• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Díky. Já jsem z Moravské Třebové, to je u Svitav. Mladá dělala v Poličce školu. Nelinka je šikovná kočenka - taky jsem se, Matru, koukla na fota :slight_smile: :wink:
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé ahoj Hanul :slight_smile: :slight_smile:
Luca se sama nebojí ale na bobech jen sedí a nechce chodit ve sněhu a když do něj spadne tak šíleně řve :confounded: .
Na plavčo jdeme i když se mi zase nebude do vody chtít :angry: .posledně říkala Markéta že si to Nelinka náramně užívá ale maminka že jí připadá unavená :grinning: .
12. led 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
to říkala :grinning: já nejsem unavená, jen je to na mě moc brzy do vody :grinning: :grinning:
Nelinka si na boby ani nesedne a když jí tam dám, tak řve a sleze, nechápu to, na motorce jezdí jako blázen a to se nebojí....
12. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čau, tak jak se vám plavalo? Mně se líbilo, jak to bylo teplý...výřivka až moc...a nahoře jsme si daly gulášek a děti si hrály v tom koutku, je to tam docela fajn :dizzy_face:
myslela jsem, že Neli usne, ale nepodařilose, no aspon zase půjde brzy, včera usulas už v 19 a spala do rána, tak to se mi líbí
13. led 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo plavání bylo prima,jen ta cesta kočárem byla šílená.Už aby ten sníh slezl.
Kolik tam stojí guláš?S čím jste si to daly?koukala jsem že tam mají dorty skoro za 100Kč.
Jééééééééé že chodí brzy spát ti teda závidím.Lucka tu straší do 22h.Ale odpoledne spí ještě jak zabitá.Dnes usnula v14.15 a spí ještě teď.Ale už ji jdu vzbudit jinak tu bude do půlnoci :angry: .
Mě plavání stačilo a už s ní nikam nejdu.Až přijde Marek skočím jen něco nakoupit/no možná vyšlu jeho/.
Asi se nám to nepodaří vyměnit co?myslím ten čas.
13. led 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no guláš stál 120 ,byl s knedlíkem a byl dobrej, chutnal i Nelince a Radečkovi, voda za 27 takže to jde...dorty a palačinky jsou tam drahý, to moc nechápu....
s tím časem je to asi v pytli, štve mě to :angry: Neli nespala, takže už je umytá v pyžamu, po večerníčku dostane mlíko a půjde spát
13. led 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, kdepak jste? My měly dnes nabitý den, ráno jsme byly na rovnátkách,pak jsme hned jely do Človíčkova na oslavu narozeninek,pak nákup a celé odpo jsem si vařila na víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted jsem ráda, že to mám hotové :dizzy_face:
Neli opět nespala celý den, ale usnula hned po 19,tak tu je klid, Míša dorazil, tak si dáme vínko :dizzy_face:
včera usnula kolem 15 a večer tu lítala skoro do 22, takže radši at snad ve dne nespí...
co chystáte na víkend??
15. led 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ,tak jaký jste měly víkend.My byli u našich kousek u Poděbrad.Bylo to proma a docela pěkně jsem si odpočinula :slight_smile: .Lucka jak je tam víc lidí tak je hodná.
Teda to je hrůza ten sníh co?Já už docela pěkně jezdila-silnice byly uklizený a teď to začne nanovo.
jsem zvědavá kolik toho do rána napadne.
Lucka dnes spala zase do 16h tak večer půjde zase pozdě.Byly jste bobovat?Mě se dnes vůbec ven nechtělo.Marek se celý odpol. učí a v úterý jede na zkoušky.
17. led 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,můžu k vám?Jen jsem se začetla....bude mi za tři dny 32, tak jestli splnuju podmínku starší maminka, ráda s vámi pokecám.
17. led 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj petronelie jasně že se můžeš přidat.Kde v Praze bydlíš?
17. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
gejbule, já nebydlím úplně v Praze, bydlím kousek za Jesenicí, jestli víš, kde to je. Takže Praha-západ :grinning:
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo znám Jesenici.Teď tam můj kamarád otevřel pekárnu :slight_smile:.Jezdíš do Prahy?
18. led 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
já mám dnes špatný den,ani se mi o tom nechce psát jak jsem smutná :cry:
Petronelie vítám tě tu :dizzy_face: Jesenici taky znám :dizzy_face:
18. led 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti a co se děje?Něco s holkama?
Ať je to co je to drž se a bude zase líp :wink: .
Mě dnes čubinka spadla na schodech a nemúže na přední nohu.Mám strach protože je už stará tak aby s tím nic neměla.
18. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a tak se to včera nějak sešlo, nejdřív nás ráno vyplavili sousedi terasou k nám do obýváku,pak se Neli vykakala a měla tam krev ,takže jsme lítali po doktorech, odebrali nám krev a bohužel si všichni myslí, že to bude ta alergie na mléko, udělal se jí i exém na těle a to je prý další příznak.Do toho všeho mě bolej zuby, no prostě je to na pytel. :cry:
19. led 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
gejbule, no jasně,že jezdím a tu pekárnu znám, chystám se ji vyzkoušet :slight_smile: Byla tam dřív videopůjčovna :slight_smile:Co pejsková, je v pořádku?

matru, díky za přivítání.To je mi líto, že takhle trpíš :frowning2:

Přeju všem, ať je dnešní den úspěšnější.
19. led 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky, tak dnes den rozhodně lepší,Nelinka dnes v kakání krev neměla, takže čekáme, co ukážou výsledky.
Zítra přijde ten chlap z firmy co nás vytopila a prý se dohodneme, kdy nám to vymalují,takže to vypadá taky slibně.Já jsem se objednala na trhání osmičky příští týden, sice se bojim, ale zase budu mít klid, pořád mě to zlobí.
Marti, co pejsek? Neměla by jsi s ním jít k doktorovi?A jdete plavat zítra?
19. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda ty máš věci :angry: .Kde jste byly na odběrech?Jak jsi poznala že tam má krev?Kdy budou výsledky?
Pegy je trochu lepší.Sice stále kulhá ale nemí to horší.S nohou ji cvičím a nic nedělá ani oteklý to nemá tak snad to je jen naražený.K doktorovi s ní zatím jít nechci.Dost špatně ho snáší tak aby ji ještě neklepla pepka.Celá se klepe,dostane průjem atd.no jsou to problémy :frowning2: .Na plavání půjdeme i když já bych asi s tím močákem ještě neměla.ale zítra po plavání jdeme na očkování tak třeba nebude moct příští týden.
a co vy jdete plavat?
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ona už kaká do nočníku, tak to bylo vidět napovrchu...ty výsledky na alergii budou v pondělí, jinak ostatní už je hotové a vše má v pořádku, krevní obraz hezký ani zvýšené leukocyty, takže to není žádný zánět...má trošku trhlinu v zadečku, tak by to mohlo být i z toho, no musáme počkat...
plavat jdeme, jina k jí vůbec nic není, lítá, řádí, bez teploty, nekašle, nic.....
ani nevím, že máš něco s močákem? zánět?
19. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a nabíral nás normálně pediatr na obvodě
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je dobře že má vše OK.Tak to určitě nic nebude ale vyděsí to co?
Od minulého týdne jsem měla problémy s čůráním a tak jsem se léčila Urinal ,urologický čaj atd.Už je t dobrý ale bojím se aby se mi to nevrátilo.
19. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je hnusně venku co?Prší tam jako blázen.Tak asi ani ven nepůjdeme :angry:i když bych potřebovala na poštu.
nemáte ve čtvrtek odpol.volno že bychom zašly do člobrdova a popovídaly?My máme dopol.cvičení tak až po spaní cca 15,30h.Ale to je asi na vás pozdě co?
19. led 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, to můžeme...my už vůbec odpo nespíme,ale zase je super, že usíná kolem 19, protože je unavená...zítra se na plavču dohodneme v kolik přesně :dizzy_face:
19. led 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ten močák je nepříjemnej, brusinky jsou na to moc dobrý a hlavně být v teple, neprochladnout...
19. led 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já až ji zítra dám spát tak ti napíšu v kolik tam budeme jo?Protože půjde spát podle toho v kolik ráno vstane.Nikdy to nevím dopředu :frowning2: .
Jak se vám dnes plavalo?Na mě to dnes bylo šíleně ledový.Ke konci už jsem se klepala.
Musela jsi Neli ráno budit?
Jsme po očkování tak jsem zvědavá jak to snese.Zapoměla jsem se ji zeptat jak dlouho trvají ty teploty když má reakci.
20. led 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, písni, budeme kolem 15 přichystaný :wink:
plavčo dobrý, taky mi ke konci byla zima a pak mi ta výřivka připadala úplně horká...
teploty jsme po očku měly asi 3 dny a tu vyrážku asi 5 a postupně mizela, ale jak už jsem říkala, bylo to až 8. den po píchnutí...
zítra se těšíme a taky bychom měly dát tu jeskyni někdy :slight_smile:
20. led 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
čau, tak Neli už spí půl hodiny, pěkně se tam dnes vyřádila a usínala už u koupání :wink:
21. led 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.koukam že jste same trapení?tak přeji jen same dobre věci ...
vítamtě petronelie..jsme kousek od sebe,ja jsem u Nupak ..to je za Dobřejovicema
jinak mi se mame fajn,akorat nam leze špičak a nějak špatně to snašime,ale jinak jsem ok
krom těch vašich trapeni -jak se jinak mate?
21. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno přeju pěknou neděli.My za chvíli jedeme na oběd k mamině.Bude tam i Gábi s kočičkou.
Lucka je nějaká nastydlá.Má rýmu a trochu kašle tak doufám že se k tomu nic nepřidá.Ale ona i Kačka je nachcípaná.Ale ono toho je hodně všude.Na tu jeskyni se docela těším tak se musíme někdy domluvit.Je to kousek.
Ahoj Irčo.žádné trápení naštěstí nemáme.Jen takové normální věci./byly jsme na očkování a taky nám rostou zuby/.
24. led 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti, Neli má taky rýmu,naštěstí bez teploty,ale nudle jí tečou proudem.Asi tento týden vynecháme plavání,aby se to nerozjelo.Celý víkend jsme krom nákupu nevylezli z domova, nic moc.Zítra budu volat na výsledky těch alergií, tak pak dám vědět.Jeskyni dáme asi až ten další týden, nechci ted moc mezi lidi.
24. led 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek