• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj Holky, no borůvko jasně,že jsem se přepsala,že mám mít kontrolu 27.3....zrovna jsme v šumperku a já začla škrábat v jednom pokoji tapety :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale už mě to nebaví tak jsem chtěla mrknout na koníka a pak se yvalit k telvizi,protože mě mrně když dlouho sedím kope do podbřišku.
Včera jsem si vyzvedla ten trénovací balonek na porod EPI-No,tak jsem zvědavá jak mi to pomůže,pevně věřím,že pomůže :slight_smile: .
No já mám strach,že ještě pěkně porost,právě jsem zbouchala celou čokoládu,ale já si fakt nemohla pomoct takoá chuť na sladký to se nedalo vydržet :sweat_smile: .Holt pak budu muset makat,ale teď se přece nebudu trápit,radši si to nepřipoštím.
9. bře 2008 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, musím Ti napsat, co psala jedna těhule u nás v květnu... Psala tam, že se ptala doktora na ten trénovací balonek na porod, jako k čemu to je, jestli jí to pomůže a doktor jí, cituji, doslova řekl: ....je to přesně na to, na co tam píšou - na pi.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já budu radši masírovat hráz :grinning:
Mně zase kope mimouš do žaludku a do žeber a v podbříšku mi škytá :grinning: Taky se nemůžu odtrhnout od sladkýho, to je děs!
9. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dnes byla yzvednout alší dva overálky pro princeznu,fakt doufám,že už jí nic mezi nožkama nenaroste,protože by jsme měli malýho transvestitu.
No já tomu balonku, věřím, dám spíš na zkušenosti maminek co ho používali než na doktora, kterej ho asi těžko použil :sweat_smile: . No masírovat hráz chci taky, prostě všemožně chci zabráni natržení, ale když se natrhnu no tak holt smůla.
Včera v noci jsme myslela,že malou uškrtím kolem půlnoi my dělala v břiše takový rodeo,že jsem fakt myslela,že se pobliju, nakonec ne ale pěkně mi ten žaludek zboxovala tak mi pak bylo zle. No a poránu zas rozlámaná,já se táááák těším na to až zas budu moct spávat na břiše.
Já mám dostat pak k narozkám a za porod orbitrek tak doufám že společně s ním nějak roumnějším stravováním a lítáním kolem male to zhodím. Dnes jsem se vážila no a 10 kg navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: .
10. bře 2008 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bajunko ja chodim k doktorce kazdy patek ted ju 15.3 a pak zas nejspis za 14 dni toho 28.3 papa :slight_smile:
10. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je to dobrý, už škytáme zase dole :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, vždyť jsem Ti to říkala, že se zase obrátí. Hlavně nestresovat! :grinning: :sunglasses:
11. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý,co je s Váma? :slight_smile:
14. bře 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci! Tak máme se Zuzkou za sebou tento týden kontrolu, vše OK, příště nás čeká UTZ. :grinning: Romča je nějaká nemocná, :cry: chudinka, ale doufám, že už jí je líp. :fearful: :wink: Co, Romi?
Knížku jsem už dočetla, určitě mi to něco dalo.
Včera jsem objednala monitor a kojící polštář - na ten už se moooc těším, tak doufám, že to přijde brzo. :wink: :sunglasses:
14. bře 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nového u mudry.?Asi nic,když nerobila utz.,viď?Hlavně,že jsou mimíška v pořádku.
Jsem zvědavá,jestly se z toho našeho bříška vyklube ten Ondrášek??? :slight_smile:
14. bře 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem zase tady. Už je mi o stopro líp - dík za optání :slight_smile: Musela jsem ale včera na gyn kvůli tvrdnutí břicha, páč taková infekce, kterou jsem prodělala může vyvolat předč. porod a mně bylo fakt strašně zle. Pořád nemůžu normálně jíst a už jenom menší část dne prospím, ale díky bohu, že mi je dobře. Ovšem co mi mimčo provádí v břichu, to ani tatínek nechápe. Jako kdyby mi v břiše jezdil buldozer. Na gyn. všechno v pořádku, rovnou mi dělali odběr kultivace a teď už musím chodit do poradny po týdnu. Ovšem dojala mě paní doktorka - Romi, Romi, Vy tomu dítěti dáváte pěkně zabrat...ještě, že ho máte tak veliký a odolný.. :grinning: Tak jí říkám - coooo? A ona - Nooo, :sweat_smile: je takový všeobecně větší... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže holky, snad to nebude malý slůňátko, páč já mám hodně moc moc malilinkatých oblečků :grinning: :grinning:
14. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,Romi a jak se do takového hubeňoučkého tělíčka vleze všeobecně větší miminko???
Já vím,že to nezáleží na bříšku a hmotnosti maminky,ale nechápu to. :wink:
A neboj,oni někdy přehání a realitka je jiná.Popř.já Ti kdyžtak dodám větší velikosti. :wink:
Je fajn,že je tělu líp-to se pak to těhu daleko hůř zvládá.
14. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem jako myslela,že když je tělu blbě,tak je těhotenství náročnější.
Nějak blbě jsem to tam vyoslila. :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi! To je fajn, že už je Ti líp! :slight_smile: Tak slůňátko, jo? Prosím Tě, kde by se tam vzalo, vždyť máš menší bříško než já! :grinning: Hele a co snubák? Donesu Ti tu knížku - ještě se pak ozvu sms kdy.
14. bře 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, já to pochopila :grinning: Já Ti nevím, co tím větším miminkem myslela...ale snad nic hroznýho :confused: :grinning: Člověk nežere žádný sračky - vitamíny apod. a stejně, příroda si to nějak zařídí. Já pořád věřím, že bude mít při porodu max. 3,5 kg :sweat_smile: :grinning:
14. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo, snubák pořád nemám...a už ho ani nehledám. Spolíhám, že se sám objeví. MUSÍ!
Jo, tu knížku bych si ráda půjčila. Budu v solné jeskyni číst jak divá!
14. bře 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem lezu,ale jdu na koukanou za boruvkou :dizzy_face: boruvku, ty uz to bdes mit za chvili zasebou :sweat_smile: ja ti taaaaak zavidim, tak se drzte a pak musis dat vedet jak bylo :dizzy_face:
14. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že musí!!! Přece se nevypařil! :angry: :grinning: Knížku Ti donesu buď o víkendu, jestli nebude furt takhle chcát a půjdeme se psem na procházku nebo nejpozději v pondělí.
Já chci taky do solné jeskyně, ještě jsem tam nebyla. :frowning2: :grinning:
14. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, Jani, jestli to přežiju, tak dám spolehlivě všem vědět :confused: :grinning: Ale holky, času pořád až dost!!!
14. bře 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky v solné jeskyni ještě nebyla a popravdě, nevím, jestli mě to bude bavit... :sweat_smile: Ale kvůli jódu to přečkám a snad to k něčemu bude. S tou knížkou se ještě domluvíme, jak a kde to provedeme.
Ježiši, já bych si tak dala šlehačku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth:
:grinning:
14. bře 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasny, ze casu jeste dost, ale oproti me to mas za par :wink: tak si ten zbytek tehulkovani uzij ve zdravi a pohode a budu se tesit na zpravy :slight_smile: mej se krasne :dizzy_face:
14. bře 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty taky, ještě napíšu průběžně do IP! A jdu Ti prošmejdit album :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. bře 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byly dnes ráno se Zuzkou v Tuli na šlehačce. :sunglasses: Tu já bych mohla klidně taky denně. :grinning:
14. bře 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo taky rakvičky se šlehačkou - hoooodně, celý balení!!! :sweat_smile: :grinning: Jestli já to dítě nemám větší z těch sladkostí! :confused:
Marťo, ani jsi neříkala, jestli jste byli na té prohlídce těch bytů?????????????????????????????????????
14. bře 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No byli jsme na prohlídce, ale nic moc. Zbyly jim tam už jen 2 byty 2+1, ale na straně kam nesvítí slunko a ta cena za ně se nám taky moc nelíbila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zatím asi nic. :frowning2:
16. bře 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak co Romi, už jsi zbalená? Nějak mi ušlo - do kterých lázní vlastně jedeš? No hlavně si to tam hezky užij a odpočiň si! :sunglasses: :grinning:
17. bře 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marťo.
Sbalená nejsem. Žehlila jsem celej den tři pračky prádla - košile, kalhoty.... :confounded: , dávala dohromady svetry (odžmolkovala a taaak), tak teď sedím a mám nohy nahoře, ať mám sílu jít balit. Mezi náma, já toho na balení moc nemám, páč se jen tak do něčeho nevlezu.. :sweat_smile: Měla bych si zase vyfotit břicho, protože je už obrovský :confused: A už jaksi není ani kopání, ale brutální převalování a spíš takový veeeliký tlakový vlny. Jdu si dát hořčík :slight_smile:
17. bře 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, já kdybych se teď měla někam sbalit, tak toho asi taky moc nemám. :grinning:
Dneska jsem si taky říkala, že už se musím zase vyfotit - navíc jsem se už přehoupla do 30tt. :sweat_smile:
Zajímavý je, že jakmile sednu k počítači, tak mimi začne vždycky vyvádět. To jsou kromě večera největší vlny. :grinning:
17. bře 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Romča se nám na týden odpojila, Zuzka a Baju jaksi stávkují, Luci má určitě jiný starosti, tak to vypadá, že si tady budu povídat asi sama. :frowning2: Nebo mě snad někdo zachrání? :astonished:
18. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem občas jen nakukuju, vůbec teď není nějak čas,protože musíme balit, za necelé dva týdny už budeme v šumperku,příští týden už budeme bez internetu...tak se sem ani nedostanu. Začínám být nervozní. Ach jo už,aby to všechno bylo za náma stěhování rekonstruce a uklízení. Vypadá to tady už jak po výbuchu....Doufám,že jste aspoň všechny zdravé. už máte vybranou dětskou doktorku?
18. bře 2008 ve 13:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jsem tu!!! :grinning:
Musím se pochlubit,byly jsme u paní doktorky a Natálka má 3560g.a 53cm.
Prý krásně prospívá,vypadá spokojeně a hezky reaguje,mám radost. :sweat_smile:
Za měsíc nás čekají náušničky-auauau. :frowning2:
Co Zuzík,že stávkuje?Potřebuji vědět novinky.Prý je Ondrášek v bříšku pěkný divoch.
18. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek