweat_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanulo, zdravíme do Svitav, můj manžel se narodil v Poličce, to je kousek od vás :dizzy_face:
mrkla jsem ti do albíka, máš krásnou vlasatou princeznu :wink:
12. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek