• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky no my jsme sice o víkendu dost cestovaly ale venku taky moc nebyla.Nám nudle moc netečou ale Lucka začala i kašlat tak snad se ji to moc nerozjede.Taky nepůjdeme asi plavat a ani cvičit máme jet na ty hory tak aby byla v pohodě.
No ale vůbec se mi nechce ještě ta reakce na to očkování :angry: .
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak vám je holky.Rýma už přelezla i na mě :frowning2: .Celý den jsme dnes doma :unamused: .
25. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás stejný, rýma bez teploty, už jsem napsala sms, že neplaveme...taky jsme doma a nevylezeme :unamused:
25. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky plavat nepůjdeme ale už nestihneme ani nahradit.Když to teď nezaplatíme nevadí to?
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme taky muset nahrazovat tento týden a ještě jedno už z dávna, doufám, že nám to převede do dalšího kurzu....platit se má až na první hodině novýho kurzu na to je čas...pokud máš zaplacenou zálohu...Neli spí od 19,ale o víkendu spala odpo a zase tu skákala do 22....
25. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka včera usnula až ve 22.3Oh.Ale byla celý den zlatíčko tak mi to nevadilo.Pěkně jsem si s ní uklidila.Ráno vstávala až v 8,45h tak to půjde zase pozdě spát odpoledne.Dám ji až kolem 14h-dřív to nemá cenu.
Jestli dnes nebude lepší tak s ní zítra zajdu na poslechnutí.Ale kašle jen v noci tak si myslím že je to z rýmy.
Právě jsem vyběhla s košem BRRRRRRRRRRR je tam šílená zima.Buď ráda že jste doma.
Já už se tak těším na jaro!!!!!!!!
26. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jste na tom? My stejný,stále rýma a jinak nic. Mně včera trhali zub a beru antibiotika :frowning2: ale nebolí mě nic, takže dobrý.Dnes jsem volala na ty alergie a pořád to nepřišlo, už mě to štve, jak to trvá.
27. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak rýma už je lepší ,kašel taky,teplota zatím nikde ale vyrážku máme na celém těle.Tak snad už ji ta teplota mine.Ale na hory pojedeme raději až zítra to už budu klidnější.A co vy?chodíte ven když je taková zima?My jsme byly od pondělka doma a dnes musíme jít kopit boty už ji lezou prstíky ven.
A co vy plánujete na víkend?
28. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co zub?Je ti dobře?
28. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Marti, u nás je taky rýma lepší, Neli nebyla venku od soboty a já chodím max. na nákup, není o co stát v tom mrazu..
tak snad se Lucince teplota neobjeví a vyrážka rychle zmizí, stejně je to hrůza, že skoro po každém očkování se něco děje :frowning2:
užijte si hory, mělo by tam být sluníčko a mrazy mají polevit, tak snad budete spokojení...
my o víkendu nic neplánujeme, Míša musí dojet na otočku na chalupu, máme tam držáky na střechu auta, koupili jsme si na hory novou rakev, abychom se naskládali...
28. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak se máte?My jsme se vrátily v pořádku ale pořád nastydlý.Lucka má pořád rýmu a dost kašle tak jsem s ní dnes zašla k doktorovi ale naštěstí poslech je čistý.Teď už marodí i Marek tak to asi dostala zase zpátky.A co vy a výsledky?Půjdete plavat?My určitě ještě ne.Kdy jedete na ty hory?
1. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau, to se vás to teda drží :angry: Neli už rýmu nemá,zato já jsem dopadla hrozně se zubama, v pátek jsem skončila na Karláku na stomatochirurgii, mám 5 stehů a strašně to bolelo a stále bolí.Zítra mám kontrolu, tak už se děsim, že budu muset otevřít pusu.Takže plavčo taky nevim, beru stále antibiotika.Na hory jedeme v sobotu, snad to do té doby bude dobrý a vyndají mi stehy.
Jinak Nelince dorazily výsledky a má všechno negativní,což je fajn, ale stejně má trochu problém s tím střevem, takže nás asi čeká vyšetření pod narkozou až pořijedeme z hor.
1. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsi chudák :frowning2: .A to se ti do toho dal zánět nebo proč ti to řezali?Tak to asi zhubneš ne?Taky jsem tam jednou byla když mi řezali moudrák.Hrůůůůůůůza.
Je prima že má všechno negativní tak proč ještě nějaké vyšetření?
1. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to děs,to si dovedeš představit :cry:
a písla jsem ti do IP
1. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak jak se holky máte?My jsme dnes zase celý den doma aby už Lucka byla zdravá.
Mě od včera bolí celý den hlava a ještě mi Lucka dala večer hlavou bombu do nosu.Tak teď mě bolí hlava a nos dohromady.Po dlouhé době se s ní asi v poledne natáhnu.jsem myslím nevyspalá.V noci teď dost kašlala a já jsem byla pořád vzhůru.
A co ty Marti co zub?
2. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co děláš k obědu?Mě nějak dochází inspirace :frowning2:
2. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsem byla na kontrole, prý se to krásně hojí a bolet to může ještě dlouho, byl to velký zákrok...dnes končím s antibiotiky a ve čtvrtek jdu k dentální hygienistce na vyčištění, pak se to líp zahojí, tak jsem zvědavá, nikdy jsem tam nebyla...
taky musim pomaslu začít balit na hory, v sobotu ráno frčíme...
a dnes jsem vaření nestíhala, Neli měla br. kaši a dušenou šunku a okurkový salát
zítra bude kuře na paprice, ve čtvrtek pangas se zeleninou a v pátek šunkofleky
taky máme furt to samé
2. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je ten pangas?Jestli je to dobré pošli mi prosím recept :slight_smile:
Jdete zítra plavat?
2. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, pangas je ryba, neco jako file, normálně to dám do trouby, na to rajčátka a horým vzduchem zapeču...
nakonec plavat jdeme, protože pak 2x nepůjdeme :angry: ale nechce se mi
3. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si pěkně zaplavte :slight_smile: .My už jsme dnes konečně skoro bez rýmy.Snad nevadí že to doplatíme příští týden :wink: .
Já jdu dnes k zubaři.FUJ bojím bojím.
3. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, plavčo dobrý,jako vždy stejný :slight_smile: platit se má až příště, my ale půjdeme až v půlce března, ted máme hory, pak to vyšetření, pak se 14 dnů neplave o jarních prázdninách a pak máme ještě jedny hory....
potřebuju ještě něco nahradit,nechtělo by se vám tento pátek?
o zubech mi ani nemluv!!!!! já jdu zítra k té dentální hygienistce, tak jsem na to zvědavá
3. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau tak co u doktora?Já byla včera a našla mi jeden kaz tak jdu 18.2 na vrtání.
Už máš sbaleno na hory?jak se těšíš?
4. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau,tak mám vyndané stehy, bolí to mín, ale stále je to citlivý,už to trvá dlouho, jsem z toho unavená.Aspon, že jedeme na ty hory, máme to s jídlem, takže to bude relax.Zbaleno celkem mám,ale Míša se vrací dnes odpo, takže budu ještě na rychlo prát co přiveze.
5. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si hezky užijte hory a v pořádku se vraťte.Kam vlastně jedete?Kdy se vracíte?
My dnes jdeme do Národního divadla co jsme dostali k vánocům tak se docela těším.Pak zajdeme na vínko.
5. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme do Jizerek,kousek od Bedřichova :slight_smile: a máme to na týden :dizzy_face:
užijte si divadýlko a hezký večer, já nebyla v divadle ani nepamatuju :wink:
5. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky až se vrátíte tak písněte jak bylo.Hezky si to užijte!!
8. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jakpak se mate?
11. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, jsme doma, bylo to super, písnu víc až se prohrabu haldama prádla :wink:
13. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je prima že jste si to užili.My dnes měli jít na výstavu koček a pak na dobrý obídek ale Lucka už v noci měla teplotu a teď jsem ji naměřila přes 39.Tak jsme doma a čekám co se nám k tomu přidá.Ach joooooooo!
14. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak mám konečně chvilku, v neděli jsme byli v divadle a na večeři, včera jsem ještě dodělávala prádlo, musela jsem nakoupit protože tu skoro nic nebylo a ještě jsem byla s Neli u dr. pro potvrzení, že je zdravá na to vyšetření, jdeme zítra,tak ti pak dám vědět...
co Lucinka? marodí?držíme palce, ať to nic není....
16. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek