• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šumperk a okolí

15. dubna 2013 
Hanimaf a kdy máš termín??už máte vybraný jména??neboj uteče to jako voda a budeš doma s mimi...
14. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituskak taky chodím po Spk.po bazárkách...nejvíce asi do kulíšku ten je za grandem,protože tam nosím hlavně věci po děckách,bydlím totiž v paneláku tak není kde skladovat!!!a další už rozhodně neplánujem!!na dnešní dobu i dvě jsou moc.....
ale kousek dál když přejdeš přechd je ještě jeden sekáček Angličák!taky se tam dá natrefit na dobrý kousky a dobrý je že maj vše za 25kč...ale musíš mít fakt štěstí kolikrát toho koupím a někdy nic nevyberu..na mimi se tam daj sehnat pěkný věcičky na ty starší už ani ne to je většnou zničený..
jinak ale ze všeho nejvíc nakupuju na netu na www.mimibazar.cz však koukněte mám tam taky věcičky ID 19291 kdyby jste něco vybrali..
14. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky keba: s tím kakáním to je u nás jak kdy, teď zrovna máme zase průjem, vypadá to, že má fakt na něco alergii, aji má nějakou vyrážku :unamused: Tak nevím jestli mlíko, nebo čokoláda, jsem si zase jednou dopřála. :sweat_smile:
Jinak na zácpu je dobrej švestkovej nápoj od Hipp, ten jsem malýmu dávala, když měl ze začátků příkrmů zácpu, pak se prodává kaše od Nestle proti zácpě, tu jsme taky měli a je dobrá. A dr. mi doporučovala kompotovaný meruňky nebo švestky, ale to jsem nezkoušela a hodně pít :wink:
Do toho jogurtu jsem to jablíčko normálně namixovala a přidala trošku Glukopuru a bylo to mňam
Koukám, že taky na netu nakupuješ a prodáváš, já taky prodávám, ale na www.aukro.cz

a i tam nakupuju, je to super adrenalin :grinning:
14. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem hnedka vyslala manžu koupit štávičku švestkouvou a taky hruškovou přesnidávku frutapu..zbaštila z napila se tak jsu zvědavá jakej bude výsledek..snad to bude dobrý...tu kaši zkusím taky koupit tím asi nic zkazit nemůžu,že..a dnesji zkusím dát to jablíčko místo banánu do jogurtu protože mě napadlo že vlastně banán taky staví,že?
Jojo je to dobrá zábava jen kdyby člověk měl neomezenou možnost nákupů přes net,že?já už mám dokonce zrušený platby přes net!(manželovi se protáčeli panenky když došel výpis.)ale i tak se dá v aukci kolikrát dostat dannou věc za slušný peníz...a máš na aukru nějaký identifikační číslo nebo tak?? :wink:
14. led 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky první termín jsem měla 6.1 a druhej mám 22.1., ten 9 měsíc bych úplně zrušila je to už zbytečně dlouhý :slight_smile: . Jména máme pro holčičku Viktorka a pro kluka Matěj tak uvidíme copak se nám vyklube :slight_smile: .

Jandaj koukám že taky nakupuješ na aukru je to tam super mám od tama hodně věciček pro prcka a i pro sebe a pro přítele.
Seženu tam trička za který dám v obchodě kolem 1000 za třetinovou cenu a všechno je to úplně nový jsem z toho tam nadšená. Teď si tam dražím stůl do obýváku tak doufám že mě nikdo nepřebije to mě dokáže naštvat a hlavně když je to v poslední minute :frowning2: .
14. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
keba banán staví, když měl malej zácpu, tak jsme ho měli zakázanej a taky jsem úplně vynechala mrkev v příkrmech, ta ho totálně betonoval :slight_smile: Tak to mě manža zatím platby přes net neblokl, nic proti tomu, co nakupuju nenamítá, na Vánoce jsem nakoupila hračky a ušetřila jsem na tom strašně moc peněz, řekla bych i tísíce :wink:
Na aukru mám přezdívku pod kterou nakupuju i prodávám, znáš to tam?
hanimaf: víš jak to na Aukru dělám já? Když něco fakt chci za nejnižší cenu, tak zásadně přihazuji v poslední 1/2 minutě. To je právě ten adrenalin a většinou to taky vyhraju :wink: Takže rada zní zbytečně nenavyšovat cenu týden před koncem aukce, ale až v poslední minutě :wink: Samozřejmě, když prodávám tak zbožňuju ty, co mi tu cenu právě navyšují :grinning:
14. led 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jenže právě když tam něco objevím tak tam dám hned tu nejvišši co jsem ochotna dát protože kdybych si měla hlídat poslední minuty tak na to vždycky zapomenu :grinning: , ale většinou se snažím kupovat na kup teď jenže některý věci tak nejdou.

Holky teď mě napadlo zapoměla jssem se zeptat doktora měli jste taky ke konci těhotenství že vám strašně šplouchalo v břiše jako v poloplným sudu? Je to hrozný pořád mi tam šplouchá a je to i docela slyšet, přítel se vždycky hrozně směje, ale ono to zas tak příjemný není když jsme na procházce povídame si a do toho mi šplouchá břicho.
14. led 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanimaf: tak šplouchání jsem ani jednou nezažila :sweat_smile:
14. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to buď ráda :slight_smile: . Musím se v úterý zeptat doktora teda pokuď do té doby neporodím což by mi nevadilo :grinning: . Už přemýšlím co budu dělat abych to zkusila vyvolat, schody ani sex nepomáhají, procházky taky ne, teplá sprcha taky ne tak zkusím asi okna :slight_smile:
14. led 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ono to přijde, na okna bych teda v tvým stavu raděj nechodila, lepší bude tak 5 x za den sexík, i když mě teda taky nepomohl. Nakonec pomohl stres z toho, že mi to budou vyvolávat, a taky z toho, že budu rodit veliký miminko :grinning:
14. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z toho velikýho mimča mám taky strach protože 19. 12. když mě pouštěli z nemocnice tak jsem byla ještě na ultrazvuku a měli jsme rovný 3 kg i když vím že kolikrát to je hodně zkreslený a můžou se seknout až o půl kg.
Tak uvidíme.

Dnes mi volala jedna kamarádla ze šumperka, že zjistila že je těhotná - to bylo radosti :grinning: , takže tam máte další těhuli do spolku :grinning: .
Vypadá to že rok 2009 bude plodnej a honě, u nás ve vesnici se to taky pěkně rozjelo s těhotenstvím. Už mi říkala kamarádka co dělá ve školce, že jak se narodíme ať se hned zapíšeme, protože pak už by nás nevzali, jakej bude ten rok nával. To bude mazec děvčata už se hrozně těším :slight_smile:
15. led 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanimaf:jej to je náhoda, já mám první termín 23.1.,tak se v porodce třeba potkáme:slight_smile: ty jsi měla první termín 6.1.a další máš až 22? to je docela dost dlouhý rozestup,ne? mě už 2x porod vyvolávali, 8 den po prvním termínu.
šplouchání v břiše teda nemám, spíš mám pocit, že mi břicho snad praskne ,jak ho mám nafouklý :wink:
já se zase snažím vydržet co nejdýl celá, malá dostlala neštovice,takže je infekční, potřebuju ještě nejmíň 10 dní vydržet:slight_smile:
15. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ať vydržíš to by vás z nemocnice asi nepustili ani dřív než by malá přestala být infekční ne? já už bych to brala hned nemůžu se pořádně hýbat hrozně mě bolí v kříži z postele lezu 5 minut :confounded: , je to mazec.
V porodnici se asi nepotkáme já budu rodit v Pardubicích, než bych dorazila do šumperka asi bych po cestě porodila :grinning: , ale pak se tam chystám co nedřív to půjde aby jsme se pochlubili zbytku rodiny :slight_smile: , tak doufám že bude dobrý počasí a všechno zdravotně vpořádku.
15. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...jandaj tak jsme se dneska ráno pěkně vykakali,skusila jsem tu štávičku a frutapu hrušku...ale hruška ji moc nejede,ta frutapa totiž není slazená je to přírodní a já kupuju klasický přesnidávky...taky jsme zkoušeli co papáte vy!ten jogurtík s jablíčkem...ale bez úspěchu..to plivala a slupl to nakonec Zdenda a to jsem ji to i tošku přisladila ale nechtěla to ..zajímavý že s banánem to sní...ono tak všeobecně má ráda banány někdy slupla i dva za den..ted jsem jí je vysadila tak trochu stávkuje moc tomu jídlu nedá jediný co sní celý je zelenima tak uvažuju že jí dám i na večeři,myslíž že to nevadí zeleninu dvakrát za den??
jinak jsem se zrovna dneska pěkně vypekla..objednala jsem malé teplákovou soupravu,paní uváděla že je nádherná - nová a došlo mě zboží :made in taman!!tak jsu naštvaná ale taky ponaučená že neobjednávat nic jen podle fotky ale podle značky :frowning2: to samí jsem mohla koupit na tržce a neplatit poštovný..no jo co se dá dělat i takový jsou zkušenosti z nakupování přes net!!!!
15. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj keba: s tím nakupováním na netu máš pravdu, i když já jsem byla zatím vždy spokojená, hodně nakupuju na Aukru, ale jen od ověřených uživatelů. Zatím jsem neměla problémy a vždy mi přišlo pěkný zboží. Teď zrovna jsem koupila na Mimibazaru karnevalové kostýmy pro holky, tak jsem na ně zvědavá. Máme tu totiž příští týden karneval :slight_smile:
S tím papáním to je u nás podobný, akorát, že já zas pro změnu do malýho banáby tlačím, protože už zase nějak moc kaká, a má to řidší. Asi s ním budu muset na alergologii, fakt má na něco alergii a mám blbej pocit, že to bude ta kravská bílkovina :frowning2: No nevím, má aj nějaký vyrážky :unamused:
15. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHudáci vy si taky pořád užíváte...ty testy na alerg.ti udělá klidně i tvůj Mudr.malé to taky dělal její doktor...říkal nám i že s tak malými dětmi nemá cenu chodit na alergologii,že nemaj žádnou imunitu tak se z testů nic neukáže...ale jestli se mu ty problémy objevují po jídle tak to může být,když je alergie tak bývaj hodně průjmy...a i vyrážky...tak snad se bvám to brzy upravý...a prosímtě Jandaj kde je u vás ten karneval,já že bych tam mohla dojed se Zdendou,není to zase až tak daleko,že?a kdy je přesně...
15. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to v bušíně v kulturáku a kulturák je tam kde je nábytek Falko, to asi znáš. A je to 24. 1 v 13,30 tak klidně přijeď, mohli by jsme se tam potkat :wink: Já tam teda půjdu bez manži a malýho brát taky nebudu, protože mám strach, aby tam zase něco nechytil, ale holky se moc těší :slight_smile:
15. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou alergií nevím, jsem se o tom dr. zmiňovala a říkala, že je to těžko prokazatelný atd. Tak zítra zavolám na alergologi dr. Janíčkové, chodím tam s Janičkou a zeptám se jí, jakej na to má názor a když tak tam jdu v únoru s Janičkou tak bych prcka přibrala, fakt už nevím, co s ním. On sám mlíko nepije, pije jen ode mě a je fakt, že já jsem vypila celou Aktivii a měl a jsem mlíko a čokoládu a to jsou hodně silný alergeny. Tak jsem z toho trošku nervozní, asi budu muset taky držet bezmléčnou dietu, ale je to blbý, protože mi chybí vápník :frowning2:
15. led 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jesli budeme zdraví a manža nebude v práci tak bysme na ten karneval určo dojeli,ale taky sami..manžu bych nechala s Nelkou doma at něco nechytí protože 26.ledna máme jít na to očkování....Zdendovi jsem to říkala,taky se těší... :slight_smile: snad se tam poznáme?kdyžtak se ke mě hlas :wink:
však uvidíš co ti řekne janíčková..my tam ze Zdendou chodíme taky!a co má Janička za alergii?
Ale zatím zkuz vysadit to mléko a mléč.vyrobky nebo aspon omezit na minimum....co to s malým udělá...a ty si kup v lékarně nějaký tablety s vápníkem to by tohomalýho nemělo tak alergizovat jako krav.mléko..teda aspon si to myslím...
16. led 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se tam nějak najdeme, myslím, že zas tak moc lidí tam nebude, a když nepoznáš mě tak hledej nevěstu a berušku :grinning:
Janička je alergická na kočky, psy, prach a roztoče. A co máte vy za alergii?
Teď jsem ještě tak přemýšlela jestli ten malej tak nekadí z toho, že mu pořád rostou zuby. No nevím, všechny možný vyšetření mu už dělali, jako bakterie a rotaviry a vše bylo negativní, tak buď je to potravinová alergie a nebo ty zuby :frowning2:
16. led 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte uz sem sem parkrat psala.jinak ja sem mela prvni termiin 6.1. a ted mam druhy 21.1 uz sem myslela ze to budu mit zasebou to je hruza uz me to vsude tlaci.a taky se nemuzu uz dockat s toho cekani se zblaznim
16. led 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka vydrž, ono to přijde. Ty poslední dny jsou nejhorší, ale neboj dočkáš se :wink:
16. led 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim ze se docka kazdy mi to rika.cim vic na to myslim tak bych rekla ze se to oddaluje no necham se prekvapit.tyky me uz stve jak se kazdej pta nebo pise tak co jeste nic?vadi mi to jak se ptaji stejne se to kazdej dozvi vcas
16. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandaj ale jestli mu rostou zuby tak to může být taky tím...ale itak stejně jestli máte problémy dlouhodobě tak pro klid duše ty testy stojí...
my máme bronchiální astmatidu..
tak snad nám to výjde a budu moci jed na ten karneval...
16. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka: to znám, taky se mě takhle ptali a to už 2 měsíce před termínem, bylo to šíleně otravný :unamused:
keba: no uvidíme, zatím jsem tam nevolala, jen já nejím, žádné mléčné výrobky, dnes to bylo lepší, ale zkusila jsem mu dát 1/2 jogurtu s banánem, tak uvidím co se bude dít
Můžu se tě zeptat u koho tvůj manžel jezdí?
16. led 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak jsem dneska nějak nestíhala!!!dopol.manža hlídal malou tak jsem vyrazila do Spk.na nákupy,taky ji nechci nikde táhat po obchodech kvůli bacilům...no těch lidí co bylo v kaufu - hrůza a pak že je krize!!!! :grinning:
jinak my jsme už s tím kakáním na tom líp co jsem ji začla dávat tu švest.štávičku a dnes jsem ji ještě koupila nějakou švestkovou kaši pro dobré zažívání tak snad to pomůže....za ty prachy aby ještě ne.. :unamused:
Tak uvidíš třeba se to malýmu upraví...a jinak ho vem sebou k Janíčkové jak půjdeš s Janičkou..
Jo.manža dělá v Zábřeze u Conty jezdí s cisternou...ty ho znáš nebo co????
17. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky malýho nechci nikam tahat, aby zase něco nechytil. No tak u nás je to naopak, já si teď objednala z netu kaši proti průjmu, ale sehnala jsem ji jen za 40,- a aby se mi to vyplatilo kvůli poštovnýmu tak jsem ještě přiobjednala nějaký příkrmy a přesnídávky.
Na to, kde tvůj manža jezdí jsem se ptala, protože mě napadlo, jestli nepracuje u Krobota z Písařova :slight_smile:
17. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak to jo...to ani nevím že v Písarově je nějaká autodoprava...já tam měla kamaradku ještě ze školy...jmenovala se Ivana Kociánová!za svobodna...neznáš ji??
Tak to jsi koupila dobře tu kašičku...já za ni dala kolem 100kč.Tak sem konečně o trochu klidnější:malá se dneska začla obracet na koníka a zpátky...a jek na to přišla tak todělá pořád do kola tak to snad brzy dožene a začne i lízt!!! :wink:
18. led 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to jméno mi něco říká, ale nějak si ji nevybavuju. V Písařově byla autodoprava, bydlí tam majitel, teď firmu přestěhovali do Karlova. Tak jsem dnes byla taky v Šumpru nakupovat a máš pravdu, všude je lidí jako sraček, já teda byla v Hypernově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No vidíš, já jsem ti říkala, že to půjde a malá na to přijde, já taky pořád čekám, kdy se malej konečně posadí, ale zatím mu to nijak nechybí, je spokojenej na zemi a sedět se mu zatím vůbec nechce, tak snad na to taky brzo přijde
18. led 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a muzu se zeptat jak ste to meli v tehotenstvi s vahou?ja sem strasne pribrala mela jsem 57kg a ted mi to zustalo az na 82kg ja doufam ze to zhodim ne sice hned to je jasny ale do leta bych chtela.Nikdy sem si ńemyslela ze priberu tak moc
18. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek