• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
jojo koukala jsem na Danečka v albíčku,je pěknej cvalík na to že jste jen o 3dny starší než my...kolik jste vážili při narození?a ty dvě starší holky mají kolik let?já mám kluka 6let.
26. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejstarší dcera bude mít 7 let v pondělí jdeme poprvé do školy, druhá má 5 a půl. Daneček měl porodní váhu 4520 g a měřil 54 cm. A co tvoje holčička, kolik ta vážila?
26. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjej to byl teda macíček!To my jsme mely 2743g. měřila 48cm.ale už to pomalu začíná dohánět..tomu našemu raubířovi bude v lednu 6let takže jsou asi s tvojí holčinou stejně starý,v Po.jde už konečně do školky tak se nemůže dočkat a já taky ty prázdniny jsou už dlouhý...kor když jsme nic moc nikam nemohly jed,já si ještě s malou netroufla..A už pasete koníčky malej?nám to pořád nějak nejde tak jsu z toho neštastná,Nelka je asi líná a vůbec nechce být na bříšku,strašně se vzteká...
27. srp 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. To jste teda byli prcci při narození. Mi jsme byli na takové krátké dovolené, jen na víkend ve Dvoře Králové, dvě noci jsme tam přespali v hotelu a navštívili jsme ZOO a přehradu Rozkoš. Měla jsem z toho taky strach, ale nakonec to bylo úplně v poho, malej byl naprosto skvělej.¨
Koníčky už malej pase pěkně, ale jinak je to taky pěknej lenoch, otočí se na bok jenom, když má hlad a vidí prso, jinak se moc nesnaží. Takže si vůbec nedělej starosti, některý děti jsou prostě línější :slight_smile:
28. srp 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se dětem určitě ve dvoře líbilo,že?my tam byli v zoo ještě než se malá narodila,minuly rok a Zdenda byl unešený..většnou totiš jezdíme na kopeček tak tam to už zná na zpamět...ale minulý tyden jsme byli v dinoparku tak tam se mu taky moc líbilo maj to tam fakt pěkně udělaný..naštěstí i malá to dobře snášela a byla hodná,jen máme problém stím že musíme vždycky někde nechat ohřát vodu když nekojím v tom máš teda výhodu...
29. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už nekojíš, jak to? Nešlo to?
30. srp 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už v porodnici dokrmovala,měla jsem málo mlíka,myslela jsem že se to doma rozběhne samo ale nějak to nešlotak jsem kojila jen do aěměs.protože malá pořád křičela hlady a vúbec nepřibírala..ted už je to O.K.má skoro 6kg.a v noci taky krásně spinká!!jo a dneska už začla i zvedat hlavičku na bříšku,sice na chvíli ale myslím že za chvíli bude pást..A nechodíte někdy do Olšan na hřiště?A kam ti jde malá do školy,je u vás?nebo bude dojíždět.
30. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo. Já jsem první dceru taky kojila jenom 2 měsíce, taky pořád řvala. Ale u druhé už to bylo Ok a teď je to úplně super. Malej má už 8 kg. Do Olšan na hřiště nechodíme. Malá jde do školy u nás, ale jenom první 3 třídy potom půjde do Rudy nad Mor. A kam půjde tvůj malej, v Olšanech?
30. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bud ráda že kojíš...jen kolik ušetříš,my kupujem Nutrilon HA,protože má malá atopic.ekzém...no a budem mít něco kolem 6kg.asi tak odhaduju...Taky asi dám příští rok mladýho do Olšan do školy a pak bude dojíždět do Rudy,myslím že od 4třídy....tak myslím že se naše malá začíná pomalu otáčet,dneska byla na zemi na hrací dece a našla jsem ji překulenou na koberci tak se jí to asi povedlo...náhodou...
31. srp 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
héééézky to jste šikovní, malýmu to jde jen na bok :unamused:
31. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Šumperačky!!! :wink: :slight_smile:
Tady to teda vázne a pochvalu mají jen jandaj s kebou. :sweat_smile:
Co je s Váma?
My se máme dobře,Natálka už má zoubek,zkouší lézt a je s ní sranda.Na víkend tady byla Zuza s Eliškou a to je krásný zlatíčko a jaký má kukadla.
Jdu cvičit,ale dnes se musím hooodně přemlouvat!!!
Jinak máte všechny kouzelný dětičky,radost pohledět!!!
31. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem odvedla Zdendu do školky a máme s malou doma veget....ono jandaj každýmu mimču jde něco jinýho,vzpomínám jak jsem byla neštastná se Zdendy že pořád nemluvil,a taky se rozvykládal jen později..ani nevím kde se vrkočka-Zuzka ztratila,že tu dlouho nebyla!!!!tak ji lucinomamino popožen...jinak i já se přemlouvám že budu cvičit,pořád mám 6kg.navíc a né je dostat dolů,ale ta pevná vůle jaksi chybí!!!
1. zář 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mi jsme byli dnes poprvé ve škole a Jaňula byla nadšená a těší se na zítřek. Jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží :zipper_mouth:
Lucinamamina taky začínám cvičit aerobik, jsem sice zpět na svojí váze, ale břicho mi zůstalo, ufff to bude dřina :grinning:
1. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naš zdenda se taky nemůže dočkat školky a už mě upozornoval jesli nemůže jít i o víkendu...jinak na kole už mu to celkem jde.Jandaj to to ti závidím že jsi na své váze to já bych potřebovala shodit těch 6kg.ale ted že bych začala cvičit o tom ani nepřemýšlím,právě jsem dovytírala,poumývala koupelnu a nádobí od večeře a jsu zralá akorát do postele...Jandaj dala jsi už do albíčka nějaký fotečky?dej tam i holkya sebe,ju?mrknu...malej je cvaloušek roztomilej....
2. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj!!!
Tak jsem po dlouhé době tady :sweat_smile: . Luci, už začíná lézt? Tyyy jo, už v 6ti měs? No proč ne, já v sedmi seděla! :confused: :grinning: U nás je pohoda klídek. Teď poslední 4 dny Kristi strašně pořád brečela - bolení jako kráva. Maminka je úplně nemožná, páč si dala SMAŽENÉ filé. A to byl konec. Jinak pořád jenom kojíme, Kristi bude mít za pár dní 4,5 měs. Byly jsme v poradně a váží 5,74 kg a měří 63 cm! Holka naše šikovná. A spinkáme celou noc...až na ty 4 dny teď :unamused: :grinning: Tak jsem z toho byla celá vyřízená, protože už nejsem zvyklá vstávat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teda holkýýýý, když tomu mimišovi nic není a nic jí nechybí, to je s ní boží. Fakt. Dneska jsem se jí schovávala za polštářek na posteli :grinning: a dělala na ni KUKUUUČ! A ona se normálně 20 min. nahlas řezala - jsem si to nahrála na mobil (tatínek nebyl doma, čili na kameře zatial nic není :slight_smile: ). No jo, jsou to nejmilovanější zlatíčka. :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooooooooooooj nestiham my vazime taky tak 5,5kilco a taky nekojime.Nas dost trapi prdy tak pa jdu ulozit malou zas nekdy :slight_smile:
3. zář 2008 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba zatím jsem do albíčka další fotky nedávala, nějak jsem se k tomu nedostala :unamused: S tou mojí váhou je to super, ale potřebovala bych ještě tak 7 kg dolů, abych byla spokojená :grinning:
Boruvecka: To se teda máš, že ti malá spinká celou noc, mě se malej budí co 2 hodiny, už jsem z toho docela unavená, ale přikrmovat se mi ho zatím nechce :frowning2: na prdíky naštěstí netrpí, tak si můžu dopřát k jídlu cokoli na co mám chuť :slight_smile:
3. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my budem vážit něco cca 5,5kg.s těma prdíkama jsme si taky užili svý asi tak do 2,5měs.to jsem byla co chvila u doktora už jsem fakt nevěděla co si počít...celou dobu jsme furt chodili nebo vozili v kočárku,ale pak jako by utlo ze dne na den malá přestala hulákat a už bude mít za chvíli 4měs.a je v pohodě...v noci taky spí krásně,položím ji něco mezi 19-20h.a do rána o ni nevím....jediný s čím válčíme je atop.ekzém ten nás trápí pořád......
4. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je tu někdo?co podnikáte holky o víkendu?Mělo by být pěkně tak jsem přemýšlela že zajedem do Losin na koupák...aspon si mladej užije trochu vody tohle léto jsme nebyly ani jednou na koupališti,nějak jsem to s malou nedávala.Tatky pořád v práci tak se mě ani nikam moc nechtělo...

vrkočki zkusila JSI NA TY PRDÍKY PROBIOTICKY KAPKY?Taky dáváme laktobacilky už od 3týdnů vždycky ten prášeček vysipu na lžičku a smíchám s troškou naškrábanýho banánku...musím zaklepat ale máme pokoj..
5. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kebo, a ty laktobacílky se tak dávat jako můžou? Že bych to zkusilaaaa?????? :zipper_mouth: :grinning: Ale asi do mlíka, ne do banánku.
6. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi nám doktorka doporučila Laktobacily 3 od Swiss, mám je v ledničce, ale jaksi jsem na ně úplně zapoměla. :sweat_smile: A dostávali jsme je už v kojeňáku - na lžičku do mlíka nebo čaje.
6. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se ty laktobacilky dávat můžou,jak píše bleschka,dávaj i v kojenáku....mě to doporučil náš Mudr.přímo LACIDOFIL,není rozpustný ve vodě proto dávam s banánkem,ale opravdu minimum a malá je v pohodě..a nijak jí to neublížilo.Nemáme problémy s prdíky a i mě pěkně kaká,na to že nekojíme...u prvního syna jsme měli děsný problémy s vyprazdnováním,naštěstí ted je to O.K.snad i kvůli těm laktobacilkům..a přírodním probiotikům.

jinak jsme se dneska holky vydali do Losin na koupák,něž jsem se s děckama vyštrachala z baráku,složit kočár atd.a jak naschvál tam měli zavřeno!!V Šumpru na Benátkách taky tak jsme nakonec zajeli na Krásný....sice voda hnus takže jsem ani neplavale ale pro děcka to tam maj fajn.Pískoviště,houpačka a i se u břehu trochu počáchali..tak léto nám končí,chce toho ještě co nejdřív využít,než bude škaredě..
Jandaj a co vy podnikáte?
6. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:
Holky,proč máte smazaný alba?Jsem chtěla omrknout Vaše zlatíčka a oni nikde. :unamused:
7. zář 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík no nevím lucinomamino...fakt maj holky alba pryč...ale jinak ty tam máš krásný fotečky..Natálka je sluníčko...
7. zář 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooj juknete na album a lactobacily mame taky do lednicky v prasku asi tak 3tydny a zadna velka zmena sypu ji to taky do mlika.pa jdu hajat narocny vikend :slight_smile:
7. zář 2008 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárek keba. Mi nic moc nepodnikáme, zatím se snažím si nějak zorganizovat den, každé ráno musím zavézt holky do školy a do školky, po obědě je zase vyzvednout a mám ten den takový nějaký rozlítaný :unamused: nic nestíhám. Tento týden vyzkoušíme po vyučování družinu a malá zůstane ve školce spinkat, tak uvidíme jak se to holkám bude líbit.
Jinak zítra jdeme s malým na očkování, tak jsem zvědavá jak to dopadne a Janička má ve čtvrtek narozeniny, tak musím upíct dort a nachystat nějakou malou oslavu. Takže jsem pořád v poklusu
8. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jestli se vám bude chtít a budete mít chvilku, mrkněte prosím na tuhle fotečku a dejte malýmu hlas. moc díky z každej hlásek
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=2&id=13169&from=gallery
8. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky. Máme nakojeno přebaleno a malá je teď v hopačce. tak mám chvíli na napsání románu .Přidala jsem i pár fotek do alba na koníka...jinak to furt řeším spíš přes rajče i když jsem to už nějakou domu taky neaktualizovala. Tak už máme Ninušku pokřtěnou a vybrali jsme jméno Kateřina, vyšívání křestní roušky pěknej záhul ,ale nakonec mě všichni moc chválili,že se mi povedla. No taky jsme byli na dovče v Krkonoších na malém šišáku....to byla nádhera,žádné starosti s uklízením nebo vařením ,já bych chtěla služkuuuu .
Mála už je suprová začíná s ní být sranda jak se snaží něco opakovat nebo zkouší něco chytat nejvíc ji zatím fascinují její prstíky,ale chci ji koupit nějakou hrací deku jen se nemůžu rozhodnout pro kterou...nechcete mi poradit dám si je do alba,jsou obě od Fisher price, jedna se normálně pohybuje okolo 1100 druhá okolo 1600,ale sehnala jsem je ještě levněji ta čtvercová má i nějaká světýlka atd,je dražší,ale zas ta obdelníková mi příjde víc variabilní no nemůžu se rozhodnout.tak budu ráda za každou radu.
Jinak stále kojím a příjde mi že i častěji než před tím,takže jsem už podruhé menzes nedostala zatím,ale už nepoužívám prsní vložky občas mi někde něco ukápna,ale myslím,že už se mi to mlíko ustálilo na Ninulinu potřebu, i když když jsme jeli na dovču malá spala 4 hodiny a jedno prso se mi tak nalilo,že jsem myslela že snad praskne naštěstí se probudila velice hladová a krásně mě vycucla.
Včera jsem byly na kontrole TBC a nedopadlo to ještě to má ošklivý takže nesmí být očkovaná dál a tím se posunují i naušničky, musím ji na to přikládat heřmánkové obklady,aby se to rychleji hojilo no kontrola za měsíc, dnes jdemem k normální dr a zítra na kyčle, koncem srpna měla malá už 5,6 kilo tak jsem zvědavá kolik bude mít teď včera jsem ji zkoušela měřit a řekla bych,že už má min. 60cm.
Zkusím se tu ještě dnes ukázat,tak zatím pa a ještě jednou přeji krásné ráno a celý den, tady svítí sluníčko tak půjdem za chvíli na procházku a pak k té dr, zatím pa
Brůvko některý děti jsou strašně brzo i na nohách manža už v osmi měsících chodil, no doufám,že malá nebude po něm,protože se mi líbí,že mi zatím nikam neuteče
9. zář 2008 v 08:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURAAAAAA 30.9. JSDEM NA VITANI OBCANKU :slight_smile:
9. zář 2008 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máš vrkočko že jdete na vítání!!my pořád nic..
Jandaj tak jsem poslala malýmu hlásek,je tam roztomilej!!!a jak zvládáte školu?
Bajunko s tím TBC jsme na tom stejně i my s tím máme problémy a pořád jsme bez naušniček!!!Bude nám už 4měs.a na kontr.máme jít až 7.10.taky pořád děláme obklady z heřmánku ale žádná sláva....tak nevím..
9. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek