• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
taky jsme byli na takové malé dovolené na 3 dny. Byli jsme v ZOO a 2 noci jsme tam spali. Měla jsem strach jak to malej zvládne, ještě navíc v pátek bylo šílený vedro, ale bylo to v poho. :slight_smile: Malej byl naprosto skvělej :grinning:
5. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,ta Elinka je kouzelná a Tobě to taky sluší!!! :wink:
Přijde mi,že fakt roste do krásy. :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukala jsem vám do albíček a máte tam moooc krásný fotečky! My jsme zatím přidali jen nějaké starší, kde je Kubík ještě malinkej. Romi dívala jsem se na vaše první a poslední koupání a to je teda rozdíl! Pěkně nám ty děti rostou! :wink:
9. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se za šílenou absenci, ale nějak nebyl čas.... :pensive:
No ale už máme v obyváku sedačky a ve čtvrtek už bude i stěna hurááá,no Ninuele je zlatíčko hysterák měla zatím asi jen třikrát. Jinak nás dost trápěj prdíky,ale už i to se zlepšuje. má už plešku vzadu na hlavě od toho jak se furt mrví,tak se ji ty vlásky olámaly. Dnes jsem měla chvíli čas kouknout na net ahledala jsem koupání kojenců a v šumperku jsem žádný nenašla což mě dost zklamalo,chtěla jsem chodit,protože malá vodu miluje. Je to tady až od roku.
No na gyndu se už taky pomalu chystám, už jsem měla i první menzes z čehož teda radost nemám :rolling_eyes: , no ale prášky brát nechci budeme si holt dávat pozor, šak za dva roky chci další a rok nám to už touhle metodou šlo.Jinak jsem unavená asi tak jako všechny moc se těším až se vyspím pořádně třeba 7 hodinv kuse, už jsem přemýšlela,že si odstříkám mlíko nebo vezmu z mražáku už tam mám skoro litr, strčím to i s Ninkou manžovi a zalezu do betle a nevylezu okud se pořádně nevyspím. :grinning: .
29. má malá křtiny a pak jedeme na dovolenou, už se těším. Teď jsem doma jen s malou manža zas odjel na týden do práce :cry: ,ale už ve čtvrtek se vrací.
I přes všechny názory okolí stále používáme látkové plínky a jsem moc spokojená já i Ninule. Jinak fotky teď už nepřidávám sem protože jsme koupili novej foťák a mě se furt nechcou zmenšovat tak máme alba tady:
http://bajunka19.rajce.idnes.cz/
tak zatím pa
11. srp 2008 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baju:už jsme je na rajčeti vypátraly,takže Vás pravidelně sledujem. :wink: :slight_smile:
A máte nádherný kukadýlko!!!
11. srp 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Baju, vy používáte látkovky? :slight_smile: My s něma budeme teď taky začínat, protože ty, co jsem nakoupila už kdysi v prosinci s tím, že nám určitě budou, tak nám byly do teď velký. :sweat_smile: Tak jsem dnes koupila impregnaci na vlňáčky, mýdlový ořechy a sůl na skvrny a ještě budu muset dokoupit i nějaký ty plínky. A s kterýma jsi nejvíc spokojená?
11. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Kristi bude mít příští týden 4 měsíce! Neskutečný! :confused: Je hodná, a spinká celou noc. Předevčírem jsem ji musela o půl sedmé ráno budit, páč už jsem měla fakt bolesti :grinning: . A to je prostě to zásadní. Být vyspaná. Ani když jsou vedra a vstává jednou v noci kvůli žízni, tak mi to neva. Ale to vstávání ještě před měsícem...Děs. :rolling_eyes: :grinning: Ale že bude tak brzo spinkat celou noc, to nečekal nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ráno si spolu pak ještě hajneme do postýlky k mamince a spinkáme do devíti (dnes do půl desáté :sweat_smile: ).

Marťo, udělala jsem jí dneska čaj BABIO a ta malá potvora to nechce pít, plive to po mně a ty ksichty, tos neviděla! Je mi to ale jasný, protože HIPP je slaďoučkej a tohle jsou bylinky. No nic, číča nic jinýho nedostane. Však ona až dostane pořádnou žízeň, tak to snad vyžahne :slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda my se ve stredu vratily z dovci.Celkem se to dalo mala byla hodna.Taky uz chruopem do 6.15h po hodce usnem znovu a tak do 9h to jeste berem-rekord byl ted do 10 na dovce.My jsme pekne velici nosime veci 3-6mesicu.taky jsem nakouila v Tescu v Brne ty pliny 4-9kga jsou super :slight_smile: jinak jsme byli na Mlynech a v Hatích(tam znackovy hadry za par slupek)Ja adidas triko za 350kc a Jirka triko ErdHardy za 300-jinak 3600kc a kalhoty za 600kc no je to muj frajer.Jinak mala hodna ma nove lehatko,tak si v nem hovy :slight_smile: Kdyby tam nebyla tchyne ktera me tam opet stvala tak je to v poho.Jinak me hodne zacaly bolet zada mam s toho sileny bolesti hlavy,tak jsem na 26 objednana na rehabku.9.9.ju s malou na 3 mesicni prohlidku,tak se zeptam rovnou na ty nausnice jestli by ji je nemohla pichnout uz ted ve 3 a ne az v 6 mesicich :unamused: Tak brzo papa davam foto z dovci
15. srp 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, nám naušničky pichli v poho po prvnim očkování - ve 3 měsících!!
15. srp 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem ráda, Zuzi, že žiješ :grinning: Tak dloouho se neozvat. Jsme se s Marťou bály! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ještě k těm naušnicím...když jsme byly s Kristi na té kalmetizaci (kontrola jizvičky po očkování na tuberkulozu v porodnici), tak tam byla maminka, která měla u první holčičky naušničky už před prvním očkováním a právě na té kontrole ve špitále ji strašně nadali. Že musí být nejdřív očkovaná proti tetanu a tak. Ale po prvním očkování tomu nic nebrání. A řeknu Ti, že v půl roce to mimčo už je veliký a to brečení a utrápenej výraz musí být ještě horší než v těch třech... :confounded: Ještě, že už to máme za sebou. Holt, jsou to děvčátka a pro krásu se musí něco vytrpět :sweat_smile: . Taky jsme trpěly :grinning:
15. srp 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se picha hned v ten den ockovani?ty jo pocasi na h....je tu folklorni festival a vypada to ze budem doma.Taky se tam dnes pekne ochladilo.Ja se tesim jaka z ni bude paradnice :slight_smile:
16. srp 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak BAJU:Ninulka cela Maminka fakt :slight_smile:
16. srp 2008 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé, to můžeš jít kdykoliv PO očkování. A naušničky musí být nejmíň 48h naložený v alkoholu!!! Teda pokud necháte píchat a ne nastřelovat. To pak máte ty nastřelovací náuše od Dr. :slight_smile:
My jsme byli dneska v tom brutálním větru ráno venku. Kristi byla ale spokojená, v čepičce, zabalená, v teploučku...nebylo jak jí :grinning:

Marťo, mrkni na tu CK real., je tam interiér toho baráku, jak jsem Ti o něm říkala :sweat_smile: :grinning: A odstranila jsem ten flíček na té kojící košili! :wink: Ten kojící polštář už si zobrazilo 43 lidí! A zatial nič :astonished: :slight_smile: Ale ono to pudeeee! :grinning:
16. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi DÍK! Jsi moooc šikovná! :slight_smile: A to neva , že zatím nic, kdyžtak slevníme. :wink: Na CK mrknu.
My jsme se včera byli taky podívat na roztančenou ulici. Byla pěkná kosa! :confounded:
Zítra jdeme na tu kalmetizaci.
17. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi vidíš jak sis pěkně dovču užila, pěkný fotečky! :slight_smile: Až na tu tchýni, co? :angry:
A co to vítání občánků, pozvánka nepřišla nebo jste to propásli?
17. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska ne a ne usnout,ale aspoň je hodná,...Tak mám trochu času a nakoukla jsem vám do alb a všechny máte krásný miminka,ale nejkrásnější jsou když se usmívají.... to jsou tak roztomílé úplněksežrání.
Co se týče látkovek tak já mám od všeho něco,klasické čtvercovky(až moc), pak ty bambusové čtvrce(bamboo prefold) ty jsou super hodně nasajou,ale dost drahý a ty kalhotkové plínky mi příjdou nejlepší ty které mají na vnitřní straně vrstvu fleesu,protože ten odvádí vlhkost do ostatních vrstev a zadeček je v suchu. Proto mi příjdou docela nepraktické svrchní kalhotky z fleesu,protože hned je oblečení mokré takže je požívám spíš jako plínku a vlněné svrchní kalhotky jsou super, protože mají ty tlusté náplety tak ji to nikde nemůže tlačit.No dnes máme větrací den takže je dole celá nahulatá jen má přiloženou obyč čtvercovku a je přikrytá dekou
17. srp 2008 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
málá si mě odvolala :slight_smile: , ještě k látkovám Bamboo extra suchý zip od Baby idea už bych nekoupila ten sucháč vede po celé pření straně a je takovej tvrdej spíš bych šla do patentek.

Teď mám zas na pár dnů doma manžu, tak si ho chci užít,ale už v úterý odjíždí, tak by jsme ve středu nebo čtvrtek někam mohly zajít pokud teda má aspoň některá z vás čas...já zas nemůžu v pátek protože to mi zas přijede na víkend návštěva.
Tak kdyby jste měly čas a chuť tak tady je moje číslo ICQ pro rychlejší domluvu: 179605514
17. srp 2008 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci koukám,že máme stejnou houpačku, Ninule ji zbožňuje, jen už ji to často pouštím bez melodie,protože ta mi už leze na nervy :grinning:
19. srp 2008 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky i já pocházím od Šumperka teda přesněji z Olšan u Spk.Bydlela jsem v SSpk a před půl rokem jsme se sem odstěhovaly,hledám kamarádku která má přibližně stejný děti jako já...mám chlapečka bude mu 6let a ted mimíska skoro 4měs.prostě obyčejnou maminu na pokec a procházky s dětmi,tak jestli budete mít některá zájem budu ráda...
24. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vrkocko!koukala jsem na tví foto...pamatuješ si na mě?ležely jsme spolu v porodnici,tobě odtekla brzy voda a já tam byla na pozorování,máme o něco starší Nelinku asi o měs?možná necelý..a jak se vám jinak daří naposledy jsem tě potkala v Spk. na městě tak jsi říkala že máte problémy s kojením..
24. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neco mi to rika musela bych te videt?posly foto sebe ju?
24. srp 2008 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. Teda holky, já tam taky byla, když Vrkocce odtekla předčasně voda :slight_smile: , ale na tebe Keba si nějak nepamatuju. Jsem z Bušína :sweat_smile:
24. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a jandaj byla jsi přímo na pokoji s vrkočkou?mě totiž propustili v So.domů a v Po.mě odtekla doma voda a byla jsem tam zpátky ale už na novorozeneckým protože jsem odpol.porodila tak jsem pak vrkočku potkávala jen na chodbě nebo v jídelně..tak jsi nejspíš došla po mě...já ležela uplně u dveří,jestli jsi nebyla na mím místě?
25. srp 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem jandaj nebydlíš kousek od Olšan?Bušín je někde tady poblíž ne?
25. srp 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Keba. Já když jsem tam byla s Vrkockou tak jsem byla po porodu, nebyla jsem s ní na pokoji, jen jsme tam přijely ve stejný den s prasklou vodou. Já porodila a ona až za měsíc. Jinak rodila jsem v pátek 9. května a ty?
Bušín je asi 1 km od Olšan :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem rodila jandaj 12.května,na kterým jsi byla pokoji,já si ted zaboha nemůžu na číslo vzpomenout ale asi 2 nebo 3 dveře od váhy kde jsme chodily vážit mimča a vrkočka byla až vzadu máš jandaj vložený nějaký fotky v albíčku že bych mrkla třeba bych tě poznala..:moje zlatíčka sice tam mám zatím tři fotky ale jsu tam vyfocená s Nelinkou tak třeba si mě vybavíš..jinak to od sebe bydlíme kousek,že?
25. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na pokoji hned naproti sprchám, nevím už kolik ten pokoj měl číslo. V albíčku mám zatím jenom malýho, ale určitě tam něco ještě vložím. Koukala jsem na tvoje fotečky, jseš mi povědomá, ale určitě jsme spolu nemluvily. Jinak máš pravdu bydlíme od sebe kousek a můj manžel pracuje v OP v Olšanech.
25. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
N o vidíš a já bydlím u fabriky v těch panelákách...možná že jsme se viděly třeba v jídelně,snad kdybych tě viděla tak bych si tě vybavila,a co vůbec máš holku nebo kluka?já si starší diskuze nepročítala..
26. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ty vrkočko,co malá zvládáte to?kojíš ještě?
26. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 3 děti, 2 holky a teď třetího chlalpečka, má ho v albíčku
26. srp 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek