• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
No Lucka ještě neříkala nic ale myslím že to nelince nevadí :grinning: :grinning: .Hrály si pěkně docela jsem koukala.
13. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, teda dneska je hnusně :frowning2: budeme doma, apon něco udělám, převléknu postele, vyluxuju...a večer jdeme s Kačkou na 11 prohlídku...
včera jsem cestou z plavča vlezla do toho krámu, jak jsi Lucince kupovala pyžamko a koupila jsem pěknou teplákovou soupravu-růžovou s kytkou na mikině a ještě tepláčky samotný s medvídkem Pů,dohromady za 300 tak mám radost, protože sehnat tepláky je teda výkon :grinning:
15. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hrozný počasí co?Už aby bylo teplo.O víkendu se to má zlepšit tak se těším.
Tak my jsme byly taky na očkování.Jsem ráda že to máme za sebou.dala jsem ji prevenar za 2000tis proti 13druhům.To jsou šílený peníze ale nedej to kor když ho už měla.Ještě dám Kačku proti tomu meningokokovi to je dalších 850.
Ještě nás čekají zarděnky,spalničky atd. kolem 2roku.Už je máte?
15. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na druhé spalničky 20.5.
Prevenar už máme píchnutý poslední v lednu, ani nevím, že je víc druhů, nás stál kolem 1700...
odpo mi zas bylo blbě, opět po jídle, já snad budu muset hladovět, abych fungovala :angry: ted už zase dobrý...
co plánujete o víkendu?
15. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná by jsi měla brát nějaké ty antibiotika.No uvidíš jestli ti bude blbě tak si do té nemocnice raději zavolej.
O víkendu nic moc neplánujeme.Já bych si chtěla trochu odpočinout a má být pěkně.A co vy plánujete?
Myslíš že by v úterý do jeskyně s námi mohla moje kamarádka s prckem?Nevadilo by ti to?
16. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, že nevadí, aspon bude víc veselo :dizzy_face:
my taky nic neplánujeme,uvidíme jak bude apodle toho bude program
dnes jsem porušila lehce dietu a je mi výborně, možná se mi dělá blbě z hladu.....
16. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zítra se na vás těšíme :slight_smile:
19. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, my taky :dizzy_face:
dnes bylo nádherně co? kéž by to vydrželo aspon chvíli :slight_smile:
19. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,konečně jsem se dostala k PC a funguje nám připojení.Ani jsme vám posledně nepopřály k narozeninám tak to musíme napravit až vás uvidíme.Máte u nás dáreček :astonished: .
Jak jste si to oslavili doma?
22. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, slavili jsme v úterý doma my 4 a včera s našima...bylo to v pohodě,holky dostaly spoustu věcí, Kačka notebook :slight_smile:
dneska dělala přijímačky na gympl, říkala, že to nebylo tak těžký, ale hlásilo se jich strašně moc a berou jen 32...zítra jde ještě na jedny zkoušky, tam by měly být větší šance, ale nevim nevim...no o nic nejde, ale bylo by to fajn :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam by potom chodila na gympl?
22. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že ji to vyjde :slight_smile: .
22. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud tady na Ohradní do Michle a nebo na Prahu 10, kousek od bazenu na Slavii...no moc tomu nevěřim, má číslo přes 700 a berou jednu třídu....zítra má číslo přes 200 tak tam by teoreticky šance byla....
22. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba bude mít štěstíčko a vezmou ji.Je šikovná tak už jen to štěstí aby měla :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co plánujete na víkend?Má být krásně .My vezeme Lucku k babičce do Tábora a jedeme do Brna kamarádovi na svatbu tak si budu alespoň moct dát trochu alkoholu .
Nevím jestli si to užiju protože jsem ještě bez Lucky nebyla ale docela se těším že vypnu.Hlavně aby tam moc nebrečela
Tak pa pa zase v neděli.Jinak krémy jsou super ještě chci přikoupit odličovací mléko.
23. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak si to pěkně užijte a neboj, Lucinka to zvládne :slight_smile: my jedeme na svatbu 8.5. kámošovi, mají to u Pardubic, takže babička bude s holkama na chalupě a my tam pak přijedeme.
jestli jsou ty krémy dobrý, tak to taky zkusim, mě skoro žádný nevyhovuje a když už nějaký jo, tak pár měsíců a pak se bud osypu nebo mám šupinky :frowning2: ted mám celou řadu Loreal ale taky nic moc, jen to odličovací mlíko je docela dobrý....
o víkendu žádný extra plány nemáme, ve neděli budeme slavit Kačenku, jinak zítra výlet možná zoo nebo něco podobného.....
23. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak jak jste si užili svatbu a co Lucinka, jak to bez tebe zvládla? :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak se máte holky?Konečně je pěkně co?
28. dub 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ty jsi tu, já koukala před chvílí a nic, proto jsem psala na mobil :grinning:
28. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Lucka už je dnes docela v pohodě.Ale ještě že jsme plavat nešly.
Dnes jsme byly na zahrádce jen v kalhotkách a bosa tak byla vykulená a nechtěla si stoupnout.
Prosím tě jak se jmenuje ta restaurace s dětským koutkem u té vody?O víkendu bychom s Markem chtěli zkusit s Luckou na kole/jestli ji to bude bavit/ tak že bychom se tam zastavili.
Zítra jedu za kamarádkou do Mělníka tak snad bude pěkně aby to byl hezký výlet.Bydlela v praze a odstěhovala se na vesnici a je tam docela nešťastná :angry: .
Já za chvíli vyrážím na koncert Dana Bárty tak se docela těším.
Teda to co jsem tady za tu chvilku napsala tak to vypadá jak si každý den užíváme :grinning: :grinning: :grinning: .
Co budete holky dělat vy?
29. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, tady je odkaz http://www.port62.cz/
zrovna zítra tam je nějaká akce na čarodějnice :slight_smile:
užij si koncertík i zítřejší výlet, ani se kámošce nedivím, že je tam neštastná, já bych se na vesnici zbláznila,v létě se mi tam líbí, ale bydlet trvale teda nikdy...já Prahu miluju a doufám, že odtud nikdy nebudu muset pryč...
dneska bylo úžasně, dopo jsme byly na Chodově na nákupech a odpo na písku s holkama tady z koníku a bylo to moc fajn :slight_smile:
zítra si máma bere holky na víkend a my jdeme s kámoškou ze základky a s jejím manželem na večeři :slight_smile: :dizzy_face:
a i v sobotu něco plánujeme :slight_smile:
29. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme nakonec nikam nešli protože Marek je šíleně nastydlý tak budeme doma a zítra už má pršet.Hlavně aby to Lucka od něj nedostala ale vypadá že ne.My to tak máme dost často že když něco naplánujeme tak nám do toho něco vleze.
A co vy?
1. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to máte teda smůlu. hlavně aby to nechytla Lucka...
my si užíváme víkend bez dětí, ráno jsme si koupili postel, ale bude až za 6-8 týdnů, cena byla šílená, ale moc se nám líbí, tak jsme se rozhodli, že to dáme...
odpo jsme byli v jednom hotelu si zaplavčit a dali jsme saunu a výřivku a chtěli jsme jít do kina, ale pak jsme byli lenoši, takže jsme si jen koupili domů pizzu...na véče jsme byli včera s kámoškou a jejím manželem a bylo to strašně fajn :dizzy_face:
zítra musim dopo uklízet,od pátku nic nedělám :grinning:
1. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsi měla nádherný víkend :slight_smile: .To jsi si alespoň pořádně odpočinula.
My nic vyjímečného.Lucka teď spí tak si jdu uvařit kafčo a pak něco upeču než se vzbudí.
2. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, odpočinutá jsem hezky, na dnešek jsem spala až do půl desáté :grinning: ted jsem ale uklízela,bez Nelinky to jde strašně rychle, navíc mi Míša pomohl a ještě vařil,takže už máme všechno hotovo...ještě skočíme nakoupit pár drobností a pak už holky přijedou :dizzy_face:
já pekla bublaninu, už podruhé tento týden,vždycky za hodinu zmizí :dizzy_face:
2. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s čím děláš bublaninu?Mě Lucka teď skoro nic nejí tak já jsem nakonec pekla linecké koláčky.Všichni byli v šoku že tu jsou vánoce :grinning: :grinning: .
Já si teda taky docela odpočinula i když jsme byli jen doma.Včera jsem nevysrtrčila nos ven,byla jsem šíleně líná jen jsme si večer ugrilovali klobásky.Tento týden nebude asi nic moc.My máme jít zítra do ZOO tak to asi zrušíme,jestli by pršelo je no na prd :frowning2: .
3. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, bublaninu dělám s čerstvýma jahodama, ale v podstatě je to jedno co tam dáš, jde to i z kompotu...
počasí je na prd, ale není zima, my jsme dnes byly plavat místo středy,tak jsem se navlíkla a bylo mi vedro...
3. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy nejdete plavat ve středu?
3. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejdeme, já mám kontrolu v Krči se žlučníkem, tak jsem si to dohodla,že odplaveme dnes, bylo to dobrý, Markéta a byli jsme troje, před námi dvoje a po nás taky dvoje, takže tam byl klid a místo v šatně....od toho září bychom mohly i pondělky když tam je Markéta a bylo by tam volněji se dostat.....
3. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen bych to potřebovala dohodnout co nejdřív protože se chci zase přihlásit na cvičení s Luckou a potřebuju teda vědět jaký den bychom plavaly.Myslíš že by nám to byla schopná říct co nejdřív?Už jsi ten další kurz platila?
4. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek