Šumperk a okolí

Ahojte holky, najdou se nějaké maminy s dětmi na pokec a procházky ve městě Šumperku?pište ať je nás co nejvíce...
forensica
4. čer 2008
Ahoj holky, omlouvam se ze vam sem lezu. Mam dotaz, nehodite nahodou nektera k Hanzlovi (tomu staremu)?
Jestli jo, mohly by jste mi na nej IP telefon. Ja bych si o nej mohla rict mamce,ale nechci aby vedela ze
jsem tehu,jelikoz spinim a tak kdo vi jak to dopadne. Taky, jestli jste nektera pod jeho peci spinila, dal vam na to neco? Diky moc!
psicek
4. čer 2008
ja k nemu chodila ale cislo nemam bohuzel.odesla jsem od nej.papa
lucinamamina
4. čer 2008
Zuzi,já už jsem ho forensice poslala do IP.
Volala mi mamča,že už Tě neba,jak každý prudí s otázkama.Já to chápu,už je to otrava,viď?
Si představ,že nám dnes Jirka s Ondráškem vyrvali ze zdi zásuvku.Samo,že to udělal Dáda,ale svedl to na ně. 😃 😃 😃
bleschka
4. čer 2008
Luci díky moc.S tou termoskou je to taky dobrej nápad. Jo, budu to muset nějak vychytat a každá rada dobrá.

Zuzi myslím na Tebe! Dokonce se mi o Tobě a Jirkovi i zdálo. 😉

No nic, tak my jdeme papat. 😃
boruvecka26
4. čer 2008
Ahoj holky.
Zuzi, s kleslým břichem Ti taky neporadím :-| 😃 Už aby to bylo, jsem z toho celá nervozní, kdy pošleš smsku, že už rodíte. A nechci strašit (bo virgule hovoří jasně 😃 :-p ), ale dnes se mi zdálo, že máte holčičku. No jo, no, bude to překvápko. To je adrenalin 😉 x-)

Luci, zajímavý, taky jsem si na cibulku vzpomněla dneska... jak se asi mají. A co a jak...

Dneska jsme byli na kyčlích. Rapidně se nám to zlepšilo a můžem Kristi nechat i přes den bez širokýho balení, ať si hezky kope. Mám šílenou radost!!! Jednak chudince nebude horko a taky to bude lepší na to její bolení.

Marťo, s tím šátkem mě inspiruješ, mně by se hodil na venčení psa a tak kolem baráku....tak mi to ukážeš, ju??? Děkujiiii 😉 😃
lucinamamina
4. čer 2008
Šátkování je prima,taky občas praktikujem.
Virgule,virgule,virgule,to jsem teda zvědavá,ale věřím jí. 🙂
boruvecka26
4. čer 2008
Jo a Zuzi, já nechci sýčkovat, ale s tím nadstandartem....nejenom, že víš, jak to dopadlo se mnou, ale od kolegyně z práce to měla domluvený dcera (rodila v termínu), přes dobrou známou a vlivnou ve špitále a hovno hovno zlatá rybko. Sestra prostě řekla, že tam má na řadě někoho jinýho a že jí ten pokoj prostě nedá. A nedala ]-( . Takže, počítej s nejhorším a doufej v nejlepší. Samozřejmě Ti ho strašně moc přeju, protože to musí být bájo, tak třeba to klapne 😉
bleschka
4. čer 2008
Jo Romi, klidně ukážu. Já jsem moc ráda, že ho mám. Kubík často nemůže usnout a taky má bolení bříška, ale jakmile ho dám do šátku, tak je klid a hned spí. |-| 🙂 Taky se s ním dostanu kamkoli, protože s kočárem to všude nejde. ]-( A už nám to jde celkem rychle. 🙂
Zuzi já doufám, že to bude chlapeček. Jsi naše poslední naděje mezi všema těma holkama. 😉 Prostě to bude určitě kluk! 😃
psicek
4. čer 2008
ahoj mam bolestii jak krava tak po 7 pak 5 a ted 8 min je to sila,ale da se to vydrzet.Uvidime treba to jsou jen posli 🙂
lucinamamina
4. čer 2008
A třeba nééé,mobil má Péťa v pohotovosti.
Zkus zase vanu,pokud to bude ono,zesílí to. :-|
Sakra,já su napnutá. 😎
psicek
4. čer 2008
Mam strach jit do vany Jirik sel ted do prace tak mam krizi nevim jestli poznam,ze je to to prave orechove Ach jo
lucinamamina
4. čer 2008
To poznáš,neboj!!!
A pokud se bojíš vany,tak si jdi lehnout.Pravé kontrakce nezaspíš,poslíky jooo.
Nu,myslíme na Tebe. 😉 🙂
psicek
4. čer 2008
jdu do vany ted to bylo zas a silny a delsi prislo to od pred chozi po deseti min
lucinamamina
4. čer 2008
no to by mohlo být ončo,tak uvidíš.
Dej vanu a jdi se natáhnout,tak to nejlépe poznáš.Jdu se natáhnout a jsem zvědavá na ráno,jak to s Váma bude vypadat. 🙂
Drž se nebo spíš nedrž. 😃
lucinamamina
5. čer 2008
Hurááá,tak Elinka je na světě!!!
:-N
Máme velikánskou radost a pořád tomu nemůžu tak nějak uvěřit. 😃 😃 😃
bleschka
6. čer 2008
Jsem moc ráda, že už to má Zuzanka za sebou. Ale to, že je to holčička, mě docela šokovalo. :-N Já jsem fakt počítala s klukem, že budeme mít kamaráda, no tak budeme mít samý kamarádky. 😉 😃 No a Romča měla zase pravdu, co? ]-( 🙂
Luci kdy přijedete? Nebo už jste tady? Já se chystám za Zuzi o víkendu. Už se nemůžu dočkat! 😃
lucinamamina
6. čer 2008
Ahojda.
Už jsme tady,Elinka je nádherná.Dám foto do mého albíka.
Ráno jdem do města,nepůjdete taky?Můžem se domluvit a za holkama vyrazit společně. 😃
Jsme ubytovaní u kamaráda,tak na net nemůžu tak často.Jsem si dala na rodinku alko a jsem hotová,už nejsem zvyklá. 😃 😃 😃
Z oslavy jsme už odešly,řežim dětí je režim dětí,ale dáváme si s taťkou vínko. :-N
lucinamamina
6. čer 2008
Hmmm,tak teda nevím,kde se tady na tom počítači ztrká karta z foťáku a nechci tady něco porobiť. :-p
Takže Zuzí a Elí musí být life. 😉
bleschka
6. čer 2008
Luci napsala jsem Ti do IP.

Romi nechceš jít taky s náma za Zuzkou?
bleschka
9. čer 2008
Romi přišla Ti už pozvánka na vítání občánků? My jdeme 19.6 v 10.45. 🙂
boruvecka26
9. čer 2008
Už nám taky přišla. My jdeme 19. 6., ale 9:45 🙂
bleschka
11. čer 2008
Tak jsme dnes byli na kontrole kyčlí a máme je prý krásný. 🙂 Včera jsme byli u paní doktorky a vážíme už 3,415kg. 🙂 🙂 A dnes jsme si tam šli pro recept na železo a potkali jsme tam Zuzi a Eli! 🙂 🙂 🙂 Elinka je moc krásná, celá po mamince. 😉
jansa
12. čer 2008
Ahoj holky, moc blahopřeji k miminkům. Omlouvám se, že vám sem tak lezu, ale prodávám lehátko od Fisher Price......už mám tři zájemce ale od Prahy a musela bych to posílat ve velké krabici.....tak mě napadlo, jestli by některá neměla zájem. My jsme ty lehátka max. využívali, malej v nich spal i u babiček, hrál si v nich...Lehátko je jako nové, ještě by jsme ho využili, ale bydlíme v paneláku a je zde málo místa. Podívejte se, jestli by jste neměla některá zájem. Můžete se podívat i na net, stojí 1300, já ho prodávám za 850, a k tomu zdarma ještě jedno lehátko (třeba na krmení) po starším sourozenci. Pošlu odkaz na můj inzerát. Včera jsem ho dávala na koníka. 🙂
psicek
12. čer 2008
Ahoj holky moc často se sem ted nedostanu.Jelikož je mala ted napapana,tak chrupe.V noci spala jak dudek-to asi po te koupely.Od 22h-3.30h a po napapani od 5h do 9h.Je to sila ale vecer ji na krmeni nebudim.Doktorka rikala,ze nemusime ale pres den jo 🙂 Je to zlato mrknetre na fotky papa nekdy s kocarky
achy
12. čer 2008
Ahojte holky, tak se hlásím po dlouuuuuuuuuuhé době, všem maminkám moc gratuluji k miminkám a těhulkám přeju ať už mají miminka brzo u sebe!

forensica: jejeda to je překvápko, co ty tady?🙂 už jsem ti napsala na Leden...
bajunka
13. čer 2008
Ahoj holky,omlouvám se,ale nestíhám.A to je malá fakt andílek, sice jsem už rezignovala a včera vyvařila dudel,ale zatím jsem ho použila jen jednou.
Chodíte i v tomhle zataženým počasí ven? A pokud jo jak moc drobky balíte?
Včera jsem byla s malou poprvé venku, ale jen k doktorce, nakonec chodíme k Hejlové a je moc milá, náš cvalík už má 3530 a to se narodila s 3345, prostě ji chutná 🙂 .
Příští týden jdeme na kyčle,zatím musím balit na široko, no snad to bude dobrý.
A kam chodíte na prochajdy?
boruvecka26
13. čer 2008
Ahojte holky.
Baju, já, kdybych to neměla hodně z ruky, tak bych taky chodila k Hejlové. Jinak, dneska úžasná noc! Vstávaly jsme spolu v jednu, pak v pět a pak v osum ráno. Že by se konečně nastoloval nějakej režim? Zato přes den mi Kristi skoro nespí! Dnes, když to sečtu, tak spinkala 2 hodiny, plus jízda v kočárku - 1,5h. No, lepší přes den, než v noci. Ale holky, my už si povídáme, smějeme se spolu, začíná s ní být sranda 😃 Akorát to koupání mi nějak nemůže odpustit...proč to jako děláme??? :-p 😃 😃
Baju, v takovýmhle počasí bys měla malou oblíct hodně moc. My byli dneska v tlusté mikince, čepičce, zavinovačce a ještě přikrytá dekou a ten dekl na kočárek 😃 Když byla Kristi tak maličká, tak jsme chodili max. na půl hodiny a postupně prodlužovali. Dnes už chodíme dokud nebrečí, ale každej den, pokud není vichřice nebo bouřka, tak denně. I když prší.

Marťo, nechci se opičit a snad Ti to nevadí...dneska jsem ve světě plen neodolala a koupila Kikince taky tu úžasnou háčkovanou deku, cos měla v kočárku :-N 😃

Jdu vám prošmejdit alba :-p 😉
boruvecka26
13. čer 2008
Jo a s tím dudlíkem....taky jsme ho použili, ale marně. Ona ho prostě za boha nechce! :-x 😃
lucinamamina
13. čer 2008
Romi:jakou deku,prosím vyfotit.A kolik stála?
Já sháním Natálce nějakou slabou dečku na léto,když bude chladněji.

Začni psát odpověď...

Odešli