• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
tak jsme doma, Nelince nic nedělali, protože problémy odezněly....jsem ráda,jen doufám, že se to nebude opakovat
co vy, jak jste na tom? Byly jste plavat?
17. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, kde jste kdo???
19. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já teď nějak vůbec nestíhala ani na PC jít.Gábi se rozešla s klukem tak ji o víkendu stěhujeme zpět domů.To mi nevadí ale pořídila si kotě a z toho jsem teda úplně vytočená.Kočku já nikdy nemusela a teď tu máme docela zvěřinec.No vyhodit ji nemůžu ale nadšená fakt nejsem :frowning2: Taky si Sháním pořád oblečení na maturitní ples.Nikde nemají nic pěkného.Nemáš prosím tě nějakou malou černou kabelku kterou by jsi mi mohla půjčit?
Na plavání jsme nebyly ještě nebyla Lucka zdravá.Příští týden asi půjdeme.Příští týden bychom měly jít taky na očkování tak snad bude zdravá :slight_smile: .
20. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to je mi líto a s kočkou tě chápu, já bych se zbláznila z jakýhokoliv zvířete v bytě, pro mě by byl ještě horší pes, protože se s ním musí chodit ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na ples ti můžu půjčit né kabelku, ale mám takovou pěknou taštičku(takový plyšový vak)je to docela pěkný,tak jestli půjdeme do člobrdova, tak ti to ukážu, jestli by se ti to líbilo...jak jste na tom v úterý dopo?
my plavat nejdem,e, já to zrušila na 3 týdny, kvůli horám a nemocnici, myslela jsem, že nám budou něco dělat.Takže jdeme až po jarnákách.
V sobotu jedeme na týden na Šumavu, tak se zase těšim a možná se pak ještě vydáme na 4 dny do Itálie, chtěla bych si pořádně zalyžovat,tady u nás mi to nějak nestačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak koukám že už mi to funguje.U nás zase rýma.ACH JO.Dnes ji ani neočkovali.
Dobrou noc písnu zítra!!
25. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti nedáme příští týden tu jeskyni?Kdy by jsi měla čas?
26. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, fajn, že jsi zase tady :slight_smile:
my jedeme zítra na hory, Kačka má prázdniny, tak ten další týden, ju?
s tou rýmou je to děsný,že se to Lucince pořád vrací,neměli by jí udělat znovu výtěr, jestli tam něco nemá?
A byly jste plavat? My ne,jdeme až toho 17. a docela mi to chybí
26. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo necháme to na ten další týden :slight_smile: .Pěkně užijte hory a v pořádku se vraťte :grinning:
28. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se pořad mate?a co delaji holky?
1. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak jste se měli na horách?Tady zase nasněžilo ach jo!Doufám že jste zdravé!My se teď držíme tak bych chtěla Lucku objdnat na očkování.
6. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, měly jsme se úžasně, vyšlo nám krásný počasí,holky sice měly každá jeden den střevní virozu, ale rychle to odeznělo.Ted jsme ok, takže můžeme v týdnu něco podniknout,človíčkov nebo jeskyni, písni jak jste na tom.Plavčo není, protože jsou prázdniny druhé půlky Prahy.
6. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký ještě nemáte očko?
6. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co třeba v úterý jít do jeskyně?Ale to by jsme asi musely objednat co?Tak jestli by měli volno.
My teď jdeme cvičit.
Nemáme tu HEXU a Prevenar v 18ti měsících.
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to prima,mě se to líbilo a i Lucka dobře usnula :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla taky spokojená, jen na ten oběd to chtělo nějakou ohradu na ně vid :grinning: :grinning:
Neli nespala, ale asi 45 minut ležela na sedačce a prohlížela knížky, no aspon půjde večer brzy...
ještě jsme ted byly venku, udělala jsem nákup v Rossmannu a chtěla jsem si u hřbitova ko
upit narcisky v květináči, abychom tu měli trochu jaro, ale ještě je neměly :angry:
v pátek bychom mohly dát dopo ten člobrdov, tak pak písni, jestli se vám to bude hodit :wink:
9. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
spí, hurááááá :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jaky je ten človíčkov?Da se tam třeba detem ohrat jidlo?
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo je to normální hrací koutek s kavárnou pro maminy, docela je to tam příjemný :slight_smile: jídlo ohřát jde, je tam mikrovlnka, my tam ale nejíme, máme to kousek a nebo pak jdeme na obídek do restaurace...ty bys přijela??
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no přijela bych ,kamaradka tam chce jet nekdy přišti tyden a že by jsme se tam sešli,zatim nevim kdy,ale nejak dopoledne,..my tim že to mame dal tak ja bych tam male asi dala obed,ale pak nevim co by jsme delali,asi by jsme jeli domu neb tatka stejně konči až v pul 4
11. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já včera byla s kamarádkama na koncertě JAZZu a pak jsme skončily v Blázinci-klubík.úplně odpovídající název.Domů jsem přišla docela brzy ve 23,45h.
Marti v pátek Člobrdov nestihneme.Kolem 13h jedeme na ty hory a ještě nemám vůbec nic zbaleno.No vůbec se mi nechce do toho sněhu.Ale alespoň vypadneme z Prahy a budeme spolu.
11. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, pěknej název klubu :grinning: :grinning: někde v Žitný je zase klub Prdel a je tam cedule do Prdele vstupujte vlevo, taky dobrý, ne? :grinning:
Já byla včera večer s holkama z práce a bylo to taky moc fajn.
Užijte si hory a člobrdov dáme jindy,třeba příští týden, ale vlastně můžu jen v úterý,ve středu už bude plavčo, ve čtvrtek mám zase přednášky a v pátek máme tu jeskyni, no uvidíme.... tak krásný víkend a nezmrzněte :wink:
12. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Prdel znám tam cholky chodí docela často.
Kde jste s holkama byly?
My jdeme v úterý na tu kardiologii,tak se uvidíme asi až na plavču.
Užijte si pěkný víkend já jdu balit :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to zatim vypada že do človičkova pojedem v patek dopolko,ale koukam že vy tam asi nebudete neb už neco mate,no tak uvidime třeba to jeste klapne jindy
12. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY :slight_smile:
Irčo, v pátek už máme objednanou jeskyni, takže to neklapne.
Marti, jak bylo na horách?
U nás normoš víkend, nakupovací, uklízecí i odpočívací, v sobotu jsme byli s Míšou na večeři :slight_smile:
a konečně se snad oteplí, o víkendu má být nad 10 stupnů, tak aby to hlavně vyšlo!! :wink:
15. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,na horách bylo prima.Krásně jsme si odpočinuli a užili se.Ale sněhu tam je mraky to je šílený.Počasí jsme moc pěkný neměli ale nelituju že jsme jeli.
Už se těším na ten krásný teplý víkend.
Kde jste byli na večeři?Co jste si dali?
Tak se uvidíme ve středu na plavání to už taky má být tepleji.
15. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme v italské Adriatico,měla jsem chobotnicový salát jako předkrm, špagety s krevetama a tiramisu, bylo to moc dobrý, lepší než u toho Itala, co vaří na Primě a za poloviční ceny :slight_smile:
nechcete jít zítra odpo na prochajdu?
15. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi si teda dala do nosuTa :slight_smile: .Já ty potvůrky moc nemusím :frowning2:
My jsme dnes byly na kardiologii.Našli nám tam malou dirku mezi L a P komorou.Na kontrolu jdeme zase za rok jestli se bude zmenšovat nebo ne.Doufám že ano.
Jdete zítra plavat?Má být už tepleji tak snad zase hned nenastydneme.
16. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak se vám plavalo?
já chci od příště změnit ten čas a beru cokoliv, co nebude takhle brzy,je to hroznej fofr po ránu a tahám jí spící do kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mi pěkně usnula v půl jedné asi na hodinu a čtvrt, takže to večer bude dobrý :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím srdíčkem to určitě bude dobré, vím, že to má hodně dětí...a když stačí kontrola za rok, tak se určitě nic neděje
17. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už to funguje, jupíííí :slight_smile:
Marti, včera jsem s trikem uspěla, vyměnila jsem ho za růžové :slight_smile: zvládly jsme to rychle, za hodinu jsme byly doma.
Neli včera zase usnula pozdě odpo, takže večer bylo opět rodeo, ale ráno spala do 9, tak to bylo příjemný.Jedeme na obídek k rodičům,tak nemusim vařit :wink:
20. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek