• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahooooj, jsme zpátky, bylo to fajn,povyprávím :wink:
jsme ještě do nedělě na chalupě, je tu strašná zima, sedíme u kamen :angry:
od neděle už budeme v Praze,tak se snad konečně sejdeme,jsem zvědavá jak Lucinka vyrostla :slight_smile:
30. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj tak vy už jste doma?Já myslela že přijedete později.Jen jsen sem nakoukla a ty tu :slight_smile: To věřím že to bylo fajn.Á co zítra plavání?My už jdeme plavčit.
Mě včera přiletěly holky po 14dnech z Kypru kde byly za tátou a málem zmrzly.To je šílená zima.
My jsme doma a nikam se mi v tomhle nechce.Ve čtvrtek jdeme na zápis na cvičení a já k zubaři.My ještě dovolenou ladíme tak nevím kdy vyrazíme.
Tak tam holky nezmrzněte a už se těšíme až vás uvidíme.Pa pa
31. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já koukala,že už se zítra plave, tak se musíme omluvit, příští týden už půjdeme :wink:
je hrozná zima, sedíme u kamen, je to hrůza a má být blbě i v září :angry:
kam se jdete přihlásit na cvíčo? Asi bychom se přidaly...
31. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak plavčo bylo dneska super!!!Voda opravdu teploučká.Akorát holky chtěly pořád skákat a to nesměly.Je tam nová maminka.Byly jsme tam čtyři.
Budeme chodit na víc cvičení ale tohle je v hobby centru Praha 4.Klub maminek a miminek myslím.
Je to kousek od nás tak uvidíme jestli se nám to bude líbit.Tak si tam zkus zavolat jestli chceš,nebo tě můžu přihlásit ale musela by jsi mi napsat podrobnosti.Koukni na to jestli by se vám hodila hodina atd.My budeme chodit v úterý.
http://www.hobbycentrum4.cz/krouzky-a-aktivity/krouzky/943.
jdeme tam zítra tak dej vědět pa.
1. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že jste si pěkně zaplavčily.Neli se už skákat bojí, čím je větší tím má o sebe větší strach, jinak ale ve vodě strávila půl léta :dizzy_face:
To cvíčo pro nás nebude,budu chodit do práce a nezvládala bych každý týden, navíc je to na nás brzy od 9 a i dost dlouhý, je to do 11.15 jestli jsem to dobře pochopila? Potřebovala bych cvíčo tak na hodinku a aby se platila každá hodina,jinak by nám polovina propadla.
1. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jdeme zítra na zápis ale první dvě hodiny se můžeme rozhodnout jestli se nám to bude líbit a budeme to platit.Tak uvidíme.Snad něco seženete,protože všude se platí na půl roku.
No jo ty už budeš pracující.Ale teď jsem četla že zdrav.sestř.mají sebrat peníze,tak snad se tě to taky nedotkne.
Jo a na plavču je jiná paní u notýsků :grinning: :slight_smile: .Je mladá a příjemná.
1. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak pokud nic neseženem, tak budem jen plavat,myslim, že když budu pracovat,tak stejně nic víc stíhat nebudu, zatím budu jen na půl úvazku, s penězma vůbec nevim a neřešim, protože to stejně nemůžu ovlivnit.Ale zatím k tomu budu mít i mateřskou, tak to bude fajn.Už potřebuju mezi lidi, Neli je super, ale nechci doma totálně zblbnout.Tak snad tnám to půjde :slight_smile:
a notýsky super :dizzy_face:
1. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se vám líbilo cvíčo, budete chodit?
Zapomněla jsem se pochlubit, že jsem z dovolené řídila víc jak 300 km a celkem v pohodě,měla jsem radost, že jsem se vůbec odhodlala :dizzy_face:
2. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,cvíčo ještě nabylo jen přihlášení.Tak zatím nevím :slight_smile: .
No vidíš tak už můžeš začít řídit i v Praze.Hlavní je se nebát.
A kdy se vracíte do Prahy?Už se na vás těšíme na plavání.Martina prý s námi chodit nebude i když u nás bylo volno a dali tam novou maminku.To jsem teda nepochopila.Ale asi teda nechtěla.
3. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vracíme se v neděli,budu řídit do Prahy, tak snad to bude ok :wink:
jako že mohla chodit s námi a nechce?? To teda nevim,ale zeptám se co se děje.Vůbec jsme se přes léto neviděly,měla přijet k nám na chalupu, ale nám to bohužel nevyšlo a musela jsem to zrušit, tak snad se nenaštvala,jinak fakt nevim protože před létem jsme plánovaly že až někdo vypadne, půjdou k nám. :unamused:
3. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jen že mě zarazilo že s námi chodí nová mamina protože tam prý bylo volno.Myslím že se neurazila jen je ji to asi jedno tak to nehonila.Tak ať dobře dojedeš.Dnes je krásně tak až Lúca vstane jdeme na pouť.Snad nezačne pršet :grinning: .
4. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak jsme doma, v realitě :dizzy_face:
Martě asi vyhovuje ten ranní čas, Radeček vstává brzy, tak asi proto.Nebudu to řešit, když bude chtít, sama se o to bude zajímat.
Včera mi umřela babička, takže nic moc nálada, ve čtvrtek máme pohřeb :cry:
Ve středu se na vás moc těšíme na plavču :slight_smile:
a kdepak je Irča??
5. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
5. zář 2010 ve 20:28 • melissa0013
Ahojky, dáme zítra srazík na Budějárně u výtahu? Jen nevím v kolik, na tenhle čas nejsem zvyklá, tak písni v kolik asi jezdíte.Chtěla jsem dát Nelinkce už normální plavky, ale v řádu je , že do tří let mají mít bud plínu a nebo ty spešl plavky, takže jsem ještě koupila plíny, nechci se tam letos vůbec s ničím dohadovat.
A teď jdeme k holiči, Nelinka už skoro nevidí a culíky si sundavá.
7. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,budeme rádi když pojedeme společně.Musíme být v 10hodin na Budějáku abychom to v klidu stihly.Tak v 10h u výtahu jo?Už je výtah k metru v provozu?
Plavky normální už jsem nosila před prázdninama a nikdo nic neříkal.Teď jsem ji koupila nový ale asi budeme chodit v těch starých dokud ji jsou.A já četla že spec.plavky mají mít minimálně do 2let.Ale asi jsem to četla v notýsku dost nám tam toho nalepili :slight_smile: .
O vlasech mi nemluv.Lucku čas od času ostříhám sama ale na hlavně vůbec nic nesnese.Culíky a sponky jen chvíli.Vůbec se česat nechce.Taky bych ji nejraději dala nakrátko ale je mi to líto bude jak koblížek :grinning: .Tak uvidím jak to bude na plavání jinak ji tak dám ostříhat aby v zimě nenastydla.
7. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak v 10 tam budem,jestli jezdí výtah netušim, vůbec jsem v metru nebyla od června.Koupila jsem plavací plíny, tak je dopotřebujem a pak se uvidí.
Nelinka je ostříhaná,vzadu jsem jí to nechla jen zastřihnout, aby šel culík, ale stejně ho nechce.Jsou to potvůrky.A uvažuju pak přes zimu o koupací čepici, jestli jí ovšem dáma snese. :grinning:
Dneska jsme byly po dlouhé době v člobrdově, bylo to moc fajn, kámoška má skoro 4 letou holčičku, takže o Neli pečovala, krásně si hrály a navíc jí i poslouchala, takže když jsmne chtěly, aby Neli něco udělala, přetlumočila to Eliška a Neli byla poslušná :grinning: supeer :dizzy_face:
a taky jsme dnes konečně dostaly první očkování na áčkovou žloutenku, reakce prý nejsou, tak jsem zvědavá.
7. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kdyjste dorazily?Byly jste na obědě?My jsme cestou domů byly ještě tam na Budějovický na hřišti.Doma jsem ji zkusila dát spát a usnula tak ji musím za chvíli vzbudit.
Zítra chci mýt okna tak snad nebude od rána lejt :frowning2:
8. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už jsme taky doma, byli jsme jen chvíli v Palladiu.Cestou zpátky jsem se stavila před Arkádama, jsou tam každou středu farmářské trhy,tak jsem docela pěkně nakoupila, zeleninu, ovoce, lososa.Neli si šla taky lehnout, ale asi za 20 minut přišla, no aspon půjde hned po večerníčku.
Já ted zkouším, co zítra na sebe a je mi z toho pěkně smutno. :cry:
8. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máš zítra že nevíš co na sebe?
8. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohřeb babičky :cry: nakonec si beru sukni,tak snad nezmrznu :frowning2:
Lucinka je úžasná jak skáče do vody,je super,že se nebojí :dizzy_face:
8. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaké to bylo?Nic moc co?Holky byly taky?
Jo Marti mám tvoje klíče od práce kdyby jsi je hledala.Našla jsem je doma v tašce.
Mě tak bolí břicho od močáku že jestli to nepřejde tak budu muset zítra k doktorovi.Zatím mi léčba nepomáhá.Večer jdu s holkama na pivo tak třeba mi pomůže.
9. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme to zvládli,no to víš pohřeb, je to smutný, ale život jde dál...holky nebyly, Kačka byla ve škole, Neli hlídala Míšova ségra...byli jsme pak celá rodina no obídku a to už bylo fajn :wink: babička by měla radost, kdyby nás tam viděla všechny :slight_smile:
s klíčema super,už jsem si říkala kde jsou a stačí že jsme přišly o kalhotky :grinning:
na močák jsou dobré brusinky, prodávají v lékárně tabletky a nebo i sušené, tak to zkus, hlavně neprochladnout.A pivo si myslím je taky dobrý :wink:
9. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau, jak se máte? My máme víkend bez dětí, tak jsme včera byli na večeři, dnes dopo v bazénu a v sauně a na nákupech.Ted jsme zalezlý v posteli a přemýšlíme, co večer, asi kino. :dizzy_face:
11. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to si pěkně užíváte :slight_smile: .My jsme dnes byly u ségry a zítra jedeme za Markem na závody.Ten tam jel už dnes.
Bylo krásně a zítra má být taky.
:slight_smile: Ve středu odlétáme za sluníčkem tak peď 2x plavat nepůjdeme.Tak se moc těším.Nevíš jak to bude v letadle?Bude mít Lucka svoje sedadlo nebo ji budu mít celou dobu na klíně?Z cesty mám docela obavy ale musí to zvládnout.Vy jste letěli když byla Neli ještě malinká co?
Taky se chystám až se vrátíme dát Lucku na víkend k babičce a já chci pořádně a v klidu uklidit.No ale uvidím.Takhle jsem se chystala už několikrát a pak se mi ji dát pryč nechtělo.
Na čem jste byli nakonec v kině?
11. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé k moříčku, vy se máte :dizzy_face: a kam? Pokud jste za Lucinku platili, tak už bude mít své sedadlo, Nelince bylo 13 měsíců a zájezd měla zadara, takže i bez nároku na místo.Měla jsem jí na klíně a její pás byl přidělaný k mému, cesta byla v pohodě, tam jsme letěli v poledne, tou dobou byla zvyklá spát,takže 2/3 cesty prospala a i když pak byla vzhůru, byla hodná.To zvládnete, hlavně aby vám dali rozumnou hodinu letu.My většinou lítáme ve tři ráno a podobně, s Neli jsme měli kliku.Ale neboj to zvládnete.Hned bych taky někam vyrazila, my už spíš pokukujem po zimní dovolené.
V kině jsme byli na Kájínkovi, bylo to docela drsný, ale líbilo semi to.
Kdy se vrátíte?
11. zář 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme na Djerbu.Platily jsme jen letenku pobyt ne.
13. zář 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by měla mít i své místo,ono jí je vlastně nad 2 roky, takže by to tak mělo být.
Tak si to krásně užijte :dizzy_face:
13. zář 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si holky zítra pěkně zaplavte,budu na vás v letadle myslet.Přiletíme 22.9 tak asi ještě plavat nepůjdeme.
Tak pa pa a ať vám tady moc neprší :slight_smile: .
14. zář 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,přeju vám krásnou dovolenou plnou sluníčka hlavně lenoš a odpočívej :dizzy_face:
teplíčko vám budu závidět, tady už asi hezky nebude.
Tak štastnou cestu a budem se na vás těšit a na fotečky.Paaaaaa :wink:
15. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk holky, už jste doma?? :slight_smile:
22. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek