• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahojda maminky a skoro maminky. :wink: :slight_smile:
Jak zvládáte vedra a co mimísci?Nátálka včera byla z toho vedra vykolejená.Spinkala,ale ne tvrdě a vrtěla se.Zjistila jsem,že je ji líp doma ve vyvětrané chladné místnosti než venku.Uvidíme,no musíme si zvyknout,že?teď to asi jinak nebude.
Ale ťukám třikrát,máme zase naši spkojenou Natynku. :sweat_smile: Doufám,že to byla reakce na očkování či sprut a bude to zase o.k.Teď chrupe v postýlce,tak si dávám kafčo a koníkuju. :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Luci, závidím spokojenou Natálku. Já jsem nahromadě, jsem totálně hotová - dutiny, krk, hrtan, hlava...Noc byla peklo. Navíc Kristýka má od včera od večera brutální, ale brutální bolení bříška a zaražený větry. Musela jsem někde udělat chybu, ale kde? Že by hektolitry čaje s medem? Je mi jí líto, strašně moc. Řve tak, jak jsem ji nikdy neslyšela řvát. Radši nebudu nic jíst a pít jenom čistou vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Kdybych byla já aspoň fit, tak to zvládám, ale takhle je to krize největší. Tatínek teď vozí venku (asi šel chudák na pivo - zničenej z práce, ale je zlatej!). Snad to bude už lepší. Dostala kapičky, rourku :sweat_smile: a namazaly jsme pupík. Chchchch.....jo.
28. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvecko a co zkusit ty probiotický kapičky nebo homeopatika???Když jsem projížděla pár diskusí,tak tam psaly maminy,že se jim tím problém vyřešil na 100%.Některé maminky můžou plácat páté přes deváté a pohoda,jiné se jen podívají na čerstvé pečivo a katastrofa.
No,pokud bys chtěla poradit,tak písni. :slight_smile:
Chápu Tě,tohle je strašný.
Tak dobrou klidnou. :sweat_smile:
28. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hlasim ze mi stale 2v1,ale rano mi po seste psala Jiřinka,že razí do porodky,že noc byla vesela.Tak to holcine moc prejme a ja dam pak vedet nove info.Ja si myslela,že se mi to po včerejsim dnu taky rozjede po tom litani a to jeste na slunku.No asi se tam mimcu tůze libi a nechce ven.Dokonce ted zadny bolesti jako pred tim.Nemam pocit,ze bych mela rodit.Ale nebudu se nervovat :wink: Luci psala mi Paja,ze mam na 9..6 zamluveny nadstandart no ale to by musela byt velka nahoda,aby se to povedlo na termin.Tak papa dnes pekne zatazeno :frowning2:
29. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu mame dalsi prirustek.Jiřince ze cvica se narodila Karolinka dnes v 10.30.Ma 3385g a 48cm.Veeeeeeeelka gratulace.Tak uz jen Já a Bajunka :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je paráda! A kdyby vydržela ještě 1 den, tak rodila v termínu, což se každé nepodaří, že? :grinning: :wink:
A Zuzi Ty už bys teda taky mohla, ať jsme kompletní! :sunglasses:

Koupila jsem nám šátek na nošení MAM Earth. Trvalo mi pěkně dlouho, než se mi podařilo tam Kubíka dát, ale nejsem si jistá, že jsem ho tam měla správně, takže musím zítra nebo v pondělí za paní Bláhovou do Světa plen, ať mi to zkontroluje. :unamused: Ale - Kubík zase nemohl hodinu usnout a jak jsem ho dala do toho šátku, tak usnul hned! :slight_smile: Takže vychytáme chybičky a budeme se pěkně nosit. Je to úžasný! :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Luci, doktorka mi taky dávala leták na ty probiotický kapky - drahý jako kráva a říkala, že ve většině případů je to k ničemu. Tak já nevím. Budí se mi beruška, ještě příjdu.
29. kvě 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se po dlouhé době ukazuju :slight_smile: ,stále vcelku, bohužel,podle odhadů má ma malá už 3,5kg :unamused: ,kdo to má pak tlačit, dnes jsem byla na kontrole a na porod to nevypadá,trošku už se otvírám prej tak na prst a možná kousek(asi mi chtěla udělat radost, když viděla můj nešťastnej výraz.Vedra jsou strašný mě teda dobře nedělají....Jsem už z toho uondaná, byla jsem teď skoro dva týdny pryč, na chalupě a pak v Brně, tak už mám konečně vypráno i vyžehleno pro malou...v Brně jsme koupili kočár, nakonec to vyhrála Cortina 3X. Dnes jsem taky doopravila porodní plán(jak jsem byla na návštěvě v Krnově, tak jsem to tam s nima probrala a se vším souhlasili),teď jen,aby jsme tam stihli dojet.
Jinak ,aby byla sranda rekonstrukce ještě není ani zdaleka hotová, dnes manža domaloval ložnici, máme ji krásně rudou,až to uklidíme tak pak vyfotím, zítra se bude zapojovat koupelak(baterie atd,ale ještě není vymalovanej strop tak tam ani nebudou ještě světla, no a bude se malovat obyvák,snad se stihne i předsíň a kuchyň než se malá narodí a než se vrátíme domů.
Konečně jsem taky začla balit tašku do porodnice,ale je to celkem problém, protože je všechno ještě v krabcích a tak nemůžu nic najít. No,ale to nejnutnější už mám.
Juj to jsem se rozepsala,ale nemám moc možností na net,tak jsem chtěla napsat jak a co nového.
J8 vám tak maminy už závidím,že to máte za sebou,sice se asi moc nevyspíte,ale já už se taky spíš jen převaluju a spím mimimálně.
Tak se zatím mějte pěkně.A kdyby něco tak pošlu sms.
29. kvě 2008 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dostala až dnes :sweat_smile: :slight_smile: Jiřce veliké gratulace! Jsou to holky šikovný, termínový :grinning:
Marťo, máš můj obdiv, já bych to s tím šátkem neuměla. Dneska jsem si byla trochu nakoupit letní halenky a kalhoty, páč mi nic není... :angry: Ale už mám plán, jak do konce června tu trochu, co zbývá, shodit. Jsem hotová z horka, Baju, nošení pupku ve třiceti stupních Ti nezávidím. Ale už jenom chviličku. A 3,5 kg není tak moc. Už moc nepřibyde, uvidíš.
Jinak Baju, my máme s Marťou taky Cortinu 3X :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. kvě 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky.
Tak jak se všechny máte?V Šumperku koukám super víkendová akce. :wink:
My jsme si to taky užili a včerejší"den dětí"byl super.Přidám pár fotek.
Jinak jsem si včera přečetla příběh v albíčku od helenky ze zářijovek a jsem z toho moc smutná.Nechápu,proč se tohle musí dít,je to nespravedlivé.Někdo si svých dětí neváží,popř.v té nejhorší situaci končí kdoví kde a lidi,co mají v srdíčku tolik lásky musí takhle trpět.
Já mám o ty naše drobečky šílenej strach,ten dnešní svět je děs běs.Je to prostě jiný,dokud jsem byla sama,tak jsem si to vůbec nepřipouštěla,ale všude je tolik nástrah.
Nu,konec smutnění. :sweat_smile: Co kilča holky.Já teda už něco málo zhubla,ale pořád to není žádná sláva.Chjooo.
Zuzi,Baju,ať už to máte brzo za sebou a tulinkujete Vaše drobečky.My teda na víkend počítáme,že razíme do Šumperka. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, hoď odkaz na tu Helču. Chci si to přečíst, Díííík. :wink:
2. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to v albu Helisek84 :frowning2:
3. čer 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,děs viď???
Ty bys teď takové věci neměla raděj číst. :wink:
A jak je?
3. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se stále vcelku :unamused: .Chjo, ja si tu malou snad jak na potvoru porodím až k narozkám. Dnes jsme poprvé spali v našem bytě,samozřejmě,že rekonstrukce ještě není hotová,ale jeden pokoj už je obyvatelnej.
Kilča mi dolu rozhodně nejdou,ale nemám teď možnost kontroly,až zas ve čtvrtek u dr. nejdřív jdu na monitor a pak do poradny, Já fakt nevím jak ju vyšťouchat.

S tou helčou je to smutný, nedovedu si ani představit co bych dělla na její místě.
3. čer 2008 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi je hrozne takovy divny bolesti,ale s toho urco nic nebude ale tvrdne mi bricho :unamused:
3. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba bude,to by bylo prima. :wink: :slight_smile:
Dej teplou vanu a uvidíš. :sweat_smile:
3. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted je tu mensi bourka tak zkusim vanu,ale zatim se to nezesiluje :unamused:
3. čer 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, horkou vanu! To se radí v těch vedrech, co? :grinning: Dnes jsem na Tebe myslela, jestli třeba nezačínáš rodit, ale klid, určitě to bude přesně na termín :wink:
S tou Helčou jsem to taky četla - už včera. No jooo, noooo :frowning2: Lepší to nečíst.
Jinak já jsem vyřadila už několikery dupačky a tričenka a tak, co jsou Kristi malý! To je cooo? Byly jsme na 6ti týdenní kontrole a od porodu vyrostla o 7 cm!!! V váží 3,94 kg. Holka šikovná. Ale teda, vypadá to, že budeme muset jít na protahování očních kanálků a to je prej brutus. Tak to u toho rozhodně maminka nebude...pošleme tatínka :sweat_smile:
3. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kanálky protahovali Dádovi-několikrát.U Natálky už to taky vypadalo a na poslední chvilku jsme to rozkapali.Ale teď měla rýmu a zase ji to očičko zlobilo.Kamarádky chlapečkovi dělali stěr a měl v očičku stafylokoka,tak uvidím a kdyžtak zajdu na oční. :unamused:
Romi:já dnes byla nakupovat dětem letní garderobu,Natálka roste hodně do délky,ale v pase ji to plandá.My nosíme ještě hodně věcí newborn. :wink: :slight_smile: Ale z overálků už mi vyrostla a hlavně musíme změnit z dlouhého na krátký rukáv. :sweat_smile:
Kristýnka je šikulka,krásná váha i délka.
:grinning:
3. čer 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,co vana???
3. čer 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak dnes jsme byli poprvé venku v šátku a je to fakt super! :slight_smile: :sunglasses:

Zuzi určitě pořád 2v1, že? :wink: :sweat_smile:

Luci neporadíš mi? Nevíš jak dlouho můžu mít hotovej Nutrilon v ledničce a jak dlouho v termoobalu?
3. čer 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,názory se na to hodně různí. :wink:
Já bych to viděla na termoobal maximálně ty tři hoďky do dalšího jídla a v lednici nechávám vždy maximálně 2 dávky na noc a přes den dělám čerstvé.Lepší je někde na cesty mít termosku s horkou vodou+studenou a udělat vždy nové,tak to děláme my.
Ale holky si dělají i přes den do zásoby a na cesty v termoobalech,mě přijde,že to trošku zasmrádne.Uvidíš,co Ti bude vyhovovat.
Nebo si dej do termoobalu jen převařenou teplou vodu a Nutroš tam pak dodej.Uvidíš,postupem času si to vychytáš sama.
Zuzíku,jak jsi na tom?Posíláme Ondráškovi či Elince pusinku.
Dáda včera říkal na Chvojně,že budete mít Terču.
:grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda vana nezabrala jen tvrdnuti bricha-Nepravidelne nejdriv 2krat po 20min pak hned po 7 min a po 10min.Jinak je to pekne na mozek to čekani a to je přísti patek 13 :frowning2: No nic nechce se mu,tak budem čekat :slight_smile:
4. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a zaručené-nezaručené vyvolávací metody zkoušíš??? :slight_smile:
Toho 6.6.2008 není špatný datum,co holky?
4. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
apropo holky,nevíte,jak to tenkrát dopadlo cibulce s holčičkou???
4. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkousim vse co se da!jak poznamz e mi kleslo brisko-poznalas to nejak?A bajunka ma asi mimi.
4. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,já ten pokles bříška moc nepoznám.Mě nekleslo snad ani při jednom.
U nás zabralo červené vínko. :wink:
Jak to víš s bajunkou???
4. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
psali to na cervnovkach ze psal nekdo sms a nepodepsal se úry Ninuska tu ona chtela a 3385g myslim a ono ji vcera taky bolelo bricho,tak to ona asi bude.Ja vinko nemusim fuj a to jeste na tu moji žáhu :wink:
4. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorat nechapu,ze vcera jsem mela pupik pekne zaletlej strcila jsem do nej maliček a dnes pekna vystrcenej-to je asi tim jak se tam to mimi zrovna posklada.Co vy?Deti?Tady lije :frowning2:
4. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to asi bude ona.
Neboj,Ty už taky brzo budeš mamina.Užívej ještě pupíku. :slight_smile:
Děti spinkají,jsme doma,páč je tu taky pod mrakem.Ale jsem ráda,sprchnout už to chtělo.
Včera jsem se dozvěděla kolik tu budem mít nových miminek,celkem asi čtyři.Chtělo by to nějakou girl,ať má Natynka kámošku na lumpárny.
Zuzi,zase by to v tom termínu nebylo marný,že by vyšel ten nadstandart. :slight_smile:
4. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek