• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
ahojky holky jakpak se porad mate?ja nejak nemam cas sem ani zaskocit....Jaja je rarasek a porad nekde litame,docela se bojim az bude hnusne co budem delat ...
22. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už jsme doma.Dovolená prima jen návrat se moc nevydařil.Na letišti mi holky řekly že nám umřela Peginka.Já vím že byla stará skoro 16let a na labradora to bylo hodně ale nějak se s tím neumím vyrovnat.Asi hlavně proto že jsem tu prostě nebyla.Zase asi lepší že tu nebyla Lúca ale mrzí mě to.Neměla jsem raději nikam jezdit.Prostě smutný návrat :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Jaké bylo plavání?A co vy holky?
24. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me meri ,ale prijit to muselo .....mi jinak dobry ,dovolenou jsme travili doma ,ale i tak to bylo fajn
24. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Ahoj Marti, vítej doma.Doufám, že jste si to krásně užili a těším se na fotečky :slight_smile: Mrzí mě to s pejskem :cry: hlavně jestli se moc netrápil.A Lucinka ho hledá? Tak si pořídíte jiného aby vám nebylo tak smutno?
Na plavču jsme tento týden nebyly, Neli měla rýmu a dobře jsem udělala,dnes už je úplně dobrá.

@iira no to je dost, že se na nás taky přijdeš podívat :wink: a fajn, že jste v pořádku :dizzy_face:
24. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vis ,nejak nestiham :slight_smile:) ,ale jinak jsme ok dik ..
24. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak jste na tom.Už jste bez rýmy?Ten můj manža šel dnes běhat velkou Běchovickou v tomhle počasí.Ani bundu nemá blázen :slight_smile: .Já dnes chtěla jít koupit koberec do obýváku,protože mají v KIKA slevy ale nevím jestli až doběhne bude mít ještě sílu.Jinak budu doma a trochu uklízet a převlékat peřiny.Škoda že mi to hned neuschne.A co děláte vy?
ira Ahoj :grinning:
26. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koberec ten bych taky potrebovala ,ale nejak dosli penizky ...ted s nam rozsekal termostat tak jsme museli letet koupit novej,pak mikrovlnka a aby toho nebylo malo tak baterie v koupelne...
ale tak jsme pokoupili a ted si dame klid ....
no taky nevim co budem delat v tomhle pocasi,ale snad to nejak zmaknem ..
26. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes zalezlý doma, trochu jsem uklízela, koukali jsme na pohádku.Neli a Míša šli spát, já mám kafčo a knížku :dizzy_face:
my se zas chystáme na nové dveře do pokojů a podlahu v obýváku, pořád se nějak nemůžeme dohodnout co.
Rýma je lepší, ale dnes jsem jí zas utírala nos, no asi to ted bude každou chvíli v tomhle počasí.
26. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 a manžel je teda dobrej, mě by dnes nikdo nedonutil ani vylézt ven, natož běhat :wink: to je nadšenec! :slight_smile: :dizzy_face:
26. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je doma a po tom maratonu to byla prý pohodička. jen 10km takže mu nic není :slight_smile:
26. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
10km by mě zabilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musí být trenovanej, ne? :dizzy_face: takže se jede pro koberec?
Neli už spí přes 2 hodiny, to bude večer rodeo do desíti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zítra jdete plavat?Zase se sejdeme v 10h u výtahu??
28. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdeme a v 10 čekáme u výtahu :dizzy_face: plánuju jít bez kočáru, už ho téměř nepoužíváme, jen pokud by lilo tak ho vezmu. :wink:
28. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak co plánujete na víkend?
30. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jedeme na chalupu, budeme dlabat dýně a pojedeme jako každoročně na Veselý kopec :dizzy_face: takový rozloučení se sezonou a chalupa bude až zase na jaře.Doufám, že tam nezmrzneme!
Dneska jsme byly celý den u kámošky na návštěvě, má roční holčičku, bylo to fajn, Neli dnes měla "hodnej" den, takže se vůbec nevztekala a ani neprotestovala když se šlo domů.Tak je mi jasný, že si to dnes vybrala a zítra zas bude zlobit :grinning:
co chystáte vy?
Nechce se vám v pondělí do človíčkova?
30. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tak nějak na víkend nic v plánu nemáme.Jen večer máme grilování s kamarádama :slight_smile: .
V pondělí bychom mohly až po obědě,protože dopoledne máme cvíčení.
Dnes Lucka zase neusnula ale pak mi zase špatně spí v noci tak jsem docela bezradná.Asi budu hledat rady na koníkovi
:grinning: :grinning:
Byly jsme na výstavě hraček a bylo to s Luckou docela náročný :frowning2: .
1. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak bylo na chajdě???
Tak půjdeme do človíčkova někdy jindy.Já jsem alespoň umyla auto teda vyluxovala.Už to byla hrůza.
Už jsme doma a protože Lucka nespala tak půjde brzy večer :slight_smile: .
4. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau, na chalupě dobrý, ale byla zima :slight_smile:
člobrdov dáme jindy, včera jsem se sem nějak nemohla dostat.
a zítra v 10 u výtahu, jo?? :dizzy_face:
5. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zítra v 10h u výtahu to platí.pa
5. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Marti, tak u nás se nespí, ležela asi 20 minut a pak přišla, no zas půjde večer brzy.Co Lucinka?
6. říj 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,včera jsem Lucku uspala a spala až do 16,30h.Večer tu lítala ještě ve 22h.Takže dnes jsem ji nedala a půjde brzy spát.My dnes celý den někde lítaly a teď mi usínala v autě tak jsem ji musela budit.
Užijte si pěkně víkend když jste bez dětiček.To ti teda docela závidím ale mě je vždycky Lucky líto tak ji nakonec nikomu nedám.Ale už taky budu muset začít protože rodiče už si stěžují že jim ji nedáváme.
:slight_smile:
7. říj 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těšim, dáme kino, bazén, saunu atd :dizzy_face: Neli je s babičkou úplně v pohodě, je štastná když odjíždí, směje se a mává, celej víkend si na mě nevzpomene,takže to máme v pohodě.A Lucka brečí když tě nevidí?
My jsme byly odpo venku a bylo překvapivě teplo :dizzy_face: a nespala,takže v 19 zapluje jako včera. :slight_smile:
7. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jak jste si užili víkend?
My jsme v sobotu zcela nečekaně byli na party v klubu PM.Bylo to prima.Přišli jsme ve 4h a spát jsme šli v 5,30 a v 7h Lucka vstávala.Takže mazec.Vůbec už nejsem zvyklá tak jsem byla v neděli nepoužitelná.Ale bylo to super :slight_smile: :slight_smile: .
11. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, no to jste to teda rozjeli :dizzy_face: dokážu si představit jak ti bylo po 2 hodinách spánku :grinning: už jsme si odvykli co :grinning:
my jsme si to pěkně užili, v pátek večeře, v sobotu bazén, sauna, nákupy a večer jsme šli do kina na román pro muže, strašně se nám to líbilo, určitě na to jděte :wink:
zítra jedeme k Radečkovi,budeme bruslit ve Stromovce a půjdeme na obídek :slight_smile:
11. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme si dnes užily super den ve Stromovce :dizzy_face: ale je teda zima, brrrr.
zítra v 10 u výtahu :wink:
12. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jsme v pohodě.Lucka nic nemá už ani rýmu.A jak ji bolelo bříško doma se pořádně najedla a bylo po bolesti.
A co vy jaké bylo plavání ve čtvrtek?
15. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je hrubice.Omlouvám se a stydím se :angry: :angry:
16. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,napiste mi kdy by jste tak meli cas a chut ze bych za vami prijela..treba do clovickova a nebo nekam pobliz budejarny..dik
17. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, tak písni, který den by se ti hodil, ale radši tak týden dopředu....my nemůžeme určitě středy, jinak když se dohodneme včas není problém :slight_smile:
Marti, plavčo dobrý, byli jsme jen troje a všichni nahrazovali asi nikdo v tento čas pravidelně nechodí...byl tam klídek, ticho a Markéta, ta snad plave celý týden :slight_smile:)
víkend byl fajn, v pátek jsme byli bez holek, tak jsme šli na véču :dizzy_face: a sobota neděle klasika, nákup,vaření, úklid, procházka :grinning:
18. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky aha tak to jo ,no tak ja ted nevim ,co utery pristi tyden?
18. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek