• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Čauky holky tak jak válčíte s mimčama??nestíháte?že se ani neukážete?
12. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak konečně 5.10.máme křtiny!!!!!!!!!!!!!jen mě mrzí že malá nebude už mít naušničky ale co se dá dělat hlavně at se ji už konečně spraví to TBC a můžeme podstoupit další očkování...
14. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Keba. To nevadí, že malá nebude mít náušničky. Malej to TBC taky neměl v pořádku, byli jsme tam 1.9 znova a už to bylo OK. Tak už má první očkování za sebou a obešlo se to bez teplot, vlastně se choval jako kdyby se nic nedělo a když mu to pýchli, tak ani neplakal :slight_smile:
14. zář 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to máte jandaj fajn že jste neměli na očkování žádnou reakci,snad i u nás to bude dobrý...jinak ted doma marodíme teda já a Zdenda tak se hrozím aby to nechytla i malá..jak se ochladila tak začli zas řédit vyrozi...no hrůza stou zimou..tak malej ani moc ve školce nepobyl...
15. zář 2008 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme taky marodi mame mucosolvan junior sirup pocasi hruza :frowning2:
15. zář 2008 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my zatím odoláváme nemocem, i když tu nejstarší skolil ve čtvrtek horečka, tak v pátek nebyla ve škole, ale už je to dobrý, taky jsem měla strach, aby to malej nedostal, ale pořád kojím, tak doufám, že ho to aspoň trošku ochrání. Jinak kosa je pořádná, včera i dnes topím, nebo by jsme zmrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vrkočka: tak ať se brzy uzdravíte
15. zář 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrkočko chudák Elinka...naše malá zatím odoláva,koupila jsem ji v lékarně vitamínky v sirupu jsou speciálné pro nekojené děti,skuste koupit!!To mášbezva Jandaj že si můžeš topit podle svýho gusta...to my co žijem v paneláku a jsme závislý na fabrice......ale už taky začli topit taky aby ne v takový kose..no,včera už jsem koukala na mimibazaru na nějaký dárky na vánoce už se to pomalu blíží...to uteče jak voda,budete kupovat prckům dárečky?musím začít něcop shánět at toho pak nemám moc...
16. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
já určitě budu kupovat dárečky i malýmu, protože jinak by to holkám bylo určitě divný, že bráška nic nedostal a taky by jim to bylo určitě líto. Jinak dnes jsem koupila první dárek a to pro nejstarší dcerku na Aukru panenku Baby Anabell :slight_smile:
16. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já dneska taky koupila malé první dárek,žirafku od lamaze..a Zdendovi lego,ale protože už jsou dva tak bude muset mladej pochopit že nemá tolik dárků co dříve...tak uvidíme co on na to,zatím jsme žádnej problém co se týče dělení neměli..
17. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Zajímavý téma - dárky na Vánoce! :slight_smile: Kristýnka dostane určitě sáňky :grinning: a bude se vozit. Říkal tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeeeeeeee Boruvka :slight_smile: Ted to tu nejak umlklo to je des :frowning2:
20. zář 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To joooo :angry: :grinning: My jsme u našich. Dnes jedeme domů. Kdybych mohla, zůstanem tady ještě aspoň pár dní. Nechci zpátky do Šumperkáááááááááá!!!!!!!!!!!!!! :confounded: :rolling_eyes:
21. zář 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti verim ja zehlim Jirka v praci nuda mala chrupe.My razime asi pristi tyden Dada ma narozky 3 roky :slight_smile: ahooooooj zatim jinak ryma furt furt
21. zář 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak my se holky taky před chvílí vrátili od našich,sice jsme nebyli zas tak daleko jen v Dubicku ale taky se mě nechtělo moc domů,hlavně proto že jsem furt nemusela lítat okolo děcek jak péro...no,babička trochu je rozmazluje tak bude zase aspon dva dny trvat než se vrátí do normálních kolejí...malou jsem samozřejmně musela po koupání uspávat na rukách,taky babičky práce,ale aspon jsem si trochu odpočla...
Zdenda už zítra maže do školky,konečně je jakse zdá zdravej,musím zaklepat ale malá má taky vrkočko už asi 4dny rýmu tak snad z toho nic nebude...a proč jsi nechtěla boruvecko zpátky domů do Šumpru??taky mám aspon dva koše žehlení tak se budu muset zítra donutit,fuj jak mě to nebaví!!!!!!!
21. zář 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, nové stránky pro rodiče v Šumperku - www.rodicem.cz . Hledám aktivní maminky či budoucí maminky, které by se chtěly podílet na tvorbě tohoto webu, psát články a podobě...
24. zář 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jak je?co vy vrkočko ještě jste nachlazení...my se toho pořád nějak nemůžeme zbavit...a jak se daří vám jandaj že jsi se dlouho neozvala???co mladá jak se jí líbí ve škole???
24. zář 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
My jsme taky lehce nachlazení. Kristi už dlouho, nejmíň 14 dní kašle (ale nijak se to nestupňuje, ani teploty nemá), teď se do toho přidala začínající rýma, takže vysavačem pravidelně odsáváme a zatím se daří. Musím to zaklepat :slight_smile: Nechci do ní cpát zbytečně kapky nebo sirupy, ale pro sicher je mám v zásobě. V noci nás může překvapit ledasco :confounded: :grinning:

Kebo, protože jsem v Olomouci doma, je tam krásně a za ty 4 roky jsem tam na tolik dní v kuse nebyla. Takže to na mě dolehlo jako tuna cihel. Jak strašně mi to město chybí. Až jsem z toho byla sama v šoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Pořád se tak nějak přesvědčuju, že se mi tady líbí, líbí, líbí, líbí......aby se mi tady líbilo. Ale ve skutečnosti mě to tady pěkně se..! :confused: :rolling_eyes:
24. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: ..... jsem se rozvášnila, cooo?........ :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha boruvecko,tak to chápu...abych se přiznala taky by se mě líbilo bydlet v Ol.už jen že má člověk tolik možností vyžití jak pro sebe tak pro děti.Ráda tam jezdím hlavně za nákupama..my se zatím držíme kromě rýmy O.K.zítra ráno jdeme na odběr kvůli krevnímu obrazu tak ji chudinku budou zese trápit,nechci slyšet ten křik.. :confounded: :confounded:
ale má anémii tak je to potřeba
25. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme marodi bereme antibiotika do nosu-chudak uz tak mala.Ma v nose stafilokoka.Takze nausnicky stale nemame :frowning2: NEVA.30.9.jdem na to vitani,tak uz se tesime :slight_smile:
28. zář 2008 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vrkočko tak to vás litujeme!!!!my se zatím držíme,ale taky jsme bez naušniček a asi dlouho ještě budem protože ještě pořád nemá v pořádku to TBC.tak doktor říkal že očkovat začneme nejdříve v 6.měs.
Holky chtěla jsem se vás zeptat jak vám kakají miimča,myslím jestli to maj řídky nebo spíše tuhý.My totiž pořád papáme Nutrilon HA 1 a od narození to máme řídký,byla u mě kámoška co dáva Sunar a říkala že takhle velký mimčo by to mělo mít už jako bobky a né spíše mícháný vajíčka...tak nevím poradte,mám se optat doktora nebo to dělá ten Nutroš HA.??
28. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to dela ten nutros.Sunar je prave dela tuzsi :wink:
29. zář 2008 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jak jste vrkočko na tom?už je vám líp?my jsme včera dali poprvé mrkvičku a malá to celkem snáší a taky to kakání je mnohem lepší,dneska jsme dali poprvé i Nutroš 2,pije o sice méně ale jinak v pohodě.A co vy už přikrmujete?
1. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všechny vás zdravím, mi pořád baštíme mlíčko od maminky a jsme spokojený a zdravý :wink:
1. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jandaj tak to budte rádi že máte hlavně dosti mlíčka!!!!jenom vám můžeme blahopřát jak jste šikovní..
2. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji, jsem taky ráda, že to takhle parádně jde :slight_smile: Nemusím řešit mlíko, když někam jedeme i když zse na druhou stranu musím malýho tahat všude sebou :confused: nemůžu ho nechat našim na hlídání, protože když je hlad tak se huláká :grinning:
2. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jenom vydržte za chvíli taky začnete s příkrmy a nebo taky můžeš přeci odstříkat!!
2. říj 2008 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak válčíte vy vrkočko?už přikrmujete??
2. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo snažíme se ale vypada to ze pockam do tech 5 mesicu nejak ji to zatim nejde a ja ji nechci placat.Jinak se nam zas vrtila ryma,tak ted nespime v noci :frowning2:
6. říj 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo s těma příkrmama je to někdy o nervy..já malou chválila ale včera mě vůbec nechtěla jíst pak teda něco spapala ale všechno mě to vyzvracela...taky ji nechci nějak trápit tak když nechce dám ji nutrilon...snad se to naučí nechci jí příkrm dávat do flašky byla bych ráda aby se hned naučila na lžičku...
jinak křtiny máme za sebou...málá to v kostele celé prospala ani když jí polívali vodou tak se nevzbudila.Zítra nás čeká vítání tak snad bude hodná..
6. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek