• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
ahojte holky, najdou se nějaké maminy s dětmi na pokec a procházky ve městě Šumperku?pište ať je nás co nejvíce...
11. led 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem jen z Postřelmova....
22. led 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jitko,jak se máš a co tvá Maruška?nechce se vám někdy vydat se na procházku po městě...že bysmě pokecali o dětech..Mám chlapce skoro 9.měsíců...napíšu ti mé číslo 777938425,tak pokud máš zájem tak se ozvi. Pa Renata s Matyáškem
6. únor 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem ze šumpru, zatím ale ve 4měsíci těhotenství, chci se vás zeptat jaké máte zkušenosti s porodem v šumperské nemocnici?díky pa pa
:slight_smile:
30. bře 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já mám zkušenosti vcelku dobré, měla jsem bezproblémové těhotenství, i porod...ale už jsem se přesvědčila, že nelze říct, kde jsou lepší, vždy záleží na konkrétní situaci...na Šternberk jsem slyšela spoustu chvály a nakonec kamarádka tam měla strašný přístup sester i doktorů, prostě hrůza, já v Šumperku měla štěstí na doktory i sestry byly super, ale z jiné strany jsem slyšela, jak moc nadávají...takže to opravdu záleží na situaci a na náladě atd...
Ale ničeho se neboj.. :wink:
10. dub 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Já jsem z Vikýřovic.Jen jsem zkoušela,jestli tu někdo ze Špk skutečně je a nestačila jsem zírat.Na Šumperskou porodnici sdílím stejný názor jako Jíťa.Já teda ještě nerodila,ale kamarádka tam už porodila 4 děti a byla vždycky moc spkojená.Záleží taky na tom,kdo má jaký nároky na péči.Buďme rády,že vůbec nějakou porodnici po ruce máme.Nedokážu si představit,že bych měla jet až bůh ví kam.Ahojky Kačka!
17. kvě 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Šumperačky!
Můžu se k vám přidat?Jsem mamina 2 dítek i když né přímo ze SU, ale z " :wink: okolí"
Anna
16. čer 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky achy,
já jsem tady už dlouho nebyla, páč jsem si myslela, že snad nikdo z tohoto okolí tu neexistuje. Já taky nejsem ze Šumperka, ale z Postřelmova, a ty odkud?
26. čer 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! My teprv miminko čekáme, ale taky jsme z okresu Šumperk. :wink: Je tu ještě někdo ze šumperska, kdo je teprv těhotnej? :dizzy_face:
23. zář 2007 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny chtěla jsem se pozeptat na recenze na šumperské gyndaře na internetu jsem si našla dr Purová nebo dr Krpec? Nechodíte k nim někdo?
22. říj 2007 v 18:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hlásím se přímo ze ŠPK a taky teprve těhotná :grinning: .
Na Dr. Purovou jsem slyšela jenom chválu a a o Dr. Krpcovi jsem moc neslyšela, ale má společnou čekárnu s mojí Dr. a vypadá sympaticky.
22. říj 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj díky za odpověď. My se s manžou do šumperku budeme teprve stěhovat,ale manža se tu narodil,třeba se budete znát. V kolikátým jsi týdnu? Budeš si zakládat i album?
22. říj 2007 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.V Šumperku jsem bydlela ještě před rokem,ale už jsem Pardubanda.Ale máme tam rodinu,kamarády.....,takže se tam pořád rádi vracíme :slight_smile: K Špk.porodnici-moc,moc chválím,byla jsem naprosto spokojená a ráda na to vzpomínám.Přeji pohodové těhotenství a krásná zdravá miminka :slight_smile: :wink:
22. říj 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Baju, jsem ve 13.týdnu (dnes jsme zrovna absolvovali ultrazvuk :slight_smile: ). Pochybuju, že budu znát Tvýho manžu, protože já jsem se sem přistěhovala za teď už manželem. Zhruba před 2,5 lety. S albem ještě počkám...uvidíme.

Lucinamamina- děkuju!!! Děkuju za tu pozitivní zprávu. Každej mě totiž se ŠPK porodnicí děsí, že už teď jsem měla fakt hrůzu. Ale když vidím, že jsou i spokojené maminky, tak to potěší! :grinning:
23. říj 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecka:už jsem to někde psala,na blbce narazíš kdekoliv :wink: A jedna mamina může být super spokojená a druhá totálně zklamaná. :slight_smile: Ale rodily tam i kamarádky a spokojené byly taky,takže se neboj-bude to O.K. :wink:
23. říj 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, jestli je v ŠPK nějakej předporodní kurz? Našla jsem jenom cvičení pro bud.maminky. Ale potřebovala bych něco jako napůl cvičení a napůl dobré rady ohledně porodu, doporučení a tak. Měla to tak kamarádka a byla naprosto spokojená, řekla bych, že i docela připravená a hlavně se přestala bát porodu. Šla tam prostě psychicky v pohodě. Myslím, že to dělá hodně, měla to celkem za 3 hodiny za sebou vč. všeho (prvorodička).
27. říj 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecka:předporodní kurz býval v nemocnici i s prohlídkou porodních sálů.Bylo to rozděleno do několika přednášek a mohla sis vybrat téma,které tě zajímalo... :slight_smile:
27. říj 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to našla na letáčku u svého gynekologa nebo se poptej přímo mudr.,většinou mají o těchto kurzech přehled.Ségra je taky na začátku těhu a chodí k mudr.Purové,ta to má prý na letáčku v čekárně.Když kurz skončí,automaticky začíná nový,takže bys měla zvládnout všechny témata,co Tě budou zajímat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju! :slight_smile: Na sálech jsem už byla a myslím, že tam už nechci.. :grinning:
27. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já v šumperku rodit nechci, mě se tam prostě nelíbí,ani ty pokoje pro maminky s miminky i když je můžou mít u sebe, Manžova teta tam loni rodila a podle všeho spokojená,ale nejsou tam naučení pracovat s porodním plánem. Né že bych byla nějak rozmazlená nevadí mě se oholit nebo klystýr,ale chci,aby mě rutinně nenastřihli, nebo mě nenutili rodit v leže, když se na to nebudu cítit a taky chci,aby mi narozené miminko hned nenatahovali kvuli měření,ale dali mi ho na bříško nechali dotepat pupečník očistili ho na mě a tak...a to bohužel šumperk neposkytuje, takže vyhraje buď Brno, kde mám rodinu nebo Krnov,kterej je blíž a má skvělé reference.
27. říj 2007 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to jsou věci, který vůbec o ŠPK nemocnici nevím. Původně jsem chtěla rodit v Olomouci, vždycky jsem to brala jako samozřejmost, než jsem se odstěhovala sem. Myslím, že budu ráda, když dojedeme sem, do té Šumperské.
Baji a není Ti líto, že to budeš mít trochu z ruky? Já tady chci být už jenom proto, aby to měl tatínek blízko na dlooouhý návštěvy :wink: . Kdy se sem budete stěhovat? A kam?
29. říj 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až někdy v březnu. Bydlíme teď v Litoměřicích a manžel tu bude dál pracovat.takže bude týden v Liťáku a týden v šumperkua někdy s ním pojedu, do Litoměřic a budem u známých. Jinak bude bývat na ubytovně. Pokudvšechno dobře půjde tak budu v porodnici jen 4 dny, A manža si kolem termínu vzal tři týdny volna, takže tam bude se mnou.A pokud budu rodit dřív tak se mnou stejně nebude moct být, z práce ho nepustí prostě to nejde.Takže doufám, že nám to výjde v termínu.No pokud budu v Brně tak bude bydlet u někoho z mé rodiny a pokud budu v Krnově tak věřím,že tam mají nadstandard i pro tatínky a nebo bude v nějaké ubytovně.
29. říj 2007 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Máte to hezky vymyšlený a naplánovaný. Taky si to tak nějak představuju (s tou dovolenou kolem porodu a tak). Ale jak říká moje maminka - nakonec je všechno úplně jinak. Tak snad ne :wink:
30. říj 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda maminky, nějak nám to tady vázne.... choďte sem, ať si potom můžeme dát nějaký sraz a trochu se pobavily! :wink:
2. lis 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no souhlasím, já si tady plánuju a pak,abych neporodila někde v autě po cestě :sweat_smile:,ale u většiny prvorodiček to trvá dýl.Tak doufám,že aspoň z části to výjde podle plánu. Zrovna příští týden jedu na otočku do šumperka na kontrolu tak jsem zvědavá jak jsme povyrostli, tím myslím miminko,u sebe bych ten růst klidně na nějakou dobu ještě zastavila :sweat_smile:
3. lis 2007 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru a ke komu teda v Šumperku chodíš? Myslím doktora :grinning: Já jdu taky příští týden na kontrolu na na triple testy. Jsem zvědavá, protože by mi už mohla p. doktorka říct co to bude. Jestli se teda mimi uráčí se nějak pěkně natočit. Minule se nechtělo ani fotit. A s tím růstem...taky mě zajímá, o kolik bude větší, ale musím říct, že v posledních dnech taky rostu. Poprvé. Je to zvláštní..mít bříško, co nejde zatáhnout. Malý, ale je tam :slight_smile:
4. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po dlooooouhé době, koukám, že se to tu trochu rozjíždí:slight_smile:
Ahojte nové těhulky!
Holky taky jsem těhu,ale bohužel, mám hrozné komplikace, a těhu se nevyvíjí dobře :cry: a není jisté jestli to nakonec dopadne dobře(
Já jsem v Šumperku rodila 2x a v pohodě,je pravda, že je to hodně o lidech, prostě narazit můžeš kdekoliv.
Jinak koukala jsem na bazéně,že pořádají plavání pro těhotné maminky.
6. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj achy.
Spíš se mi zdá, že to tady trochu vázne. :sweat_smile: Jak dlouho jsi těhule? To je mi líto, že to neprobíhá dobře.. ale třeba to nakonec dobře dopadne.
Plavání pro těhule? To je dobrýýý, mohly bychom se příhlásit. Je to i pro těhotný, co ještě nevypadají jako těhotný? :grinning:
7. lis 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem podle PM 10tt, bohužel miminko je o hodně mladší zhruba 8tt.A mám pořád potíže(
Boruvečka určitě:slight_smile: jinak by tam někeré těhulky nemohli do 6-7 měsíce vůbec chodit:slight_smile:
Já když chodila na cvičení tak jsem taky dlouho žádný pupík neměla, pravda tenkrát jsem se za to taky trochu styděla, no te´d mám břucha takovýho, že bych mohla konkurovat maminám tak ve 4 měsíci:slight_smile:
7. lis 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď podle PM v 15tt a mimimu je vlastně 13 týdnů. Taky jsem měla potíže, dostávala každý týden injekce a byla jsem z nich plná modřin. A teď je to snad už všechno dobrý, akorát už nechodím do práce.
8. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se tu zas po nějaké době ukazuju.Já chodím k doktorce Půrové a jsem moc spokojená. No podle MS jsem 10tt+1,ale podle UTZ jen 8tt+6, a ty týdny vlastně znamenají,že skutečné stáří miminka je ještě odva týdny míň.
Včera mi zrovna hej nebylo,hlava mě bolela jak střepa a od žaludku taky šoufl,brr. Já se chystám už taky konečně na nějaké to cvičení rozhoupat,ale zatím se mi to nepovedlo byť mi bylo zle nebo jsem byla unavená. Na kontrole jsem byla teď ve středu a vše bylo v pořádku. Znovu jdu až za měsíc a to jdu taky na NT screening. takže snad dostanu i lepší fotku mimča :slight_smile:
10. lis 2007 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 57
Tvůj příspěvek