• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Já si taky za týden slibuju hodně věcí. Třeba, že mi konečně řeknou, co čekáme..jestli je to vytoužená holčička. Když jsme byli na prvním UTZ kvůli hlavě, páteři a tak (to bylo ve 13tt), tak se nechtělo nechat ani pořádně vyfotit. Tak snad to bude lepší. Teď jsem nemocná, mám chycený průdušky a totálně ucpaný dutiny. Nejhorší je, že si člověk nemůže ani nic vzít. Ale přírodní metody zabraly a už je líp. Bajunko, sleduju Tvoje album, máš ho moc hezký a vůbec není přeplácaný.
Holky, máte někdo nějaký zvíře? Myslím třeba mazlíčka pejska jako my. Já mám vážné obavy, že mimi pro něho bude problém. Rozmazlenec... :sweat_smile:
12. lis 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY TADY ZUZKA ZE SUMPERKA.CHTELA BYCH SE SEZNAMIT S NEJAKOU MAMINOU KTERA MA TERMIN V CERVNU.JA JSEM V 10.TÝDNU A NAVŠTĚVUJI P.DOKTORKU PŮROVOU.TAKÉ BYCH RÁDA CHODILA S NĚKÝM NA CVIČENÍ A PLAVÁNÍ.PIŠTE ZATIM AHOJDA
14. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAJUNKA:AHOJ JÁ JSEM TAKY V 10 TÝDEN A RÁDA BYCH SE S NĚKÝN SEZNÁMILA JSEM ZE SUMPRU.AHOJ ZUZKA
14. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj psíčku, tak to jsme na tom docela podobně,ale já ještě bydlím v Litoměřicích a do šumperku jdeme až někdy v březnu nebo dubnu. Tak pak klidně aspoň můžem pak společně jezdit s miminama :wink:
14. lis 2007 v 17:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky ráda seznámila. Nehledě na to, že tady nikoho neznám...jsem sice v 16tt, ale mimino budu vozit taky ráda ve skupince :grinning: Teda, jestli by vám to nevadilo... :sweat_smile: Zuzko, kam chceš chodit do cvičení?
15. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ TAK TO JE SKODA,ALE I TAK MŮŽEM.ČETLA JSEM,ŽE JDEŠ NA SCREENING.JÁ JDU TAKY DO OLMÍKA TED 27.11.,TAK SI TAM CHCI TAKY NECHAT UDELAT NĚJAKOU PĚKNOU FOTEČKU.JINAK K PŮROVÉ CHODÍM CO 14.DNÍ V PONDĚLÍ JELIKOŽ JSEM O JEDNO MIMINKO PŘIŠLA.TAKY SE CHCI ZEPTAT,JESTLI MÁTE NĚJAKOU ZKUŠENOST S NESCHOPENKAMA?JÁ JSEM OD ZAČÁTKU DOMA A MÁM VYCHÁZKY JEN OD 12-16H JE TO HRŮZA.UŽ NA MNĚ BYLA I KONTROLA,ALE NAŠTĚSTÍ JSEM ZROVNA MĚLA VYCHÁZKY.TAK AHOJ ZATIM ZUZKA :slight_smile:
15. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JINAK TERMÍN MÁM 9.6.2008 :slight_smile:
15. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJDA NA CVÍČO NEVÍM ALE JINAK BYH SE ZA CHVÍLI NEUNESLA.CHCI CHODIT I NA PLAVÁNÍ.JINAK PAK VOZIT MŮŽEM SPOLEČNĚ.KDY MÁŠ TERMÍN A KDE V SUMPRU BYDLÍŠ?
15. lis 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Já jdu do Olomouce na gen. ultrazvuk v půlce prosince. Bez ohledu na to, jak dopane teď v úterý tripple test. Abych řekla pravdu, nebudu klidná, dokud mi ten genetik nenapíše, že je všechno v nejlepším pořádku. Já chodím k Dr. Šimkové. Do 13tt jsem chodila každý týden. Měla jsem docela problémy, ale teď se cítím už božsky. Začíná se mi už dělat bříško, řekla bych tak předevčírem jsem ho vysledovala :grinning: Neschopenku mám taky a vycházky od 14 do 16h. A myslím si, že je fakt blbý a nesmyslný, že těhotný mají vycházky. Všude se píše, že to není nemoc, ale stav a tak to vypadá...
Cvičení mají v mat. centru v Temenici v kotelně. Termín mám 4.5.
15. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to měřekla Dr.,že mi neschopenku napíše pokud se budu cítit zle,ale jelikož to je docela jde tak nic nechci, ke všemu jsem na pracáku,takže se taky válím doma.Zrovna si dělám tvarohové knedlíky.
Borůvečko v kotelně? Kde tam? My budeme bydlet Pod Senovou,takže kousek od kotelný,alevůbec nevím kde tam něco je,jen albert herna,hospoda a ten "klub".
ˇV neděli se chci vrhnout na perníčky a v pondělí zkusím upéct mamce k narozkám medovník a pak se vydáme do Brna.
15. lis 2007 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak to je super.Já bydlím v Temenici na Jugoslávské,Senová je nad námi.Vůbec nevím,kde to cvičení je,ale ráda bych chodila.Co jít bourovecko ve středu na plavání?Je ale od 15-17h na bazéně.Mně dnes změnila doktorka vycházky mám je od 14-18h.Rodiče bydlí kousek od Pardubic,ale můžu tam jezdit jen na vlastní nebezpečí bud na mě příjdou nebo budu mít štěstí.Taky nechápu proč nás berou jako nemocný vždyt každá mamina se potřebuje vyvětrat,projít atd.Zatim Ahoj písněte zas Zuzik :slight_smile:
16. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukám, bajunko,že jste se brali 4.8. my 30.6.2007 moc hezký pár.Album máš pěkný a mně to fotku s 9t.udělala taky nic moc je dost světlá,ale bobek je tam vidět a to je hlavní!!! :wink:My na té Jugoslávské bydlíme od září,tak si ještě furt zvykám.Pa
16. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Já se přiznám, že Temenici a tu stranu vůbec neznám. Max. tam projíždíme autem, takže vím o co jde, ale jinak ne. Nijak jsem to nepotřebovala. (Navíc mě mrzí, že je to tak daleko, protože je tam dobrá pediatrička - Dr. Hejlová, ale pro mě s mimim je to z ruky, tak musím najít někoho jiného) Tudíž ani nevím, kde to cvičení je. Ale v tom šumperským časopise je adresa. Provozuje to Vila Doris, tak tam můžeme v nejhorším zavolat. My bydlíme přímo u 5.ZŠ.
Zuzi, moc ráda bych šla na plavání, ale jsem po zánětu průdušek a ještě kašlu - záchvaty. Ale určitě bych ráda chodila, tak můžu začít ten další týden, souhlas?

PS: Jsem mimo, vycházky mám samo 4 hodiny! Čili od 14 do 18 :slight_smile:
16. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, nakupujete v mimibazaru? Včera jsem tam koupila krásný dupačky za 60,- :slight_smile:
16. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To cvičení je holky v MC "Na Komíně". To nevím kde je.
16. lis 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si na cvičení ještě počkám. Včera jsme z manželem špásovali a hned dvakrát po sobě a pak jsem začla špinit,ještě to nepřešlo,ale aspoň se to nezhoršilo. Takže dnes mám kldový režim a se sexikem na nějakej čas útrum :unamused: ,ale mimčo jedůležitější a kdyby se mu něco stalo tak si to budu dlouho vyčítat.
17. lis 2007 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, baju! Hlavně opatrně. Já jsem v 10 týdnu taky začala špinit a pak krvácet. Myslela jsem, že umřu strachy. Mně ale nedorazil sex, ale svatba :slight_smile: Bylo to náročný a už večer jsem měla šílený křeče v břiše. Děs. Taky byl pak útrum :confused: :sweat_smile: To bude dobrý, uvidíš, on ten klid má něco do sebe :sunglasses:
17. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak to nedopadlo dobře, o miminko jsme přišli :frowning2:
18. lis 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achy to je mi moc líto. Je to sice opakovaná fráze,ale asi lepší teď než později. Chvíli si dáte pauzu a pak to určo výjde.

Mě špinění už přešlo,ale pořád si dopřávám klidový režim. Říkala jsem si,že k miminku ještě nemám žádný vztah v podstatě o něm nevím,krom toho že jsem nafouklá bolí mě hlava a občas se mi hope žaludek,samé příjemné věci a že to snad začne až poroste bříško a ucítím první kopání,ale na druhou stranu jak jsem začla špinit tak jsem o toho našeho drobečka začala dělat pořádnej strach a koukala jak vypadá asi 6cm a z postele jsem lezla jen na záchod(nevím asi stupidní představa,aby ze mě nevypadl :sweat_smile: )
18. lis 2007 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achy, tak to je špatné. Budete se pokoušet o další?
Bajunko, já, když jsem krvácela, myslela jsem, že se zblázním strachy. Sice to mělo pár cm, ale bylo tam! Já až ten poslední teď týden začínám mít úplný "brnění" v žaludku, když si uvědomím, že to, co mi zvedá břicho je naše mimino. Ale ten vztah, že ho už teď zbožnuju mám asi posl.14 dní. A první pohyby by měly u nás být 14.12. :slight_smile: Jo a já jsem se bála jít pořádně na záchod, aby ze mě nevypadlo.. :sweat_smile: :grinning: takže buď v klidu :slight_smile:
18. lis 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky já se taky bála sexu ale zkusily jsme to a dobrý.To cvičení na Komíně je jak je kino oko a jde se směrem k divadlu,tak tam je nějaká Zš škola a tam to je.To plavání je od 14-15h a musí být od té lektorky nějaký formulář k doktorce,že nemáme žádné problémy a můžem chodit plavat.Já byla si jen tak plávnout v sobotu s manželem a bylo to super.Bourovecko co se takhle někdy sejít na měste?Mé č.na mobil je 721432209,tak písni,když budeš chtít a zajdem na kávu pokecat.Zatím chodím na net ne město příští týden by nám ho měli zřídit doma,tak to bude lepší.Ahoj Zuzka :slight_smile:
19. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taaak, takže to není v Temenici. Tak to jsem byla úplně mimo. Do té školy to mám blíž :slight_smile: To plavání musíme teda dořešit. Jasně, můžem jít na kafčo! Dobrej nápad. Vycházky máme taky stejně, tak to je fajn :slight_smile: Tak se pak musíme trochu popsat, abysme nemusely mít rudou růži :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky, kolik vám je všem roků? Tak mě zajímá, jak jsme tady mladý maminky :wink: Začínám, mně je 26 a doufám, že se mimi nenarodí na moje 27. nar. Abych nebyla ošizená :sweat_smile: :grinning:
20. lis 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda já jsem mladá mamina je mi 22let,ale to neva ne?To je fakt s tou růží to by byla sranda,ale můžem dát sraz pod Schillerem-restaurace.Víš,kde to je?Tebe bych bourovecko snad trohu poznala podle té svateb.fotky.Jinak já nosím delší bundu ted uz i čepku pletenou modrou s kytkou vepředu.A pod ní :slight_smile: blond mikádo za uši.Neměj strach žadnej houmeles nejsem.Tak písni jsem,kdy to spácháme.Ahoj Zuzka :slight_smile:
20. lis 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten formulář od té lektorky na to plavčo ti vezmu papanek
20. lis 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Proč by to va, že je Ti 22? :slight_smile: Tak to je dobře, že nejsi houmles :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se známe od vidění..pracovala jsem na docela veřejném místě, ale samo to není jistý. Ale nikdy nevíš :wink: Mohli bysme už tento týden. Uvidíme uvidíme. Zuzko, máš těhuli ségru, že? :dizzy_face:
20. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJO ségra taky čeká mimi.Můžem se sejít v pátek co?Nebo zítra,ale to by jsi mi musela napsat sms já se na net nedostanu.A kde jsi dělala prozrad :slight_smile: !Jsi mi ale trochu povědomá.Jinak dnes jsem byla na tom plavču a super některá pojištovna to dokonce proplácí.Příští středu,když ti bude ok můžeš jít semnou.Tak pa Zuzik :confused:
21. lis 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jsem Ti povědomá z té maličkaté fotky tady, tak si mě určo pleteš, protože to ze mě udělali úplně jinýho člověka - krasavici :grinning: . Já bych byla spíš pro pátek, protože tady mám asi tunu malilinkatých oblečků pro mimi, tak si je peru, žehlím a ukládám. Jsem nadšená, mám je všude po bytě :slight_smile:
Holky, přejete si něco víc? Holku nebo raději kluka? Nemusíte psát, že je to jedno, hlavně, aby bylo zdravý, to je jasný, to si přejeme každá, ale neříkejte, že ve vás není maličký plus navíc pro jedno z toho... :wink:
21. lis 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bajunka na nás nějak nemáš čas nebo coooo... :unamused: :slight_smile:
Tak já Ti napíšu smsku a domluvíme se na pátek, jo? Taaaak jo! :sunglasses:
21. lis 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nám je to fakt jedno co to bude.Tak zítra v kolik?Já mám hroznej ksichtík samej flíček,tak se říká že by to mohla být holka.V uterý,když bude vidět,tak si to necháme s manželem říct na té genetice.Bajunka sem vůbec nechodí že?papa písni sem jak zítra nebo napiš sms pa budu se těšit ZUZKA
22. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale byla jsem na týden v Brně a nedostala jsem se na net, máti měla oslavu 50docela ve velkým rozsahu,tak jsem musela pomáhat teprve včera jsem se vrátila.A dnes jsem byla na brigádě. Ve čtvrtek jsme koupili autíčko,protože nám našeho starého fiátka uno ukradli,tak teď máme fiat punto, taky starší,ale vypadá podstatně líp a i se s ním líp jezdí.

Jinak je mi 25let a 26 mi bude 19.června, takže když budu týden přenášet tak hrozí,že se mi mimčo narodí taky na narozky(termín mám.12.6. tady je to spočítané špatně). V neděli jedu do Brna z tama v úterý do Olmiku na NT screening a pak do Šumperku na kontrolu a pak zas do Brna ke kadeřníkovi,jestli teda bude ještě volno(dělám vlasovou modelku, takže mě hezky nabarví a ostříhaj zadarmo a je to od Loreálu,takže kvalitka a není potřeba být twiggy což nesplňuju :grinning: , teď už tuplem od svatby mám o 10 kilo navrch :sweat_smile: )

Jak rychle vám rostou prsa? Já se bojím,aby to nepokračovalo tímhle tempem protože to bych nedala, už teď mám 75DD.

Tak zatím pa
25. lis 2007 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek