• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Ahoj holky, omlouvam se ze vam sem lezu. Mam dotaz, nehodite nahodou nektera k Hanzlovi (tomu staremu)?
Jestli jo, mohly by jste mi na nej IP telefon. Ja bych si o nej mohla rict mamce,ale nechci aby vedela ze
jsem tehu,jelikoz spinim a tak kdo vi jak to dopadne. Taky, jestli jste nektera pod jeho peci spinila, dal vam na to neco? Diky moc!
4. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja k nemu chodila ale cislo nemam bohuzel.odesla jsem od nej.papa
4. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,já už jsem ho forensice poslala do IP.
Volala mi mamča,že už Tě neba,jak každý prudí s otázkama.Já to chápu,už je to otrava,viď?
Si představ,že nám dnes Jirka s Ondráškem vyrvali ze zdi zásuvku.Samo,že to udělal Dáda,ale svedl to na ně. :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky moc.S tou termoskou je to taky dobrej nápad. Jo, budu to muset nějak vychytat a každá rada dobrá.

Zuzi myslím na Tebe! Dokonce se mi o Tobě a Jirkovi i zdálo. :wink:

No nic, tak my jdeme papat. :grinning:
4. čer 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Zuzi, s kleslým břichem Ti taky neporadím :unamused: :grinning: Už aby to bylo, jsem z toho celá nervozní, kdy pošleš smsku, že už rodíte. A nechci strašit (bo virgule hovoří jasně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale dnes se mi zdálo, že máte holčičku. No jo, no, bude to překvápko. To je adrenalin :wink: :dizzy_face:

Luci, zajímavý, taky jsem si na cibulku vzpomněla dneska... jak se asi mají. A co a jak...

Dneska jsme byli na kyčlích. Rapidně se nám to zlepšilo a můžem Kristi nechat i přes den bez širokýho balení, ať si hezky kope. Mám šílenou radost!!! Jednak chudince nebude horko a taky to bude lepší na to její bolení.

Marťo, s tím šátkem mě inspiruješ, mně by se hodil na venčení psa a tak kolem baráku....tak mi to ukážeš, ju??? Děkujiiii :wink: :grinning:
4. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šátkování je prima,taky občas praktikujem.
Virgule,virgule,virgule,to jsem teda zvědavá,ale věřím jí. :slight_smile:
4. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Zuzi, já nechci sýčkovat, ale s tím nadstandartem....nejenom, že víš, jak to dopadlo se mnou, ale od kolegyně z práce to měla domluvený dcera (rodila v termínu), přes dobrou známou a vlivnou ve špitále a hovno hovno zlatá rybko. Sestra prostě řekla, že tam má na řadě někoho jinýho a že jí ten pokoj prostě nedá. A nedala :angry: . Takže, počítej s nejhorším a doufej v nejlepší. Samozřejmě Ti ho strašně moc přeju, protože to musí být bájo, tak třeba to klapne :wink:
4. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Romi, klidně ukážu. Já jsem moc ráda, že ho mám. Kubík často nemůže usnout a taky má bolení bříška, ale jakmile ho dám do šátku, tak je klid a hned spí. :pensive: :slight_smile: Taky se s ním dostanu kamkoli, protože s kočárem to všude nejde. :angry: A už nám to jde celkem rychle. :slight_smile:
Zuzi já doufám, že to bude chlapeček. Jsi naše poslední naděje mezi všema těma holkama. :wink: Prostě to bude určitě kluk! :grinning:
4. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mam bolestii jak krava tak po 7 pak 5 a ted 8 min je to sila,ale da se to vydrzet.Uvidime treba to jsou jen posli :slight_smile:
4. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A třeba nééé,mobil má Péťa v pohotovosti.
Zkus zase vanu,pokud to bude ono,zesílí to. :unamused:
Sakra,já su napnutá. :sunglasses:
4. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam strach jit do vany Jirik sel ted do prace tak mam krizi nevim jestli poznam,ze je to to prave orechove Ach jo
4. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To poznáš,neboj!!!
A pokud se bojíš vany,tak si jdi lehnout.Pravé kontrakce nezaspíš,poslíky jooo.
Nu,myslíme na Tebe. :wink: :slight_smile:
4. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany ted to bylo zas a silny a delsi prislo to od pred chozi po deseti min
4. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mohlo být ončo,tak uvidíš.
Dej vanu a jdi se natáhnout,tak to nejlépe poznáš.Jdu se natáhnout a jsem zvědavá na ráno,jak to s Váma bude vypadat. :slight_smile:
Drž se nebo spíš nedrž. :grinning:
4. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá,tak Elinka je na světě!!!
:sweat_smile:
Máme velikánskou radost a pořád tomu nemůžu tak nějak uvěřit. :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem moc ráda, že už to má Zuzanka za sebou. Ale to, že je to holčička, mě docela šokovalo. :sweat_smile: Já jsem fakt počítala s klukem, že budeme mít kamaráda, no tak budeme mít samý kamarádky. :wink: :grinning: No a Romča měla zase pravdu, co? :angry: :slight_smile:
Luci kdy přijedete? Nebo už jste tady? Já se chystám za Zuzi o víkendu. Už se nemůžu dočkat! :grinning:
6. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.
Už jsme tady,Elinka je nádherná.Dám foto do mého albíka.
Ráno jdem do města,nepůjdete taky?Můžem se domluvit a za holkama vyrazit společně. :grinning:
Jsme ubytovaní u kamaráda,tak na net nemůžu tak často.Jsem si dala na rodinku alko a jsem hotová,už nejsem zvyklá. :grinning: :grinning: :grinning:
Z oslavy jsme už odešly,řežim dětí je režim dětí,ale dáváme si s taťkou vínko. :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm,tak teda nevím,kde se tady na tom počítači ztrká karta z foťáku a nechci tady něco porobiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže Zuzí a Elí musí být life. :wink:
6. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci napsala jsem Ti do IP.

Romi nechceš jít taky s náma za Zuzkou?
6. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi přišla Ti už pozvánka na vítání občánků? My jdeme 19.6 v 10.45. :slight_smile:
9. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už nám taky přišla. My jdeme 19. 6., ale 9:45 :slight_smile:
9. čer 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dnes byli na kontrole kyčlí a máme je prý krásný. :slight_smile: Včera jsme byli u paní doktorky a vážíme už 3,415kg. :slight_smile: :slight_smile: A dnes jsme si tam šli pro recept na železo a potkali jsme tam Zuzi a Eli! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Elinka je moc krásná, celá po mamince. :wink:
11. čer 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc blahopřeji k miminkům. Omlouvám se, že vám sem tak lezu, ale prodávám lehátko od Fisher Price......už mám tři zájemce ale od Prahy a musela bych to posílat ve velké krabici.....tak mě napadlo, jestli by některá neměla zájem. My jsme ty lehátka max. využívali, malej v nich spal i u babiček, hrál si v nich...Lehátko je jako nové, ještě by jsme ho využili, ale bydlíme v paneláku a je zde málo místa. Podívejte se, jestli by jste neměla některá zájem. Můžete se podívat i na net, stojí 1300, já ho prodávám za 850, a k tomu zdarma ještě jedno lehátko (třeba na krmení) po starším sourozenci. Pošlu odkaz na můj inzerát. Včera jsem ho dávala na koníka. :slight_smile:
12. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc často se sem ted nedostanu.Jelikož je mala ted napapana,tak chrupe.V noci spala jak dudek-to asi po te koupely.Od 22h-3.30h a po napapani od 5h do 9h.Je to sila ale vecer ji na krmeni nebudim.Doktorka rikala,ze nemusime ale pres den jo :slight_smile: Je to zlato mrknetre na fotky papa nekdy s kocarky
12. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak se hlásím po dlouuuuuuuuuuhé době, všem maminkám moc gratuluji k miminkám a těhulkám přeju ať už mají miminka brzo u sebe!

forensica: jejeda to je překvápko, co ty tady?:slight_smile: už jsem ti napsala na Leden...
12. čer 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se,ale nestíhám.A to je malá fakt andílek, sice jsem už rezignovala a včera vyvařila dudel,ale zatím jsem ho použila jen jednou.
Chodíte i v tomhle zataženým počasí ven? A pokud jo jak moc drobky balíte?
Včera jsem byla s malou poprvé venku, ale jen k doktorce, nakonec chodíme k Hejlové a je moc milá, náš cvalík už má 3530 a to se narodila s 3345, prostě ji chutná :slight_smile: .
Příští týden jdeme na kyčle,zatím musím balit na široko, no snad to bude dobrý.
A kam chodíte na prochajdy?
13. čer 2008 ve 14:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Baju, já, kdybych to neměla hodně z ruky, tak bych taky chodila k Hejlové. Jinak, dneska úžasná noc! Vstávaly jsme spolu v jednu, pak v pět a pak v osum ráno. Že by se konečně nastoloval nějakej režim? Zato přes den mi Kristi skoro nespí! Dnes, když to sečtu, tak spinkala 2 hodiny, plus jízda v kočárku - 1,5h. No, lepší přes den, než v noci. Ale holky, my už si povídáme, smějeme se spolu, začíná s ní být sranda :grinning: Akorát to koupání mi nějak nemůže odpustit...proč to jako děláme??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Baju, v takovýmhle počasí bys měla malou oblíct hodně moc. My byli dneska v tlusté mikince, čepičce, zavinovačce a ještě přikrytá dekou a ten dekl na kočárek :grinning: Když byla Kristi tak maličká, tak jsme chodili max. na půl hodiny a postupně prodlužovali. Dnes už chodíme dokud nebrečí, ale každej den, pokud není vichřice nebo bouřka, tak denně. I když prší.

Marťo, nechci se opičit a snad Ti to nevadí...dneska jsem ve světě plen neodolala a koupila Kikince taky tu úžasnou háčkovanou deku, cos měla v kočárku :sweat_smile: :grinning:

Jdu vám prošmejdit alba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. čer 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tím dudlíkem....taky jsme ho použili, ale marně. Ona ho prostě za boha nechce! :zipper_mouth: :grinning:
13. čer 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi:jakou deku,prosím vyfotit.A kolik stála?
Já sháním Natálce nějakou slabou dečku na léto,když bude chladněji.
13. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek