• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Zuzi, přáníčko je moc krásný a fakt jak na Kristýnku dělaný :dizzy_face: Děkujeme. Jdu Ti očumovat album a taky si do svýho něco hodím :wink:
14. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvečko:tak to se těším na nové foto.
Taky něco přidám. :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee krasna mala zas v ni vidim Honzu,ale to se ted bude asi často menit :slight_smile: Mejte se paaaaaaaaa
14. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI:taky krasny fotecky to už je velka holka a podobna?Fakt nevim na koho ma zvlastni kukadla,ale jak dada v tom kocarku vidim pusu Dadika.Pa ja jdu odpocivat natekly nohy a bolej Ahhhhhhhhooooooooooojjjjjjjjj
15. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Luci, krásný fotky. To není možný, že ten čas tak letí. Je to už slečna veeeliká :wink: Taky se těším, až bude Kristi reagovat a dělat ptákoviny a smát se tomu, co na ni budeme dělat. Teď jsou zatím jenom malilinkatý náznaky, že na ni volám Kristýýýýnkooo...tak se občas napošesté otočí :grinning: Ale prej je dítě po 14ti dnech schopný poznat, když ho často oslovuješ jménem, že to patří jemu. Tak snad jooo.
Zuzi, to je pravej krásnej předporodní pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ani jsem Ti neřekla, jak Ti to moc slušelo, když jsi tady byla. Krásná halenka! :confused: :dizzy_face:
15. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, chci se zeptat, jak máš v albu fotku a malá je tam ve vaně, tak leží na takovým lehátku dobrym. Co to je za lehátko, jak se s tím pracuje, je dobrý? A kde jste ho koupili???? Trošku otázek... :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda to kupovali myslim v Šumperku v Bambínu :slight_smile: Je dobry ja mam podobny je potaženya konstrukce latkou,ale segra ti napíše víc.Co Vy?To jsou hicáky.Já se zatím držím,ale tak 2 týdny a at je bobek venku :slight_smile: papa
18. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi.
U nás dobrý. Včera jsme byli u našich. No, naše první větší cesta. Byla jsem vyřízená. Navíc malá měla v noci a dneska do teď bolení bříška. Chudinka. Dnes budu celej den spát :slight_smile: Ještě, že je dneska tak hnusně. Počasí akorát na spinkání :wink: .
Jinak, když už jsme u toho Bambina...to je otřes tam. Já tam tak nerada chodím. Jsou nepříjemný ty prodavačky a urýpaný. Chtěli jsme si objednat nafukovací kolečka na kočárek a smůůůůla. Začali jsme v Bambinu, ale tam nás odbyli, pak jsme obvolali snad celou republiku a byla to akce výrobce - jednorázová, všechny se prodali a už se nedělají. A kterej obchodník je ještě má, tak je dá jedině k novýmu kočárku. Dobrý, ne? Hlavně, že když jsme ho kupovali, tak pro nikoho nebyl nic problém - s objednáním koleček :angry:
18. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moc bych nespolíhala na dva týdny, že bude bobek venku, páč jak vidíme, tak začínají bouřky a jak je známo, tak v bouřkách se nejvíc rodí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.
Jo,jo v Bambinu zá pár kaček a Naty je v něm naprosto šťastná a my máme volné ruce. :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím,že se v něm cítí bezpečněji než na rukách a,že je nad všechny ty super moderní lehátka.Je potažen froté pružnou látkou,fakt super!!! :wink:
Jinak máte holky nádherný fotky!!! :sweat_smile: se kochám...
18. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co bajunka???
Děti spokojeně chrupou,tak se jdu věnovat mužíčkovi. :sweat_smile:
Zase brzo napísanou a snad i naviděnou.
18. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak máme venku krásné počasí :angry: , akorát na vycházku s kočárkem :grinning: Kristýnka je nemocná - je brutálně zahleněná chudinka, že nemůže ani plakat. Tak odsáváme. Navíc ji trápí prdíky, ale s těma už je to lepší. Nechtěla jsem, ale nakonec jsem jí dala kapičky, aby se jí ulevilo. Tak si užíváme. To lehátko se mi líbí, tak se přemůžu a půjdu se do Bambina zeptat. Já mám takový plastový, ale to je na hovno... :sweat_smile: A ona sebou začíná už šmejkat a i v náručí je nepředvídatelná. Bude jí v pátek měsíc a co už dokáže! Z jedné strany postýlky se dostane na druhou ani nevím jak. Fakt ji člověk nesmí mimo postýlku nechat bez dozoru. Ale to je jasný, že jo :wink:
Tak jsem si tady postěžovala :slight_smile: a jak jste na tom vy? Co Zuzi? Ještě je 2 v 1?
20. kvě 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi dnes na cvíču a furt 2v1 byla jsem dnes s Jiřkou u Marti a Kubíček taky pěkně roste,ale spinkal tak jsme na něj jen jukli.Ahojda jdu odpočívat :slight_smile:
20. kvě 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky.
Zuzi,už jen chvilku a budete tři. :wink: Teda to už jste,ale tak nějak jinak. :grinning: :grinning: :grinning:
My dnes po kontrole:Naty má 5,04Kg. a dostala hexavakcínu.Byla moc hodná,neplakala a dokonce se po očkování na paní doktorku smála.
:sweat_smile:
Obě dět mají očkované ramínko olrajt :wink: ,takže přeočkování až v 11ti letech.
boruvečko,to už bude malé měsíc?Fakt to děsně letí.Já když teď prohlížím fotky s mrňátky,tak už to ani není pravda.
Užívám si každou chvilku,ale i tak to děsně utíká. :wink:
20. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím! :slight_smile:
Jsme sice už víc než týden doma, ale jaksi jsem neměla čas něco napsat. Přidala jsem nějaký fotečky do alba, zatím jen z inkubátorů v HK a Špk a z kojeňáku. No a teď jdu zase rychle nakrmit Kubíčka. :slight_smile:
23. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda mamino Huraaaaaaaaa ja vim ze nemas moc cas,ale jsem rada,že tě tu po dlouhe dobe vidim i s mimiskem. :slight_smile:
23. kvě 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeee a ty fotecky nadhera pekna rodinka :slight_smile:
23. kvě 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Marťo!!!!!!!!!!!!!!
Jééé, ten byl ale maličkej! Ale je nádhernej. Fakt. A strašně moc vám to sluší!!!!!

Holky, nedám dopustit na odsavačku hlenů na vysavač. Úžasná, nejúčinější věc. Kristi u toho ani nebrečí, za dvě vteřiny je po všem a fakt důkladně. Jsme všichni jacísi nemocní.
23. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Romi to je dobře s tou odsávačkou. Já ji chtěla vyzkoušet, ale už nebylo co odsávat, když jsme přišli domů. Ve středu jsme byli u doktorky zase autem, váha 2,7kg, no a říkala jsem si,že jestli si koupím ten šátek na nošení, jak mám v plánu, tak budeme k doktorce chodit v šátku. Říkala sice, že tam zatím nikomu od nich kočárek neukradli, ale já to riskovat nebudu.
No už pláče, tak ho jdu nakrmit. To zase bude řev u přebalování, maminka se z toho brzo zblázní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
24. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky občas (často :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) pocit, že se z toho zblázním. Hlavně v noci. Už jsme dali nunyna. Byla jsem proti, ale ona si ho vášnivě podudlá, vyplivne a spí, tak snad to tak zůstane :slight_smile: Dneska budeme koupat. Kristýnka nespinká, má čas bdění, takže už skoro 2 hodiny střídavě dudlá a pláče...ale už jsem slyšela, že se pokakala, tak snad bolení přešlo. S tím kočárkem to taky nechci riskovat, ale asi mi nic jinýho nezbyde.
Už zase brečíme, tak půjdem koupat, ať se trošku unaví.
24. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si na dudlik zvykli už v kojeňáku, takže teď máme taky takovej - ten kulatej a už se bez něj asi neobejdeme. :sweat_smile: Kubík taky jednou spí a jednou nespí, kouká, vyhazuje dudlík a pak brečí a chce ho zpátky. Taky máme bolení bříška, tak máme kapičky, Pupík a fenyklový čajík.
Musím si postěžovat - já jsem se vždycky bála, že nebudu moct kojit, od začátku po porodu jsem dělala všechno proto, abych měla mlíko - nejdřív jsem musela ručně odstříkávat do plínky, pak na odsávačce, pak jsem ho pomalu mohla začít přikládat, dokrmovala jsem stříkačkou, v kojeňáku jsem kojila třeba půl hodiny, ale vypil vždycky tak 5 nebo 10 ml, jen jednou 15,20 a 25, až předposlední den mi dali lahev - to byla proti stříkačce děsná úleva, ještě teď trochu kojím, ale přeze všechnu snahu si prostě musím přiznat, že už to na dlouho asi nebude. Bylo to pro mě těžký se s tím smířit. Ale proč to vlastně všechno píšu - právě jsem se dozvěděla, co prohlásila švagrová - že si za to můžu sama, že bych to rozkojila. Tak jsem si pobrečela a musela vám to napsat. Vy mě snad pochopíte. Nebo je snad ještě něco, co bych pro to mohla udělat? :frowning2:
24. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem si zase u Martinčiných fotech pěkně pořvala,jsem teď hrozná cíťa.Máte nádherného chlapečka a Tobě i taťkovi rodičovství moc sluší.
Romčo:fotka alá zívačka nemá chybu-úúúžasná!!!
Zuzičku,Ty už máš teda pupendo a řekla bych,že vyloženě klučičí není. :wink: Ale já na tyhle pověry moc nevěřím. :sweat_smile:
Marti:švagrová je pěkná trubka,asi si ji podám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Není to pravda,vím to z vlastní zkušenosti.Někdo prostě ten dar má(těm se to žvaní)a někdo prostě ne.Ty jsi pro to udělala maximum,tak neplač,je hloupá. :angry:
A Kubíček bude spokojený i na UM.Opakuji:jak říká jedna naše dvojmamina únorovka-lepší mateřská láska než mateřské mléko a tak to je.Já dala maximálně 30ml.a to jsem kojila,odsávala.....ve dne v noci.Byl to kolotoč a stejně jsem se nerozkojila.Pohodu jsem měla,pitný režim též,homeopatika jsem baštila,pila litry melty,jedla vitamíny a stejně jsem víc nedala,potom dýl ba naopak.
Takže UM zdar a netrap se,jsi milionová maminka. :slight_smile:
A holky neblázněte ještě,bude hůř.Nám se Natálka po úterním očkování otočila o 180 stupňů a jsme z toho špatný.Snad to opravdu bude po tom očkování+je trošku nachlazená a brzo to bude zase naše sluníčko Natálka.Jinak jedem směr Bohnice. :grinning: :grinning: :grinning: Je mi ji chudinky strašně líto.
Všechny se moc opatrujte a brzo pááá.
24. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci DÍKY MOC! :slight_smile: Máš pravdu. Tohle pochopí jen rozumní lidi a ti, co to zažili. A ostatní ať jdou někam. :angry:
24. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo, švagrová je tak trochu pinda :sweat_smile: . Měla by se starat o sebe, má asi svých problémů málo! Hele, po Nutrilonku Ti bude aspoň dýl spinkat. Jéééžiš, je tolik maminek, co nekojí a myslím, že když se tím přestaneš stresovat a začneš jenom s UM, tak budeš v pohodě a Kubík taky. A o to jde! Švagrová Ti akorát závidí takový krásný miminko!
Já mám zase s kojením ten problém, že z levýho prsa nám to jaksi nejde. Ať dělám co dělám, tak prostě nezůstane přisátá a polyká tolik vzduchu, že ji to po chvilce bolí a brečí. A já jsem z toho maximálně nervózní. Ale asi za to můžu já. Jenže nevím, co můžu dělat špatně. Kdyby to tak šlo - kojit jenom z pravýho :grinning:
My jsme nemocní a místo toho, aby to bylo lepší, tak je to horší. Nejhorší je, že 5x za noc prostě vstát musím a nemám to holt jak vypotit a vyspat se. Je to děs! Jsem úplná totálka. Proč všechno musíme vydržet jenom my ženský??? :angry:
Marťo, chci jet v úterý s Kristi do cvičení. Nechceš jet taky? :dizzy_face:
25. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda dnes krasně.Manžel v praci a my stale 2v1.Jinak koukam jake starosti i radosti na me cekaji.No uvidime.Tak se mejte :slight_smile:
25. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi - taky jsem to měla v plánu-jet se podívat do cvičení, akorát jsem se teď dívala na netu na počasí a zítra má být asi škaredě,snad bouřky nebo co :angry: , tak uvidím,ale jinak bych určitě jela. :wink:
A s tím kojením by Ti třeba mohla pomoct ta paní z laktační poradny.
Ty jo, Ty vstáváš 5x za noc? To si nedovedu představit. My máme krmení zatím pravidelně po 3 hodinách přes den - v 7,10,13,16 a 19 a v noci po 4 hod ve 23 a ve 3.
Počkej, vy jste nemocní, tak to se k vám nebudeme raději moc přibližovat! :grinning: :wink:
26. kvě 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky jsem chtela jit na cvico no uvidime.Kamaradka slavi narozky,tak bych se tam sla mozna jen podivat,kdybych vedela,že pujdete.Jo novina-BOXAN je fuc vyhodili ho.Dnes jsem byla na zaznamu a uz tam je psanej Vyslouzil.Tak papa :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
No, nemocná už jsem jenom já. Kristýnce ještě odsáváme a myslím, že ještě dlouho budem.. S tím kojením je to už taky lepší, možná to bylo tím, jak byla nemocná. Sice si občas dává ještě vzduch, ale není to tak hrozný :dizzy_face: My spinkáme 2 hodiny!!!!! A to když se zadaří. Já přebalím, nakojím, brkneme, spíme...a to všechno trvá 2,5 h. Takže my kojíme třeba v osum, pak v deset, pak třeba o půl jedné nebo až v jednu, ve tři, o půl šesté...žádná pravidelnost v tom ale ještě není. Tiše závidím jedenáctou a třetí hodinu ranní!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
Do cvíča pojedem, když nebude bouřka. Ale když bude pršet, tak pojedem taky, ne? Ale v bouřce bych nešla. Napíšem si smsku, ju? :wink:
Zuzi, jestli mají být bouřky - a že je tam pěkně dusno!, tak se honem dobal do porodnice :grinning: . O Boxanovi víme.
26. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda nic nevím! Boxana že vyhodili? To by mě teda zajímalo proč. I když já bych věděla. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubíkovi se očička nelepší, spíš naopak, ráno je měl obě zalepený, tak se jdeme raději ukázat paní doktorce. :frowning2:
Doufám, že nám to vyjde s tím cvíčem, ale dlouho tam raději nebudeme. :wink:
27. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky co se zitra sejit tak po jedne ve meste(zalezi teda kdy krmite ty svoje robatka a jake bude pocasi)Poklabosime jeste nez budu rodit.Ja dnes byla i pres to horko ve meste a delalo mio to naopak dobre :slight_smile: DIVNY :unamused: No uvidime co to semnou udela vecer jestli zas jak obvykle nebudu poslikovat :slight_smile: Pisnete at vim.Jiřka BY SLA KOLEM PUL DRUHE TAKY!!Zatim papa ted jdu uz ale odpocivat :slight_smile:
27. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek