Šumperk a okolí

Ahojte holky, najdou se nějaké maminy s dětmi na pokec a procházky ve městě Šumperku?pište ať je nás co nejvíce...
boruvecka26
14. črc 2008
Tady je mrrrrrrtvoooooo =-) :-N

Holky, asi máme rekord! Napapali jsme se o tři čtvrtě na osum, v osum je Kristi tuhá a vzbudila se na papání 4:55!!!!!!! Krása, co? 😃 Akorát ta šílená bolest v prsu - jsem se nemohla pomalu ani zvednout z postele :-N 😃 :-p
boruvecka26
21. črc 2008
Teda maminy! Tak co jako? Už si nepíšeeeem?? ]-(
My dnes máme za sebou maraton. Jsem uhnaná a kdybych mohla, tak sebou praštím a spím 2 dny v kuse 😃 Dopoledne jsme byly s Kristi na kalmetizaci ve špitále. Jizvička po očkování je v pořádku (huráááá x-) ). Odpoledne jsme byli v poradně i s tatínkem - se šel pochlubit SVÝM miminkem 😃 a pokecat s paní doktorkou. Takže vážíme 5,130 kg 😃 a měříme 58 cm. Kristýnka je moc šikovná, všechno naprosto v normě a v pořádku. Dostala první hexavakcínu, zatím to snáší dobře. Očkování proti pneumokokovi necháme až v sedmým měsíci. A! V pátek jdeme na naušničky. To asi nepřežiju. Když se mi svíraly vnitřnosti, jenom jsem ji viděla na očkování :-N :-p 😃 Nakonec jsme se rozhodli, že budeme uši píchat a ne nastřelovat. Tak uvidíme. Jinak Kristýnka spinká téměř celou noc (zase klepu a milionkrát 😃 ), takže jsme spokojení a šťastní. Tak a co vy??? Honeeeeem? Luci? Zuzi? Marťo!!! Baju... 8-( 😃

PS: Zuzi, mám pro Tebe TY PLÍÍÍÍÍNKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boruvecka26
21. črc 2008
Tož děckaaa, neblbnitééééé a pištéé!!!! 8-( ]-( 😃
lucinamamina
22. črc 2008
Ahojda Romííí.
Tož máme se dobře.Natálka roste jako z vody,teď se pořád přetáčí,ale neumí otočku zpět,takže funguju jako otáčečka-a to je teda maraton.
Zuzí tady byla na prázdninách,teda u mamči,ale jednou jsme se sešly.Elinka je krásná,už brouká a je to zlatíčko hodné. 🙂
A Dádu máme teď u mamky,tak dnes razíme s manžou na rajz a do kina-máme totiž výročí seznámení a Natalinku bude hlídat prababička.
U nás teda byla hexa nic moc,tak snad to budete mít o.k.

Já už mám uvařeno,uklizeno,Natálka jde za chvilku chrupat a já se jdu zkulturnit!!!
vrkocka
22. črc 2008
ahojjjjjjjjjjjjjjjj jo jo plinecky.My jdem dnes k p.doktorce,tak uvidime kolik mame.Jinak nas po prijezdu od babicky zlobi prdy.No des 😞 My vydržíme nejdele do dvou a pak do peti a nekdy pak chrupem jeste do osmi nekdy rekord do deviti.Je to jak jdy 🙂 Mejte se pa
vrkocka
22. črc 2008
jo a mamina na gyndicku po 6nedeli pro prasecky 🙂
lucinamamina
24. črc 2008
Tady zase nudááááá.
Zuzi,snad ty prdy budou lepší.A nové fotos božos prímos,sluší Vám to.

Já už tady blázním a chystám věci na dovču.Je to teda mazec.
Do toho mám dnes bolehlav,svalobol,tak jsem poo zalehla s dětma,ale ještě bych spalááá. 😃 😃 😃

Tak pá.
vrkocka
24. črc 2008
já k.o.včera to samý a 39teploty.Dnes lepší ajsem taky unavená.Je to u nás ted nejaky divoký
BORUVECKO:Vše nej nej Kristýnce k svátečku at Vám roste a dělá jen samou radost.Ted je chvilu klud,tak jdu odpočívat.Ahoooooooooooooj 🙂
lucinamamina
24. črc 2008
Vše nej malé boruvečce k svátku,hlavně zdravíčko a rodiče,ať Tě co nejmíň zlobí. 😉 🙂

Tak snad Zuzi tak nedopadnu.Hlavně,ať je brzo líp!!!
jandaj
25. črc 2008
Ahoj maminy, tak se k Vám hlásím, ani jsem nečekala, že tady ze Šumperka někoho najdu
lucinamamina
25. črc 2008
Tož jandaj vítaj,i když já už sem moc nepatřím.

Vše nej Kubíčkovi k svátku,zdravíčko-to hlavně a moře spokojených a sluníčkových dnů!!! :-N
lucinamamina
25. črc 2008
Jdu Vám dát pá,zítra frčíme na dovču.
Tak krásný víkend+příští týden,má být vedro,tak to nějak zvládněte. 😉 🙂
boruvecka26
25. črc 2008
Ahoj holky.
Jééé, děkujeme za přáníčka! 🙂

Holky, vy jste nemocný, jooo? A kam Luci vyrážíte na dovču?
vrkocka
1. srp 2008
ahojda holky.My ted v tech parnech travime dny prevazne doma.Mala si spokojene chrupe doma v chladku v postylce a mamka se snazi neco podelat.Jinak mala ted spala pred 2 dny od 20h-5h a pak od 20.30h-1.30h a dnes od 20h-3h je to jak kdy.Jinak usne sama v postylce.Chvilu si tam vyklada a pak tuhoš i bez cumílka.Pekne se na nas smejankuje.Poslala jsem fotky do albicka.Co vy?A Vase ratolesti?Verim,ze je vse ok.Tak pacek schledacek Z@E 🙂
jandaj
3. srp 2008
Ahoj vrkocka.
Tak to jsme na tom stejně, taky trávíme dny doma, chodíme ven až na večer. Malej chrní od 19.00 do 2.00 a včera se zadařilo dokonce od 20.00 až do 6.00 což byl od narození rekord. 🙂 Jinak je to strašně hodný a pohodový mimi. pa pa
lucinamamina
3. srp 2008
Ahojda.

Tak jsme zpět.Byli jsme v Českém ráji,kousek od lesa Řáholce čili Jičína.Bylo to bezva!!!
Snad brzo dodám foto.
boruvecka26
3. srp 2008
Ahoj holky.
To jsou vedra na padnutí!!! Děs. Mám pocit, že tu naši berušku v kočárku uvařím. Pěkně vám děti spinkají. Nám už delší dobu spí Kristi 20 - 5:45(milionkrát klepu! 😃 ) , že jsem si musela pořídit odsávačku mléka, jinak by to asi skončilo zánětem. Fůůůůj, to bolelo! 😕 x-) Ale co jsou ty vedra i v noci, tak se mi teď vzbudila o půl čtvrté. Měla asi žízeň chudinka. Jinak taky nemáme problém s usínáním večer (zdůrazňuju VEČER 😃 ). To většinou usne u kojení a pak si ani na ramenu nebrkne, jakej je tuhoš 🙂 . Ale přes den teda mamince dává zabrat. Vůbec nechce spát, spí 2 x po půl hodině přes den + hodina a půl až dvě hodiny v kočárku. Cestuje mi po celé postýlce, tam, kde má mít nohy, má hlavu, někdy i zaklíněnou ve šprušlích 😃 a pak řve =-) 😃 Vykládá o sto šest, když jí dávám čaj, tak si drží lahvičku a když se spolu díváme na televizi, tak si na mě normálně sedá! A rozčiluje se, že jí to nechci dovolit. No, začíná tady být pěkně živo 🙂 Jinak za sebou máme protahování očních kanálků - obě oči. Tak jsem to tam docela dost obrečela ten strašnej řev a taky jsme byly před týdnem dávat naušničky (píchat jehlou). Byla jsem za 2 dveřma, ale stejně jsem to slyšela a když mi ji donesli s těma krvavýma ušima a tak moc uplakanou, tak jsem se rozbrečela zase :-N Ještě, že jsem byla tak prozřetelná a vzala jí s sebou čaj, protože to do sebe chudinka obrátila hned v čekárně po zákroku a trochu se i uklidnila. No, jsou to zážitky |-| 😃
Jinak vidím, že jandaj má i starší děti, tak jestli chceš, mrkni na MIMIBAZAR, prodávám tam nějaký věci (ID 88124) 😉
Mějte se a pište! Je tady mrtvo! ]-( 😃 Pááááááááááááááááááááááá
vrkocka
4. srp 2008
hezka holka boruvko.my uz taky takhle paseme koniky musime vyfotit
lucinamamina
4. srp 2008
Ahojda,

tak koukám boruvecko,že máte veselo.Ale neboj a doufej,že se ji to časem upraví na nějaký režim.
My už spinkáme"konečně jen 2 krát maximálně 3krát(to když schrupne večer před spaním) denně.To už je fajn a můžem se podle toho krásně řídit.Mlíčko už máme jen ráno a večer.Jinak v poledne zeleninový příkrm a odpo ovocnou přesnídávku.Je to fajn.Však za chvilenku budem slavit půlroček.

A holčičky Vám rostou do krásy.

Papa,jdem baštit a spát-dnes jdu asi s dětma. 😉 🙂
jandaj
4. srp 2008
Ahoj boruvecko.
Ty kanálky nám taky protahovaly, obě oči a to jedno dokonce dvakrát, byla jsem u toho a fakt je to hnusný. :-S 😞 Taky jsem u toho brečela, malej řval jako pardál. Jedno očko je v pořádku, ale to druhý pořád hnisá a dr. říkala, že má asi ten kanálek zúžený, tak pořád kapeme nějaký antibiotika :-p .
Na mimibazar určitě kouknu.
boruvecka26
4. srp 2008
Ahoj holky. Včera ten net šel naprd, tak se musím podívat na tu malou Éélišku dneska 😃
Luci, právě, že už máme režim. Vím přesně, kterou půlhodinu bude spát a včera jsme absolvovali konečně větší procházku. Skončili jsme v hospodě na zahrádce a pan vrchní mi udělal poklonu, že tak malý dítě a tak dobře vypadám.. 😉 =-) 😃 Mě to potěšilo, zvlášť, když jsem pořád nespokojená :-p Teď se tady chláme, jak tady jednou rukou klapu 🙂
Holky, tak kdy se sejdeme??? A Zuzi, nám ta procházka snad vyjde, až půjdou holky do školy nebo co :-N 😃
Tento týden máme tatínka doma, tak ho zapřáhneme a rozhodně podnikneme výlety. Aspoň 2 ]-( 😃
Luci, kde jste byli na dovče???
boruvecka26
4. srp 2008
Zuzi, tyyy jo, taky vám roste jak z vody! 🙂 Ovšem fotka spinkací s tatínkem nemá chybu!!!!!!! 😃 😃 😃
lucinamamina
4. srp 2008
Romi,psáno výše. 😃 😃 😃

Tu poklonu a potěšení z ní chápu-Ty nespokojenče.Však vypadáš dobře!!!
Já jsem teda nespokojená,ale už jdu"opravdu"tvrdě do toho.

Aha,tak to jo.Já myslela,že s tím chrupáním po půl hoďce ještě režim nemá,tož to je fajn.Myslím,že pak už je to o poznání lepší,teda aspoň já to tak vidím.

jandaj:a kde bydlíš?
boruvecka26
4. srp 2008
Jééééé, já jsem to neviděla...to s tou dovčou... :-N 😃
No, já jsem myslela, že spí 2x denně půl hodiny. Ne po půl hoďce 😉
Holky, vytírám, jsem slitá jak uň 😃
lucinamamina
4. srp 2008
boru,tož tady je jiná mluva,víme??? 😃 😃 😃

Já posekala garden,foukal větřík a bylo to příjemné.Teď jdu dát 200 skoků přes švihadlo,ufff. :-p
jandaj
4. srp 2008
bydlím asi 18 km od Šumperka v Bušíně
lucinamamina
4. srp 2008
...jé,Daneček je krásnej smíšek!!! 🙂
vrkocka
5. srp 2008
ahooooooooooj no holky kdyby jste me vcera videly.Taky se snazim zhubnout,tak jsme sly na brusle.Jirka vozil a ja řádila.Skoda ze nebyl fotak.A taky na me na krizovatce cumel chlap z auta div se nevymlel(no to tilko co jsem mela ho mozna facinovalo)nebo si rikal blba baba ani to neumi hahaha.Taky nas zastihla ta vychrice nastesti ok.Nas ceka dovca v sobotu.Jrdem na chatu k pribuznym za Brno blizko k mlynum.nu musim se priznat,ze s toho mam docela strach a maminka bude mit zrovna sve obdobi,tak to taky nebude zrovna ruzovy 😞
JANDAJ:Na Boténově je krásně
🙂 je tam pekna krajina,chatky a driv sme se tam jezdily koupat 🙂
BORUVKO:Na tu prochajdu musime 🙂
BLESKO:Jeeeeeeeeeee krasnej KUBIK v albumu 🙂
BAJU:jaka?Asi jsi furt nekde pryc?Co Vase princezna? 🙂
Holky papa jdu se zkulturnit
vrkocka
5. srp 2008
jeeeeeeeeee Baju koukala jsem na fotky na rajce andhera,jak mala,tak svatba.Kostel parada 🙂
jandaj
5. srp 2008
vrkocka to si asi s něčím pleteš, Bušín je na opačné straně u Olšan 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli