• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
no to teda,ale myslim ze ted uz zacnu pribirat ,aspon i dr.to rikal :grinning:
27. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky zaplatím přes účet.Jak to že nechodí Anička a Jáchym?Ty už asi taky nahrazovat nebudou.
To je dobře že bude Chodit Martina.
@iira já přibírala jenvíc vždycky do 4.měsíce.Klidně i 6kg.Takže máš můj obdiv :grinning:
27. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 no ja obcas i zvracela tak je to asi tim ,ale uvidime jaka ze me bude koule za chvili :grinning:
27. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchym nechodí od té doby co se malá narodila, Anička minule byla, ted ne.
Já už to chytla od Kačky, ale nemám teplotu,jen šílenou rýmu a bolí mě hlava, ale snad to přes víkend vyležíme.Neli se zatím drží, tak kéž by to tak zůstalo.
28. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak vám je?Luca je tento víkend u babičky tak trochu odpočíváme ale nejsem zvyklá tak mi tu chybí.Dnes jdeme do kina a na véču tak se těším.
U ás se to nachlazení taky pořád motá to je hrůza.
Už aby bylo jaro :slight_smile:
29. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak jsem chřipku chytla já i M. Neli se zatím drží, tak uvidíme.A je to teda síla, dnes už jsem aspon bez teploty, ale bylo mi tak blbě jak už dlouho ne.
Marti, s plavčem uvidim, co Neli, pokud vydrží zdravá a já budu schopná tak bychom asi šly, ale Neli bych asi dala Markétě, pokud by byla ochotná s ní odplavat, uvidim ještě písnu jaká je situace.
Irčo, koukám že už máš půlku za sebou,to letííí.
30. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak jste na tom?
Už aby bylo jaro co?
31. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak máme chřipku za sebou, ale já jsem pořád hrozně unavená,ještě bych potřebovala den dva ležet, ale s Nelinkou to nejde.Ale jsem ráda, že to od nás nechytla.Zítra se na plavčo chystáme, ale já do vody nepůjdu.Tak v 10 u výtahu,jo?
1. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda pořád dost nastydlá ale Lucka už je dobrá.Taky bych potřebovala aby s ní šel někdo jiný.Ale myslím že se mi nikoho nepodaří ukecat.Zatím v 10h u výtahu jinak ti písnu na mobil kdyby byla změna.
1. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no Marti leti to jako blazen,uz ma teda 2 kila nahore ,mrnous je cilej uz i manzel ho citil tak je to takove veselejsi ...mi se zatim drzime a nemocny nejsem ,ale tady to radi strasne ,skolka co ma normalne 24deti tak ma ted jen 10deti ,ostatni maji chripku,tak si myslim ze ani nas to nemine
1. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme zase nemocnééééééééééé :angry: :angry: .
Byli jsme na horách a Lucík tak měla zase teplotu a rýmu.Hruza dnes to už skočilo zase na mě.Zkrátka si to pěkně užívám :unamused: .Takže Marti plavání zase odkládáme.Vy si asi užíváte na horách a máte krásně¨.My jsme se vrátili v neděli a sněhu už tam teda moc nebylo :frowning2: .
7. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma z hor, bylo to úžasný, vyšlo nám parádně počasí, Nelinka chodila do lyžařský školky a po třech dnes už s námi sjela velkou sjezdovku,tak mám radost.Akorát na vlek je ještě malá, takže jsem jí musela vozit já.Ale jinak paráda :dizzy_face:
co Lucka, už je ok? Je to hrůza jak se vám to vrací, nás hory vyléčily :slight_smile:
12. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už jste ok? Půjdete zítra plavat?
15. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti už jsme docela zdravý ale plavat ještě určitě nejdeme.Dnes jsme byly poprvé venku.Jsem ráda že už Lucka nemá teplotu ale rýmu ještě trochu má tak ji musím dát pořádně dohromady aby se ji to zase nevrátilo.Takhle jsme ještě nechyběly to je hrůza.
jááááá užžžžžžžž chciiiiiiiii jarooooooooo :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se hlasim s kontroly mimisek je asi 15cm velky (ja teda myslela ze je ted uz vetsi?) a vazi asi 350g a dr.povidal ze to vypada na kluka,ale ze si neni jisty ze nechce hadat s koule ..aktivita velka a musim na cukrovku ...no moc se tesim...foto teda mam ,ale je to hodne spatne videt tak jsem dokonce za nej ani neplatila tech 50kc co si za to rika ,ze pry to neni takove jake ma byt tak nic nechce...tak jsem zvedava jestli se s tim klukem trefil,no to by se manzel asi zblaznil radosti ale tak nebudu predbihat a uvidime az co nam reknou na 3d ....
16. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, to je skvělá zpráva, že jste v pořádku a že to vypadá na chlapečka, tak se opatrujte :dizzy_face:
16. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo moc gratuluju :slight_smile: .
Holky jak se vám plavalo?Já doufám že teď už půjdeme.Kolik se vás sešlo?
17. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, plavčo dobrý,byli jsme 4.Ale voda studená, Nelinka asi 10x řekla, že je jí zima aže chce jít domů.Jinak ok.My jdeme příště v úterý od 15, protože ve středu pracuju.
17. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se snad neuvidíme :frowning2: .
Ty pracující a my pořád nastydlý.Tak dyžtak dáme někdy alespoň člobrdov co?
17. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dejte vedet jak by jste sli do clobrdova ,treba by jsme se pridali :slight_smile:)
17. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Neli marodí, má bronchitidu, dostala antibiotika, má horečky a furt spí :frowning2: Marti, plavat nejdeme stopro ani příští týden :frowning2: doufám, že vy už jste ok
22. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi holky líto.Já jsem už zase nastydlá.Nemůžu se z toho dostat a tak čekám kdy to zase ode mne chytne Lůca.Příští týden se chystám na gyndu a budu chtít vysadit prednison protože se myslím že to je kvůli němu.
Ale zítra se chystáme jít jen bude plavat s Kačkou.Teda jestli bude moct ze školy.Tohle počasí je šílený.
Tak se brzy vyzdravte.Pa
22. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se taky těšim na jaro, na teplo, je to hrůza jak je letos zima dlouhá :frowning2: a zatím to nevypadá na změnu :frowning2:
U nás zatim žádná změna,ale snad už antibiotika začnou zabírat.Nelinka je strašně hodná, ani jí nepoznávám.
Asi nepůjdeme ani na ty otevřené dveře do školky, ještě uvidím jak to bude, je to za týden.
23. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme teda plavat byly ale Lucka už má zase rýmu tak jen musím doufat že se jí k tomu něco nepřidá.
Jak jsou ty naše zlobidla nemocný tak jsou to takový hodný pusinky.Lucka taky.
Já taky uvidím jestli ji tam mezi ty děti budu brát.Kdy vy jdete na kontrolu?
23. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik vás plavalo?
Kontrolu máme příští úterý odpoledne, ale antibiotika nám dal rovnou na deset dnů, takže to máme až do příštího pátku.Zápis je 9.3. to už budeme snad ok.
23. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak koukam ze clobrdov se nekona :frowning2: ale kdyby neco tak napiste staci den dopredu a mi prijedem ,me se tam samotne s malou nechce

brzy se uzdravte
23. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, až budeme ok, tak se určitě na něčem dohodneme :slight_smile: já už se těšim, až začneme chodit ven, na písek, na kolo.....
23. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavalo se prima.Byly jsme 3.
Ale uz zase ma Lucka horecku.Me snad z toho jebne :frowning2: :frowning2: .
25. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt hrůza jak se z toho nemůžete vyhrabat :angry:
u nás už je to lepší, Nelinka je bez teplot, ale strašně kašle, né často, ale když začne je to záchvet na půl hodiny, občas se až pozvrací jak jí to dráždí.V úterý jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá na poslech, jestli to bude lepší.Chci aby to řádně vyležela, aby se jí to pak nevracelo jako před 2 lety, takže jsem smířená, že celej příští týden ještě budeme doma, i když je to na hlavu.
Držím palce, ať jste obě brzy fit! A snad se pak nějak uvidíme.Plánuju zase začít s jeskyní, loni se to osvědčilo, že vůbec nemarodila.
27. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my jsme byly 3dny bez teploty a už jsme ode dneška opět s teplotou.Tak jsem ji ráno zbalila a opět jsme byly u doktora.Tam nám sebral krev a zítra mám volat na výsledky.To už přeci není možné.
Říkal že to vypadá na nosní mandle.Takže jen co se vyzdraví tak jdeme na ORL na vyšetření mandlí.My máme z každého týdne 3dny teplotu.Ale že by k nim měla teploty?Já už fakt nevím co s ní.
Takže zítra opet plavat nejdeme a ani na den otevřených dveří do MŠ.
Do kolika školek budeš dávat přihlášku?Má to cenu to dát do více školek?
1. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek