Stěhujeme se do Českého Brodu. Najdeme kamarády?

Ahoj všem kdo sem vstoupí. Během 2 měsíců se přesuneme do Českého Brodu. Jsem maminka 2 holčiček ( 4 roky a 8 měsíců) a hledáme touto cestou seznámení. Někoho kdo nechce jen sedět doma a čekat až se mu ozvou kamarádi, ale kdo i sám bude aktivní a sám se ozve, vymyslí program co dělat, atd.
Český Brod trochu znám, bydlela jsem na vesnici poblíž 5 let zpět. Pak jsme byli nějakou dobu v zahraničí a nyní chvíli pobýváme v Praze. Teď jsme konečně objevili vhodnou nemovitost, do které se brzy nastěhujeme. Ale chybí nám přátelé. Mě kamarádka a hlavně mé starší dcerce parťák anebo parťačka.
Takže pokud by se s námi někdo rád seznámil z Brodu a okolí, tak budeme jen rádi.
kaci91
20. dub 2012
@gabrielad Ahoj,trošku opožděná reakce,ale teď jsem narazila na tvůj článek a koukám,že jsi z Brodu a máš taky dvě holčičky.Já jsem z Klučova a mám dvouletou a čtyřměsíční holčičku.
gabrieladautor
20. dub 2012
Ahoj 🙂 , to je fajn, že jsi se ozvala, Klučov je kousek a kamarádů není nikdy dost 😉 . Kdyžtak mi napiš na email: transylvania@seznam.cz
Teď se loučím, zítra mě čeká zkouška a musím ráno brzy vstávat.
mhujova
24. kvě 2013
@gabrielad
Ahoj, tohle je ještě o moc opožděnější reakce, ale bydlím v Českém Brodě a hledám nějaké kamarádky v okolí, aby bylo s kým si zavolat a zajít na kafe s dětmi nebo bez. Mám taky dvě holčičky - aktuálně 4 roky a 1a1/4 roku. Ještě pořád doplňujete kamarády?
mamka86
6. čer 2013
ahoj také jsme z Českého Brodu a hledáme nějaké kamarády, kamarádky 🙂 mám 2 děti, kluka 4 a holku rok 🙂
tygrisek09
19. črc 2013
@mamka86 zdravím, my jsme z Liblic, takže kousek. Máme chlapečka 15 měsíců.
incognito
13. říj 2014
Ahoj, stěhujeme se před Vánoci do Klučova, našemu Kubíkovi teď bude 5. měsíců, budu ráda za nové kamarádky😉 Budu ráda, když se ozvete😉
petulka26
16. únor 2015
@kaci91
@incognito Ahoj holky, mohla bych se Vás zeptat, hledáme teď dům a narazili jsme na jeden kousek od Klučova v Žehrech, uvažujeme nad tím že ho koupíme, ale mám dvě veliké obavy. Za prvé, že tam nenajdeme kamarády, ale podle vašich příspěvků vidím že by se v okolí určitě nějací parťáci našli, a druhá obava je ta, jestli tam přítel sežene práci. Mohly byste mi říct jak to tam vypadá s prací? Spíš jen tak orientačně, jestli je velký problém něco sehnat, nebo jestli třeba většina lidí jezdí za prací do Prahy, nebo třeba do Kolína.
petrasipkova1
16. únor 2015
Bydlíme kousek od Českého Brodu cca 10 km, většina lidí jezdí za prací do Prahy, případně na druhou stranu Kolín, Pardubice .... Záleží v jakém oboru manžel pracuje, každopádně s dojížděním musíte počítat jak u dospělých tak u dětí.
incognito
16. únor 2015
@petulka26 Ahoj, my stále ještě nebydlíme, protáhlo se nám předání, ale do měsíce by to snad mělo klapnout😉 S tou prací to je asi horší, my to máme tak, že můj manžel bude dojíždět do Prahy a já to zatím neřeším....chceme ještě jedno dítě, ale až za rok, za dva. Jak píše @petrasipkova1, záleží, v jakém oboru pracuje, jaderný fyzik tam místo asi nenajde😉
Jinak se teď v Klučově prodává dům hned vedle nás, nechcete být sousedi?😉 http://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/rodinn...
petulka26
16. únor 2015
@incognito
@petrasipkova1 Holky děkuju 🙂 S dojížděním počítáme na každý pád, ale kdyby se pak našlo něco blíž, tak by to taky nebylo špatné 🙂
Dům nevypadá špatně, nevíš za kolik ho prodávají?
incognito
16. únor 2015
@petulka26 1 880 000,- + provize RK
petulka26
17. únor 2015
@incognito Ve čtvrtek se jedeme podívat ještě na ten co jsme vybrali, tak kdybychom se s majitelem nedohodli, tak máme aspoň toto v záloze 🙂 A jestli všechno klapne tak jak má, tak se koncem května stěhujeme 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli