• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj, docela dobře, voda mi přišla jako vždy :grinning: takže horká, samozřejmě :wink:
mandli mi u Kačky taky doporučovali, ale nešli jsme a nikdy nemarodila,takže nevim jesti je to dobré.
To jste byly na Priorixu? My po tom druhém neměly vůbec žádnou reakci, tak snad to taky zvládnete bez.
23. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo byly jsme na druhém Priopixu.Snad to taky zvládneme bez teplot.
Zítra máme rodinnou oslavu-mamky narozeniny tak snad nám vyjde počasí ale vypadá to že jo.
Co plánujete na víkend vy?
25. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, Kačka jede za chvíli s babičkou do Itálie, takže balíme :slight_smile:
o víkendu máme jasno, přivezli nám konečně novou postel a noční stolky, je to asi ve 20 krabicích, takže budeme montovat, snad nám na to bude víkend stačit :grinning:
užijte si oslavu, má být moc hezky :dizzy_face:
25. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ,zítra se raději omlouvám ale od včera mám zažívací problémy/průjem a bolesti břicha/.Nevím jestli jsem něco blbě včera snědla nebo jestli to je střevní chřipka.Tak bych vás nerada nakazila přéd prázdninama.
Tak jestli jedete pryč už brzy tak si to užijte má být pěkně.My snad ještě ve středu odplaveme.pa pa
27. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zrovna jsem ti chtěla psát, že má Neli kašel a rýmu, že nevim aby Lucku nenakazila.Tak to necháme, my sice ve středu odjíždíme, ale já se budu občas vracet domů, tak se snad nějak uvidíme. :wink:
27. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, jak ti je, je to lepší?
Neli je dobrá, rýma téměř zmizla, kašle jen po ránu,dávám Mukosolvan a řekla bych že pomáhá.
28. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v pohodě asi to byl zkažený žaldek.Nebo spíš přetláskaný :slight_smile: .Nic mi není a ani to ode mne nikdo nedostal.A co vy jdete zítra plavčit?To jsou vedra co?My dnes byly na hřišti ale to se nedá,je šíleně.Tak odpoledne napustím bazén a budeme na zahradě.
Zítra snad půjde plavat Kačka.Já to dostala a do vody se mi nechce.
29. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, čau, tak už jsme na chalupě,je to prííma :dizzy_face:
plavat jsme byly už v úterý a těšíme se,že od září budeme chodit s vámi :wink:
30. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak se holky máte?
5. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, máme se výborně :dizzy_face:
já jsem ted na dva dny v Praze, musím vyřídit spoustu věcí, holky zůstaly s mamkou na chalupě a já zas za nima pojedu :slight_smile:
co vy? kam se chystáte?
7. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedu za ségrou na chatu,pak jedeme s Markem do hotelu tady v Čechách.V srpnu budu průběžně tady a pak pojedu za mamkou k Poděbradům,do Tábora atd.K moři plánujeme až v září.
Tak si pěkně užívejte venkova pa pa
8. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Lucince k druhým narozeninkám :dizzy_face:
plány máte krásný,tak si to užívejte, počasí je nádherný :wink:
my budeme střídavě na jedné a druhé chalupě a v srpnu máme tu Itálii :slight_smile:
Nelinka strašně mluví, říká už i básničky, je to kouzelný :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přáníčko.Včera jsme to krásně oslavili.Bylo nádherně tak jsme slavili na zahradě a v bazénu.
Zítra odjíždíme na chajdu tak se docela těším že se ségrou popovídáme.Budeme tam samy s dětma 2 a 4roky.
Lucka už taky docela rozvazuje.Začíná opakovat i když jí kolikrát není rozumět.Teď mě rozčiluje že chce všechno sama.Pořád já já já a nechce pomáhat.
Tak si užívejte teplíčko a zase si písneme.Pa
11. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super,že jste to pěkně oslavili.Co Lucinka dostala?Budete v Praze příští čtvrtek a pátek? My přijedeme,tak bychom se mohly sejít.
Vedra jsou teda velký, ale já jsem asi jediná, komu to nevadí, máme tu pohodu a vše co potřebujeme,chladíme se v bazénu a i v chalupě je to lepší než ve městě, takže já jsem ráda, že neprší.Akorát lituju ty, co musej do práce, to musí být hrozný.Tak užívejte léta a moc se těšíme až se uvidíme. :dizzy_face:
14. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme doma a docela jsme si to užily.Počasí pro mě super.Každý den jsme se jezdily koupat.Lucka je šílená potápka tak jsem zvědavá co na plavání v září.
Teď jsem do středy doma a pak jedu k mamce do pátku.Pak balit a v sobotu jedeme na dovolenou do hotelu.Snad to počasí bude hezký i dál.
Tak se holky mějte krásně a budeme se na vás těšit :slight_smile:
18. črc 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Marti, tak fajn, že si užíváte :wink: my taky, včera sice lilo, ale dnes odpo opět vykouklo sluníčko a má být dál hezky :slight_smile:
v Praze se teda akorát mineme...my se příští pátek přesouváme na druhou chalupu :slight_smile:
Nelinka je taky vodní živel, potápění teda ani moc ne, ale plave s křídlama jako ďas :grinning: a vydrží ve vodě několik hodin denně, dokonce nám utíká a sama leze do bazénu, musíme uklízet schody.
Tak se holky mějte pěkně :dizzy_face:
18. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky užívejte teplíčka :slight_smile: :slight_smile: .
19. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme zítra poslední den a přesuneme se přes Prahu na druhou chalupu...v Praze musim vyřídir pár věcí, tak snad nebude takovej hic...
20. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte?Už je měsíc za námi.To je hrozný jak to letí.
3. srp 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to starší???můžu se přidat???Ahojky
5. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj santa jasně že se můžeš přidat,jen je tu teď o prázdninách trochu mrtvo :frowning2: .
Starší je tak nějak 30let a více :slight_smile: .To je prostě ten nejhezčí věk :grinning:
5. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@santaamaria Máš hezkou princeznu :slight_smile:
5. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak jsme zase na příjmu :dizzy_face: léto letí jako blázen, co? My ted budeme týden na chalupě a pak konečně moříčko :slight_smile:
Marti, jak se máte? Co Lucinka? Neli začala strašně mluvit,dlouhý věty, básničky, úplně zírám...taky umí první sprostý slova, dnes řekla Michalovi v autě: to si děláš prdel, táto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@santaamaria ahojky, mně je 33, jak píše Marťa ten nejlepší věk :wink: máš pěknou holčinku :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my jsme v pohodě.Lucka se taky snaží povídat ale věty teda ještě ne.Neli je šikulka od začátku.
Jsme celou dobu bez rýmy a zdravý tak doufám že nám dá rýma pokoj.
tenhle týden jedu za mamkou a pak už budeme v praze protože holky jedou za taťkou a já musím hlídat naší psí babičku a kočku.Pegča už by převoz autem nevydržela a nechat ji tu Markovi to je jako by tu byla sama.Chodí domů až večer a to by tu byla pěkná paseka.
Tak si holky krásně užijte moříčko a pěkně se vyhřejte.
¨Já doufám že nám to vyjde a pojedeme v září.už se nemůžu dočkat.
A co nějaké cvičení od září neplánujete?
10. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, fajn, že se máte dobře. My taky, rostou tu houby, tak chodíme :dizzy_face: v pondělí jedeme do Prahy,jestli tam budete tak bychom se v úterý mohly sejít, ještě se dohodneme.
Cvíčo plánuju, ale chtěla bych něco, abychom nemusely pokaždé, chci od října do práce,tak to pokaždé nevyjde.
A samo plavčo s vámi, to se těšíme mooc. :dizzy_face:
Počasí nic moc, už asi vedra nebudou, bphužel, doufám, že u moře ale bude teplíčko.
10. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na stránky plavání a není tam vůbec kdy se začíná ale myslím že říkali hned 1.9.
No počasí teda fakt nic moc.Pěkně má být zase až v září.
Ještě se na ten příští týden domluvíme,nevím jestli budeme v Praze.
Tak se mějte pěkně.Kdy letíte?
11. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s plavčem nevim, kdy začíná, každopádně my přijedeme až 5.9, takže první hodinu asi vynecháme.
Jinak na dovču jedeme ve středu, tentokrát ale neletíme, jedeme se známýma takže autama, budeme 3 dny ve Švýcarsku a pak týden v Toskánsku, tak snad bude hezky a vše klapne.Trochu mě děsí cesta, ale je to pár hodin, tak snad to bude dobrý.A ještě máme auto v servisu, aby se nám po cestě něco nepokakalo, tak snad to všechno zkontrolujou.
12. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pěknou dovču :grinning: :slight_smile: :grinning:
17. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 děkujem :wink: taky užívejte zbytek léta a už se na Vás těšíme :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek