• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky,tak jak se líbí nová verze?Mě nic moc.Jak si aktualizuješ odpovědi?Tak jak jsem to dělala před tím to nejde zůstává tam stará odpověď.
A jakou velikost jsi si vzala?Větší nebo menší?
mě pro změnu lucka neusnula vůbec tak šla spát v 19,30 a hned byla tuhá.Ale zase vstávala v 6h.Ale teď už spí od 12h.
My jdeme na oběd zítra a necháme tam Lucku a půjdeme si zaplavat.Ať si pomalu zvyká na babičku s dědou aby mohli hlídat :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, no je to nezvyk, já moc tyhle změny nemusim, ale snad si zvyknu, klikám vždy na ten poslední příspěvek co se ukáže pod názvem diskuze.
triko mám nakonec XL, ale zkoušela jsem M i L a zdá se mi to všechno stejný, ta holka říkala, že to šijou na vychrtlý Italky co nemají prsa a že jejich XL je jako naše M...no aspon, že jsem to nakonec vyměnila.
víkend byl v pohodě, byli jsme u našich a na nákupech :slight_smile:
Neli jsme nenechali přes den spát, takže večer byl klid, ale i tak usínala až po 20, nechápu, že vydrží, ráno sice spala dlouho, ale dnes jen do půl sedmé,takže asi přes den usne...co dnes plánujete?
22. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zítra v jeskyni v 10h.Zatím se mějte pěkně :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, budeme tam :slight_smile: půjdem pak na obídek?
22. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak jak se vám plavalo?
Neli zase nespala,ale vytuhla už v 19,tak mám klid a koukám na Přešlapy :slight_smile: a pak taky zalezu :wink:
24. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,plavání se nám docela líbilo i když voda byla pěkně studená.Dnes má zase Lucka rýmu.To už není možný.Zítra jsem měla jít na to očkování tak to záse zruším.
Jinak se mě Markéta ptala jestli budeme plavat dál.Řekla jsem že jo a že by jste chtěly přejít třeba k nám a ona mi řekla že se tě dnes ptala a že jsi říkala že ti to vyhovuje.Tak jsem už raději nic neříkala.
my zítra jdeme k Vltavě krmit labutě.Lucka z toho je nadšená.Co budete dělat vy?
25. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, ona se nás jen ptala, zda chceme pokračovat, o čase jsme nemluvily a ta druhá tam zase nebyla, tak jsem nic neřešila.Ale jedna maminka od nás bude končit, jedou do ozdravovny, takže byste mohly aspon vy k nám,když já se k vám nevejdu. Ale je to teda fakt brzy.Dnes sice Neli vstávala v 7.10 ale včera zase frněla skoro do devíti.
My máme dnes jít k Radečkovi, ale Martina večer psala, že mají nudle,tak čekám, co mi ted ráno napíše.Ale asi tam nepojedu, jsem ráda, že je zdravá. To máte smůlu s tou rýmou a myslíš, že to má z plavání?
26. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona mi vyloženě řekla že jste se bavily o tom že vám to takhle vyhovuje.Zkoušela jsem ji ukecat o přesunutí,nebo aby se přimluvila ale prý vám to vyhovuje.Tak to možná blbě pochopila.
Mě ten náš čas docela vyhovuje.Nemusím ji budit a ani moc nechvátáme-teda většinou.
Dneska je nadherně co?
Myslím že to asi z plvání nemá a jestli jo tak zatím končit nehodlám :wink: .
26. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak to ve středu pořešíme, jestli teda půjdeme, Neli má od včera taky rýmu a v noci i trochu kašlala, tak uvidíme.
Včera jsme koupili Kačce koberec, takže jsme gruntovali celý pokoj, myla jsem okno, trvalo to celý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dnes jsme zalezlí, protože každou chvíli prší.
28. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my nakonec neplavaly, v noci kašlala tak nechci riskovat ten víkend.Přes den je v pohodě, ale jak lehne, tak chrchlá,dala jsem Mukosolvan, tak snad zabere.Odpo jdu na melírek, tak se těšim, že budu mít novou hlavu a že si tam odpočinu,chci se pak rovnou objednat i na kosmetiku.
31. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak jste na tom s kašlem?Jak ti dopadl melír?
Tento týden si odpočineš co?Plavat jsme byly i když Lucka má rýmu pořád ale pěkně smrká tak snad se ji to nezhorší.
Tak si pěkně užij víkend bez dětiček.My budeme jezdit po návštěvách.V pondělí už budeme doma.
2. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau, Neli stále pokašlává v noci, přes den je v pohodě, tak snad jí víkend mimo Prahu prospěje :slight_smile: melírek dobrej, udělala mi to docela dost světlý,ale líbí se mi to.Holky odjely už ráno, tak jsem trochu uklidila, umyla okna ale ted už lenoším a večer vyrazíme do Prahy.Uživejte volna :dizzy_face:
2. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jak jsi si užila volna bez dětí?Co Neli je v pořádku?
5. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, víkend výbornej, užili jsme si to,pak ti povyprávím :wink: kdy dáme jeskyni? zítra asi nezvládáme, tak co pátek?
Neli je dobrá, od včera už nezakašlala a na chalupě byla strašně hodná, brzy usínala, spala celou noc, jedla, nezlobila...ovšem jen co jsme doma, tak scéna u usínání a zabrala až v půl deváté....
co vy, jak jste se měli? :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se měli taky dobře i když jsme si neužívali jako vy.
Včera jsem si pěkně nakoupila.3x podprsenka a spoďárky.Tak ještě jsem zvědavá jestli s nima budu spokojená i při nošení.
Dnes budeme mít pěkně na plavání.
V pátek máme volno tak kam bychom vyrazily?Myslíš dopoledne nebo odpoledne?
7. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ten pátek můžeme až odpo,tak až se ti Lucka vyspí a sejdeme se zase u fiatky? V jeskyni jsem ještě nebyla stavim se tam zítra až půjdeme ven, dnes jsem po plavču chcíplá a už budeme doma,nějak mě zlobí žaludek už asi 3 dny, jakmile něco snim, tak je mi těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaký máš prádýlko? :wink: já taky potřebuju na nákupy, hlavně nějaký letní věcičky ale potřebuju k tomu se zbavit Nelouška a získat Míšovu kreditku :grinning:
7. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k organizaci na plavču už nemám slov, kdybychom nebyly tak spokojené s bazénem a s Markétou, tak bych fakt šla jinam...ale jinak se mi tam fakt hrozně líbí, tak to hold vydržim.....
7. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se s tou kravkou u notýsků skoro pohádala ale to ti řeknu až se uvidíme :angry: To jednání mě taky vytáčí ale prý ta co měla ten bazén na začátku a ukazovala nám ho už ho nedělá.Chování májí arogantní,nesmíš po nich nic chtít.
V ten pátek se sejdeme někde u vás já tam nechám auto a půjdeme třeba na hřiště.Je tam blíz´ko nějaký dobrý?
Má být ještě pěkně ne?
7. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z plavání jsem šla pěšky až domů a pak zpět na Budějovickou protože jsem tam měla auto.Cestou jsme se stavily na hřištích a přišla jsem domů až v 16h.Jsem unavená jako blázen :slight_smile:
7. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to jste se teda prošly :slight_smile:
ad plavčo je to fakt hrozný jednání, jako necháme tam každá 12000 za rok, takže by mohli být rádi...no ale kašlem na to, důležitý je, že se to holkám líbí,a že je Markéta fajn...
v ten pátek můžeme na hřiště tady u nás a nebo kdyby se ti chtělo, tak třeba na Vyšehrad,tam je taky...vidíme podle času....
my jedeme zítra dopo na oslavičku narozeninek tady z koníku, někam do Petrovic, je tam nějaké pěkné hřištátko,tak se těším :slight_smile:
zítra si upřesníme srazík, dobrou :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jaká byla oslava?A co hřiště,pěkný?
Zítra bych šla někam jinam než k vám,tam to Nelinka už zná ať je to pro ni taky nový.Na vyšehrad bychom mohly a to bychom jely metrem.Pěšky to je dost daleko.Krásný hřiště je u Mánesa.Fakt pěkný ale je to dost z ruky.Ale kdyby jste chtěly tak to není problém.Pak je pěkné v Podolí,a nebo pod Barandovským mostem.Okolo Budějovický znám jen to směren na Kačerov.
Chtěla bych dát Lucku spát nějak dřív a nebo do kočárku jinak bude spát až do 16h a někam se dostaneme v 17h.
Načasovala bych to na 15h co ty na to?
8. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, dnes to bylo moc fajn :slight_smile:
mám nějaké problémy bud se žaludkem nebo se žlučníkem, ráno jdu k doktorovi, tak ti pak písnu,jestli budu schopná, ale snad jo....vždycky ráno je to dobrý a jak něco snim tak se to zhoršuje a večer mám křeče v žaludku, dnes už jsem myslela, že pojedeme na pohotovost,ale ted to zase přešlo....no jsem zvědavá, co mi řekne.....
pokud půjdeme, tak to vidím mezi 14-15 podle vašeho spinkání.....a kam nechám na vás :wink:
8. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jen aby jsi nebyla těhotná :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak jo písni jak jsi na tom ale raději na mobil.Dobrou noc
8. dub 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau tak jsem doma,o 4 kila lehčí a na dietě...za 3 týdny kontrola a podle ní operace...doma to zvládli, akorát budu uklízet :wink:
12. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky to jsi ráda že jsi doma co?Tak vidíš že to zvládli.Hlavně to nepřeháněj s úklidem.
A co zítra platí ta jeskyně?nebo budeš raději doma odpočívat?
12. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem ti to písla na mobil, jeskyně zítra od 10 :wink: odpočinu si tam cvíc než doma, aspon chvíli budu ležet :slight_smile: sejdeme se zase tam :wink:
uklízet budu pořádně až o víkendu, ale musim udělat prádlo, jak mi bylo blbě od úterý tak se to nahromadilo :angry:
12. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně budeme tam :slight_smile: na oběd asi nepůjdeme ale mohly bychom pak ještě na chvíli na hřiště.Co myslíš?
12. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na obídek bohužel nemůžu, musím dodržovat dietu,tak ted zrovna si vařim na zítra :wink: pokud nebude pršet, tak hřiště bude fajn :slight_smile:
přemýšlím co s plavčem, ale když mi nic nedělali tak to asi zvládnu, nesmim mít teplotu, dnes mám celý den lehce zvýšenou, ale možná je to po té nemocnici,únava a tak...nebo by s ní mohla plavat Markéta, ale mám strach, že by řvala a pak by tam třeba nechtěla chodit.....
12. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš ale když ti nebude nejlépe tak raději zůstaň doma nestojí to za to.Nevím jestli by Neli plavala s Markétou spíš myslím že ne.Teď Lucka vstala tak jdeme na chvíli ven dokud nezačne pršet.
13. dub 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já uvidim jak mi bude ráno...
holky si dnes pěkně hrály, vid...Neli celé odpo vyprávěla, že se klouzala s Lucinkou :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek