• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj no já se moc na net při té práci teď nedostanu a cvičení tady mám taky docela dost, zametání škrabání omítek a tapet, chystání jídla...takže teď bych ještě cvičit asi nedala,ale zítra na tu přednášku určitě jdu,aspoň z toho marastu na chvíli vypadnu. Tak pokud pujdete taky mohli by jsme se sejít někde před vchodem,třeba za pět tři. číslo na sebe vám písnu do IP.
9. dub 2008 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Náhodou jsem narazila na tyto stránky, což jsem v celku ráda. Chtěla jsem se zeptat, zda jsou nějaké kurzy pro těhotné a tak, zkrátka něco pro těhule. Koukala jsem, že byl nějaký kurz po šestinedělí - kde jste si to přečetli? Jinak jmenuji se Martina a jsem přímo ze Šumperka a termín mám 15.07.2008. Děkuji za odpověď :slight_smile:
9. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat na nastavení jak se zadává např. týden těhu a ...
9. dub 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na to přece jen přišla a zdravím SLIMAČISKO :wink:
9. dub 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, já jsem zítra v Olomouci a na přednášku to nestihnu. Myslím, že toho budu mít dost.. Martinku nám převezli dnes v noci vrtulníkem do Hradce, tak ani na návštěvu už do nem., že bych to spojila s přednáškou nejdu :unamused: Jinak u nás budeme mít do 14ti dní miminko. Dám potom vědět jak to všechno dopadlo a jak to vůbec bylo.. A to Tvoje číslo si uložím, jo? Pro příště :wink:

Martináček, ahoj, vítám tě. Kurz ne po šestinedělí, ale O šestinedělí - aneb co vás čeká po příchodu z porodnice domů je zítra ve tři hodiny v nemocnici v kongresovém sále. Jinak kurz pro těhotné vyloženě asi není, ale chodíme každé úterý na cvičení pro budoucí maminky, tam cvičíme a pak všichni kvákáme a všechno rozebíráme. Vede to moc hodná paní, která je býv. porodní asistentka, takže jsem se po dobu těhotenství dozvěděla užitečné věci :slight_smile: Takže kdybys chtěla, tak je to každý úterý v 16:30 v MC na Komínku - naproti KB.
9. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za odpověď, určitě se ráda přijdu podívat. Přeji hezký den :slight_smile:
10. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se třeba potkáme příště, Přednáška byla fajn.Na cvičení se možná taky zajdu podívat v úterý tu ještě budu,pak mizím na pár dnů do Brna.
10. dub 2008 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ted jsem byla v poradne,tak jdu na chvili na net,ale v pondeli uz by jsme meli mit internet doma huraaaaaaaaaa.Dnes nám řekla,že máme pěkně živé dítko,že se tam mele jak das a prdelkou nam tlaci na zaludek.Hlavickou je furt dolu.Na přednášku se mi nechtelo bylo pekne tak jsme se s chlapem sli projit.Chteli jsme vzit na jarni revizi me kolecko a po príchodu do kolárky jmse zjistili,že zamčené kolo neni :cry: Malem jsem s toho porodila.Hodinový vyslech na policii no hruza.Tak ja zas musim letet jdu na ocni nejak spatne vidim a pak se jdu nechat udelat hezkou maminkou ke kadernici.Zatim papanek :slight_smile:
11. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě třeba na přednášce zaujalo,že se ti může někdě v podpaží zduřet žláza jakoby třetí prso... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to já vůbec nevím jak vypadám, v zrcadle jsem se viděla naposledy před 5 dny :sweat_smile: , už aby jsme měli hotovo.No ještě to chvíli potrvá,ale aspoň to tady pak budeme mít krásný. Manža mi schválil už i drahou myčku a sporák tak jsem moc spokojená.
já byla u kadeřnice koncem března a doufám,žese koncem května ještě dostanu,aby se mě Nina nelekla jak vyleze :slight_smile: . Pak my musíš poradit kde je tady dobré kadeřnictví. Já teda chodím v Brně zadarmo,protože tam dělám vlasovou modelku,ale s malou už to asi tak nepůjde.
Na kntrolu jdu 28.4. to mi chce napsat mateřskou,ale tím,že jsem na pracáku je mi to k níčemu, tam už to neplatí, v pondělí se chci jít zeptat na sociálku co a jak a jestli by si mě mohli vést v šumperku i když jsem trvalým bydlištěm pořád v Brně...
Tak já jdu zas brouzdat po netu a sbírat inspiraci....
11. dub 2008 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baju, na sociálce Ti přeju teda hodně štěstí.... :rolling_eyes: Já jsem až do změny trv. pobytu sem do ŠPK musela VŠECHNO a VŽDYCKY vyřizovat v Olomouci. Tak si to moc nemaluj, ať nejsi zklamaná :wink: :slight_smile:
Já jsem objednaná k holičce na úterý po poradně, tak to snad ještě stihnem. Musíme :wink:
Jinak Baju, jak Tě tak čtu o té rekonstrukci...my ji dělali od podlahy celýho bytu taky a jsem táááák strašně ráda, že jsme to zvládli v plné mojí síle a máme to za sebou a všechno tak, jak jsem si přála.
11. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak Martinka má Kubíčka narodil se 11.4.2007 v 7:57h ma 1860g a 45cm snad jsou oba v pořádku.Jinak nám o víkendu mimi nejak hodne řádí v bříšku až to maminku bolí.Tak ahoj a doufám,že s námi Bajunka půjde v utery na cvičo :slight_smile:
13. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pevně věřím že bude Martina i Kubíček v pořádku. A každopádně moooc gratuluju.
Prvně jsem si plánovala,že na cvičení půjdu,ale jaksi už to tady trošku nedávám takže zítra zdráhám do Brna :sweat_smile: ,ale ve čtvrtek se vracím. Mám zlatou tchýni moc se snaží je hodná a milá,ale já prostě nejsem na každodení kontakt zvykla a ani si teda zvykat nechci. Jen nevím jak jí to říct,nechci vypadat jako nevděčník...no to je jedno to vám povykládám až se uvidíme naživo. Takže na cvičení půjdu až další týden, dnes jsem se byla hezky projít jak jsou směr k lesu a vyhřívala jsem se na lavičce.
Ach jo doufám,že si tu zvyknu, mám z toho trochu obavy a ještě tomu přidávájí hormony takže jsem taková lítostivá. Chudák manžílek má se mnou trápení a ještě mít bude :sunglasses:
13. dub 2008 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Já dnes hrozně trpím. Mám od včerejšího večera tvrdý břicho v kuse a dost to bolí. Ležím a jenom si sednu, tak ztvrdne a nejde ani jít. No, uvidíme co s tím. Snad to povolí. Ani hořčík nepomáhá.
Baju, tak to se asi ve cvičení už neuvidíme.. Myslím. Tak až pak s miminkama. Je to teď takový těžší všechno. Vzpomínám, jak mi bylo hej ve 35tt v těch lázních. Dneska bych tam zdechla. :slight_smile: A určitě si zvykneš, ale mně to trvalo hodně dlouho. A tu tchýni Ti taky nezávidím. Já mám taky dobrou tchýni, ale taky si nedovedu představit, jak bych jí měla říct, ať k nám denně nechodí... To nemá svůj program? Zaměstnej ji (hoodně daleko :wink: ) a vmanipuluj do toho manžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Romčo tak jsem tu!Mluvila jsem s Martou a vypadá to dobře malej je zdravej :slight_smile: A dnes jsem potkala petkrat jejiho chlapa tak jsme pokecali je takovej veselej :slight_smile: Co ty jak ti je?
14. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu! :grinning: Tak to je moooc dobře, že jsou oba O.K. a zdraví. Panebože, to je nejdůležitější. Mně není moc fajn, musela jsem si pouštět na břicho teplou vodu a nedokázala jsem si umýt ani lýtka. Takže to nevidím moc dobře na cvíčo. I. H. říkal, že to asi nebude to nejlepší, stejně z toho nebudu nic mít..
Ještě, aby čerstvej tatínek nebyl veseleeej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo já jdu asi taky odpočívat mimisku se tu moc nelíbí a vrtí se jak das tak jo a zítra si pisnem na konika jak tam budes prozvon.Budu na Vás zítra myslet.dobrů noc a ještě se držte :slight_smile:
14. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme si moc nepokecaly, tak zítra budu mít asi PC doma dopoledne, tak Tě prozvoním a napíšu Ti do IP, ju? Co a jak v poradně a co ve cvičení. Dobrou noc, ať Tě Ondrášek nekope celou noc!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda.... co se cvičením :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminka je zmatená,ale s toho si nic nedělej :slight_smile: Jinak budu čekat na zprávy co mimisek
15. dub 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko co mkdyž to bude ta Eliška,to by pro nás bylo překvápko.Mně by vůbec nevadilo,ale tatík se těší na syna i když vím,že bude poprdenej i z holčičky :slight_smile:
15. dub 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Ty jsi tadyyyyyyyyyyyyy? A jak se vám daří? Halooooooo :grinning:
15. dub 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucik tu asi není ona mi jen psala na itermi poštu.já stejnak neusla a noha nejak furt bolí :confounded:
15. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsééém tadýýýýý. :grinning:
boruvecko:no,myslím na Tebe,že se to pěkně krátí a ty konce jsou fůůůj...Ale na druhou stranu dostaneš za chvilku ten nejkrásnější dárek!!!Snad budu mít včasné info.A budeš rodit v Špk.?
Já na ni nedám dopustit,ale třeba se to tam změnilo k horšímu...,ale snad ne.
My se máme fajnově!O víkendu tu budem mít návštěvu ze Šumpru a to dvojitou.Kámarády a Zuzíka,Jiříka a miminečko v bříšku-teda doufám,že dorazíte?
Tady bude dětí jako smetí,to bude bájo. :wink: :slight_smile:
A jak je Romčo? :sweat_smile: Dávejte ne sebe těhulky pozor!
15. dub 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda určo,že dojedem-už se moc těšíme :slight_smile: Včera bylo cvíčo jedna velká kecárna moc jsme necvičily.Právě se probírala Šumperská porodnice no nic moc zase s toho mám nějakej strach.Ale ono to nějak bude :wink: Já si myslím,že hodně záleží koho chytneš(jak doktora,tak porodní asistentku a pak i sestřičky).Jinak psala Martinka,že jí Kubíčka včera přikládali k prsu.Prý se přisál,ale mléka má furt málo prý se to musí rozjet samo.Ale,že to bylo nádherný.Prý jí možná umožní ubytování na té dětské klinice a když ne,tak bude muset na nějakou ubytovnu,která je někde daleko :unamused: Domů se jí prý nechce.Dnes je venku pěkně hnusně :frowning2: Zak papa a zase někdy písnu
16. dub 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proberu to s Kamčou,ta ubytovna je prý děs běs. :slight_smile:
Zuzi té porodnice se fakt neboj.Je to holt nemocnice,žádný hotel all inclusive a tak to musíš brát.Však tam snad budeš jen chviličku a uteče to. :slight_smile:
Na víkend hlásí pěkně,tak snad jim ta předpověď vyjde.Dnes totální hnus. :wink:
16. dub 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to si taky říkám že to je na pár dní,tak to člověk musí vydržet.Hlavně budu mít u sebe drobka a to bude na to se těším :slight_smile:
16. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Luci, tak mně je tak nějak jako počasí :slight_smile: Neděle a pondělí byla naprostá katastrofa, ale včera to bylo lepší a dnes je mi taky fajn. Ani žádní poslíčci, tak rychle klepu, abych to nezakřikla. Obdivuju Tě, že takhle přijímáš návštěvy - a dvojitý, ale člověk se k té únavě musí asi postavit čelem a nelitovat se a zvládnout to. Navíc, 2 děti..
Víte, z čeho mám normálně sevřenej žaludek a lechtání? Že s největší pravděpod. příští týden budu maminka.... tomu pořád nemůžu uvěřit :sweat_smile: :grinning:

Zuzi, pošli mi ten mail, ať ho taky mám :wink:
16. dub 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo,to naprosto chápu.Tenhle pocit sevřeného žaludku jse měla taky...
A na návštěvy už se těším!!!Hlavně vytvořit pohodu dětem a já klíďo budu lítat jako fretka. :grinning: :grinning: :grinning:
Držím pěstičky. :sweat_smile:
16. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkytak jsme se nadlábli a zase máme škytavku.Jinak jsem zjistila,že s mimi přetáčí hlavičkou na levo a pak na pravo.Vcera se vyvalovalo na levej bok a skytavku melo v pravo dole.Dnes mě pěkně tlačí pod pravý žebro a škytá vlevo dole.Nevím asi tam fakt nacvičuje na spartakyjádu.Dnes je venku celkem hezky :slight_smile: kéž by to vydrželo.Večer hurá za rodinou.Romi neboj sa přáníčko předám jen furt ještě nevím,kde tedy bude Marta přemístěna.Jinak se mi ted strasně blbě spí nevím nevím co budu dělat ke konci.Nejlíp mi je na zádech.Když ležím na boku,tak to mě po hodině vzbudí a musím se přetočit zase na druhý a pak ani jedno,tak musím na záda.No jo to už vydržíme :slight_smile: Romi jsem zvědavá,co se ten příští týden dozvíš.Napiš,jak jsi dopadla na ozvách papa
17. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevím čím to je ale nezobrazuje se mi na našem počítači odpočítávač. Je tam vidět,jak je veliky zhruba to mimi,ale jinak nic :unamused:
17. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek