• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Tady je mrrrrrrtvoooooo :confused: :sweat_smile:

Holky, asi máme rekord! Napapali jsme se o tři čtvrtě na osum, v osum je Kristi tuhá a vzbudila se na papání 4:55!!!!!!! Krása, co? :grinning: Akorát ta šílená bolest v prsu - jsem se nemohla pomalu ani zvednout z postele :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda maminy! Tak co jako? Už si nepíšeeeem?? :angry:
My dnes máme za sebou maraton. Jsem uhnaná a kdybych mohla, tak sebou praštím a spím 2 dny v kuse :grinning: Dopoledne jsme byly s Kristi na kalmetizaci ve špitále. Jizvička po očkování je v pořádku (huráááá :dizzy_face: ). Odpoledne jsme byli v poradně i s tatínkem - se šel pochlubit SVÝM miminkem :grinning: a pokecat s paní doktorkou. Takže vážíme 5,130 kg :grinning: a měříme 58 cm. Kristýnka je moc šikovná, všechno naprosto v normě a v pořádku. Dostala první hexavakcínu, zatím to snáší dobře. Očkování proti pneumokokovi necháme až v sedmým měsíci. A! V pátek jdeme na naušničky. To asi nepřežiju. Když se mi svíraly vnitřnosti, jenom jsem ji viděla na očkování :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Nakonec jsme se rozhodli, že budeme uši píchat a ne nastřelovat. Tak uvidíme. Jinak Kristýnka spinká téměř celou noc (zase klepu a milionkrát :grinning: ), takže jsme spokojení a šťastní. Tak a co vy??? Honeeeeem? Luci? Zuzi? Marťo!!! Baju... :rolling_eyes: :grinning:

PS: Zuzi, mám pro Tebe TY PLÍÍÍÍÍNKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. črc 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož děckaaa, neblbnitééééé a pištéé!!!! :rolling_eyes: :angry: :grinning:
21. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Romííí.
Tož máme se dobře.Natálka roste jako z vody,teď se pořád přetáčí,ale neumí otočku zpět,takže funguju jako otáčečka-a to je teda maraton.
Zuzí tady byla na prázdninách,teda u mamči,ale jednou jsme se sešly.Elinka je krásná,už brouká a je to zlatíčko hodné. :slight_smile:
A Dádu máme teď u mamky,tak dnes razíme s manžou na rajz a do kina-máme totiž výročí seznámení a Natalinku bude hlídat prababička.
U nás teda byla hexa nic moc,tak snad to budete mít o.k.

Já už mám uvařeno,uklizeno,Natálka jde za chvilku chrupat a já se jdu zkulturnit!!!
22. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjjjjjjjjjjjjj jo jo plinecky.My jdem dnes k p.doktorce,tak uvidime kolik mame.Jinak nas po prijezdu od babicky zlobi prdy.No des :frowning2: My vydržíme nejdele do dvou a pak do peti a nekdy pak chrupem jeste do osmi nekdy rekord do deviti.Je to jak jdy :slight_smile: Mejte se pa
22. črc 2008 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mamina na gyndicku po 6nedeli pro prasecky :slight_smile:
22. črc 2008 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase nudááááá.
Zuzi,snad ty prdy budou lepší.A nové fotos božos prímos,sluší Vám to.

Já už tady blázním a chystám věci na dovču.Je to teda mazec.
Do toho mám dnes bolehlav,svalobol,tak jsem poo zalehla s dětma,ale ještě bych spalááá. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak pá.
24. črc 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já k.o.včera to samý a 39teploty.Dnes lepší ajsem taky unavená.Je to u nás ted nejaky divoký
BORUVECKO:Vše nej nej Kristýnce k svátečku at Vám roste a dělá jen samou radost.Ted je chvilu klud,tak jdu odpočívat.Ahoooooooooooooj :slight_smile:
24. črc 2008 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nej malé boruvečce k svátku,hlavně zdravíčko a rodiče,ať Tě co nejmíň zlobí. :wink: :slight_smile:

Tak snad Zuzi tak nedopadnu.Hlavně,ať je brzo líp!!!
24. črc 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak se k Vám hlásím, ani jsem nečekala, že tady ze Šumperka někoho najdu
25. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jandaj vítaj,i když já už sem moc nepatřím.

Vše nej Kubíčkovi k svátku,zdravíčko-to hlavně a moře spokojených a sluníčkových dnů!!! :sweat_smile:
25. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu Vám dát pá,zítra frčíme na dovču.
Tak krásný víkend+příští týden,má být vedro,tak to nějak zvládněte. :wink: :slight_smile:
25. črc 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jééé, děkujeme za přáníčka! :slight_smile:

Holky, vy jste nemocný, jooo? A kam Luci vyrážíte na dovču?
25. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky.My ted v tech parnech travime dny prevazne doma.Mala si spokojene chrupe doma v chladku v postylce a mamka se snazi neco podelat.Jinak mala ted spala pred 2 dny od 20h-5h a pak od 20.30h-1.30h a dnes od 20h-3h je to jak kdy.Jinak usne sama v postylce.Chvilu si tam vyklada a pak tuhoš i bez cumílka.Pekne se na nas smejankuje.Poslala jsem fotky do albicka.Co vy?A Vase ratolesti?Verim,ze je vse ok.Tak pacek schledacek Z@E :slight_smile:
1. srp 2008 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vrkocka.
Tak to jsme na tom stejně, taky trávíme dny doma, chodíme ven až na večer. Malej chrní od 19.00 do 2.00 a včera se zadařilo dokonce od 20.00 až do 6.00 což byl od narození rekord. :slight_smile: Jinak je to strašně hodný a pohodový mimi. pa pa
3. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.

Tak jsme zpět.Byli jsme v Českém ráji,kousek od lesa Řáholce čili Jičína.Bylo to bezva!!!
Snad brzo dodám foto.
3. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
To jsou vedra na padnutí!!! Děs. Mám pocit, že tu naši berušku v kočárku uvařím. Pěkně vám děti spinkají. Nám už delší dobu spí Kristi 20 - 5:45(milionkrát klepu! :grinning: ) , že jsem si musela pořídit odsávačku mléka, jinak by to asi skončilo zánětem. Fůůůůj, to bolelo! :fearful: :dizzy_face: Ale co jsou ty vedra i v noci, tak se mi teď vzbudila o půl čtvrté. Měla asi žízeň chudinka. Jinak taky nemáme problém s usínáním večer (zdůrazňuju VEČER :grinning: ). To většinou usne u kojení a pak si ani na ramenu nebrkne, jakej je tuhoš :slight_smile: . Ale přes den teda mamince dává zabrat. Vůbec nechce spát, spí 2 x po půl hodině přes den + hodina a půl až dvě hodiny v kočárku. Cestuje mi po celé postýlce, tam, kde má mít nohy, má hlavu, někdy i zaklíněnou ve šprušlích :grinning: a pak řve :confused: :grinning: Vykládá o sto šest, když jí dávám čaj, tak si drží lahvičku a když se spolu díváme na televizi, tak si na mě normálně sedá! A rozčiluje se, že jí to nechci dovolit. No, začíná tady být pěkně živo :slight_smile: Jinak za sebou máme protahování očních kanálků - obě oči. Tak jsem to tam docela dost obrečela ten strašnej řev a taky jsme byly před týdnem dávat naušničky (píchat jehlou). Byla jsem za 2 dveřma, ale stejně jsem to slyšela a když mi ji donesli s těma krvavýma ušima a tak moc uplakanou, tak jsem se rozbrečela zase :sweat_smile: Ještě, že jsem byla tak prozřetelná a vzala jí s sebou čaj, protože to do sebe chudinka obrátila hned v čekárně po zákroku a trochu se i uklidnila. No, jsou to zážitky :pensive: :grinning:
Jinak vidím, že jandaj má i starší děti, tak jestli chceš, mrkni na MIMIBAZAR, prodávám tam nějaký věci (ID 88124) :wink:
Mějte se a pište! Je tady mrtvo! :angry: :grinning: Pááááááááááááááááááááááá
3. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezka holka boruvko.my uz taky takhle paseme koniky musime vyfotit
4. srp 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

tak koukám boruvecko,že máte veselo.Ale neboj a doufej,že se ji to časem upraví na nějaký režim.
My už spinkáme"konečně jen 2 krát maximálně 3krát(to když schrupne večer před spaním) denně.To už je fajn a můžem se podle toho krásně řídit.Mlíčko už máme jen ráno a večer.Jinak v poledne zeleninový příkrm a odpo ovocnou přesnídávku.Je to fajn.Však za chvilenku budem slavit půlroček.

A holčičky Vám rostou do krásy.

Papa,jdem baštit a spát-dnes jdu asi s dětma. :wink: :slight_smile:
4. srp 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj boruvecko.
Ty kanálky nám taky protahovaly, obě oči a to jedno dokonce dvakrát, byla jsem u toho a fakt je to hnusný. :confounded: :frowning2: Taky jsem u toho brečela, malej řval jako pardál. Jedno očko je v pořádku, ale to druhý pořád hnisá a dr. říkala, že má asi ten kanálek zúžený, tak pořád kapeme nějaký antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Na mimibazar určitě kouknu.
4. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Včera ten net šel naprd, tak se musím podívat na tu malou Éélišku dneska :grinning:
Luci, právě, že už máme režim. Vím přesně, kterou půlhodinu bude spát a včera jsme absolvovali konečně větší procházku. Skončili jsme v hospodě na zahrádce a pan vrchní mi udělal poklonu, že tak malý dítě a tak dobře vypadám.. :wink: :confused: :grinning: Mě to potěšilo, zvlášť, když jsem pořád nespokojená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď se tady chláme, jak tady jednou rukou klapu :slight_smile:
Holky, tak kdy se sejdeme??? A Zuzi, nám ta procházka snad vyjde, až půjdou holky do školy nebo co :sweat_smile: :grinning:
Tento týden máme tatínka doma, tak ho zapřáhneme a rozhodně podnikneme výlety. Aspoň 2 :angry: :grinning:
Luci, kde jste byli na dovče???
4. srp 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tyyy jo, taky vám roste jak z vody! :slight_smile: Ovšem fotka spinkací s tatínkem nemá chybu!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,psáno výše. :grinning: :grinning: :grinning:

Tu poklonu a potěšení z ní chápu-Ty nespokojenče.Však vypadáš dobře!!!
Já jsem teda nespokojená,ale už jdu"opravdu"tvrdě do toho.

Aha,tak to jo.Já myslela,že s tím chrupáním po půl hoďce ještě režim nemá,tož to je fajn.Myslím,že pak už je to o poznání lepší,teda aspoň já to tak vidím.

jandaj:a kde bydlíš?
4. srp 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé, já jsem to neviděla...to s tou dovčou... :sweat_smile: :grinning:
No, já jsem myslela, že spí 2x denně půl hodiny. Ne po půl hoďce :wink:
Holky, vytírám, jsem slitá jak uň :grinning:
4. srp 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
boru,tož tady je jiná mluva,víme??? :grinning: :grinning: :grinning:

Já posekala garden,foukal větřík a bylo to příjemné.Teď jdu dát 200 skoků přes švihadlo,ufff. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlím asi 18 km od Šumperka v Bušíně
4. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jé,Daneček je krásnej smíšek!!! :slight_smile:
4. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooj no holky kdyby jste me vcera videly.Taky se snazim zhubnout,tak jsme sly na brusle.Jirka vozil a ja řádila.Skoda ze nebyl fotak.A taky na me na krizovatce cumel chlap z auta div se nevymlel(no to tilko co jsem mela ho mozna facinovalo)nebo si rikal blba baba ani to neumi hahaha.Taky nas zastihla ta vychrice nastesti ok.Nas ceka dovca v sobotu.Jrdem na chatu k pribuznym za Brno blizko k mlynum.nu musim se priznat,ze s toho mam docela strach a maminka bude mit zrovna sve obdobi,tak to taky nebude zrovna ruzovy :frowning2:
JANDAJ:Na Boténově je krásně
:slight_smile: je tam pekna krajina,chatky a driv sme se tam jezdily koupat :slight_smile:
BORUVKO:Na tu prochajdu musime :slight_smile:
BLESKO:Jeeeeeeeeeee krasnej KUBIK v albumu :slight_smile:
BAJU:jaka?Asi jsi furt nekde pryc?Co Vase princezna? :slight_smile:
Holky papa jdu se zkulturnit
5. srp 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeee Baju koukala jsem na fotky na rajce andhera,jak mala,tak svatba.Kostel parada :slight_smile:
5. srp 2008 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkocka to si asi s něčím pleteš, Bušín je na opačné straně u Olšan :slight_smile:
5. srp 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek