• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
já se jí ptám pokaždé a říká, že je ještě čas,tak doufám, že mi pak neřekne, že je pozdě...ted byla strašně milá, sama mi nabídla, že si můžeme nahradit ještě jednu hodinu, ani jsem to nevěděla,takže příští týden plaveme v pondělí i ve středu...Nelinka už plavala na pásku bez koleček, ale byla skoro pod vodou :grinning: s těma hubenýma plave už krásně...platit se má už tento týden, já to platim přes účet.....
4. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak bylo u doktora?Co kontrola?
Plavání dnes bylo dost studené tak doufám že z toho nenastydneme :angry: .
Tak uvidíme jen se teda domluvíme jestli necháme ST nebo změníme úplně den :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kontrola blbý,operace mě nemine, v úterý mi řeknou datum,ještě asi ted v květnu :cry: čekala jsem,že to nebude nutný, protože je mi fakt úplně dobře..... :frowning2:
5. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,my jsme dnes měli báječnou noc.Lucka je šíleně nastydlá,celou noc kašlala a od 3h nespala.Usnula až v 5,45h.Tak jsme skončily u doktora a máme antibiotika a nález úplně všude/zánět očí,v uších,na pruduškách,rýma jako blázen/.Tak jsem se s ní teď prala abych ji všude nakapala jak mám.No hrůza!
Tak prosím tě do jeskyně nejdeme.
Tak je to možná lepší že tě odoperují aby se ti to nevracelo.jak dlouho budeš v nemocnici?
6. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a jejda, chudák Lucinka,tak snad to brzy zabere...jeskyni jsem zrušila....
v nemocnici budu asi 5 dní, v pondělí příjem, v úterý operace a pak podle stavu tak 3 dny, takže bych v pátek mohla být doma....sice je to obyčejná operace, ale i tak z toho mám hrůzu :cry: a asi toho moc nenaplaveme, zkusim jí tam jednou nechat s Markétou, jestli to půjde.....
6. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jakou jste měly noc? Doufám, že už je Lucince lépe...měla teplotu?
7. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se daří?
7. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak teplotu nemá ale byla to další akčnější noc.Zase Lucka od 2h asi do 3h kašlala a brečrla že nemůže spát ale bylo to trošku lepší.Teď ráno jsem se s ní zase prala abych ji mohla všude nakapat .Já to tak nesnáším ty nemoci .
Jednu výhodu to má.Když jsme doma tak si krásně řekne že chce čurat ale venku ne.Tak budeme alespoň trénovat .
Ale budou to dlohé dny .
Ani odpoledne nespala protože ji ten kašel pořád budil
:frowning2: .Ani nechce jíst tak ji asi ještě dobře není.Ale mě taky není dobře tak se alespoň dám taky dohromady :slight_smile: .
A co vy?Co plánujete na víkend,My budeme zalezlý doma ale přijedou rodiče tak to alespoň trochu uteče.
7. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak to je mi líto, že to Lucinku tak potrápilo, tak doufám, že ted už je to dobré.
My jsme měli super víkend, v pátek jsme jeli na chalupu,v sobotu jsme tam nechali holky s babičkou a jeli jsme na svatbu, bylo to úplně úžasný,pařili jsme do 3 ráno měli jsme to i s spaním, takže paráda,protancovali jsme celej večer,no dlouho jsem se tak nebavila.
Dnes máme zase plavčo,musíme to naplavat dopředu, po operaci se už do bazénu nedostanu do prázdnin.
10. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak mi jsme byly včera na kontrole a ještě nám antibiotika nechal na 10dní.Ještě má Lucka trochu rýmu.Teď jsem nastydlejší já tak snad to ode mne zase hned nedostane.Zase měla šílený hnusy ve výtěrech z nosu.
Prosím tě neznáš dobrého homeopata?Lucku jsem objednala na alergologii ale ještě bych chtěla zkusit homeopatika.
Plavat asi ještě nepůjdeme.
a jak je tobě?už víš termín operace?
13. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak snad už to u vás bude lepší,držím palce.Já nastupuju do nemocnice už v pondělí, operace bude v úterý a když nebudou komplikace půjdu v pátek domů...včera jsem vyběhávala předoperační vyšetření, krev a EKG.....už to chci mít za sebou, to čekání je nejhorší...byly jsme ted plavat dva týdny vždy pondělí a středa abychom to měly naplavaný dopředu, protože než se mi to zahojí,tak do vody nebudu moct....
13. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A nezkusíš někoho s Nelinkou poslat?Tak hlavně ať už jsi v pohodě doma.To ti tam bude pěkně dlouhá chvíle ale zase si pěkně odpočineš.A kde budou holky?
Určitě to zvládneš :slight_smile: .
My se snad už taky dáme brzy do pořádku.25.5 jdeme na alergologii tak jsem zvědavá co nám najde.
Zatím pa a dobrou noc.
13. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
čau, tak na mě taky něco leze, takže vůbec nevim, jestli mě na operaci vezmou,dneska ležim, potim,piju čaje, vitamíny...je to k naštvání,snad to zítra bude dobrý a nepošlou mě domů....
co Lucinka? už je ok?
s plavčem vůbec nevim, ale ted to neřešim......
15. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No my taky nic moc.Antibiotika už měla v sobotu večer poslední ale v noci se ji vyklubala zase rýma jako blázen.Já už fakt nevím.Je fakt že je u nás pořád někdo nastydlý ale myslela jsem že když jsme doma a je krztá antibiotikama že nic nechytne.Už aby jsme šly na tu alergo.
Myslím že jak ti bude blbě tak tě asi nevezmou.My plavat taky určitě ještě nepůjdeme ale taky to neřeším a uvidím.Ale jsem otrávená vždyť to znáš.
16. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo, to je teda otrava, koukám, že to má Lucinka podobné jako Neli vloni, jestli si pamatuješ.Taky měla stále něco, nakonec nám pomohlo až to moře...mně je dobře, mám spíš alergii, tak snad mě vezmou...písnu ti pak sms až se proberu.....
16. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ti budu držet palce ať jsi brzy zase doma.Drž se!!!
16. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti,tak jak ti je????
19. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem doma :dizzy_face: písnu později
21. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dobře už jsem si říkala že nepíšeš :slight_smile: .Hlavně že jsi v pohodě.Nepůjdete s Nelinkou třeba v pondělí odpoledne na hřiště že bychom se přidaly a popovídaly?
22. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidíme, já bych ráda, ale nevim jak to zvládnu, ted má holky ještě na víkend máma, abych se dala do pořádku,do včera to fakt bolelo, lezla jsem jak stará bába, dnes je to lepší, ale v podstatě jen ležim a spim.....písnu ti zítra jak to vypadá, no každopádně se musim dát rychle do pohody, protože od pondělí musim Neli zvládat sama.....
22. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se brzy zotav ať jsi OK.
Dyžtak písni jak jsi na tom.Pa
23. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti,jsem dnes o hodně lepší, už jsem tu s Neli sama, takže určitě ven vyrazíme....kam a na kolikátou se vám to hodí? Já nemůžu nikam daleko, nesmím Neli vůbec zvedat ani nosit.....takže musí poslouchat, no to nechci vidět :grinning:
24. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Irčo, Janičce veliká gratulace k narozeninám i k svátku,hlavně hodně zdravíčka a at vám dělá jen samou radost :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, Marti jdete plavat?Já snad seženu někoho na příští týden, dnes se ještě necítím ani na tu cestu a já můžu do bazénu až za měsíc :angry:
26. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme plavat byly i když ještě nejsme OK.pořád máme rýmu Ach joooo.
Bylo to šíleně studený Brrrrrrrrrrrrr :angry:.Ani Martina nebyla asi jsou taky nemocný ne?
My jsme byly v úterý na alergologii ale protože Lucka brala nějaký sirup na imunitu tak nám nic nedělali že by to bylo zkreslený.Tak jsme vysadily a v úterý jdeme znova na alergologii a budou nám dělat odběry a kožní testy.Tak už aby nám na tu rýmu něco zabralo :frowning2:.
A jak je tobě Marti?
26. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, je mi každý den líp,myslím, že příští týden ani nebudu vědět, že mi něco dělali, chodim už normálně i se ohnu, jen když si lehám nebo sedám tak to bolí....
Radeček není nemocnej, jsou na chatě, protože Péta je na škole v přírodě, tak měli šanci vypadnout i v týdnu....
Lucince držím palce at vyšetření dobře dopadnou a hlavně at už jí ta rýma dá pokoj, už je to fakt dlouhý....
26. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak co plánujete na víkend?Já jsem s Luckou sama tak jsem chtěla jet za segrou na chajdu ale je nějaká nastydlá a stejně nemá být moc hezky tak ještě nevím co podniknu.
28. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau čau, já jsem úplně sama celý víkend, holky má babička a Míša je ve Švýcarsku za kámošem, zítra budou lyžovat na ledovci, kdybych neměla to rozkuchaný břicho, mohla jsem jet taky....ale já si to užiju, budu odpočívat :slight_smile:
co Lucík, je v pohodě?
28. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsme na tom skoro stejně ,jen já mám Lucku doma.Je to škoda že jsi nemohla jet ale i takhle to máš dobrý.
Lucka je už v pohodě.V úterý jdeme na alergo.Teď už nemá ani rýmu :slight_smile:.
29. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak hurá, to jsem zvědavá, co vám na alergologii řeknou...
ve středu už se chystáme plavat, ale furt nevim kdo to s ní odplave, asi bude muset Markéta
29. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek