• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stěhujeme se do Českého Brodu. Najdeme kamarády?

17. února 2015 
Ahoj všem kdo sem vstoupí. Během 2 měsíců se přesuneme do Českého Brodu. Jsem maminka 2 holčiček ( 4 roky a 8 měsíců) a hledáme touto cestou seznámení. Někoho kdo nechce jen sedět doma a čekat až se mu ozvou kamarádi, ale kdo i sám bude aktivní a sám se ozve, vymyslí program co dělat, atd.
Český Brod trochu znám, bydlela jsem na vesnici poblíž 5 let zpět. Pak jsme byli nějakou dobu v zahraničí a nyní chvíli pobýváme v Praze. Teď jsme konečně objevili vhodnou nemovitost, do které se brzy nastěhujeme. Ale chybí nám přátelé. Mě kamarádka a hlavně mé starší dcerce parťák anebo parťačka.
Takže pokud by se s námi někdo rád seznámil z Brodu a okolí, tak budeme jen rádi.
28. črc 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielad Ahoj,trošku opožděná reakce,ale teď jsem narazila na tvůj článek a koukám,že jsi z Brodu a máš taky dvě holčičky.Já jsem z Klučova a mám dvouletou a čtyřměsíční holčičku.
20. dub 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: , to je fajn, že jsi se ozvala, Klučov je kousek a kamarádů není nikdy dost :wink: . Kdyžtak mi napiš na email: transylvania@seznam.cz
Teď se loučím, zítra mě čeká zkouška a musím ráno brzy vstávat.
20. dub 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielad
Ahoj, tohle je ještě o moc opožděnější reakce, ale bydlím v Českém Brodě a hledám nějaké kamarádky v okolí, aby bylo s kým si zavolat a zajít na kafe s dětmi nebo bez. Mám taky dvě holčičky - aktuálně 4 roky a 1a1/4 roku. Ještě pořád doplňujete kamarády?
24. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj také jsme z Českého Brodu a hledáme nějaké kamarády, kamarádky :slight_smile: mám 2 děti, kluka 4 a holku rok :slight_smile:
6. čer 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamka86 zdravím, my jsme z Liblic, takže kousek. Máme chlapečka 15 měsíců.
19. črc 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, stěhujeme se před Vánoci do Klučova, našemu Kubíkovi teď bude 5. měsíců, budu ráda za nové kamarádky:wink: Budu ráda, když se ozvete:wink:
13. říj 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaci91
@incognito Ahoj holky, mohla bych se Vás zeptat, hledáme teď dům a narazili jsme na jeden kousek od Klučova v Žehrech, uvažujeme nad tím že ho koupíme, ale mám dvě veliké obavy. Za prvé, že tam nenajdeme kamarády, ale podle vašich příspěvků vidím že by se v okolí určitě nějací parťáci našli, a druhá obava je ta, jestli tam přítel sežene práci. Mohly byste mi říct jak to tam vypadá s prací? Spíš jen tak orientačně, jestli je velký problém něco sehnat, nebo jestli třeba většina lidí jezdí za prací do Prahy, nebo třeba do Kolína.
16. únor 2015 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme kousek od Českého Brodu cca 10 km, většina lidí jezdí za prací do Prahy, případně na druhou stranu Kolín, Pardubice .... Záleží v jakém oboru manžel pracuje, každopádně s dojížděním musíte počítat jak u dospělých tak u dětí.
16. únor 2015 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka26 Ahoj, my stále ještě nebydlíme, protáhlo se nám předání, ale do měsíce by to snad mělo klapnout:wink: S tou prací to je asi horší, my to máme tak, že můj manžel bude dojíždět do Prahy a já to zatím neřeším....chceme ještě jedno dítě, ale až za rok, za dva. Jak píše @petrasipkova1, záleží, v jakém oboru pracuje, jaderný fyzik tam místo asi nenajde:wink:
Jinak se teď v Klučově prodává dům hned vedle nás, nechcete být sousedi?:wink: http://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinny/klucov-klucov-/1807032412#img=0&fullscreen=false
16. únor 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@incognito
@petrasipkova1 Holky děkuju :slight_smile: S dojížděním počítáme na každý pád, ale kdyby se pak našlo něco blíž, tak by to taky nebylo špatné :slight_smile:
Dům nevypadá špatně, nevíš za kolik ho prodávají?
16. únor 2015 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka26 1 880 000,- + provize RK
16. únor 2015 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@incognito Ve čtvrtek se jedeme podívat ještě na ten co jsme vybrali, tak kdybychom se s majitelem nedohodli, tak máme aspoň toto v záloze :slight_smile: A jestli všechno klapne tak jak má, tak se koncem května stěhujeme :slight_smile:
17. únor 2015 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek