• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Tak to je dobře že nemáte antibiotika.My jsme v pohodě ale znáš to nikdy nevíš jak dlouho :slight_smile: .
Zítra jdeme na koncetr Dády tak jsem zvědavá jak se to bude Lucce líbit a jestli to vydrží.
V neděli půjdu asi s Gábi nakupovat dárky.Ještě všechno nemám.
Už je venku pěkná zima co?Co vy o víkendu už půjdete na chvíli ven?
26. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda, že je lepší, těch 5 dnů doma byla hrůza, já měla mezi tím ještě 2 noční a jsem teda pěkně unavená, ale tento měsíc už mám odpracováno :dizzy_face:
ven nepůjdeme, zítra máme u našich rodinnou oslavu, tak se aspon zabaví a v neděli ještě nevim.Dárek jsem za poslední 2 týdny nekoupila ani jeden, ale mám jich už dost, už jen něco málo.
26. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jdete plavat? Já pořád váhám, Neli už je v pohodě,asi půjdeme protože už takhle nás čekají 2 náhrady a vůbec netušim kdy to zvládneme.Takže po 10 u výtahu :wink:
30. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně plavat jdeme.Tak po 10h u výtahu.¨
Já po nemoci taky dost váhala,a nakonec to ani nenahradím protože není kdy :angry: .
30. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Lucka má zase rýmu :angry: .Uvidím co přes víkend ale jinak v pondělí plavat nepůjdeme.
A co vy ?Jak bylo v práci?Jdete někam na mikuláše?
3. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak jste na tom, jdete zítra? My máme v 10 rovnátka a pak hned pofrčíme do bazénu, snad to stihneme.
Mikuláše a čerty jsme měli pozvaný domů(teda k babičce),Neli byla v pohodě, fotky jsou na FB :dizzy_face:
5. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak zítra se omlouváme ale plavat nejdeme.Lucka už má normální rýmu ale já jsem šíleně nastydlá tak budu ráda když se dáme do středy dohromady.S tím nahrazováním v zimě je je to prostě na prdlačku.
Hezky si zaplavte holky.
5. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak jste na tom, nemarodíte?
Plavčo bylo fajn, byly jsme tam 2 :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak si holky dnes pěkně zaplavte.
My jsme dnes vstávaly ve 3,30h a když jsem se moc moc snažila už Lucka neusnula.Hrůza nevím proč!
A co vy jste zdravé?
13. pro 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Lucince všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face:
ježiš tak vstávat v půl 4 by mě zabilo, Neli spí ještě ted, ale večer chodí zas pozdě, kolem 22 :unamused:
plavat jdeme :slight_smile:
tento týden mám 5 služeb, takže to bude honička,ale zas budu mít odpracováno na celý měsíc :slight_smile:
13. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přáníčko.¨
Jak se vám líbilo plavání.Nám dnes ano ale ta cesta děsná :frowning2: .
Nemáte prosím Vás náš notýsek na plavání?Asi jsme ho někde ztratily.Už jste platily zálohu?My jo.
Tak se holky mějte pěkně.
15. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to jsme se nějak ztratily co? :grinning: šly jsme pak ještě do Rossmannu a na nákup, domů jsme se doplazily totálně promrzlý, Neli byla unavená a protivná, takže hned po večerníčku zaplula a spí.Já jsem si dala horkou vanu a čaj, ale pořád je mi zima.Brrrr :frowning2:
Váš notýsek nemáme, prohlídla jsem tašku z plavča, máme jen náš.
16. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se máte?
20. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mám odpracovaný víkend a dnes jsme dopo stihly ještě odplavat :dizzy_face:
odpo jdeme koupit stromeček, večer dobalim dárky, ve středu koupim kapra a bude hotovo. :dizzy_face:
20. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky dnes dobalit zbytek dárků.Zítra jdu s tátou na hřbitov,odpoledne zadělám na vánočky a pak už jen polévka salát a kapr.Dnes jsme byly v herně v Lentilce.Bylo to tam docela dobrý.Zítra jdu k ségře a ve čtvrtek přide neteř,ségra a malý Ondra.Večer budu muset uklízet protože tu bude pěkný binec.
Jaké bylo dnes plavání?Hurá mi jsme našly notýsek :grinning: .Kdy vlastně v lednu poprvé plaveme?
21. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám dobaleno už všechno, včera jsem koupila stromek, dnes jdem pro kapra :slight_smile:
kde je ta herna?
plavčo bylo dobrý, v lednu se plave hned tu první středu 5. ale já jsem zase v práci, takže budem opět nahrazovat a 19.letim do Barcelony, tak to je zas středa.
22. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak jste si to užily?Co ježíšek?
Já jsem teda byla dost nastydlá ale už je to lepší.
Lucka dnes od rána 3x zvracela ale jinak ji nic není tak bych řekla že má spíš zkažený žaludek.
A jak se máte vy?
28. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Vánoce u nás moc pěkný, Ježíšek se zbláznil a dárků bylo až až :grinning: ani nevim, kam to všechno dáme :grinning:
Neli dostala mimo jiné i kolo a jezdí na něm po bytě jako blázen :grinning: ale potřebovala by o 2 cm vyrůst, aby se jí jelo lépe :dizzy_face:
včera jsme byli v divadle na Hurvínkovi, bylo to fajn, vydržela sedět celou dobu, akorát to chvílema komentovala :grinning:
co Lucinka, už je dnes v pořádku?
29. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:34 • agenturaberuska
Ahoj holky,Krásného Silvesrta a ten rok 2011 aby byl úspěšnější a veselejší,plný lásky a štěstí Vám upřímně přeju :slight_smile: .
My jsme taky doma jen nám přijde návštěva manželský pár a Markův-manželův kamarád co se před týdnem rozešel s holkou a špatně to snáší . :frowning2:
Hezky si to užijte
:grinning:
31. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím v novém roce a přeju vám do něj hodně zdraví, štěstí a ať se vám vše daří :slight_smile:
Silvestr proběhl v klidu, odpo jsme byli v divadle a večer s holkama doma, Neli spala dlouho odpo, takže pak vydržela s námi až do půlnoci, vůbec má ted hrozný režim, ale už jí krotim :grinning:
Irčo, jak se daří, co bříško jak roste a už víte co to bude?
Marti, ve středu jsem v práci, tak nepůjdeme plavat :angry:
3. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mam se celkem fajn,jen ted jsem zacala obcas zvracet tak jsem docela unavena,ale janicka je hodna tak je to fajn,ve stredu jdu na utz tak se tesim ,konecne taky mimise uvidim,jinak jsem zatim pribrala jen kilo tak jsem rada,ale jelikoz zvracim tak asi pochvalu nedostanu...ale jinak se mame fajn ,..brisko roste rychle ,ale ja asi je to tim ze jsem byla byla po Jane brichata a tak je to driv videt,no aspon to uz nemusim schovavat za velka trika :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, ted jsme se pristehovali do Prahy 4- Krče a hledam pediatra pro malickeho, bude mu za chvili rok. Muzete mi nekoho poradit, budu moc vdecna :slight_smile:.
4. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinaho1 tak přímo v Krči nevim.Já chodim s dětma na Pankrác do polikliniky Hvězdova, k dr. Hlavatému a jsem tam moc spokojená.Vedle ordinuje dr.Peychlová a i tu si maminky chválí.Mrkni na www.znamylekar.cz tam pisou lidi svy zkusenosti
4. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc, uz jsem tam taky brouzdala a nasla jsem... :slight_smile:
5. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@matru Dneska plavčo dobrý ale voda teda byla pěkně studená :angry: .A příští týden jdete?
@martinaho1 My jsme taky z Prahy 4 a chodíme do Roškotovi polikliniky,Mudr Zezulák.Taky jsme spokojené :slight_smile: .
Kam jste se nakonec rozhodli jít?
My včera byly u zubaře.Zatím vše v pořádku.Sice ještě nemáme pětky ale prý to ještě nevadí.Ale dudlík máme zrušit tak na tom začnu pracovat.Sice ho má jen na noc ale to je prý nejhorší.To bude pár dnů asi pěkný řev :confounded: .
5. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Tak nakonec pujdeme k dr. Belorove na Tajovskeho, v Krci, doporucily mi ji maminky a ma i dobre hodnoceni na znamylekar.cz a hlavne, je to nejbliz :slight_smile:
5. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem vcera byla na UTZ a mali tam sebou hazelo tak jsem rada,dneska jsem byla na tripl testech tak snad dopadnou dobre ....
6. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, tak to je super, že jsi viděla mimi a hlavně že je v pořádku.Pohlaví vám ještě neřekli?
Marti, příští týden plaveme, pokud bude Neli v pořádku:slight_smile:
6. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on muj mudr.je takovy divny,pohlavi nerekne pokud mu to nezaplatis a stejne ti to rekne az ve 30tt a stejne uz od nekolika znamych jsem slysela ze jim rekl neco na 99procent a nakonec se netrefil,mi stejne asi pujdem zase na 3d aby obe deti meli fotecku a dvd a tam nam to reknou a rovnou i ukazou :slight_smile:
jo mimi bylo super ,je malinke odpovida 15tt ale je ok ,i jana byla takhle malinka a jakej je z ni dneska kus zensky :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek