• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stěhování do Liberce - hledám kamarádky a informace

27. května 2014 
@petraprostejov to jsem viděla, že se pořádají tyhle akce, ale netušila jsem, že tam i dítko pohlídají :slight_smile:
21. bře 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka_lb já se docela bavim poslední dobou, když čtu některé komentáře :grinning: prostě ženský kolektiv bude vždycky slepičárna a kor některé matky na mateřské spolkly moudrost světa...
21. bře 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petraprostejov Ahoj, s tím Vrchlabím je třeba kliknout na sekci "Informace z oddělení" a tam pak je "Dočasné uzavření gynekologicko - porodnického oddělení od 30.11.2013."
Jinak ta Slunečná je kousíček od centra, ale do toho limitu byste se asi nevešli...viz cena v tom (neaktivním) inzerátu.
21. bře 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evelp No to jsem vyčetla na tom fb před pár dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2014 ve 13:53  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cutie_01 Aha, to jsem nenašla (v tom Vrchlabí). To je teda docela čerstvě... No nic, musím si dávat dobré záměry, že se otevřou, protože jinak nevím... Jinak se snad nastěhuju na měsíc k někomu v Brně nebo Vyškově a budu rodit tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2014 ve 13:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petraprostejov Tady jeden odkaz k Liberci - http://www.rozhlas.cz/radiowave/kultura/_zprava/ostudou-liberce-jsou-nakupni-strediska-v-centru-tvrdi-odbornici--1328736 Viz jak jsem říkala o těch změnách v centru, které se mně osobně nelíbí.
22. bře 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cutie_01 Já si z centra pamatuju radnici a Forum, to mě neruší. O dalších nákupních centrech v centru nevím, nemám Liberec projitý, byla jsem ve městě cca 2x :slight_smile: (chvilku). Co se týče architektury, radnice je krásná a vilová čtvrť u Zoo taky :slight_smile:
24. bře 2014 ve 23:40  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, tak už jste něco vybrali?
30. dub 2014 ve 12:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim :slight_smile:
Bydlim tady rok a bohuzel mi tu stale schazi spriznena dusicka,stale doufam stale hledam,ale je tezke se seznamit. Najdu zde?
26. kvě 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markycmelda napis neco o sobe :slight_smile: v pase nic neni... vek, deti, .... :wink:
26. kvě 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska tak je mi 31 let a mam dva chlapaky :slight_smile: tomu starsimu ted budou 4 roky a tomu mladsimu je 13 mesicu. Jinak jsem normalni pohodova mamca,rada jezdim na vylety,sportuju a nerada se nudim :slight_smile:
27. kvě 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markycmelda to mame dost podobny :slight_smile: Urcite se muzem nekdy sejit :slight_smile: My mame ted teda zrovna docela nabitej program, ale bud bych mohla napr. tenhle patek rano jen s tim mladsim a nebo pak treba utery s obema... Kam radi chodite? My hriste u kasaren, detsky koutek nebo do lesa do Lidaku.... :slight_smile:
27. kvě 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidne muzem v patek, chodime na hriste v sadech na lod.dinopark,do lesa taky chodime,chodim tam i behat,zajdem radi kamkoliv :slight_smile:
27. kvě 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek