• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
AhojKy ,nám by se příští úterý hodilo :slight_smile: .
Marti nechcete zítra na chvíli do člobrdova nebo ven?Dyžtak mi písni na mobil.Pojedu dopoledne na Budějárnu do Oskara.
18. říj 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
I nám se hodí úterý :slight_smile: Irčo, písni v kolik a kam bys přijela a jak to vidíš na dlouho.
Marti, já sem si to tu přečetla až ted a to už nestíhám, nemám uvařeno a odpo něco máme.Zítra u výtahu až 10 .10 jo at tam zbytečně nečekáme :wink:
19. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan zítra trochu později :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no ja ted nevim,bud by jsme jeli uz v 10h od nas a nebo az do obede tak v 1h ?co je pro vas lepsi?mi kdyztak muzem jet potom ke tchyni kdyz pujdem dopoledne
20. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro nás je lepší dopoledne.Lucka už skoro po obědě nespí ale někdy už začíná být ukňouraná.Čekaly bychom na tebe už v Človíčkově :slight_smile: .
20. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro dopoledne :wink:
Irčo trefíš do človíčkova? Je to v DBK ve 2 patře za obchodem s dětským oblečením, řev je slyšet už zdálky :grinning:
My tam už budeme před desátou :wink: tak doražte.Akorát nevim jestli tě ještě poznám, Janičku tu stopro ne, viděla jsem jí jako malé mimčo :grinning:
20. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo super,pokud se nic nestane tak mi dorazime snad na 10h ,kdyby jsme to nestihali tak napisu
..myslim ze tam trefim :slight_smile: neboj nas poznas ,ja jsem porad hroch tlusty a stale stejna ..
22. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se budeme těšit :slight_smile: Snad se poznáme :grinning:
22. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se nic nesemele a stihnem to,vyjimecne asi vezmu kocarek ,tak super taky se tesim ...kdyby neco nevyslo tak napisu
24. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my s tím taky počítáme :wink: Neli má sice trošku rýmu, ale nic dramatickýho, tak snad vám to nevadí.
24. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nam to nevadi ,myslim ze rymu ted ma kazdy
25. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Irčo, vy čekáte miminko!!!To je super, tak strašně moc gratuluju a opatruj se :dizzy_face:
zítra se těšíme, pa :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam to jeste potvrzene od doktora ale 2// uz jsem videla,... zatim ani manzel to nevi ,jen tusi ,ja uz to vim od minuleho tydne a k mudre chci az pristi tyden ,tak snad to bude vse ok .....takže pst :slight_smile:)
25. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ode mne taky potichoučku obrovská gratulace :grinning: a zítra se těšíme :slight_smile: .
V kolik hodin tam máme být?
25. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam budeme tak v 9.45 :wink:
25. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja doufam zte to do 10h stihnem,jinak pisu sms ..
25. říj 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prima zítra se těšíme :slight_smile:
25. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira jak jste dojely?
Marti užijte si promoci :slight_smile: .
My nakonec taky plavat nešly.Lucka kašlala a hlavně mě se šíleně nechtělo :unamused: .
27. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mi tam byly az do pul 2 nemohla jsem tam odtud malou dostat...jinak se zase klidne dohodnem kdy se pridame, v pondeli jsem objednana k mudre tak drzte palce ,dam vedt jak jsme dopadly ...
jinak cesta domu dobry ,byla unavena a vyspala se u babicky a pak to s ni slo
27. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak promoce byla moc pěkná, pak jsme byli na obídku, nadlábnout se a pokecat, fakt príma:slight_smile:
Marti, na plavču asi bylo pěkně prázdno, Radeček taky nebyl :slight_smile:Irčo držím palce u doktora, určitě bude vše v pořádku a mimi se ukáže i se srdíčkem:slight_smile: a co manžel, jak reagoval??
já vůbec nevím, co budeme dělat zítra...
27. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo tak co manžel?Měl radost?
Budu ti držet palce ale možná srdíčko ještě nebude tak pak nebuď zklamaná.
To je dobře že se vám líbilo,i počasí vyšlo :slight_smile:.
My jsme dokonce měly dnes zvýš. teplotu 37 a myslím že na Lucku leze rýma.Takže u nás zítřejší program je jasný.Budeme doma :angry: .
27. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme dnešek totálně proflákali, dopo jsme zvládli jen nákup,vařila jsem až v jednu, takže oběd byl po druhé, pak jsme koukali na Saxanu, já u toho žehlila a ted vzal Míša aspon Kačku do bazénu. Neli má rýmu a i trochu kašle, tak jsem s ní radši nešla.
28. říj 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak manzel se smal jen co videl naznak toho ze mu chceme dat darek :slight_smile: ...ale jinak rikal ze je rad ..ja vim se srdickem ,spis tam jdu jestli je vse ok,chtela jsem az pozdeji,ale oni maji nejak narvano a mela volno uz ted hned
29. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, že měl manžel radost:slight_smile:
se srdíčkem uvidíš,u každého se ukáže jinak, nám už v 6 týdnu tlouklo :slight_smile:
29. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak chtel to taky vid:slight_smile: no uvidime treba uz bude "slyset"
31. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem dnes byla s Luckou u doktora a dostaly jsme antibiotika.Měla nález na plicích.Takže plavat nejdeme.Je to škoda ale už skoro týden dośt kašle a vůbec se to nelepší.A co vy?jste v pohodě?
Tak si holky pěkně zaplavte.
1. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, takže má zápal plic? A nález na rentgenu a nebo poslechový? Hlavně ať antibiotika rychle zaberou,chudinka malá.Neli se zatím drží, trošku smrká už asi dva týdny, ale to patří k počasí.
Irčo, jak jsi dopadla u doktora??
1. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak termin mame 23.6. vse je zatim v poradku a 15. jdem znova na ultrazvuk
3. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo super, tak se opatruj:slight_smile:
Marti, co Lucinka, je jí lépe? A má teploty?
Jdeme plavat, ale moc se mi nechce.A zítra jdu do práce!
3. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lucka už je lepší ale pořád šíleně kašle.V pátek jdeme na kontrolu.Měla jen poslechový nález ale myslím že antibiotika tentokrát byly potřeba.Doma je to docela otrava.Ale alespoň si uklízím postupně celý byteček :slight_smile: .
Irčo tak moc gratuluju to se prima a co srdíčko už bylo vidět?
Marti tak si pěkně zaplavte a ty zítra to co nejlépe přežij v práci :slight_smile: .
3. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek