• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj holky! Baju vůbec Ti ten chaos nezávidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Já doktorku ještě vybranou nemám, holky už asi jo. Chci se ještě pozeptat známých, než si ji vyberu.
Luci Zuzík už nestávkuje, právě přišla, tak ji to teď předám. :slight_smile:
19. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Luci nic extra nového 28.3.jdem na Utz,tak jsme zvědavý co nám p. doktorka řekne :slight_smile: Jinak v neděli mi teče mlezivo s prsou a mimi fakt v břichu řadí vždycky se vyboulí a začne cestovat.Tak z malé bude princeznička?A jak to zvládáš s robátkama?Prý dorazí tchýna?Písni snad bude brzo ten počítač at si mužem psát :slight_smile: papa
19. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus.
Tak jsem zvědavá,co ti mudra řekne.
Tak asi budeš kojná,tož odsávajdu mám dobrou,tak můžeš odstříkávat a kojit vaše i naše. :grinning: :grinning: :grinning:
Robátka jsou zlatíčka,fakt.Já doufám,že se nám ten režim už nezmění. :wink:
Tchýňa dojede a má být hnusně. :frowning2:
19. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem vyotila do alba buben.Mamina je pekne nachcypana co?Volal tata tak se ptal kdy se mala narodila a ze se chce 11.4. sejit znáš to?
19. bře 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jdem razime jeste do kozinky dnes mi kamoska bude kupovat kolotoc nad postylku tak se mejte a papa :slight_smile:
19. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo,pořádnej břoušek-nějak to letí.Se mi chce normálně bulet(no už bulím) :frowning2:
Škoda,že se vidíme tak málo.
Mamča je chudák nastydlá pořádně,snad už se bacil Vasil odstěhuje a dá ji pokoj.
A co říkal táta na malou?No jo,sliby a pak zase nic.Ale hlavně,že je o.k. :wink:
Si jdu udělat bio kávu.Copak si dáváte do nosu??? :slight_smile:
19. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,ten kolotoč vcelku naprd,ale kup si ho.
Já bych Ti dala ten náš,ale je růžovej.Myslím,že daleko lepší je alá Ikea,s tím si aspoň vyhrajou.
Ale chápu,že ho chceš mít.Já už bych ho nekupovala.To raděj něco jinýho za tu cenu.
Užijte si to!!!
19. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak to tu vázne....doufám,že jste všechny v pořádku a zdravé já furt balím a chystám a za týden už ze mě bude natrvalo šumperačka, trochu se bojím :sweat_smile: no počítala jsem to a je to moje páté stěhování za posledních 8 let...tak se mi máti smála,že už bych mohla být zvykla. Ale ty třikrát to bylo v rámci Brna a až pak do Litoměřic.
Mějte se krásně, pohladťte miminka a bříška a užíjte si velikonoce a ještě přeju malej výprask.
23. bře 2008 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem tu. A pěkně bříškatá. Už to začíná být docela masakr. Právě jsme se vrátili a ještě musím letět do poradny. Říkala minule paní doktorka, že máme mimi veliký, že to vypadá na dřívější porod...tak uvidíme. Znáte to, to jsou naděje a pak budu 14 dní přenášet :grinning: Musím se vyfotit a nejradši bych ani nelezla na váhu...ale musím :rolling_eyes: :grinning:
Jinak holky, na cvíčo dneska nejdu, jsem ráda, že jsme doma. Ještě napíííšu. Páááááááá
25. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda na cvíčo se tzěším a nejvíc na ten pátek :slight_smile: papa
25. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady. Poradna byla docela zajímavá, prý nám už i dozrává děl. hrdlo...no, já jsem na to fakt zvědavá. Příští týden je poslední UTZ a pak monitory. Mimi mě už týden kope do žebra - zajímavý, jenom do pravýho, ale to si pak nemůžu ani sednout, protože se nejde ani nadechnout :grinning: . Tak napište, co je novýho.
25. bře 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi, tak Tě vítám zpátky! Mě v neděli večer asi 2 hodiny bolelo břicho, tak jako když mám dostat ms a když jsem šla spát, tak jsem si ani nemohla lehnout, jak mě celý bolelo a píchalo, tak jsem usínala v polosedě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem dost vyděšená. :frowning2: A Zuzka mi dnes říkala, že měla taky něco podobnýho a taky v neděli. A navíc mi pí Haderková ve cvičení říkala, že prý mám břicho nějak dole, ale mně připadne, že ho tak mám pořád. Každopádně zítra ráno jdu k doktorce, tak jsem zvědavá, co mi na to řekne. A jdu na utz a beru s sebou mámu. :slight_smile:
Ve čtvrtek je přednáška, jsme se Zuzkou domluvený, že se sejdem zase u Světa asi ve 14.40. Půjdeš taky?
25. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neblbni! Říkala mi mama, že si mám všímat, protože když šla rodit, tak měla břicho dole. Ale to by se Ti muselo zdát taky a samo od sebe...snad to bude všechno v pořádku. Určitě. My jsme byli zase jeden den v Praze. Nic moc štreka, ale když to tak vezmu, tak docela pěkná dlouhá procházka - Hrad, Karlův Most, Staromák a Václavák. No, už na mostě jsem necítila břicho a z Václaváku jsem myslela, že neodejdu. Taky se to projevilo. V noci jsem měla bolesti jako kráva - všude. Jako kdybych si v posilovně namohla úplně celý břicho, ale každej mimiho pohyb byl utrpení - tekly mi slzy. Druhej den jsem celej den prospala a proležela, páč když jsem vstala, tak mi ztvrdlo a neudělala jsem ani krok. Ale další den to bylo už lepší až pak úplně dobrý. Ale manža z toho byl úplně hotovej :confused: :grinning: Je fakt, že takový píchání a bolení jak popisuješ mívám v noci, když se chci převalit z boku na bok. No jo, to jsou úděly těhotenství. Dej vědět co Ti zítra řekne!

O čem je přednáška?
25. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo a holkyyy, už nějakej ten den nemám žádný vycházky, ale mateřskou!!! Huráááááá! I když.....cesta k menším penězům na rodičovské dovolené se krátí..... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ty bolesti jsou prý porodní bolesti, a příště bych měla hned přijít k doktorce nebo do nemocnice. Ale to není všechno. I potom, co už měsíc beru ty prášky na tlak, tak jsem dnes měla 160/110, takže mi rovnou napsala hospitalizaci. Už jsem zbalená a máma mě tam odveze. Čekají mě bůhvíjaký vyšetření a hlavně doufám, že si mě tam nenechají moc dlouho. :frowning2: Tak na mě myslete! :wink:
A přednáška je myslím o psychomotorickém vývoji.
Tak ahoj a snad se brzo uvidíme! :slight_smile:
26. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že to sem Martinka ještě ztihla napsat.Potkala jsem jí a můžu říct,že mi bylo za ní do breku.Vůbec jí to nezavidím,ale hlavně at jsou ona i mimi v pořádku.Bojím se v pátek o těch problémech taky něco říct,aby mě nehnaly taky do nemocnice jenže člověk si furt říká jestli to opravdu něco znamená nebo to jsou jen těhu problémy co se vyskytujou a nic to nemusí znamenat.Na přednášku asi půjdu a pokud Marta bude v nemocnici tak jí navštívím at jí tam není moc smutno.pokud tedy Romi půjdeš,tak můžem jít spolu dříve jí obveselit i když to tam asi moc nepůjde :frowning2: Tak zatím papa já půjdu domů taky radši odpočívat a hlavně se naobědvat.
26. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se,že vás tak zanedbávám,ale to víte stěhování příprava na rekonstrukci a řekla bych,že od příštího týdne bude času ještě míň. Dnes jsme si v obyváku pomocí barvy nakreslili obrysy budoucí koupelny v přesném měřítku,aby jsme věděli jak to bude vypadat....no už se těším až to bude za náma.
Jinak jsem byla včera na kontrole s UTZ, holčička mi potvrzena znovu nebyla protože křížila nožičky...dr říkala že už má kolem dvou kil,ale řekla bych,že to pouze odhaduje podle nějakých tabulkových výpočtů a týdnů než podle UTZ, viděla jsem i prstíčky na nožičkách a taky na mě naše princezna mrkla to bylo krásný, fakt byl vidět moc pěkně obličejíček i když to byl jen klasickej UTZ, ještě mi ukázala ledviny,močák samozřejmě srdíčko a taky pupečník tam byla úplně vidět ta tepna a ty dvě žíly.Jsme obě zdravé a bez otoků,jen jsem po jejím vyšetření začla špinit a ještě dnes trochu špiním tak spíš polehávám. Jo a už míříme hlavičkou dolů tak snad to tak i zůstane.
1. dub 2008 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Baju, tu váhu propočítává UTZ, proto se dělá. Ovšem, my měli v 31tt 2,6 kg..... :sweat_smile: Nooo, tak nevím. Dnes jsem měla poradnu a moje Dr. byla nemocná a zaskakoval její tatínek...z toho jsem byla teda fakt odvázaná :unamused: Tak jsem si nenechala udělat poslední UTZ, a domluvili jsme se, že mi ho udělá moje dr. příští týden. Doufám, že se uzdraví.
Zuzi, s těma bolestma..já nevím. Ale pokud jsi zavřená, tak to tak prostě je. Taky si kolikrát říkám, že to něco musí být, protože mám bolesti jak kráva a stahuje se mi břicho, ale nakonec jsem to vždycky rozehnala ve vaně (jsem tam jednou ležela 2,5 h!) - poslíčky. Zatím teda "jenom" 3x. V poradně jsem se dozvěděla, že se pomaličku zkracuje čípek a pěkně se připravujeme k porodu. :confused: :grinning: Kdyby chtělo to moje bábo za 14 dní ven, tak bych se nezlobila..ale až nejdřív za 14 dní :wink: !!
1. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romííí,ty jo 37tt.-je toto možnééé???
1. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooooo, to je teda hroznýýýý! :grinning: :grinning: :grinning: Koník jde o 2 dny napřed, tak jsem ještě klidný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale už jsem si sbalila tašku. Chybí mi ještě 2 věci na dokoupení do porodnice, ale nezastírám, že začínám být nervozní..
2. dub 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky bych furt spala a žrala jabka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přihodila jsem do alba pupes a až tatínek dneska dodělá přebalovací pult, tak ho tam dám taky. Je totiž strašně krásnej :wink: :grinning:
2. dub 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No letí to letí, řekla bych Romi,že pupíkem jsem tě,ale už předběhla :slight_smile: . No zkusím se taky vyfotit a pak přihodit,ale dřív jak v nedělu to nebude. Dnes manža odjel zpátky do litoměřic do práce,tak ze mě bude slaměná vdova,ale zas se mi tu každou chvíli objevují příbuzní...nevím asi maji pocit,že se tady budu sama bát :confounded: a já bych tu ráda konečně byla taky celej den sama,jen nevím jak to tchýňce říct,aby to nevyznělo blbě :sweat_smile: ,asi to nechám na manžu až se vrátí :slight_smile:
2. dub 2008 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem si v profilu změnila okres na šumperk :slight_smile:
2. dub 2008 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem že 10.4. má být nějaká přednáška o šestinedělí aneb co nás čeká po příchodu z porodnice. Jde tam některá z vás?
3. dub 2008 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baju. Jo, já jsem chtěla jít. Ale člověk nikdy neví, co bude zítra, natož příští čtvrtek. Teď nemyslím třeba, že bych měla rodit, ale člověku je zle raz dva a nemůže se ani hnout. Ale pokud bude všechno O.K., tak bych šla.
Jinak s tou péčí, že Tě nenechají samotnou, to je blbý a taky blbý říct, co? To chce, aby to manža šikovně mamince zakamufloval, aby ani nepoznala, že ji tam tak často nechceš :grinning:
3. dub 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si říkala, že mám docela pěknej termín. Teda první dva... mám 24. 4., pak 1. 5. A kdyby to mělo být dřív, tak bych chtěla 16. 4., to má moje mamka svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď mě tak nějak jenom napadlo... :sweat_smile: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by jsme se tam i mohly potkat,já bych šla docela ráda. Začíná to ve tři žejo? Jen nevím kde přesně to je.
4. dub 2008 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bývá to v kongresovém centru - ve 2. patře v nemocnici. Ale říkala Zuzka, že minule to bylo v jakési jídelně, páč tam měli něco doktoři. Tak se zeptáme na přijmu. Myslím, že to bude v tom sále.
4. dub 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baju koukám,že máme ten Utz uplně stejný a tyky nám nepotvrdila kluka,ale nám to je fakt jedno.Jinak ted jsem prodelala peknou strevni chripajznu a 2 kila dole.Myslim si,ze to brzo doženu :slight_smile: Chudák mimi moc se mu to nelíbilo a pekně se vrtelo měla jsem o nej peknej strach.Jinak už máme počítač,ale nevím kdy bude zřízený internet.Jinak Baju chod s námi na to cvíčo je to super i když já to ted dost flákala a 2krat jsem nebyla :unamused: Jinak ted nás čeká kontrola 11.4. tak jsem zvědává :slight_smile: papanek
7. dub 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek