• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahojte!!!

Jsem čerstvá těhulka, takže s vámi mám společné jen to bydliště, ale chtěla jsem se zeptat Bleschky, nakoukla jsem do tvého albíčka a viděla ty plenkové kalhotky, látkové.
Moc se mi tyto věci líbí, je to určitě pro mimčo lepší.To jsi koupila v Šumperku? A kde? Nebo na netu?Přijde mi, že je jich hodně druhů a mám v tom trochu zmatek.
Používá to některá tvá kamarádka a máš od ní nějaké zkušenosti? Dík za odpověĎ

Mějte se ,pa
20. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak Martinka(bleschka) je už s malým v Šumperku v kojenáku :slight_smile: Jojo ty pleny koupila v Šumpru pd 1.5.ta paní bude přestěhovaná v pasáži u Jelena.Je to prý fajn sice to je investice,ale prý se to pak určo vrátí a dá se to používat i na druhé mimi.Já osobně budum používat klasiku,ale tohle neodcuzuji :slight_smile: Tak vítám novou těhulku.
Romísku:co ty?Dlouho si tu nebyla jste v pořádku že jo?Mně víkend u našich dal pěkně zabrat.Dnes jsem spíše odpočívala,ale venku nádherně?co zítra cvíčo?Asi uvidíš že?Bajunka mi psala sms,že jí to nevýjde,že se rekonstrukce bytu protáhla tak razí do Brna at je s malou v klídku.zítra na Vás budu myslet a ozvi se :slight_smile:
21. dub 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem tu!!! :slight_smile:
21. dub 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Na cvíčo zítra jdu, teda pokud nezačnu v noci rodit :sweat_smile: :grinning: Bude moje poslední :wink: Že Bajunka nejde mě ani nepřekvapuje...s náma nikam jít nechce :angry: :grinning: Já jsem na vás moc myslela, jak se asi máte na návštěvě. Doufám, že jsi pozdravovala ségru a malou Natálku!?!
Dneska jsme byli s manžou ve městě a potkali jsme Marťu. Je taková ustaraná, to jde vidět, ale víš, co je zajímavý? A krásný? Že měla v očích takovou tu maminkovskou starost. Prostě úplně jinej výraz v očích - maminka. Fakt. Říkala, že tam snad budou ještě 2 týdny. A ukazovala mi Kubíčka v telefonu. Nádhernej. Fakt. A koukal přímo do toho "objektivu". Tak maličkej a už model :grinning:
Jinak podrobnosti Ti řeknu zítra. Joooo a měla bych jít konečně zítra po poledni k holičce, tak se mě miminko asi nelekne :wink:
21. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já jí zítra půjdu po desatý nejspíš navštívit.Mluvila jsem s ní po telefonu a pak jí psala jestli jí to po té desáté vyhovuje,ale ještě se neozvala,tak uvidíme.tak to je fajn,že jim je tak jak je.Ty starosti chápu :wink: Jinak jsem včera myslela,že mě Jirka taky pooveze.Strašně mě bolelo na pravo v podbřišku,jak slepák.Bolelo to i v noci,ale dnes jsem celý den odpočívala,tak je to dobrý :slight_smile: vezli jsme si kočárek -zvláštní pocit-Taky jsme dostali věci na mimi do porodnice od babičky.Mikinka má teda určitou barvu,tak když to bude holčička pojede bud v modrém nebo se něco dokoupí.Neodolala jsem a koupila si v tescu(Cheroky)hezkou halenku vyfotím a dám do albíčka,ale zítra s ní půjdu na cvíčo.V Céáčku 2bodyna vel.62.Jenže jsem zjistila,že nemám žádný pěkný v 56 s dlouhým rukávkem :unamused: musím se zítra po něčem podívat.Máš hezké fotky v albumu :slight_smile: Tak papa
21. dub 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Tak zítra o čtvrt na pět u lékárny, ju? Tak paaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. dub 2008 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé, Zuzi, krásný! Ta halenka je moc pěkná a ty oblečky z porodnice jsou tak sladký!!!!! Budou to naše nejmilovanější cukrlátka :grinning:
21. dub 2008 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeee to je ale pekné a tatínkovi to tam taky moc sluší pozdravuj i mimiska
21. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Psičku děkuji za info o látkovkách a o Martince, tak hlavně ať to zvládnou a jsou v pořádku :wink:
22. dub 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je nová maminka a to Boruvka :slight_smile:
24. dub 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám,že jsem tu zůstala skoro sama.Je tu smutno :frowning2: No snad se to tu trohu vylepší.Pa
25. dub 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.Nejsi sama,jsem tu já... :slight_smile:
Už jsi byla za Romčou?Dnes tady byly holky,Lůca už má krásné bříško a moc ji to sluší.
Ale je tady dnes hnusně,ach jo.
25. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda já vím.Dnes hlásili taky hezky a nic :frowning2: Jirka v práci to je hruza.Romča mi psala,že jí strašně bolí ta jizva a že by snad měla být od neděle na nadstandartu.Vidím to na pondělí,ale uvidím,kdy se ozve :slight_smile: těším se jak bude Kristýnka vypadat,ale bude to určitě princezna.Tak Lůca má už taky břucháček.A kolikátý je týden?Od pondělka jsem na mateřské a za 14 dní nám dělají vyšetření na streptokoka a jdem na ozvičky huráááááááá :slight_smile:
26. dub 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak pak dej echo,co Romík a malá. :slight_smile:
Tady je hezky,my jdem do roubenky,Martin má narozky.
Lůca je 27tt.má nahoře 5 kg.a vypadá to na chlapečka.Ale jen podle pulsu či co,prý to bude kluk jak buk,tak je zvědavá. :slight_smile:
26. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
za Romčou nakonec nejdu má toho dost :frowning2: Psala mi,že to necháme až budou doma a bude s malou sehráná.Ani se jí nedivím podle toho co psala jí to nezávidím.Pak povím přes skype.Papa mě dnes pěkně bolelo břicho.
26. dub 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Halooooooooooo žádná mamina?Ty jo 35tt toto letí.9.5.poradna a čekají nás ozvičky těším se.BAJU:kde to vázne? :slight_smile:
29. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík:musíme to tady spolu záchránit,co???
Letí to jako blázen,já než se vždycky proberu je týden fuč. :wink:
Za chvilku tu máme léto,už se moc těším. :sweat_smile: Ještě dát dolů ty nabraný kilča a bude hej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2008 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata!!!
Tak jsem tady! Od včerejška jsme doma. Je to náročné. Kristýnka má zaražený kakání, tak si to užíváme a já mám pocit, že to absolutně nezvládám. No, ale máme 2. den, tak snad to bude jenom lepší. Akorát se nestačím divit, jak ten čas letí. Myslím, že budu prožívat to pravé šestinedělí, protože jsem totálně rozhozená. :frowning2: Ono by to bylo lepší, kdyby to břicho tak strašně nebolelo. Je to hnus. Navíc, když někdo řekne - to máš dobrý, císař, bez bolesti. TO JO!
Jinak je ale Kristýnka moc krásná a zlatíčko. V noci dokonce spala od půl jedné až do čtvrt na pět. Pak se přepapala a poblinkala :slight_smile:
Zuzi, s tou návštěvou v porodnici....bylo to tam fakt blbý - plný, všichni na nervy, já na pokoji maminku, která teda zrovna nedělala co měla a dětské sestry jenom poučovala, že to, co dělají dělá jejímu dítěti špatně, ale řval jak tur od rána do večera - její vinou. Takže já jsem se vrátila jako úplná totálka, nadstandart nehrozil. Byla jsem šťastná, že za mnou přišel H. a to jsem mu tam ještě chudákovi brečela, takže je blbý, že to tak říkám, ale na nikoho jinýho jsem neměla ani pomyšlení.
Tak jdu hodit ještě pár fotek Kristýnky do alba, než se vzbudí. Zase zajdu, až to půjde. Mějte se, kočenky.
30. dub 2008 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta je užasná na koho je ta prdelka podobná?Moc gratuluji a hurráááááááá alespon jste už doma.Doufám,že Vás uvidím než porodím.Poslíčci někdy fakt dost silný.Včera se manžel lekl mých strií haha :slight_smile: No jo a mimčo nám právě štuká :slight_smile: Mejte se pusu teta :slight_smile:
30. dub 2008 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám na další přidané foto ty jo mám na kahánku.Zamačkávám slzu :slight_smile: No a jsi to ty maminko bych řekla podle výrazu a očiček.Já se těším na to naše i přes to co nás čeká.Zdravím tatku a at užívá dcery :slight_smile:
30. dub 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes 1.Máj a venku hnusně :frowning2: Dnes čekáme návštěvu-ségru,šváru a dětičky tom jsou moje zlatíčka :slight_smile: Půjdem asi do města juknout co se tam děje.Jinak já jsem od včerejška oteklá v obličeji a nevím proč :unamused:
1. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda zase sami.Dnes nám naskočil 36tt toto letí jsem zvědavá v pátek na poradnu a pak na ozvi :slight_smile: Viěla jsem album Borůvečky-hezké.Zpráva od BAJUNKY ležím v nemoc.začala jsem špinit a mít slabé kontrakce.Dávají nám magnézko a když bude vše ok pustí nás ve st domů.Tak papa jdu si vypít maliníkový čajík :slight_smile:
5. kvě 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky.
Tady je nějak pusto. :wink: :slight_smile: Kdepak všechny jste?
boruvecko:jak se s princeznou máte?Ako to zvládáš?Těším se na nějaké info. :sunglasses:
Konečně se udělalo pořádné počásko,tak snad už to vydrží.V červnu mají být vedra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A kdypak pustí Martinku s Kubíčkem???
7. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Luci.
Zvládám to tak, že kdyby manža nebyl doma, tak se z toho zhroutím :confounded: Ještě, že je tak šikovnej a všechno umí a udělá. Kristi se začala budit po dvou hodinách, dnes začala i 2x po půl druhé hodině spánku, takže já jsem totálka. Zítra přijedou naši, tak se těším, už jsem je dlouho neviděla. Idu si vysušit vlasy a rychle si lehnout, aspoň na chvilku. Dnes jsem ještě nebyla v klidu.
Mějte se, zase přijdu :wink:
7. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda mi užíváme jěště dny,kdy jsme sami :slight_smile: Dnes se udelalo,krasne az na vecer,tak jsme byli u nas v hospudce na grilovanym masicku :slight_smile: Jinak po obede jsem s mimipekne schrupla.Martu by snad mohli pustit pristi patek,ale nevi,.Dokupuji zbytek veci a uz vypada spokojeneji.BO0RUVKO:to se časem vylepší ty začátky jsou většinou těžké.Taky nas tro za mesic čeká :slight_smile: Držte se a papa
8. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak se tu po sto letech ukazuju.Stále v celku,ale jsem hlidaná jak národní poklad, už nesmím vůbec pomáhat,takže se otřesně nudím.
Včera mi došla sms od Zuzky,že jsme si to vyměnily, ona je teď v nemocnici,páč ji praskla voda,tak by se měl mimísek narodit do 3 dnů. A váhový odhad mají 2,5kg.
10. kvě 2008 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratulaci jsem posílala borůvko už po Zuzce,ale teď když jsem Kristýnku viděla tak musím pochválit,že jste si ji udělali moc pěkně, je to krasotinka.
10. kvě 2008 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Baju.
Děkujeme za gratulaci, on manža říkal, že si dal záležet, a že je to vidět :grinning: Akorát nechápu, jak se všichni dohadujou, komu je podobná... To přece ani nejde. Je tak maličká a miminkovská, že já v ní vidím jenom Kristýnku :slight_smile:
Na Zuzku myslím celej víkend a jsem jak na trní. Dnes psala, že zatím nic, že čekají na verdikt velké vizity. Taky je, myslím, chudinka plná očekávání a oni to tak prodlužujou.. :angry:
U nás je to už lepší. Já už nejsem tak unavená, přes den si jdu lehnout vzácně a začaly jsme s malou být sehrané, ikdyž minulá noc byla docela drsná. Je mi líto manži, dnes byl první den v práci a ono...je pořád za volantem, tak snad Kristi přestane v noci stávkovat a bude spinkat. Aby si taky odpočinul.
Tak já idu chystat koupání pro mimčo. Papa :wink:
12. kvě 2008 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jsme furt 2v1 a jeste k tomu z nemocnice nastydly.Dnes mi v poradne sestra řekla,že nemame streptokoka,ale zato opet strevniho bacila.Dost jsem to mivala i pred tehotenstvim.Ale uvidime zda mi příští pondeli na to neco daji.To jdu i na ozvi,tak uvidime.Jinak brisko vyrostlo tak davam foto do alba :slight_smile: paaa ja jdu odpocivat jsem grogy :frowning2:
13. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek