• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Nelinka taky byla pořád o 2 týdny menší, strašili mě, že bude mít 2,5 kila, nakonec měla 3 dny po termínu 3,3 :slight_smile: a máte už vybraná jména?
6. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jmena jeste nemame ,trochu nas zaskocila svagrova ktera bde rodit prede mnou mesic a kddyz jsme ji rikali jmeno pro kluka tak prohlasila ze se ji libi a ze pokud bude mit kluka ze mu da jmeno jako chceme mi ,a mi at si najdem jine ...takze Daniel zustane v zaloze ,kdyby nahodou mela holku ,ale musime vymyslet jeste jine,u holky jeste nevime ...ted je to na manzelovi ,musi si vybrat on :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda svagrová by mi lezla na nervy.
To by koukala kdyby jste to dali taky :slight_smile: .
Jména pro nás taky byly docela a problém,co se líbilo mě holky zavrhly a obráceně.Musela souhlasit celá rodinná rada :grinning:
my dnes jdeme plavat tak se docela těším :slight_smile: .
Pěknou neděli :wink:
9. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, taky bych se na švagrovou vybodla a dala si jméno jaký se mi líbí.Kor když jste si ho vymysleli vy.
Marti, kam jdete plavat? My jsme dnes dopo měli velký úklid, zlikvidovali jsme stromeček a je definitivně po vánocích.
9. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli plavat na Barandově.Bylo to prima a Lucka se tam pořádně vyřádila.Skákala do vody 30min v kuse.Ale stejně cestou domů neusnula.Je to prostě nespavec.
My ještě stromeček máme a zatím se mi ho mechce likvidovat i když už začíná opadávat a Lucka se za něj ještě schovává tak mu pomáhá.My máme jet o víkendu na hory tak do příštího týdne bude určitě :wink: .
10. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak na plavču jsme byly jem my a Anička:slight_smile:prý hodně dětí marodí:slight_smile: a Nelinka dnes řádila, Markéta se mě ptala, co měla k snídani, asi vypadala že je pod vlivem :grinning:
příští týden půjdeme v pondělí od 10, protože ve středu už budu na cestě do Barcelony...jeětě tam je místo kdybyste chtěly třeba nahrazovat:slight_smile:
a co Lucinka, má ještě teplotu?
12. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak to jste měly skoro soukromou hodinu :grinning: .
Lucka už zase spí.Teplotu má pořád.Než usnula tak jsem ji měřila a měla 38,6.Ještě jsem ji nic na sražení nedávala a než jsem ji to dala tak usnula.Až se vzbudí tak dostane Nurofen.Ale nemůžu od ní ani na krok.Pořád pláče asi je ji mizerně.Ale nic jiného zatím nemá než že občas zakašle.Tak uvidím ale myslím že k doktorce je zatím brzy,ještě by na ní nic neviděl.
12. led 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude jen nějaká viroza, jak se oteplilo tak to řádí :angry:
12. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk tak dnes už měla Lucka jen 37 tak snad už ji to nevyleze.Kašle a začíná mít rýmu takže klasická viroza.
te´d jsem ji dala spát tak to tady bude večer řádit ještě ve 23h.
:grinning:
A jak se má Irča?
koukala jsem Marti že jsi psala že byla Nelinka o 14dnů menší to už od začátku?
Lucka teda taky ale jen o týden.Ale myslím že až úplně na tom nezáleží ne?
13. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi to nějak brzy odeslalo.Jen jsem chtěla napsat že to má asi hodně maminek a pak to třeba ty miminka doženou.
:slight_smile:
13. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja se mam fajn,ted cekam na vysledky tech tripl testu ,ale snad to bude dobry jako u Jany ...jeste stale jsem neprestala zvracet ,ale je to teda jen malinko aby jste si nemyslely :slight_smile: ,ale tak snad ted uz to bude dobre ...
jinak ja myslim ze jak rikas na tom nezalezi ..i Jana byla na utz mensi a podivej jaka je ted ,dohnala to vsechno,podle me to oni maji podle nejakych tabulek a to je nejaky vypocet v prumeru ...jinak zatim se drzime a jsme zdravi ,tak snad to male vydrzi
13. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Neli byla od začátku menší podle UZ ve srovnání podle MS,od půlky těhotenství pak zas jak měřej obvod hlavičky, hrudníku a délku stehenní kosti, tak hlavu měla i o 2-3 týdny větší než bříško a stehno, ale je to jak píše Irča, nikdo není podle tabulek.Mně to ale dost děsilo, byla jsem i v rizikové poradně, jestli mám dobré průtoky aby měla dostatek výživy,ale v nemocnici řekli, že je to v pohodě.Nakonec byla i docela velká u porodu.
To je fajn, že je Lucince lépe, tak to byla viroza, má být epidemie chřipky koncem měsíce,tak už máte vybráno.
13. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis Marti a u me vubec nevedeli ze mam spatnou placentu a mala nedostavala ziviny jak mela a prislo se na to az pri porodu a az teprve potom mi rekli ze byla Jana brana jako nedonosena ...no snad ted to bude jine ,i kdyz musim rict ze pokud bude porod jako u Jany tak teda bych radsi aby to bylo zase malinke :slight_smile:
13. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: jak se máte? Co Lucinka, už je v pořádku? My jsme dnes byly na plavču místo středy, ale byly tam větší děti, Neli to nějak nebavilo,ani nechtěla do výřivky, tak už se moc těšíme až půjdeme konečně s vámi.
Dnes nám přijde večer návštěva, tak se těšim, že pokecáme a ve středu už frčíme do Barcelony :dizzy_face:
17. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Lucka už je zdravá ale asi ještě nepůjdeme nechtěla bych to uspěchat.
Tak si ten výlet pěkně užijte.Kdy letíte?
18. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to je dobře, že už je Lucinka v pořádku, tak to byla jen viroza, vid.
Letíme zítra po poledni, hrozně se těšim :dizzy_face:
18. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkně si to užijte :grinning:
19. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky co delate pristi stredu?
20. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
po obede asi :slight_smile:
20. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo,středa je špatná to máme plavání obě s Marťou.Jiný den by se ti nehodil?
21. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no ono je to jedno ,manzel mi to stejne dohodl u lekare jinak tak se pak dohodnem na jindy,az budete mit cas
21. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
jsme zpět, bylo to úžasný, pár fotek je na FB :dizzy_face:
Marti, jdete zítra plavat? Tak po 10 u výtahu, ok?Dlouho jsme se neviděly, tak se těšíme :slight_smile:
25. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to jsem ráda že jsi byla spokojená.
Plavat zítra ještě nejdeme,protože Lucka je pořád nastydlá.Když už byla dobrá tak to zase dostala ode mne.Už se to hrozně táhne.Sic vážného ji není ale má pořád rýmu a v noci dost kašle.Tak se ještě neuvidíme a do příště už se snad dáme dohromady.
25. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se vám to teda táhne dlouho, ach jo :frowning2: to ani nestihnete všechno nahradit, co?
tak snad příště :wink: my pak za 2 týdny budem na horách a pak ten další zas pracuju, tak půjdeme jiný den.
25. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme zas plavaly jen dvoje, my a Sára :slight_smile: od příště s námi chodí Radeček, Markéta říkala, že je vezme jako šestý, protože už dva měsíce chodíme max. po třech,pokaždé někdo chybí.Tak doufám, že už do příště budete obě v pořádku.Ten další týden se pak neplave, jsou jarní prázdniny Prahy 6-10,takže se mi to hodí, protože jsme v tom termínu taky na horách.
Irčo, jak jsi dopadla u doktora?
26. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsme ok ,aktivita mimise je dobra a plodovky mam taky dost ,na tu vyrazku jsem nakonec dostala nejakou mast a za tyden se mam ozvat jak to pomohlo....jinak zatim nic noveho,chci se objednat na 3d tak jsem zvedava kdy me vezmou ,budu tam volat asi pristi tyden abych tam pak sla tak ve 24tt tak uvidime,s Janou jsem byla az ve 28tt ..jinak mam stale jen 1kg nahore,ale bricho mam teda velke -.....
26. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, tak super, že je mimi v pořádku.A přibrala jsi jen kilio? To je málo, to nemůžeš mít velký břicho :wink:
a pohlaví vám neřekli? Nebo to bude tajemství až do konce??
27. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypada to ze i tripl testy vysli dobre ,nikdo nevolal tak to snad bude v klidu jako u Jany ...no zatim jen kilo ,ale bricho mam ..pohlavi nevime muj dr.mi to nerekne tak az na 3d se snad podari ze s enam ukaze,musim tam zavolat a nevim presne kdy,ale jsem ve 20tt tak uz tam asi zavlam maji asi 2-3tydny objednaci lhutu
27. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira gratuluju :slight_smile: 1kg je super :grinning:
Příští týden se teda neplave?Už jsi to platila?My už snad proboha taky půjdeme i když pořád ještě úplně v pořádku nejsme.
27. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště se ještě plave, až ten další jsou prázdniny:slight_smile: ještě se neplatilo, pošlu to zas přes účet:slight_smile:
Kačenka dnes přišla ze školy s 39 horečkou, tak jsem zvědavá, co z toho bude a jestli to někdo chytneme taky.
27. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek