Šumperk a okolí

Ahojte holky, najdou se nějaké maminy s dětmi na pokec a procházky ve městě Šumperku?pište ať je nás co nejvíce...
boruvecka26
14. kvě 2008
Zuzi, přáníčko je moc krásný a fakt jak na Kristýnku dělaný x-) Děkujeme. Jdu Ti očumovat album a taky si do svýho něco hodím 😉
lucinamamina
14. kvě 2008
boruvečko:tak to se těším na nové foto.
Taky něco přidám. 🙂
psicek
14. kvě 2008
jeeee krasna mala zas v ni vidim Honzu,ale to se ted bude asi často menit 🙂 Mejte se paaaaaaaaa
psicek
15. kvě 2008
LUCI:taky krasny fotecky to už je velka holka a podobna?Fakt nevim na koho ma zvlastni kukadla,ale jak dada v tom kocarku vidim pusu Dadika.Pa ja jdu odpocivat natekly nohy a bolej Ahhhhhhhhooooooooooojjjjjjjjj
boruvecka26
15. kvě 2008
Jéé, Luci, krásný fotky. To není možný, že ten čas tak letí. Je to už slečna veeeliká 😉 Taky se těším, až bude Kristi reagovat a dělat ptákoviny a smát se tomu, co na ni budeme dělat. Teď jsou zatím jenom malilinkatý náznaky, že na ni volám Kristýýýýnkooo...tak se občas napošesté otočí 😃 Ale prej je dítě po 14ti dnech schopný poznat, když ho často oslovuješ jménem, že to patří jemu. Tak snad jooo.
Zuzi, to je pravej krásnej předporodní pupek :-p 😃 A ani jsem Ti neřekla, jak Ti to moc slušelo, když jsi tady byla. Krásná halenka! =-) x-)
boruvecka26
17. kvě 2008
Luci, chci se zeptat, jak máš v albu fotku a malá je tam ve vaně, tak leží na takovým lehátku dobrym. Co to je za lehátko, jak se s tím pracuje, je dobrý? A kde jste ho koupili???? Trošku otázek... :-N 😃 :-p
psicek
18. kvě 2008
Ahojda to kupovali myslim v Šumperku v Bambínu 🙂 Je dobry ja mam podobny je potaženya konstrukce latkou,ale segra ti napíše víc.Co Vy?To jsou hicáky.Já se zatím držím,ale tak 2 týdny a at je bobek venku 🙂 papa
boruvecka26
18. kvě 2008
Ahoj Zuzi.
U nás dobrý. Včera jsme byli u našich. No, naše první větší cesta. Byla jsem vyřízená. Navíc malá měla v noci a dneska do teď bolení bříška. Chudinka. Dnes budu celej den spát 🙂 Ještě, že je dneska tak hnusně. Počasí akorát na spinkání 😉 .
Jinak, když už jsme u toho Bambina...to je otřes tam. Já tam tak nerada chodím. Jsou nepříjemný ty prodavačky a urýpaný. Chtěli jsme si objednat nafukovací kolečka na kočárek a smůůůůla. Začali jsme v Bambinu, ale tam nás odbyli, pak jsme obvolali snad celou republiku a byla to akce výrobce - jednorázová, všechny se prodali a už se nedělají. A kterej obchodník je ještě má, tak je dá jedině k novýmu kočárku. Dobrý, ne? Hlavně, že když jsme ho kupovali, tak pro nikoho nebyl nic problém - s objednáním koleček ]-(
boruvecka26
18. kvě 2008
Jo a moc bych nespolíhala na dva týdny, že bude bobek venku, páč jak vidíme, tak začínají bouřky a jak je známo, tak v bouřkách se nejvíc rodí! :-p 😃 😃
lucinamamina
18. kvě 2008
Ahojda.
Jo,jo v Bambinu zá pár kaček a Naty je v něm naprosto šťastná a my máme volné ruce. 😃 😃 😃
Myslím,že se v něm cítí bezpečněji než na rukách a,že je nad všechny ty super moderní lehátka.Je potažen froté pružnou látkou,fakt super!!! 😉
Jinak máte holky nádherný fotky!!! :-N se kochám...
lucinamamina
18. kvě 2008
Co bajunka???
Děti spokojeně chrupou,tak se jdu věnovat mužíčkovi. :-N
Zase brzo napísanou a snad i naviděnou.
boruvecka26
20. kvě 2008
Ahoj holky.
Tak máme venku krásné počasí ]-( , akorát na vycházku s kočárkem 😃 Kristýnka je nemocná - je brutálně zahleněná chudinka, že nemůže ani plakat. Tak odsáváme. Navíc ji trápí prdíky, ale s těma už je to lepší. Nechtěla jsem, ale nakonec jsem jí dala kapičky, aby se jí ulevilo. Tak si užíváme. To lehátko se mi líbí, tak se přemůžu a půjdu se do Bambina zeptat. Já mám takový plastový, ale to je na hovno... :-N A ona sebou začíná už šmejkat a i v náručí je nepředvídatelná. Bude jí v pátek měsíc a co už dokáže! Z jedné strany postýlky se dostane na druhou ani nevím jak. Fakt ji člověk nesmí mimo postýlku nechat bez dozoru. Ale to je jasný, že jo 😉
Tak jsem si tady postěžovala 🙂 a jak jste na tom vy? Co Zuzi? Ještě je 2 v 1?
psicek
20. kvě 2008
Zuzi dnes na cvíču a furt 2v1 byla jsem dnes s Jiřkou u Marti a Kubíček taky pěkně roste,ale spinkal tak jsme na něj jen jukli.Ahojda jdu odpočívat 🙂
lucinamamina
20. kvě 2008
Ahojda holky.
Zuzi,už jen chvilku a budete tři. 😉 Teda to už jste,ale tak nějak jinak. 😃 😃 😃
My dnes po kontrole:Naty má 5,04Kg. a dostala hexavakcínu.Byla moc hodná,neplakala a dokonce se po očkování na paní doktorku smála.
:-N
Obě dět mají očkované ramínko olrajt 😉 ,takže přeočkování až v 11ti letech.
boruvečko,to už bude malé měsíc?Fakt to děsně letí.Já když teď prohlížím fotky s mrňátky,tak už to ani není pravda.
Užívám si každou chvilku,ale i tak to děsně utíká. 😉
bleschka
23. kvě 2008
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím! 🙂
Jsme sice už víc než týden doma, ale jaksi jsem neměla čas něco napsat. Přidala jsem nějaký fotečky do alba, zatím jen z inkubátorů v HK a Špk a z kojeňáku. No a teď jdu zase rychle nakrmit Kubíčka. 🙂
psicek
23. kvě 2008
Ahojda mamino Huraaaaaaaaa ja vim ze nemas moc cas,ale jsem rada,že tě tu po dlouhe dobe vidim i s mimiskem. 🙂
psicek
23. kvě 2008
Jeeeeeeeeee a ty fotecky nadhera pekna rodinka 🙂
boruvecka26
23. kvě 2008
Ahooj Marťo!!!!!!!!!!!!!!
Jééé, ten byl ale maličkej! Ale je nádhernej. Fakt. A strašně moc vám to sluší!!!!!

Holky, nedám dopustit na odsavačku hlenů na vysavač. Úžasná, nejúčinější věc. Kristi u toho ani nebrečí, za dvě vteřiny je po všem a fakt důkladně. Jsme všichni jacísi nemocní.
bleschka
24. kvě 2008
Ahojky,Romi to je dobře s tou odsávačkou. Já ji chtěla vyzkoušet, ale už nebylo co odsávat, když jsme přišli domů. Ve středu jsme byli u doktorky zase autem, váha 2,7kg, no a říkala jsem si,že jestli si koupím ten šátek na nošení, jak mám v plánu, tak budeme k doktorce chodit v šátku. Říkala sice, že tam zatím nikomu od nich kočárek neukradli, ale já to riskovat nebudu.
No už pláče, tak ho jdu nakrmit. To zase bude řev u přebalování, maminka se z toho brzo zblázní. :-p 😃 😉
boruvecka26
24. kvě 2008
Já mám taky občas (často :-p ) pocit, že se z toho zblázním. Hlavně v noci. Už jsme dali nunyna. Byla jsem proti, ale ona si ho vášnivě podudlá, vyplivne a spí, tak snad to tak zůstane 🙂 Dneska budeme koupat. Kristýnka nespinká, má čas bdění, takže už skoro 2 hodiny střídavě dudlá a pláče...ale už jsem slyšela, že se pokakala, tak snad bolení přešlo. S tím kočárkem to taky nechci riskovat, ale asi mi nic jinýho nezbyde.
Už zase brečíme, tak půjdem koupat, ať se trošku unaví.
bleschka
24. kvě 2008
My jsme si na dudlik zvykli už v kojeňáku, takže teď máme taky takovej - ten kulatej a už se bez něj asi neobejdeme. :-N Kubík taky jednou spí a jednou nespí, kouká, vyhazuje dudlík a pak brečí a chce ho zpátky. Taky máme bolení bříška, tak máme kapičky, Pupík a fenyklový čajík.
Musím si postěžovat - já jsem se vždycky bála, že nebudu moct kojit, od začátku po porodu jsem dělala všechno proto, abych měla mlíko - nejdřív jsem musela ručně odstříkávat do plínky, pak na odsávačce, pak jsem ho pomalu mohla začít přikládat, dokrmovala jsem stříkačkou, v kojeňáku jsem kojila třeba půl hodiny, ale vypil vždycky tak 5 nebo 10 ml, jen jednou 15,20 a 25, až předposlední den mi dali lahev - to byla proti stříkačce děsná úleva, ještě teď trochu kojím, ale přeze všechnu snahu si prostě musím přiznat, že už to na dlouho asi nebude. Bylo to pro mě těžký se s tím smířit. Ale proč to vlastně všechno píšu - právě jsem se dozvěděla, co prohlásila švagrová - že si za to můžu sama, že bych to rozkojila. Tak jsem si pobrečela a musela vám to napsat. Vy mě snad pochopíte. Nebo je snad ještě něco, co bych pro to mohla udělat? 😞
lucinamamina
24. kvě 2008
Ahoj holky.
Tak jsem si zase u Martinčiných fotech pěkně pořvala,jsem teď hrozná cíťa.Máte nádherného chlapečka a Tobě i taťkovi rodičovství moc sluší.
Romčo:fotka alá zívačka nemá chybu-úúúžasná!!!
Zuzičku,Ty už máš teda pupendo a řekla bych,že vyloženě klučičí není. 😉 Ale já na tyhle pověry moc nevěřím. :-N
Marti:švagrová je pěkná trubka,asi si ji podám. :-p Není to pravda,vím to z vlastní zkušenosti.Někdo prostě ten dar má(těm se to žvaní)a někdo prostě ne.Ty jsi pro to udělala maximum,tak neplač,je hloupá. ]-(
A Kubíček bude spokojený i na UM.Opakuji:jak říká jedna naše dvojmamina únorovka-lepší mateřská láska než mateřské mléko a tak to je.Já dala maximálně 30ml.a to jsem kojila,odsávala.....ve dne v noci.Byl to kolotoč a stejně jsem se nerozkojila.Pohodu jsem měla,pitný režim též,homeopatika jsem baštila,pila litry melty,jedla vitamíny a stejně jsem víc nedala,potom dýl ba naopak.
Takže UM zdar a netrap se,jsi milionová maminka. 🙂
A holky neblázněte ještě,bude hůř.Nám se Natálka po úterním očkování otočila o 180 stupňů a jsme z toho špatný.Snad to opravdu bude po tom očkování+je trošku nachlazená a brzo to bude zase naše sluníčko Natálka.Jinak jedem směr Bohnice. 😃 😃 😃 Je mi ji chudinky strašně líto.
Všechny se moc opatrujte a brzo pááá.
bleschka
24. kvě 2008
Luci DÍKY MOC! 🙂 Máš pravdu. Tohle pochopí jen rozumní lidi a ti, co to zažili. A ostatní ať jdou někam. ]-(
boruvecka26
25. kvě 2008
Marťo, švagrová je tak trochu pinda :-N . Měla by se starat o sebe, má asi svých problémů málo! Hele, po Nutrilonku Ti bude aspoň dýl spinkat. Jéééžiš, je tolik maminek, co nekojí a myslím, že když se tím přestaneš stresovat a začneš jenom s UM, tak budeš v pohodě a Kubík taky. A o to jde! Švagrová Ti akorát závidí takový krásný miminko!
Já mám zase s kojením ten problém, že z levýho prsa nám to jaksi nejde. Ať dělám co dělám, tak prostě nezůstane přisátá a polyká tolik vzduchu, že ji to po chvilce bolí a brečí. A já jsem z toho maximálně nervózní. Ale asi za to můžu já. Jenže nevím, co můžu dělat špatně. Kdyby to tak šlo - kojit jenom z pravýho 😃
My jsme nemocní a místo toho, aby to bylo lepší, tak je to horší. Nejhorší je, že 5x za noc prostě vstát musím a nemám to holt jak vypotit a vyspat se. Je to děs! Jsem úplná totálka. Proč všechno musíme vydržet jenom my ženský??? ]-(
Marťo, chci jet v úterý s Kristi do cvičení. Nechceš jet taky? x-)
psicek
25. kvě 2008
Ahojda dnes krasně.Manžel v praci a my stale 2v1.Jinak koukam jake starosti i radosti na me cekaji.No uvidime.Tak se mejte 🙂
bleschka
26. kvě 2008
Ahoj Romi - taky jsem to měla v plánu-jet se podívat do cvičení, akorát jsem se teď dívala na netu na počasí a zítra má být asi škaredě,snad bouřky nebo co ]-( , tak uvidím,ale jinak bych určitě jela. 😉
A s tím kojením by Ti třeba mohla pomoct ta paní z laktační poradny.
Ty jo, Ty vstáváš 5x za noc? To si nedovedu představit. My máme krmení zatím pravidelně po 3 hodinách přes den - v 7,10,13,16 a 19 a v noci po 4 hod ve 23 a ve 3.
Počkej, vy jste nemocní, tak to se k vám nebudeme raději moc přibližovat! 😃 😉
psicek
26. kvě 2008
Ahoj holky taky jsem chtela jit na cvico no uvidime.Kamaradka slavi narozky,tak bych se tam sla mozna jen podivat,kdybych vedela,že pujdete.Jo novina-BOXAN je fuc vyhodili ho.Dnes jsem byla na zaznamu a uz tam je psanej Vyslouzil.Tak papa 🙂
boruvecka26
26. kvě 2008
Ahoj holky.
No, nemocná už jsem jenom já. Kristýnce ještě odsáváme a myslím, že ještě dlouho budem.. S tím kojením je to už taky lepší, možná to bylo tím, jak byla nemocná. Sice si občas dává ještě vzduch, ale není to tak hrozný x-) My spinkáme 2 hodiny!!!!! A to když se zadaří. Já přebalím, nakojím, brkneme, spíme...a to všechno trvá 2,5 h. Takže my kojíme třeba v osum, pak v deset, pak třeba o půl jedné nebo až v jednu, ve tři, o půl šesté...žádná pravidelnost v tom ale ještě není. Tiše závidím jedenáctou a třetí hodinu ranní!!! :-p ]-( 😃
Do cvíča pojedem, když nebude bouřka. Ale když bude pršet, tak pojedem taky, ne? Ale v bouřce bych nešla. Napíšem si smsku, ju? 😉
Zuzi, jestli mají být bouřky - a že je tam pěkně dusno!, tak se honem dobal do porodnice 😃 . O Boxanovi víme.
bleschka
27. kvě 2008
No já teda nic nevím! Boxana že vyhodili? To by mě teda zajímalo proč. I když já bych věděla. 😃 :-p
Kubíkovi se očička nelepší, spíš naopak, ráno je měl obě zalepený, tak se jdeme raději ukázat paní doktorce. 😞
Doufám, že nám to vyjde s tím cvíčem, ale dlouho tam raději nebudeme. 😉
psicek
27. kvě 2008
Ahoj holky co se zitra sejit tak po jedne ve meste(zalezi teda kdy krmite ty svoje robatka a jake bude pocasi)Poklabosime jeste nez budu rodit.Ja dnes byla i pres to horko ve meste a delalo mio to naopak dobre 🙂 DIVNY :-| No uvidime co to semnou udela vecer jestli zas jak obvykle nebudu poslikovat 🙂 Pisnete at vim.Jiřka BY SLA KOLEM PUL DRUHE TAKY!!Zatim papa ted jdu uz ale odpocivat 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli