• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
to me mrzi ze je mala nemocna ,ale tady to taky lita jako blazen,kazdy 2 ditko je nemocny .. ,bylo videt jen malinko u Jany to bylo taky tak ,ale zatim je to pry vse ok
3. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je prima ,hlavní je že tam bylo :slight_smile: vidět. :slight_smile: .
Je to otrava takhle doma a kor když je venku docela pěkně :frowning2: .Hlavně aby byla v pořádku protože pořád hodně kašle.

4. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak mám za sebou první den v práci:slight_smile:
bylo to celkem v pohodě,ale večer jsem nebyla schopná ani koupat :grinning: M. to zvládnul za mě :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co Lucinka,už je v pořádku?
7. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Lucka už se skoro dobrá ale ještě bereme ATB.Zítra mám volat jak jsme na tom a kdy máme přijít na kontrolu.Ale myslím že nám je nechá do středy.Je to doma pěkně otravný ale zase si postupně uklízím pokoj po pokoji.
Holky se doma jen střídají a Lucka každou chvíli bulí že chce taky jít ven.Ale středeční plavání ještě nebude.
A co vy?Jste v zdravý?
7. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,jo k ty otrave se pridavam,mi jsme b teda zatim zdravy a snad to i vydrzi,to pocasi je ale strasny...tak at jste brzy zdravy
7. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Neli se zatím drží, ale Kačenka šíleně kašle, dnes šla ještě do školy, ale jestli se to do zítra nezlepší, vezmu jí k dr. na poslechnutí, kapky vůbec nezabírají :angry:
na plavčo snad půjdeme, ale budu po noční, tak snad se tam neutopim :grinning:
Irčo jak se daří? Je ti dobře, nemáš nevolnosti?
8. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme dnes plavaly jen my a Sára a i před námi byli taky jen dvoje:slight_smile: bylo tam úplný ticho :grinning:
jak jste na tom holky?
10. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááááááááááá už jsme dnes po kontrole zdravý.Jsem ráda že se příští týden neplave.
Stejně už to nestačím nahradit/4hodiny/.Už se těším že začneme normálně chodit ven :slight_smile: .
10. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, plave se...akorát tam nebude Markéta ale někdo jiný, ale plave se i o svátku.
Super, že je Lucinka zdravá :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak snad ji ten týden na zotavení bude stačit :slight_smile: .
Jak bylo na první noční?
10. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nenecháme plavat chlapy, když bude volno?A půjdeme na kafe :grinning:
Noční byla v pohodě, horší to pak bylo ráno, chtělo se mi šíleně spát a místo toho jsem vyfasovala Neli a jely jsme palavat.Ale odpo jsme vytuhly spolu a dnes jsem to dospala. :slight_smile:
11. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dobre mi uplne neni ,ale ranni nevolnosti to nejsou ,trpim strasnymy zmenami nalad.U Jany jsem to nemela a docela jsem hotova,nemuzu vubec spat a jsem teda dost podrazdena..navic ma rodina opet neprojevila nejake nadseni a to mi asi taky nepridava,jeste ze mam manzela :slight_smile: ten jedinej je na me hodnej ....
tak nejak to stoji vse za prd.....ale zatim jsme ok ,v pondeli jdu zase na kontrolu tak snad tam bude neco pozitivniho
12. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru Jo to by mě asi neprošlo,aby šel marek plavat :angry: .V úterý jde do hospody a ve středu bude vyspávat :slight_smile:
A u vás teda půjde taťka?Jestli ne tak se zase sejdeme po10h u výtahu?
@iira to s rodinou je mi líto ale nebuď z toho smutná.Hlavně že tvoje rodina funguje.Raduj se z miminka a na ostaní nedej :wink:
14. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,ja vim ,ale je mi to liti ze jsou takovy ,to same jsem mela u jany ,taky zadne extra nadseni,mam pocit že kamaradky jsou vice nadsene nez rodina ....ale tak mi si s manzelem vystacili vzdy sami tak to tak bude i nadale...manzelova rodina to jeste nevi ,ani jim to nechce manzel rict ,neb ceka i svagrova a jsou z ni vyprdeni a mi je nezajimame ....no bude to zajimave :slight_smile:
16. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně aby miminko bylo zdravé to je nejdůležitější.Tak se s tím nenervuj ono to nějak dopadne :slight_smile: .
16. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nevim jestli bude Míša plavat, ale každopádně jde zítra s námi, chceme jet autem, ale řešíme kde zaparkujem,Ráno ti písnu sms, jestli budem u výtahu nebo ne. :slight_smile:
16. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda to je šílené počasí co?Mě se dneska nikam nechce ale protože jedeme na víkend za kamarádama do Brna tak půjdu do Tesca koupit něco pro miminko.Co vy plánujete na víkend?
18. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, no venku děs,za chvíli jdeme vyprovodit Kačku k autobusu, jedou na školu v přírodě a večer jdu na noční, takže nikam nepůjdeme.O víkendu vůbec nevim, vidim to na nějaký úklid a nakupování dárků.
Irčo, ty jo, 10 týdnů,už máš první čtvrtku za sebou :slight_smile:
18. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak Neli marodí, v noci se probudila s teplotou, kašlem a rýmou.Zítra jí vezmu k doktorovi, snad to nebude na antibiotika.A s plavčem to vidim bledě:frowning2:
21. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda :frowning2:.Holky co u doktora?
21. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme nemocný, má to lehce na průduškách, dostala Spiropent a kapky s antibiotiky do nosu a pokud se do středy nezlepší,dostane antibiotika:frowning2: takže plavčo určitě nebude:frowning2: aspon že je hnusně a není mi líto, že musíme sedět doma.
22. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě štve že nepůjdete plavat :frowning2: .
My jsme to teď naposledy měly taky tak ale bohužel se nám to po víkendu zhoršilo a byly ATB.
Tak vám držím palce ať je to ve středu lepší.
A hnusně je to je šílený mi chodíme jen dopoledne na cvičení aodpoledne jsme už pak doma.Taky mi začala spát zase odpoledne,je v tomhle počasí víc unavená.
22. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukam ze vas zase chvati nachlazeni a ty ostatni osklivosti :frowning2: mi jsme zatim meli ted jen rymu a jinak se drzime ,ja teda bych porad spala a porad me boli zaludek ,ale uz je to den o de dne lepsi ,dneska jsem sla malou uspat a vytuhla jsem s ni .dali jsme si 2h a co me tady cekalo prace tak pocka do zitra :slight_smile:
no 10 tyden ..leti to jako blazen ...
22. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás nic moc, obávám se, že nakonec skončíme s těma antibiotikama, sice se drží bez teplot, ale chrchlá příšerně a v noci jak zalehne tak se spustí záchvat kašle:frowning2:
23. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám budu zítra držet palce.My to měly taky tak.Snad budete mít víc štěstí.
Zítra budeme plavat i za vás :slight_smile:
23. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak jak se vám plavalo? Nelinka je dnes lepší,antibiotika dávat nemám a v pátek v poledne jdeme na poslechnutí,tak snad se to vylepší.Já jsem po noční a mám toho plný brejle, ale musim vydržet než dorazí M.
24. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo plavání super i když ráno se mi teda vůbec nechtělo.Dělali jsme úplně nové věci.Byli jsme jen 3 a všem se to moc líbilo i voda byla teplá.
To je dobře že je lepší snad se antibiotikám vyhnete.Venku už je pěkná zima tak vám to ani nemusí být líto.
Tak se brzy vyzdravte :slight_smile: .
24. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jak vám je?
25. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dnes jsme byly na kontrole a je to lepší, jen je stále hodně zahleněná, tak na to máme zas jiný sirup.Ale prý přes víkend by se měla dát úplně do pořádku:slight_smile: jsem ráda,že jsme to zvládly bez těch antibiotik.
Co vy, jste ok?
26. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek