• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky,tak jak jsi si užila víkend?Už je ti dobře?Já ho nakonec užila moc hezky.V sobotu jsem byla za segrou na chatě a v neděli přijeli Markovi rodiče a koupili lístky do divadla.Tak jsme byli na Čardášové princezně.Bylo to prima.Kačka hlídala.
Dnes jsme byly cvičit a Lucku to hodně bavilo.Teď půjdeme na nákup ale vůbec se mi nechce ven.To je hrozný to počasí.Už jsem z něho otrávená.Na plavání učitě taky půjdeme.Mám tam zase před tím sraz s kamarádkou tak tam budeme brzy.tak se tam určo uvidíme.¨¨
31. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, už jsem ok, dnes mi vyndali stehy a můžu začít normálně jíst, už mě nic nebolí a až se mi zahojej ty rány, tak můžu i do vody, možná už ten další týden.Neli je po očkování spalniček ve čtvrtek, takže na víkend očekávám teploty, ach jo :angry:
31. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zítra plaveme od 10.15,Martina odplave s Radečkem, pak mi ho dá a odplave ještě s Nelinkou, tak jsem na to moc zvědavá...
to počasí je strašnýýýýýýýý :angry: :cry:
1. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu držet palce :slight_smile:
Počasí je šílený :angry: :angry: :frowning2:
1. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak Neli to zvládla, Radeček taky, tak paráda :dizzy_face:
počasí je šílenýý, hrozný, strašný, zoufalý :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: já chci teplo a sluníčko!!!!!!!!!!!!!!
na plavču jsme dostaly rozpis nahrazování, takže do léta plaveme kadý týden 2x v pondělí a ve středu,je fajn, že to ted jde zamluvit takhle dopředu a nemusíš každý ráno jako blbec volat...co vy, taky budete nahrazovat?
2. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste to krásně včera zvládly.Bylo to zase pěkně studený tak aby to Marťa neodmarodila :grinning: .
O počasí mi vůbec nemluv to je děs.Tak jsem se těšila na jaro a je to ještě horší než v zimě.
My taky máme nahrazovat teď v pátek ale budu to rušit protože pojedu ven za mamkou a pak příští týden pátek.Jinak to máme všechno.
Nepůjdeme příští týden někdy do človíčka?My můžeme pondělí odpoledne nebo úterý dopoledne.Tak kdyby jste mohly budeme rádi :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, pondělí odpo můžeme, v úterý celý den, tak se ještě domluvíme.Dneska byl další šílenej den, snaf už zítra bude lépe.Taky jsme si konečně vybrali dovolenou, v srpnu pojedeme se známýma do Italie, pronajmeme si tam vilku.Tak se těšim :dizzy_face:
3. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi písni jaký den by se ti to lépe hodilo.Mě si mají přijet pro pračku tak abych se s nima domluvila podle tebe.
My dovolenou zatím nenaplánovali.
Dneska konečně vykouklo sluníčko KONEČNĚ.My za chvíli jedeme za mamkou.
4. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak co v úterý dopoledne???
5. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme byli na chalupě....nepůjdeme teda zítra odpo, ale má být krásně, tak bych radši někam ven, na písek. Ráno máme plavčo, tak mi písni sms kdyby se vám zítra chtělo :slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Nelinka spí, usnula během minuty, tak jsem ráda :slight_smile: bylo to moc fajn, tak zas něco vymyslíme :dizzy_face:
já jdu udělat aspon polívku, moc toho tam nesnědla...a odpo musim na ty schůzky :unamused:
8. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ji taky dala hned do postele a usnula za chvíli.Ještě si řekla o flašku mléka.Myslím že to ho holky měly dost.Lucka ještě spí tak odpočívám u kafíčka.Bylo to prima :slight_smile:
Má to cenu ještě teď na schůzky?Myslím že kdyby jsi tam nešla tak se nic nestane.
8. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou k ničemu, ale jsou poslední s touhle učitelkou a budou tam říkat něco ke škole v přírodě, takže půjdu.Neli spala do 4,ted dostala krupicovou kaši, protože vůbec nejedla a za chvíli pojedou s M. k babičce a já vyrazim...
8. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tak jak jste si užili na pivu? :dizzy_face: My jsme dnes byli na Vltavě na šlapadlech, Neli se zkraje bála, ale pak se jí to moc líbilo, koukala na parníky a na kachny,ani pak nechtěla vystoupit.Na vodě nebylo vedro, tak to bylo fajn.Zítra se chystáme na výlet motoráčkem po Praze,tak snad nebude lejt, jak slibujou.
12. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi jsme si víkend užili prima.Byli jsme na pouti a Lucka byla unešená z řetízáku.Bála jsem se ji tam dát ale Marek domluvil že nám to dyžtak kdykoliv zastaví.Nakonec tam byla nejhodnější a chtěla jet znova.Taky byli na autíčkách a houpačkách.Sice bylo chvílema dost vedro ale bylo to dobrý.Pak jsme jeli ke známým do domu na grilovačku.přijeli jsme domů až ve 22h a nejvíc unavená jsem byla já.V neděli jsme byli za ségrou na chajdě.Nepršelo tak jsme přijeli taky až večer.
Dnes si jedu s Luckou pro ty výsledky na alergologii.Tak jsem zvědavá jestli tam bude mít nějaký nález.
A co vy zítra jdete plavat?V kolik jdete?Zase má jako obvykle ve středu pršet :frowning2: .Tak snad jim to nevyjde.
15. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste se měli krásně :slight_smile:
my teda taky :slight_smile:
plavat jdeme normálně jak máme, protože v pondělí tam byla jen Markéta,tak jsem se neměla s kým dohodnout a volat jí nebudu, už tak je problémů až až :grinning: v pondělí na náhradě byla Neli úplně v pohodě, smála se a dělala všechno co měla, tak jsem byla ráda,když řve, je to tam k nevydržení.A dokonce poprvé plavala sama bez koleček jen s páskem, měla ten s šesti dílama a šlo jí to moc hezky.Tak snad to i zítra bude dobrý.
Dneska jsme byly u Radečka ,odpo jsem šla za mamkou, už je po operaci, šlo to dobře a
už i chodí, je statečnější než jsem byla já, já první dny lezla jak šnek :unamused:
a ted večer jsem byli na večeři, Míši ségra udělala bakaláře, tak jsme to oslavovali. :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,jak se pořad mate?ja nemam vubec čas se tady za vami stavit,Jana je lumpik a jak je hezky mažem ven...zitra jedu na budejarnu meli by jste nektera čas na kus řeči?
16. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti šly bychom s vámi,tak si ještě písneme.
Irčo my čas nemáme,na mě to je moc na poslední chvíli.Hlavně že se máte dobře :slight_smile: .
16. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Ahoj Irčo, i na mě je to narychlo, zítra dopo jdeme do jeskyně a odpoledne jedu za mamkou do nemocnice, je po operaci.Jsem ráda, že se máte dobře, Janičku ani nepoznám, viděla jsem jí naposledy jako miminko.
16. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 na pátek se dohodneme :dizzy_face: budu brát i Kačku, dopo se vrátí ze školy v přírodě :slight_smile:
nemůžu nikde sehnat ty pásky na plavčo, mají je vyprodané,ale našla jsem aspon nafukovací kruh po Kačce.
16. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslela ,ale vy se jinak neozvete a ted když už je tak hezky tak se lepe i cestuje,Jana konečně vydrži v kočarku...tak dejte vedet jak by se vam to kdy hodilo a my zkusime přijet
16. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira musíš se ozvat ty, vždyt sem vůbec nechodíš :wink: když dáš vědět pár dnů předem, není problém se sejít,my chodíme s Marťou do jeskyně, na písek, na plavčo , tak se můžete přidat,ale musíš se ozvat. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zítra s Vámi raději nepůjdeme,dostala jsem pěknou rýmu tak to nebudu pokoušet.Ale dík za pozvání :slight_smile:
17. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste si zaplavčily?
18. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, čau, ted jsme přijely, bylo to fajn, akorát bylo vypuštěný to dětský brouzdálko, takže jsme jen plavaly...Nelinka pak řvala, že nechce jít domů a zlobila i v busu, byla zácpa, jelo to 45 minut,byly jsme bez kočáru a ona chtěla sedět sama, jenže to nešlo, bus narvanej, no dovedeš si to představit...
18. čer 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak kdy jdete plavat?Ve středu?My pak máme jít na očkování tak snad to stihneme.
Co v pátek ,nemáte čas a nepůjdeme třeba na hřiště?
21. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, plavat jdem ve středu a byly jsme i dnes na náhradě,už mi stopro potvrdila, že chodíme s vámi :slight_smile: :dizzy_face:
V pátek nebudeme stíhat, máme dopo rovnátka na Hájích a odpo budu balit Kačku, večer pojedou s babičkou do Italie...
a my už 30.6. odfrčíme taky, čakám jen až mamce ukončej neschopenku a hurá z Prahy pryč...ale třeba příští pondělí bychom se mohly sejít, chceme ještě popřát Lucince k narozkám, protože pak se nějakou dobu neuvidíme....
21. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vždyť už budou prázdniny. :confused: Já to s Luckou tak nepočítám.
V pondělí klidně můžeme nám už cvičení taky skončilo.Tak písni jak by se ti to hodilo :slight_smile: .
22. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak můžeme v pondělí dopo :dizzy_face: když bude hezky,tak zase někam na hřiště a když by bylo hnusně, tak člobrdov :slight_smile:
já jsem to včera dostala a v noci mi bylo tak zle, že jsem myslela, že snad budu potřebovat injekci, dneska už dobrý, tak nevim co to bylo, nikdy mi špatně nebývá, asi jak jsem bez těch prášků,musim si urychleně nechat něco napsat....
22. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste si zaplavaly?Jaká se ti zdála voda?
My už jsme po očkování.Tak snad zase za týden nebudeme mít teplotu.Ještě nás chtěli poslat na vyšetření nosní mandle ale teď přes prázdniny jsem to odmítla.Nechci nikde lítat po doktorech.Když budeme mít rýmu i na podzim tak to začnu řešit.
23. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek