• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ahojky holky jak se pořad mate?hele jen takovy maly dotaz...co dělate ve čtvrtek?jsem si řikala že bych mohla jet do Prahy a sejit se s vami , Jana sice neni uplně ok , ale to snad přejde..
5. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jsem pro :slight_smile: ale můžu až odpo kolem půl druhé...co bylo Janičce?
5. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ale měla strašnou rymu a ještě ted neni uplně fit , už ji to bere vic než tyden, a navic mam ted pocit že ji berou zuby ...to by nevadilo , akorat tatka konči v praci v 15:30h tak by jsme s nim pak museli domu....on děla na poliklinice na budějarne.....
5. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
přijdu sem tam po 20h dneska a dohodnem se co a jak, snad dorazi i masacek -my ted letime na prochazku a pak na plavání a snad večer bude v klidu spat zatim pa..
5. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ok, dohodneme se večer :slight_smile:
5. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda dneska bylo krásně co?My byly s kamarádkou a s kočárkama celý den v Krčáku.
Jaký čtvrtek jste myslely tenhle?Taky jsem pro mám něco jen ráno.
5. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jsem tady ...v kolik by jste to teda tak viděli?ja musim nějak podle busu , tak aby jsme se shodly...
masacek-tenhle čzvrtek...Jana je sice protivka, ale snad to zvkladnem
5. lis 2008 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak napiš kdy a kam ti jede autobus.Byly bychom třeba u nás a pak bychom šly na 13:30 za Martinou.
5. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě je to celkem jedno jezdi mi to vždy v pul a na opatově jsem za 20minut a na budějarnu je to kousek ..cca bych na budejarne byla kolem pul dalši hodky
5. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A v kolik by jsi chtěla jet? mě je to jedno nechám to na tobě!
5. lis 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja ti ted nevim , rano když mala vstane tak dostane napapt a pak tak po 10h jde zase spinkat a jak ty máš zitra čas?
5. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Podle toho bychom viděly co budeme dělat.Počkala bych na tebe až bys přijela a viděly bychom kolik máme času než se sejdeme s Martinou.
5. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to necháme na Janičce a až by vstala tak si písneme na mobil.ju?
5. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ja nejak ukočiruji , ale jak jsi na tom ty?ja ji mužu než usne naložit do kočarku a pojedeme za tebou , což by jsme mohli byt tak kolem pul 12 na budějarně...pak bude zase jist ..
5. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jen se musíme domluvit s Martinou kde se v půl druhý sejdeme s ní!
5. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jasny počitam s tim ...
5. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem doma takže v pohodě.Ale bydlím od Budějáku 5.stanic autobusem tak bych pro tebe přijela autem.Dá se ti složit kočárek abychom se vešly?
5. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo tak da, ale nevim jak ještě jsem ho neskladala, ale ja mužu k tobě dojet budem když na to přijde, na pruh jezdi 205?
5. lis 2008 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jo tak 205 na konečnou tam bych na tebe počkala!
5. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi bych vystoupila na te zastavce u polikliniky , přeci jen je tam vic lidi , tak aby my někdo pomohl s kočarem ven , tak ti mam zitra smsknout až pujdem u nas na bus?
5. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
určitě mi písni až budete vyrážet :slight_smile: .Nehoň se uvidíš jak ti to vyjde!
5. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
super tak je ti jedno teda kdy přijedem?ja dam teda vedet jak to s nami vypada a pak se uvidi
5. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti dohodni se s Martou co a jak a ja to zitra písnu jak to s nami vypada zatim pa zitra holky
5. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, večer jsem se sem nedostala, byla jsem poprvé od porodu posedět s holkama u vínka, doma to zvládli perfektně, odstříkala jsem mlíčko a Nelinka ho pila z lahvičky :slight_smile:
Ted zase frčím pryč, tak jestli něco dohodnete, tak mi, Marti, písni na mobil, at vím, kam dorazit...můžu od 13.45 :slight_smile:
díky pa pa :slight_smile:
6. lis 2008 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsi si to včera alespoň užila,taky bych už někam vyrazila ale ještě by to u mě nešlo.Co kdybychom se sešly na křižovatce u FIATKY-HOTEL OAZA?¨Tam bychom se dohodly kam půjdeme třeba na Kavčí hory.
6. lis 2008 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, užijte si dneska prochajdu. My jsme byli ráno plavat v Libuši a docela jsme se tam načuchali kouře z toho požáru, dokonce to bylo cítit i na Kačerově. Od rána mě bolí hlava, tak to připisuju tomu. Tak snad budete mít kliku a budete někde mimo, kde nebude takovej smrádek :wink:
6. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dík za pěknou prochajdu a můžeme to brzy zopakovat :slight_smile: a Nara jestli budeš chtít, tak pojd příště taky :slight_smile:
6. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jo bylo to fajn , zase bych někdy přijela a mohli by jsme něco podniknout?....
7. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,bylo to včera moc príma.Zase se musíme domluvit.
nara:klidně příště pojď s námi.My jsme dnes byly na Chodově nakupovat.Všude už jsou vánoce-HRůZA.Buďte rádi jestli dostáváte oblečky na mimča.Já musím skoro vše kupovat a je to dost drahý.Koupila jsem Lucce pár hadříků a utratila spoustu peněz.
7. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo mají v hypernově levné pleny HUGGIES jen za 159Kč.Normálně stojí přes 300Kč.
7. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek